mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 154
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 16:03 
Cytuj  
Byla na irc i wiecej zrobila servovi niz ty. A ty tylko chcesz kasowac postacie zebys ty gral graczem to tesz bys sie klucil i nie mow ze nie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: TeDe dnia 2002-09-11 17:04 ]</font>

PostNapisane: 11 wrz 2002, 16:10 
Cytuj  
Przemyślałem all i wiecie co jeśli ma się nie lagować ma być znikoma ilość padów jestem za pozatym nie ma to jak klimaćik wszyscy od nowa to jest to nie bedzie typa co zabija 10 naraz i nie będzie bugów ot co!!!

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 16:24 
Cytuj  
ale narazie sa lagi i pady ja sobie poczekam a gram tylko bez lagow bo z lagami nie ma sensu jak sie ma reda ;/

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 16:30 
Cytuj  
TeDe TeDe no coment w diablo az zadlugo ukrywales swa nature wszystko wyszlo w UO .pomyslec ze ja cie tu przyprowadzilem...

Ta Karanira wogule malo robi:P..ladnie wyglada chociaz?:P
Yerpen oczywiscie ze chcesz wszystko udoskonalac (chodz niektore zmiany sa smieszne:P bladzic jest ludzkie:])..Ale pamietaj ze gracze tez nei maja stalowych nerwow.przyjda nowi ale to lepiej zmienic ksywe na GM_Tumiwisi:D

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 16:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 17:10, Gorr_Grimwolf napisał:
Przemyślałem all i wiecie co jeśli ma się nie lagować ma być znikoma ilość padów jestem za pozatym nie ma to jak klimaćik wszyscy od nowa to jest to nie bedzie typa co zabija 10 naraz i nie będzie bugów ot co!!!



Przez pierwsze trzy tygodnie potem bedzie to samo, tyle razy zaczynalem od poczatku zawsze konczy sie tak samo.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 17:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 17:03, TeDe napisał:
Byla na irc i wiecej zrobila servovi niz ty. A ty tylko chcesz kasowac postacie zebys ty gral graczem to tesz bys sie klucil i nie mow ze nie.

A SKAD TY TO MOZESZ WIEDZIEM MALY NIE LICZACY SIE GRACZU? SKAD MOZESZ WIEDZIEC HE?

Nic nie wiesz o tym co dzieje sie NAD TOBA, wiec poprzestan na marudzeniu jak jest ci zle, ale kri swoje juz i tak odwalil a faktem jest ze karanira tak naprawde nie pytala.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 17:46 
Cytuj  
Z tego wnioskujemy ze wszytkiemu winien Kri a juz sie balem ze wszyscy Gmi/Admini w łep sie udezyli.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 18:02 
Cytuj  
Ta zlinczujcie kogos

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 17:10, Gorr_Grimwolf napisał:
Przemyślałem all i wiecie co jeśli ma się nie lagować ma być znikoma ilość padów jestem za


Hmm czekaj, czekaj taki tekst brzmi znajomo... hmm gdzie ja go slyszalem? A juz wiem: przy zmianie z noxa na pola, potem przy zmianie z pola 92 na 94 i jeszcze nie tak dawno przy pierwszej kasacji na soa...
No ale ja czegos nie rozumiem, skoro tyle juz bylo tych zmian, ktore mialy odlagowac serwer, i zmniejszyc te wstretne pady to po co robic kolejna? Po tyly "ulepszeniach" powinnismy juz miec serwer przewyzszajacy stabilnoscia NL i TAR razem wziete, czyz nie?

Heh wiecie to juz nawet smieszne nie jest. Przynajmniej wymyslelibyscie jakas nowa bajeczke a nie caly czas ze "zrobimy kasacje i wraz z postaciami wszystkie problemy znikna jak reka odjal" :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:07 
Cytuj  
Ten topic jest najbardziej odwiedzany proponuję wprowadzenie tego aby elektryzowac bron albo ładwoać ogniem itp np koleś ma 10 magery to pusci aperto libro i naładuje miecz na 0,5% czyli 5 uderzeń mieczem (taki bonus to gdzieś 3 damage żeby nie było za dużo) i kolejno ale jak koleś co ma 10% magery pusci energy bolta to o 1% ładuje i tak dalej koeś co ma 100 magry to aperto libro 5% a energy boltem 10% podobnie z ogniem fireball i explos itp itd co wy na to panowie gm? :D

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:17 
Cytuj  
Tak tak, juz dawno zgublilismy watek.. nie wiem za bardzo kiedy ma byc dokladnie kasacja postaci, ale jest ona po to, by pojawil sie nowy swiat... nie podoba sie takie wyjasnienie? To nazwijmy to questem - szlag trafia swiat i budzimy sie slabi w jakiejs gorznej puszczy...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:21 
Cytuj  
kasacja postaci jest po to, by pojawil sie nowy swiat
No tak bo bez tego to ani rusz, ehh... moze na przyszlosc dajcie juz sobie spokoj z tymi questami, ok?

_________________
"Ten naród się podniesie, zwycięży i zginie,
miecze na wrogach połamie
A potem wroga myślą zabije"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-09-11 20:23 ]</font>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:23 
Cytuj  
Nie, po to sie gra, by byly rozne przygody, a jak ktos nie gra dla samej gry tylko dla postaci no to moze chlipac w poduszke...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:25 
Cytuj  
Dla samej postaci to sie przechodzi ciagle i ciagle te same questy i swiat .... ale w Diablo!
UO jest gra dla gry, postac jest parametrem tego swiata, jego watkiem pobocznym, NIE PEMPKIEM SWIATA!


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:31 
Cytuj  
Dokładnie postać to jest tylko twoja a świat jest dla każdego pomyśl że ci się save z postacią skasował i musisz od nowa zacząć nie będzie tak źle ale jak mamy zacząć powiedzcie od nowa z kasą czy bez

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 20:13 
Cytuj  
Bloob nie mow gadek typu " Co ty mozesz wiedziec maly nie liczacy sie graczu " , ty mlay nie liczacy sie bloobie :grin:

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 20:15 
Cytuj  
W zalozeniu UO mialo symulowac zycie w swiecie fantasty a nie zycie woja/maga. Niestety nasz shard zaczol mi zbyt bardzo przypominac diablo 2, dlatego popieram zmiany proponowane przez GMow. Nareszcie bedziemy symulowac cala spolecznosc swiata fantasty a nie tylko Connana czy Merlina.

Ludzie jecza ze kasacja, a swiat istnieje raptem 3 miechy. To duzo? Gram 2 miechy i nie placze nad postacia. Nigdy nei gonilem za skillami tylko sie bawilem. Potrafilem skill dociagnac do 85% tylko poto by go obnizyc do 0% a po tygodniu znow go ciagnac w gore. Biegalem po lasach robiac luki, polujac na ptaki, kopiac piasek, polujac na potworki. W historii mej postaci byly godziny spedzone na zemiosle jak i polowania na potworki. Wspaniale upychalo sie ludziom luki czy szlo gromadka na fiendy. A jesli dla kogos gra to 1dzien makro 100% anatomy, 2gi dzien makro z kumplem na sztyleciki/nozyki - 85%sword/fencing i 100%healing z zapuszczonym loopem by sie same postacie leczyly i gapi sie ciagle w zakladke Zdolnosci to ja przepraszam.... ale chyba ktos tutaj ma kmpleksy w realnym zyciu i na sile choc tutaj cchce byc tym wielkim ktorych wszystkich bije. Ludzie grajcie dla zabawy :grin:

A co do wyjasnienia armageddonu. hmmmm
1. wszyscy zgnieli w katastrofie sosarii - spadl meteoryt i dostali nowe zycia niczym feniksy odradzajace sie w ogniu :razz:
2. Tak naprawde pointionki u vendorkow zawieraly silny narkotyk i teraz wszyscy mamy zbiorowy sen w ktorym ladujemy w nowym swiecie :razz:
3. Bo zupa byla za slona...
4. W wyniku nagiecia czasoprzestrzeni doszlo do lokalnego zawirowania naszego wymiaru w wyniku czego przerzucilo nas do nowego swiata, na skutek teleportacji wszyscy utracili pamiec a co za tym idze takze swoje zdolnosci...
Wybierajcie co komu pasuje.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 20:18 
Cytuj  
mi sie podoba odp nr. 3 :grin:


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

PostNapisane: 11 wrz 2002, 20:24 
Cytuj  
No właśnie skoro ma się dokonać zagłada świata "zagłada musi być totalna powinna unicestwić cały świat"

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 20:28 
Cytuj  
ja wam mowie jedno "ZESRAJMY SIE !!!!!!!!!!!" (c) Melon

Btw: Melon to gosc z cs.pl gosc mial topic na boardzie typu phpBB goscia topic mial cos prawie 200 stron i sie zwal "ODPOWIEM NA KARZDE PYTANIE!!!" gosc odpowiadal w jakim czasie przedja 2 mrowki przez droge liczac wiatr w poze roku jezdzace samochody i wielkosc ich bieznikow to byly polewy ;D


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.