mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 00:06 
Cytuj  
A tak przy okazji whinow i zachwytow moglby mi ktos powiedziec czy bylo juz podawane jakies info na temat ile zostalo sprzedanych kopii Warhammera ?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 00:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Po drugie nie wyobrażam sobie, zeby kazdy zolniez w armii miał inny mundur..

A widziałeś armię w której dostaje się na początej tylko buty? :P (to wszystko co można kupić na 2 lvlu z tego co pamiętam ^^)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 02:07 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Marudzenie na temat grafiki raczej nie na miejscu:) bo jeśli robi się MMO to są dwie opcje: gra będzie wymiatać grafiką i przy 10 graczach będzie 5fps, albo będzie ona średnia i przy 150 będzie 60fps;)
Jak na razie mi się podoba, wkurzają lagi, ale myślę że goa dostanie kopa w dupę i coś z tym zrobi:)


Problemem jest to ze mamy srednia grafe i 10fps przy kilkunastu osobach na ekranie, i to przy w miare mocnym sprzecie. Cos tu jest nie tak.

Nie mowiac juz o lagu w grze. Na szczescie daje sie grac, ale jako Shadow Warrior poprostu nie widze co sie dzieje, moby raz sa kolo mnie, raz gdzies na horyzoncie, ocena jakiego skilla teraz uzyc bywa trudna jesli sie soluje. W grupie jest ok bo poprostu naciskam 3 guziki na zmiane ;]


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 02:45 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Wszyscy z mojej klasy (i lvl) mają identyczne ciuchy jak ja (hi L2, w WoW dopiero na max lvlu jest to nagminne).


Zawsze mozesz sobie strzelic niepowtarzalna kolorystyke :) Ewentualnie porozwieszac sobie inaczej trofea (chociaz na 6 lvlu to max jedno mozna miec)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 05:01 
Cytuj  
Nie doszukalem sie jeszcze na forum jakiegos wiekszego whine'u na WAR'a, wiec moze jestem sam?

NA WAR'a czekalem bardzo dlugo, a po premierze jestem troche rozczarowany.

Znow czuje sie (podobnie jak w conanie), ze gram w bete, niestety. Uwazam, ze mythic powinien wydac gre conajmniej pol roku pozniej. Po WOTLK'u.

Gralem w open bete, gralem w closed bete i znow retail wyglada tak jakby sie od tamtych czasow niewiele zmienilo.

1. Brakuje muzyki, czyli tla, gra wydaje mi sie przez to blada, czasami wlacza sie jakis generic motyw ktory trwa 1 minute i powtarza sie przez chwile. Dawno, dawno temu ogladalem na podcastach jak robia muzyke do tej gry, byla swietna, gdzie sie podziala? dlaczego teraz nie ma jej w grze? Muzyka w menu jest za to bardzo dobra. Pare razy w grze tez wlaczyl sie swietny motyw, niestety na chwile i potem juz nigdy wiecej.

2. Grafika... Tutaj mam wielki zal do producentow. Kupilem sobie komputer specjalnie zeby smakowac sie swiatem Warhammera, a tu znowu srednio sie spisali. Poszczegolne modele sa nawet niezle, wszystkie wozy, steam tanki, modele wiez, wiatraki, domki, to wszystko oddzielnie jest niezle. Problem pojawia sie w texturach. Te w poblizu postaci sa ok, ale te 10 m dalej wygladaja okropnie, jakies takie blade i rozmyte, woda = ....


Modele postaci tez sa jakies takie meh... odcinaja sie od siebie poszczegolne czesci i znow textury zbroi sa poprostu cholernie nieostre po przyblizeniu. Animacja jest slaba. Walka wyglada jak turowa, zero dynamiki. Mamy prawie rok 2009 a grafa jest poprostu cienka.

4. Archetypy klas. Przez 8 lat gralem ze znajomoymi w fabularnego warhamca, moim marzeniem bylo grac warrior-priestem (wczesniej w becie - archetyp Melle dps), teraz sie okazuje ze jest to healer (sic!) i poprostu taki loladin z wowa, z taka roznica ze zamiast many to musi torche podlubac dwurecznym mlotem za loloadinowe obrazenia... Moje pierwsze melee combo, ktore jest "channeling" ma pushback od uderzen wroga. czyli taki ze mnie warrior priest ze tank musi trzymac aggro, a ja dzielnie bije mlotem w plecy? Gram na serwerze RP i takie rzeczy niestety mi przeszkadzaja.

5. Świat. Kompyzycja wzsystkiego jest srednia, swiat jest ladny ale sie nie klei, Altdorf jest super, fajny, wielki, oh ah, ale i pusty i sterylny, czuje sie w nim bardziej jak Elder Scrolls niz w pelnym ludzi swiecie MMO.

Potencjal Warhammer ma ogronmy, czego nie moglem powiedziec o AOC, tak jak niektorzy widzieli w tej grze nadzieje.

Zamierzam pograc do konca pierwzsego miesiaca, zrobic maxymalny level(obecnie 11) i zobaczyc co gra oferuje pozniej oraz jak wyglada Destruction i przedewszystkimi jakie rzeczy beda wprowadzac w patchach oraz jak czesto.

/discuss

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 05:23 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Marudzenie na temat grafiki raczej nie na miejscu:) bo jeśli robi się MMO to są dwie opcje: gra będzie wymiatać grafiką i przy 10 graczach będzie 5fps, albo będzie ona średnia i przy 150 będzie 60fps;)
Jak na razie mi się podoba, wkurzają lagi, ale myślę że goa dostanie kopa w dupę i coś z tym zrobi:)


Problemem jest to ze mamy srednia grafe i 10fps przy kilkunastu osobach na ekranie, i to przy w miare mocnym sprzecie. Cos tu jest nie tak.

Nie mowiac juz o lagu w grze. Na szczescie daje sie grac, ale jako Shadow Warrior poprostu nie widze co sie dzieje, moby raz sa kolo mnie, raz gdzies na horyzoncie, ocena jakiego skilla teraz uzyc bywa trudna jesli sie soluje. W grupie jest ok bo poprostu naciskam 3 guziki na zmiane ;]


Lag to nie wina goa imo tylko zdupionego totalnie silnika. Ja na moim niezbyt fajnym wifi ktore potrafi sie zakrztusic czasami niezbyt moge sobie pograc. Nie wiem jak to mozliwe ale gra nie potrafi sie zsyncowac z serwerem jak net mi sie przydlawi, smieszne jest ze nadal moge sobie biegac, castowac, widze moby i pety ale graczy juz nie updateuje, musze zmienic zone albo relog. To jest dosyc frustrujace jak mi znikaja playerzy w srodku scenario.

Pozatym combat jest dziwny i ciezko sie przwyczaic.

No i niestety renown gear to bullshit (przynajmniej na poczatku, jak jest pozniej to nie wiem) wiec jak ktos gra tylko pvp to jest troche zgimpowany w porownaniu do ludzi robiacych questy / pq.
Pozatym niemoznosc ustawienia podstawowych rzeczy typu sensitivity myszy czy sprawdzenia pingu wola o pomste do nieba.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 10:26 
Cytuj  
Ja jestem po pierwszym world RvR wlasnie w New Emsrank i powiem tyle, ze wow to wielki żal przy tej grze.
Walka w scenerii malego sredniowiecznego miasteczka, pozniej zdobywanie lodzi... Zapowiadaja sie dlugie lata w grze, bo czuje sie tak jak 1 raz w Wowie 3 lata temu.

A co do bugow to normalne, ze sa na poczatku przy tak skomplikowanym projekcie jak gra MMO. Ja spotykam ich jak na lekarstwo albo po prostu podoba mi sie gra i nie zwracam na nie uwagi.


Posty: 29
Dołączył(a): 13.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 11:16 
Cytuj  
Po 3 latach Wow'a i 2 miesiącach z AoC, mogę powiedzieć że War jest najlepszym mmo z tych 3.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 11:17 
Cytuj  
Mam za soba pierwsze zdobywanie i obrone Keepa... oglonie bylo naprawde zajebiscie, RvR fajnie rozwiazane i wszystko sie podobalo ale...

jak mi wpadla taka masa ludzi to ledwo widzialem co sie dzieje prawie slide show :har:
kompa nie mam az tak tragicznego (gf9600gt, 4g RAm tyle ze pod Xp to 3, i quad 1.8 ) ale to co sie dzialo jak destro wlazilo na schody w keepie to byla masakra...
ogolnie mam zastrzezenia co do płynnosci gry nie wiem czy to wina mojego komputera czy poprostu nie jest ona zoptymalizowana :har: brak mozliwosci cieszenia sie pllynnosci z gry strszanie zniecheca mi grafika sie nawet podoba tylko czemu tak nedznie to chodzi i potrafi czasem ostro przyciac...


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 11:54 
Cytuj  
endryu napisał(a):
Uwazam, ze mythic powinien wydac gre conajmniej pol roku pozniej. Po WOTLK'u.


Inkwizycja już po ciebie jedzie!
I czekać na WARa jak na dnf czy dfo, musiałeś się mocno walnąć w główkę.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 12:20 
Cytuj  
po dniu grania moge powiedziec ze nie wiem co oni robili przez te 3 lata bo gra nie ma podstawowych funkcji typu zamiana klawiszy myszki lewo/prawo. Interfejs wyglada jak jakis przemodowany z WoWa, a grafika jakby robiło ją 100 osób bez konsultacji między sobą. Ogólnie kolejna beta. Nie wiem na ile ta gra ma potencjał pod względem RvR i wogole gameplay ale chce mi sie plakac jak 4 lata po premierze WoW wlaczam najglosniejszą premierę MMO od tego czasu i widze ze nie jest nawet w 50% tak dobra.

EDIT
nie zrozumcie mnie zle, kilka pomyslow w tej grze jest naprawde mocno odjechanych ale wykonanie całości jest po prostu gówniane.


Ostatnio edytowano 21 wrz 2008, 12:25 przez SharG, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 12:24 
Cytuj  
a ja się boje , że wyjdzie WOTLK i on cholera będzie dopracowany w każdym szczególe :(
i znów WOW- cy podniosą dumnie głowy

WAR- a jeszcze nie przekreślam, dziś zrobie RvR - to ma być najlepszy smaczek gry , więc jest duża szansa , że gra mimo mankamentów może być dobra

podoba mi się idea PQ

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 12:49 
Cytuj  
Grafa? Dziala, czytelna jest, ladna jest. Wiecej nie trzeba.
Animacje? To wy macie w czasie rvr czas na ogladanie animacji? Bo ja przy pilnowaniu sztandaru tankowaniu lorda i championow i rozgladaniu sie za Orderem raczej srednio.
Bugi? Owszem sa, owszem wkurzaja.

Srednia stabilnosc klienta tez mnie dobija, troche ku... polecialo na vencie juz jak wylecialem w jakims fajnym momencie.

Gameplay? Boski. Vent, zgrana grupa, walka o keepa. Nic wiecej mi nie trzeba. Totalnie zastopowalem levelling zeby trzymac sie jak najdluzej na t2 i bawic w rvr. Tego oczekiwalem od gry i jestem w 100% zadowolony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 12:52 
Cytuj  
Huba napisał(a):
To wy macie w czasie rvr czas na ogladanie animacji?


Oni nawet nie spróbowali RvR. ;)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 13:07 
Cytuj  
Wiecie, porownywanie WOTLK do WAR to przegiecie z jednego malego powodu. WotLK jest dodatkiem do stabilnej, stare, dopracowanej i naprawde swietnej w swojej klasie gry. WAR to nowosc, trzeba duzo poprawic, zbalansowac, pododawac jeszcze troche featsow. Ale rdzen jest miodny i to jest najwazniejsze.

Co do animacji, ja naprawde nie widze tu nic fatalnego, wrecz przeciwnie.
Kazdy atak mojego black orka ma inna animacje. Gdy spokojnie cos tluke to fajnie sie sie gapic na rozne kombosy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 13:46 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Marudzenie na temat grafiki raczej nie na miejscu:) bo jeśli robi się MMO to są dwie opcje: gra będzie wymiatać grafiką i przy 10 graczach będzie 5fps, albo będzie ona średnia i przy 150 będzie 60fps;)
Jak na razie mi się podoba, wkurzają lagi, ale myślę że goa dostanie kopa w dupę i coś z tym zrobi:)


Problemem jest to ze mamy srednia grafe i 10fps przy kilkunastu osobach na ekranie, i to przy w miare mocnym sprzecie. Cos tu jest nie tak.

Nie mowiac juz o lagu w grze. Na szczescie daje sie grac, ale jako Shadow Warrior poprostu nie widze co sie dzieje, moby raz sa kolo mnie, raz gdzies na horyzoncie, ocena jakiego skilla teraz uzyc bywa trudna jesli sie soluje. W grupie jest ok bo poprostu naciskam 3 guziki na zmiane ;]


To duzy problem w who atm ludzie z poteznymi komputerami i nowoczesnymi kartami maja gorsze fps od ludzi z 3 letnimi kartami poniwaz GPU jest uzywane w ~20%. Dla przykladu 9800gx2 ma 20-30fps a jak juz wlozysz 9600gt masz 90fps. Cos tu nie tak w tym obrazku ;P Te same problemy sa przy g260 jak i g280 i wieloma innymi kartami. Kupe ludzi czeka na fix. Narazie trzeba zacisnac zeby i grac przy low fps i zacinananiu sie gry :-?


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 14:30 
Cytuj  
Bo ta gra jest strasznie niewykończona/ zoptymalizowana/wypolerowana/dopieszczona.

Powinna wyjść na gwiazdkę najszybciej.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 14:31 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Bo ta gra jest strasznie niewykończona/optymalizowana/wypolerowana/dopieszczona.

Powinna wyjść na gwiazdkę najszybciej.


Jeżeli ta gra jest taka jak piszesz, to taki AoC w ogóle nie powinien ujrzeć światła dziennego.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 14:40 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Nestor napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Marudzenie na temat grafiki raczej nie na miejscu:) bo jeśli robi się MMO to są dwie opcje: gra będzie wymiatać grafiką i przy 10 graczach będzie 5fps, albo będzie ona średnia i przy 150 będzie 60fps;)
Jak na razie mi się podoba, wkurzają lagi, ale myślę że goa dostanie kopa w dupę i coś z tym zrobi:)


Problemem jest to ze mamy srednia grafe i 10fps przy kilkunastu osobach na ekranie, i to przy w miare mocnym sprzecie. Cos tu jest nie tak.

Nie mowiac juz o lagu w grze. Na szczescie daje sie grac, ale jako Shadow Warrior poprostu nie widze co sie dzieje, moby raz sa kolo mnie, raz gdzies na horyzoncie, ocena jakiego skilla teraz uzyc bywa trudna jesli sie soluje. W grupie jest ok bo poprostu naciskam 3 guziki na zmiane ;]


To duzy problem w who atm ludzie z poteznymi komputerami i nowoczesnymi kartami maja gorsze fps od ludzi z 3 letnimi kartami poniwaz GPU jest uzywane w ~20%. Dla przykladu 9800gx2 ma 20-30fps a jak juz wlozysz 9600gt masz 90fps. Cos tu nie tak w tym obrazku ;P Te same problemy sa przy g260 jak i g280 i wieloma innymi kartami. Kupe ludzi czeka na fix. Narazie trzeba zacisnac zeby i grac przy low fps i zacinananiu sie gry :-?

Dwu procesorowe karty graficzne to nie wypal i pare zawsze sa wolniejsze od jedno. Powod ? Synchornizacja dwóch rdzeni odbywa sie na poziomie programowym i czesto sa problemy z podzialem pracy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 16:07 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Khebeln napisał(a):
Nestor napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Marudzenie na temat grafiki raczej nie na miejscu:) bo jeśli robi się MMO to są dwie opcje: gra będzie wymiatać grafiką i przy 10 graczach będzie 5fps, albo będzie ona średnia i przy 150 będzie 60fps;)
Jak na razie mi się podoba, wkurzają lagi, ale myślę że goa dostanie kopa w dupę i coś z tym zrobi:)


Problemem jest to ze mamy srednia grafe i 10fps przy kilkunastu osobach na ekranie, i to przy w miare mocnym sprzecie. Cos tu jest nie tak.

Nie mowiac juz o lagu w grze. Na szczescie daje sie grac, ale jako Shadow Warrior poprostu nie widze co sie dzieje, moby raz sa kolo mnie, raz gdzies na horyzoncie, ocena jakiego skilla teraz uzyc bywa trudna jesli sie soluje. W grupie jest ok bo poprostu naciskam 3 guziki na zmiane ;]


To duzy problem w who atm ludzie z poteznymi komputerami i nowoczesnymi kartami maja gorsze fps od ludzi z 3 letnimi kartami poniwaz GPU jest uzywane w ~20%. Dla przykladu 9800gx2 ma 20-30fps a jak juz wlozysz 9600gt masz 90fps. Cos tu nie tak w tym obrazku ;P Te same problemy sa przy g260 jak i g280 i wieloma innymi kartami. Kupe ludzi czeka na fix. Narazie trzeba zacisnac zeby i grac przy low fps i zacinananiu sie gry :-?

Dwu procesorowe karty graficzne to nie wypal i pare zawsze sa wolniejsze od jedno. Powod ? Synchornizacja dwóch rdzeni odbywa sie na poziomie programowym i czesto sa problemy z podzialem pracy.
popracuj troche na Radeonie 4870X2 i powiedz to samo ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.