mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 18:14 
Cytuj  
taa. i ma przesrane bo sciga go i chaos i order. mam taka prosbe do GM. zabrac straze z Minoc to go zabijemy bo lamka ucieka pod straze.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 18:40 
Cytuj  
heh to nic nie da. Ta pala sie wyloguje. :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 19:52 
Cytuj  
Wyloguje sie napewno ale zawsze bedzie mial w pamieci swojego ducha i ze jest ciota.
hehehe

_________________
Poczuł paraliżujące uderzenie ,ostry topór przenikał jego ciało,rozdzierając je miedzy kośćmi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Quinndil dnia 2002-04-12 20:54 ]</font>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 21:28 
Cytuj  
Mam troche przybugowana postac skille itp niewazne:P Wkazdymmadz razie patrze a tu TYGRYSIATKO lupi jakies cialo:)*lighting*eh nie ma regow ok to po regi:) kupuje sobei patrze przyjechal:) to ja poison fielda:P koles by jzu byl martwy a tej lamie zadzialal resist:) i zaczal mnie tluc :razz: ma expow jak lodu:P*lighting* qwa nie kupilem czegos zabraklo Mr;p no to siup protectio i stafem go ale mial szybka bron:P i przebijal moj armor 55::P Lol mysle nei zgine tutaj ide nadol nie dam lamie true blacka:)zbieglem przed sklep tam 4 guardow za nim:P usciekl:P zachwile znow jedzie i chce mnie bic:Pguardy zanim wylogowal sie,mowie kupie regi i poczekam zachwile wracam patrze a tu jakas postac o nicku "aaaaaaaa" criminal odciaga straznikow:)lol przygotowuje poisona pojawia sie tygrysiatko i sie cieszy hehe:P(lol lama wlazla inna postacia i odciagnela straznikow:P)i bez poison mi nie wyszedl:PUciekl :razz:ale prawei bylby mnie zabil:P
Troche sie osmieszylem ,ale pomyslec ile taka lama ma szczescia:)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 21:47 
Cytuj  
Heh oj masz fart chlopak, ja np juz go corp porem dobijam a tam ktos sobie trenuje magery... Stone Wall, niewidze go :smile: qwa ty *($&#$*&$#(& (mowie do tego maga :grin: ) a mag bezczelnie loguta daje... qwa to jest zbyt popularne.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 22:01 
Cytuj  
Skąd on ma takie Expy jak z black rocka????????

Niektórzy dobrzy i szkanowani gracze ich nie mają :sad:

Np. JA!!!!!!!!!!!

:grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 22:48 
Cytuj  
A ja wam dzisiaj opowiem bajeczke o tygrysie :grin:. Otoz kopalem sobie spokojnie jak pan bog przykazal w Minoc(jeszcze z jakims kolesiem) az tu nagle przychodzi tygrysiatko ze Sqwa i wali do niego tekst: "No, to ktorego bierzemy?" Sqwa popatrzyl po koplani(tylko ja i ten NB stoimy) poczym stanowczo odpowiedzial: "Zadnego".
I odeszli by tak w pokoju, gdyby nie pojawil sie Ronwe. Jak tylko tygrysiatko go zobaczyl to zmiejsca sie na niego zucil z bojowym okrzykiem, a jak zaczal dostawac to... no zgadnijcie co zrobil? Uciekl, a najlepsze jest to ze wrocil po chwili z Dark Kreda. Niestety jako ze w miedzy czasie pojawil sie Gunaf to chlopak nie mial wiekszych szans wiec znow "wycofal sie na z gory upatrzone pozycje" :lol: i powiedzcie mi ze to nie jest lama nad lamami. No powiedzcie...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 23:00 
Cytuj  
sama ucieczka moze nie jest lamerstwem ale ucieczka pod straz juz jest. a jeszcze jak mial dzisiaj kryminala to jako ze nie mogl sie za straza schowac wylogowal sie podczas mojego ataku i przylazl jako DAWO zeby sprawdzic czy czekamy. no i przez to ze przyszedl jestem juz red :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 03:02 
Cytuj  
dobra.
cel do zabicia: pad
powod: juz raz zabilem Krede i raz tygrysa i juz mam dosyc tych cofek bo po nich oni nadal zyja.

_________________
Chaos rule the world
_________________
Live today, fight tomorrow

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-04-13 04:12 ]</font>

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 16:13 
Cytuj  
Heh a server ciągle pada :sad:
Nawet zapolować na Lamusów nie można.....


_________________
..Fear of the dark...


Posty: 11
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 17:49 
Cytuj  
Nie chcailem tu nic pisac ale zosatlem zmuszony. Kij z tygrysem i dawo, trzeba zyc z takimi, ale jak widze jak idzie goly kolo i symuluje robienie laski drugmiu kolesiowi to juz nie wyrabiam. Wizialem takie akcje kiedys, wq mnie to dorba mysle dzieciaki sie bawia, kiedys im sie znudzi... Niewazne ze gram w srednioieczne rpg i chcialbym jakotako czuc sie odizolowanym od brudu codziennosci XXI wieku. (wiem byly wtedy prostytutki ale to jest stosunkowo zrobzumiale, nie amilbym nic do zawodu "prostitute" :grin:) Ja mam poczucie humoru spox, ale nosz qfa ile razy mozna jedno i to samo odpieprzac na okraglo (jak ktos nowy odkryje komende bow to lata napalony od goscia do goscia) w dodatku ejst to niesmacznee?! Nie mam nic do pedalow, niech se zyja, ale jak nie daj boze taki sie do mnie zblizy na metr... >:X
Nie wiem, moze przesadzilem, jestem nieziemsko wqty po tym co zobaczylem. dorba zabilem kolesia bo mowie nerwy mi puscily, nie znalem go, drugiego kolege oszczedzilem bo to moj kolega, chociaz mi tym podpadl trochu..
A i zeby ktos nie pomyslal ze jestem taki rozpierdolony jak niektore ludziska na cl co emoticonki nigdy nie walna, "zeby nie psuc klimatu" .....
dorba koncze ta gadke juz sie wyplulem co mialem do wyplucia,
sory gosciu ze cie zabilem (nie wiem kto to byl), wqwilem sie, troche mi glupio ze sie eni opanowalem ale z drugiej strony czuje ulge...


_________________
Jam jest Alfa i Omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec.

Ap 22,13

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:45 
Cytuj  
Ja widziałem dziwke i to ałtentyczna przyjmowala w banku w Vesper na zapleczu za kase mozna bylo sie zabawic miała zmakrowany cały opis stosunku i wyswietlala pokolei opis tego co sie dzieje. Wystarczylo zaplacic i sie rozebrac.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 21:34 
Cytuj  
:lol: Dobre Eldorn hyhyhyhy troche kosa, komu sie chcialo takie makra ukladac? :lol:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 23:03 
Cytuj  
Eldorn , mam pytanko ty widziałeś??? czy korzystałeś????? z jej usług :lol: :lol: :lol:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-17 12:45, Eldorn podglądcz napisał:
Ja widziałem dziwke i to ałtentyczna przyjmowala w banku w Vesper na zapleczu za kase mozna bylo sie zabawic miała zmakrowany cały opis stosunku i wyswietlala pokolei opis tego co sie dzieje. Wystarczylo zaplacic i sie rozebrac.



Niezle :grin: miales widowisko!


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.