mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 12:57 
Cytuj  
Dajcie im ten osobny dzial bo to forum poprostu straci wiele, mimo ze admini tego forum graja w wiekszosci w DFO lub WoW to jednak warto byc bardziej obiektywnym.

A co do samej gry, czekajac na uaktywnienie konta w DFO wlaczylem Aion, zobaczylem jak to wyglada, jak dziala combat na tych niskich lvl, no i co tu duzo pisac, poprostu chyba jestem juz za stary na takie gry, moja przygoda z grami mmo chyba zakonczy sie na DFO.
Nie podoba mi sie w tej grze styl grafiki, samo otoczenie jest gorsze niz w AoC czy DFO, kolorowo jak w WoW co moze byc plusem bo na dupnym LCD swietnie wyglada.
Combat nudny tragicznie, pewnie na wyzszych lvl bedzie zarabisty ale zmuszenie sie by zrobic milion questow lub zabic miliard mobkow jest ponad moje sily.

Powodzenia w rozkrecaniu polskiego community, gra jest dobra, bije cala reszte koreankiego gowna o klase, ta gra ma potencjal stac sie nr1 na rynku zwlaszcza na trupie WoW.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 13:29 
Cytuj  
Nie wiem, czy bylo juz to dawane, ale nie widzialam.
Opis Abyss ranków:

http://www.areyouhellbound.com/forum/sh ... .php?t=398

Troche to stare, ale mysle, ze w miare aktualne, jesli chodzi o chinski retail :)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 17:55 
Cytuj  
czy po skopiowaniu tego ENU.pak gra automatycznie jest po angielsku ? Mam juz spatchowanego klienta, odpalam gre - widze caly login scrren i tam chinskie krzaczki.

Gdzies sie ustala ten jezyk ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:06 
Cytuj  
@Greeg zdaje sie ze trzba w windows w opcjach regionalnych zmienic jezyk na ang tez .

@Plutonka dzieki za linka troche to mi rozjasnilo kwestie jak wyglada endgame:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:09 
Cytuj  
No i znowu mi sie popsulo :| Przy odpalaniu aiona chyba nie wlacza sie ten gameguard i wyskakuje jakis blad:|
a dokladnie gameguard error 111

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:19 
Cytuj  
Dzieki Vercin, mam juz po Angielsku.

A jeszcze pytanko ? Jaka hmm rase wybrac, zeby tu z kims pograc ? Asmodians czy Eadfgath ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:20 
Cytuj  
asmodians gra wieszkszosc osob ktore znam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:22 
Cytuj  
Zdaje sie ze aby rozwiazac problem z bledem 111 wystarczy zmienic nazwe katalogu w ktorym jest gra z krzaczkow na normlany jakis

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:39 
Cytuj  
W Aion China Gramy jako Asmodians na Berita Region 4 :)

Jak bedzie Aion EU to bedziemy grali (jako Excessum) jako Elyos :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 19:14 
Cytuj  
hmm co trzeba wpisac w Region Server na tym egpal.com ? Ja nie instalowalem chinskiego jezyka - znaczy tak "w polowie" - przerwalem i mam pol krzaczkow, pol kwadracikow ;) i nie wiem jak sie ten region server nazywa.

tzn. wiem tyle, ze wybralem ten co wszyscy czyli 4 od gory - widzialem kogos z Gildii Excessum wiec dobrze trafilem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 19:16 
Cytuj  
Region Server - 华东电信
Server - Berita

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 20:02 
Cytuj  
Greeg dobrze trafiłeś, miłej gry życzę ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 20:36 
Cytuj  
dzieki za wszelka pomoc :)

edit. wiadomo, po paru levelach ciezko wyrokowac, ale:
1) grafika jak na mmo jest spoko. moze nie powala jakos (przynajmniej lokacja startowac) i do tej z AoC jej daleko to jednak wyglada lepiej od tej w wowie i chodzi naprawde szybko. Sama kolorystyka jak zywo przypomina wowa. Chyba tutaj AoC to byla klasa sama w sobie.
2) animacja - to chyba pierwsza gra od paru lat, w ktorej postacie maja ta plynnosc znana z wowa. Akurat animacja postaci w AoC tez mi w sumie odpowiadala, ale juz np. warhammer to byla padaka straszna, ktora mnie totalnie zniechecila do gry.
3) dynamika rozgrywki - chyba najblizej tutaj do wow'a, choc sa chainy przypominajace w pewnym stopniu rozwiazanie z AoC (w ktorym kurcze combat melowcem mi sie bardzo podobal). dla wow playerow chyba w sam raz
4) interfejs, ui - widac, ze rozwiazania garsciami brane w wow. to zle czy dobrze ? chyba jednak dobrze, bo taki np. AoC niby tez czerpal z wow'a ale ui bylo bardzo drewniane

Ogolnie jest fajnie. w aoc to juz od samego poczatku cos nie dzialalo (np. AH o ile pamietam), i z kazda godzina robilo sie tego wiecej i straszniej niestety. Tutaj wszystko zdaje sie chodzic jak nalezy. No i najwazniejsze - poki co sprawia mi frajde, nawet samo bicie mobow.

Nie wiem jak prezentuje sie endgame, nawet nie wiem jak krafting wyglada (choc np. zbieractwo przypomina jak zywo to z wowa), ale gra wg mnie ma potencjal duuzy. jesli bedzie endgame, do tego odpowiednio trudny to bedzie naprawde ciekawie.

A poki co bede sobie gral i cieszyl sie z systemu placenia za czas spedzony w grze, a nie z gory za caly miesiac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 08:02 
Cytuj  
Ja wczoraj pogralem ze 4 godziny.
Grafika stylem przypomina mi troche warhamera, tyle ze z duzo lepsza grafika. Animacje bardzo ladne, plynne oczojebne :). Postaci czy moby wygladaja jakby byly dygitalizowane
Bardzo duzo fajnych emotek (na oko ze 30), przy czym nie sa to 1 sekundowe animacje :)
System questów, tu ciekawa sprawa jak bierzesz jakis ambitniejszy quest to pojawia sie cut scenka pokazujaca przykladowo mobka ktorego trzeba zabic, niby nic a cieszy.
Kombosy, imho troche cos ala aoc ale bez tej zrecznosciowej otoczki, gram sorcerem, mam juz 2 comba (7lev). Polegaja one na tym ze jak rzuce jakas sekwence czarow to uaktywnia mi sie mozliwosc rzucenia nieaktywnego spella. Wazna jest kolejnosc nie szybkosc.
Walki widowiskowe.
A jeszcze a propo questow, w questach sa meta linki ktore po kliknieciu opisuja np gdzie znalezc danego moba czy npc-a i zaznacza ci go od razu na mapie. Fajna sprawa bo nie robisz 30 min questa tylko dlatego ze nie wiesz gdzie szukac mobow :)
Tak narazie widze ze zerzneli wszystkie najlepsze pomysly z innych mmo i okrasili to sliczniutka grafika, ktora o dziwo na max detalach chodzi ultra plynnie.
Na 8800 Gts w 1920x1200 i max detalach czesto mam ponad 100kl/s (i nie patrze tu w niebo xD)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 08:46 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Grafika stylem przypomina mi troche warhamera, tyle ze z duzo lepsza grafika. Animacje bardzo ladne, plynne oczojebne


rofl

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 09:09 
Cytuj  
Jakie tot ma wymaganie i ile zajmuje na dysku ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 09:17 
Cytuj  
Pytanie do grajacych dluzej, na ktorym levelu zacznie sie kontakt z 2 strona ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 09:31 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Pytanie do grajacych dluzej, na ktorym levelu zacznie sie kontakt z 2 strona ?


25tym można wejść do Abbys , nie wiem tylko czy wcześniej nie ma jakichś q infiltracyjnych na terenach wroga.

@Shad

Minimum:

Pentium 4 2.8GHz, AMD Athlon 2800
1 GB RAM
GeForce 6600, Radeon X1550
Hard Drive 30GB
DirectX 9.0c(2008,6)

Recommended:

Pentium Dual Core, AMD Athlon 64 X2
2 GB RAM
GeForce 7600, Radeon X2600
Hard Drive 30GB
DirectX 9.0c(2008,6)

tylko nie wiem na ile to aktualne.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 09:41 
Cytuj  
niewazne :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 maja 2009, 09:43 przez Denicalis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 09:43 
Cytuj  
Witamy 5 stron temu ';[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.