mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
tak - to jest to, na co czekałem 64%  64%  [ 113 ]
tak - z braku laku będę w to grał... 15%  15%  [ 27 ]
nie, ale czekam na zmiany 8%  8%  [ 14 ]
nie, oczekiwałem czegoś zupełnie innego (np. wracam do wow'a :P) 13%  13%  [ 23 ]
Liczba głosów : 177
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 00:24 
Cytuj  
Hehe...

Cala ta dyskusja, WoW bylych graczy, kojarzy mi sie z sytuacja kiedy dziewczyna rozstaje sie z chlopakiem po czym wrzuca na niego jak to bylo chujowo przez te lata...

Ludzie... ale Wy macie tupet.


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 01:19 
Cytuj  
Tupet? Ci fanboye w swym zacietrzewieniu nawet nie zauważają, że wyzywając innych od nienormalnych czy debili wyzywają sami siebie jako że każdy z nich ostatnie lata spędził dokładnie w tym miejscu, które teraz usilnie usiłuje obesrać (pomijam 'chorągiewki', które g... wiedzą i tylko pokrzykują to co inni). Jest na to inne określenie ale nie będę się zniżał do ich poziomu rzucania wiaderkami i łopatkami.
Próbowałem być obiektywny i życzyć WAR-owi jak najlepiej ale każdy kto nie śpiewa w chórze jest tu jechany z błotem, wystarczy że zajrzałem i znów kupa radochy :lol: mmorpg.pl nieocenione w dawaniu radości
:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 03:26 
Cytuj  
WoW byl super, chyba wiekszosc zna ta gre i spedzila w niej wiele dziesiatkow godzin na swietnej zabawie ale to sie juz skonczylo i nowe patche nigdy nie zaoferuja czegos co przyciagnie tych co zakonczyli przygode w tej grze.
Blizz obiecal przed tbc ze co rok bedzie nowy patch, miedzy premiera tbc i wotlk to juz 22 mesiace, wiec lekko zjebali ale sytuacja wymaga bo serwery pustoszeja, ciekawe czy nadal beda sie chwalic 11 milionami graczy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 06:51 
Cytuj  
Serwery pustoszeja?? Bzdura to po pierwsze. Po drugie 13.11.08 wchodzi kolejny dodatek, ktory odswiezy rozgrywke nieco. Oczywiscie przeciwnicy wow i tak beda bluzgac na ta gre i jej graczy, poniewaz taki wytworzyl sie trend na tym forum. Dam sobie glowe uciac, ze wow przetrwa warhammera bez wiekszego wysilku. Byc moze na polu bitwy przez dlugi czas beda utrzymywac sie obydwie gry, a reszta bedzie w niszy. Warhammer to bardzo dobra gra, ale powinni ja poprawic od strony technicznej i to szybko.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 06:53 
Cytuj  
Możecie wypierdalać z tym wow vs war? Krzyk, roball przenieście te śmieci do flames.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 06:54 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Czyli uważasz że ktoś ma możliwość powiedzieć 'pve w wowie jest na poziomie trudności dla przedszkolaka' po zobaczeniu RFC i WC i nie narazić się na śmieszność ?


Jak to pytanie ma się do mojego stwierdzenia? Czy ja cokolwiek porównuję? Widziałeś gdzieś w tekście mojej wypowiedzi nazwę choć jednego produktu? Pozwoliłam sobie tylko zauważyć, że jeśli komuś nie odpowiada dana gra ze względu na jej mechanikę to go do niej nie przekonasz i nie będzie mieć znaczenia ilość czasu jaki na ten tytuł poświęci. Upraszczając - jak ktoś lubi białe ściany to zamykając go na kwartał we wściekle czerwonym pokoiku nie sprawisz aby nagle zmienił swe gusta (najwyżej się wścieknie).

Ps. Nie gram w WOWa już od paru lat i nie mam zamiaru do niego wracać, przytyki niektórych osób są bezpodstawne.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 09:18 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Czyli uważasz że ktoś ma możliwość powiedzieć 'pve w wowie jest na poziomie trudności dla przedszkolaka' po zobaczeniu RFC i WC i nie narazić się na śmieszność ?


Jak to pytanie ma się do mojego stwierdzenia? Czy ja cokolwiek porównuję? Widziałeś gdzieś w tekście mojej wypowiedzi nazwę choć jednego produktu? Pozwoliłam sobie tylko zauważyć, że jeśli komuś nie odpowiada dana gra ze względu na jej mechanikę to go do niej nie przekonasz i nie będzie mieć znaczenia ilość czasu jaki na ten tytuł poświęci. Upraszczając - jak ktoś lubi białe ściany to zamykając go na kwartał we wściekle czerwonym pokoiku nie sprawisz aby nagle zmienił swe gusta (najwyżej się wścieknie).

Ps. Nie gram w WOWa już od paru lat i nie mam zamiaru do niego wracać, przytyki niektórych osób są bezpodstawne.


muszę przyznać że dziewczyna ma racje co do gustów i guścików i bardzo podobało mi się Jej stwierdzenie porównawcze :)
A nie tak jak niektórzy sądzą że gram w war bo na niego jest teraz moda i się zmuszam do grania
Niektórzy tutaj byle co zjedzą i byle co gadają oraz pieprzą głupoty bo nie mają nic innego do roboty. Jacy wy niektórzy "fajni" jesteście - dzieciaki które usłyszały tekst w gimnazjum i chwalą się nim tutaj( Nie obrażając części normalnych ludzi na tym forum oczywiście ).
Gdybym tak patrzył to np. grałbym w wow a nie eq2 jakieś 2 - 3 lata po premierze i nie zagrałbym w żadnego darmowego mmorpga ani także inne mniej popularne produkty gry.


_________________
no more wow...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 10:28 
Cytuj  
Cytuj:
Pozwoliłam sobie tylko zauważyć, że jeśli komuś nie odpowiada dana gra ze względu na jej mechanikę to go do niej nie przekonasz i nie będzie mieć znaczenia ilość czasu jaki na ten tytuł poświęci


Nie, mówiliśmy o czymś zupelnie innym.


Ok, wrócmy do początku.

"Nie mozna gry oceniac po 10% contentu." - padło stwierdzenie


"Można." - Ty odparłaś.


Ocena : "trudność pve w wowie jest na poziomie przedszkola" (nie był to żaden przytyk, taki przykład bardziej, jakiejś błednej oceny)

Czyli tak, ocena jest błedna, trudność pve nie jest rzeczą subiektywną, nie można wydać takiej oceny gdy nie widziało się większości contentu pve.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 10:54 
Cytuj  
<EDIT>


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 10:56 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Nie, mówiliśmy o czymś zupelnie innym.


Shadhun, nie zrozumieliśmy się. Ja nie mówiłam o pve, pvp czy o jakimkolwiek innej części gry . Miałam na myśli odbiór produktu, dlatego użyłam sformułowania "mechanika gry". Nie muszę widzieć 10%, 50% czy nawet 100% contentu żeby stwierdzić, że gra mi "nie leży". To wszystko, nie wgłębiam się w dyskusję nad WHO bo w niego już nie gram. Chciałam tylko zaznaczyć swoją wypowiedzią, że obrona WHO przed krytyką innych graczy jest bezcelowa bo jeśli im się z jakichś powodów nie podoba to tego się nie zmieni. Wielu z was traktuje te sprawy poważnie i każdą opinię odbiera bardzo osobiście. Myślę, że zupełnie niepotrzebnie. Nie musicie bronic WHO (czy innego tytułu) bo jeśli wam się podoba i spełnia wasze oczekiwania to wystarczy. Nic tylko się cieszyć, że w końcu trafiło się wam coś fajnego nad czym będzie można spędzić trochę czasu. Pozostali będą czekać na nowy tytuł jeśli ten ich nie satysfakcjonuje. Tyle ode mnie, nie będę już wracać do tematu bo wszystko już zostało powiedziane :)


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:03 
Cytuj  
@kaikitka
doskonały post.

nie umiałbym tego tak ładnie napisać :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:05 
Cytuj  
doskonała Dziewczyna :) szkoda że już nie grasz w war :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:45 
Cytuj  
Moze poprostu trzeba wyluzowac i grac jesli to sprawia przyjemnosc, nie napinac sie na lvl i na osiagniecie czegos ?

Duzo ludzi zna WoW-a super, wymiata tam znajomoscia wszystkiego i jak wchodzi do takie WAR-a ma problem bo musi poznawac gre od podstaw i duzo ludzi go wyprzedza w tym, co jest tak silnym ciosem ze whinuja na gre ze jest do dupy i wracaja do WoW-a gdzie sa najlepsi.

Ciezko jest sie przesiasc do innej gry, ktora trzeba poznawac i rozgryzac, ala wielu to ponad ich sily bo nie ma co ukrywac spora czesc ludzi stawia sobie jakies cele w grze i chce konkurowac, rywalizowac, zbierac najszybciej epaxy, wbijac lvl, a wlasnie nowa gra utrudnia im te cele i wymiekaja szybko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:54 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Nie, mówiliśmy o czymś zupelnie innym.


Shadhun, nie zrozumieliśmy się. Ja nie mówiłam o pve, pvp czy o jakimkolwiek innej części gry . Miałam na myśli odbiór produktu, dlatego użyłam sformułowania "mechanika gry". Nie muszę widzieć 10%, 50% czy nawet 100% contentu żeby stwierdzić, że gra mi "nie leży". To wszystko, nie wgłębiam się w dyskusję nad WHO bo w niego już nie gram. Chciałam tylko zaznaczyć swoją wypowiedzią, że obrona WHO przed krytyką innych graczy jest bezcelowa bo jeśli im się z jakichś powodów nie podoba to tego się nie zmieni. Wielu z was traktuje te sprawy poważnie i każdą opinię odbiera bardzo osobiście. Myślę, że zupełnie niepotrzebnie. Nie musicie bronic WHO (czy innego tytułu) bo jeśli wam się podoba i spełnia wasze oczekiwania to wystarczy. Nic tylko się cieszyć, że w końcu trafiło się wam coś fajnego nad czym będzie można spędzić trochę czasu. Pozostali będą czekać na nowy tytuł jeśli ten ich nie satysfakcjonuje. Tyle ode mnie, nie będę już wracać do tematu bo wszystko już zostało powiedziane :)


Wielcy mędrcy forum nie potrafili tego zrozumieć a kobieta tak - brawo. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:16 
Cytuj  
lol atherius to tez kobieta?

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 13:13 
Cytuj  
embe napisał(a):
Moze poprostu trzeba wyluzowac i grac jesli to sprawia przyjemnosc, nie napinac sie na lvl i na osiagniecie czegos ?

Duzo ludzi zna WoW-a super, wymiata tam znajomoscia wszystkiego i jak wchodzi do takie WAR-a ma problem bo musi poznawac gre od podstaw i duzo ludzi go wyprzedza w tym, co jest tak silnym ciosem ze whinuja na gre ze jest do dupy i wracaja do WoW-a gdzie sa najlepsi.

Ciezko jest sie przesiasc do innej gry, ktora trzeba poznawac i rozgryzac, ala wielu to ponad ich sily bo nie ma co ukrywac spora czesc ludzi stawia sobie jakies cele w grze i chce konkurowac, rywalizowac, zbierac najszybciej epaxy, wbijac lvl, a wlasnie nowa gra utrudnia im te cele i wymiekaja szybko.


albo jest na odwrot, i osoby co w wowie sobie nie radzily, jak np. kolega co party nie potrafil znalezc do instancji mysla ze w warze dadza rade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 13:16 
Cytuj  
zenon666 napisał(a):
embe napisał(a):
Moze poprostu trzeba wyluzowac i grac jesli to sprawia przyjemnosc, nie napinac sie na lvl i na osiagniecie czegos ?

Duzo ludzi zna WoW-a super, wymiata tam znajomoscia wszystkiego i jak wchodzi do takie WAR-a ma problem bo musi poznawac gre od podstaw i duzo ludzi go wyprzedza w tym, co jest tak silnym ciosem ze whinuja na gre ze jest do dupy i wracaja do WoW-a gdzie sa najlepsi.

Ciezko jest sie przesiasc do innej gry, ktora trzeba poznawac i rozgryzac, ala wielu to ponad ich sily bo nie ma co ukrywac spora czesc ludzi stawia sobie jakies cele w grze i chce konkurowac, rywalizowac, zbierac najszybciej epaxy, wbijac lvl, a wlasnie nowa gra utrudnia im te cele i wymiekaja szybko.


albo jest na odwrot, i osoby co w wowie sobie nie radzily, jak np. kolega co party nie potrafil znalezc do instancji mysla ze w warze dadza rade.

loled at you.
Jest roznica miedzy nie umiejetnoscia znalezienia party, a tym ze zajmuje to za duzo czasu.
Whcodze sobie pogrec 2h, i chce grac a nie napierdalac ze szukam party do bla bla. Moze ciebie to bawi have fun.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 13:22 
Cytuj  
Jak ktos sobie nie radzi o wiadomo ze wszystko dluzej trwa

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 13:25 
Cytuj  
zenon666 napisał(a):
no jak ktos sobie nie radzi o wiadomo ze wszystko dluzej trwa

Udajesz debiila czy nim jestes ?
Co ma DO KURWY NEDZY, radzenie sobie. Wytlumacz mi, magiczny zajebisty szybki sposob na znalezienie party do jebanego dunegonu. Tak zeby to zajelo 15. Aha. Gralem Warlockiem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 13:29 
Cytuj  
pisz po angielsku na lfg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.