mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:45 
 
lutus napisał(a):
A kto zrobil jako pierwszy w EU 40lvl dokiem?:)


nie mam pojecia kto, bo mnie to malo interesuje, ale zapewne osoba, ktora grala duzo w becie i znala juz dosc dobrze wieksza czesc gry.


_________________



*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:46 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Robak zostan nazi modem i zamknij ten topik albo przesnies do flames. Poziom dyskusji juz nawet nie jest zenujacy. Najgorsze, ze spora grupa odpowiada na debilne zaczepki paru niedojebow z wow.


nie do je bów,
nie musisz się przedstawiać i tak wszyscy już zauważyli kim jesteś


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:47 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Robak zostan nazi modem i zamknij ten topik albo przesnies do flames. Poziom dyskusji juz nawet nie jest zenujacy. Najgorsze, ze spora grupa odpowiada na debilne zaczepki paru niedojebow z wow.


to ty sprowadzasz dyskusje na taki poziom wyzwiskami i obrazaniem kogos tylko dlatego ze gra w gre ktorej nie lubisz.

Moze admini calego forum powinni byc bardziej nazi i zbanowac cie na jakis czas zebys ochlonal


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 15:49 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:48 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Robak zostan nazi modem i zamknij ten topik albo przesnies do flames. Poziom dyskusji juz nawet nie jest zenujacy. Najgorsze, ze spora grupa odpowiada na debilne zaczepki paru niedojebow z wow.


dobre, dobre aż koleżanki z pokoju w pracy pytają się co mi tak wesoło :) Muszę jakąś ściemę szybko wymyślić :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:48 
 
vercin ile osob gralo z toba w gildii? ile zorganizowaliscie raidow?
ile keepow przejeliscie? ile broniliscie? ile razy wspolpracowaliscie z kilkoma wb w celu uzyskania przewagi?


daoc oferowal na levelu 50 to co war oferuje od samego poczatku.
i albo to komus odpowiada albo nie.
zakladam optymistycznie, ze w t4 sytuacja bedzie wyglada jak w nf.
male grupki przemykajace, napieprzajace sie zergi, stealtherzy czekajacy na ofiare itd itd.

i w sumie racje maja ci, ktorzy mowia, ze wow ksztaltuje gusty.
niektorzy nie potrafia zyc bez instancji, bossow, epixow, raidowania pve godzinami.

dziwne , ze np ludzie z ff nie wpadaja tutaj i nie porownuja.
moze sa po prostu starsi i bardziej doswiadczeni.
wow fani na sile staraja sie znalezc w kazdej nowej grze elementy wowa i jesli takowych nie wystepuje wystarczajaco wiele to twierdza, ze to crap.
a warcraft zatrzymal sie na pewnym etapie rozwoju.
mnie nie bawi ustawianie sie w szeregu i skakanie na rozkaz tylko po to, zeby zabic 5 bossa. ktory ma zaprogramowane 30 skilli, ktorych uzywa randomowo. nie jest to dla mnie wyzwanie ani fun.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:50 
 
Mendol napisał(a):
vercin ile osob gralo z toba w gildii? ile zorganizowaliscie raidow?
ile keepow przejeliscie? ile broniliscie? ile razy wspolpracowaliscie z kilkoma wb w celu uzyskania przewagi?


daoc oferowal na levelu 50 to co war oferuje od samego poczatku.
i albo to komus odpowiada albo nie.
zakladam optymistycznie, ze w t4 sytuacja bedzie wyglada jak w nf.
male grupki przemykajace, napieprzajace sie zergi, stealtherzy czekajacy na ofiare itd itd.

i w sumie racje maja ci, ktorzy mowia, ze wow ksztaltuje gusty.
niektorzy nie potrafia zyc bez instancji, bossow, epixow, raidowania pve godzinami.

dziwne , ze np ludzie z ff nie wpadaja tutaj i nie porownuja.
moze sa po prostu starsi i bardziej doswiadczeni.
wow fani na sile staraja sie znalezc w kazdej nowej grze elementy wowa i jesli takowych nie wystepuje wystarczajaco wiele to twierdza, ze to crap.
a warcraft zatrzymal sie na pewnym etapie rozwoju.
mnie nie bawi ustawianie sie w szeregu i skakanie na rozkaz tylko po to, zeby zabic 5 bossa. ktory ma zaprogramowane 30 skilli, ktorych uzywa randomowo. nie jest to dla mnie wyzwanie ani fun.


dla ciebie to wyzwanie zabić o 10 lvl niższego ludzika...

a i tak cię czesto objedzie bo WAR to skil a nie sprzęt ani level


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:50 
 
Mendol napisał(a):
vercin ile osob gralo z toba w gildii? ile zorganizowaliscie raidow?
ile keepow przejeliscie? ile broniliscie? ile razy wspolpracowaliscie z kilkoma wb w celu uzyskania przewagi?


daoc oferowal na levelu 50 to co war oferuje od samego poczatku.
i albo to komus odpowiada albo nie.
zakladam optymistycznie, ze w t4 sytuacja bedzie wyglada jak w nf.
male grupki przemykajace, napieprzajace sie zergi, stealtherzy czekajacy na ofiare itd itd.

i w sumie racje maja ci, ktorzy mowia, ze wow ksztaltuje gusty.
niektorzy nie potrafia zyc bez instancji, bossow, epixow, raidowania pve godzinami.

dziwne , ze np ludzie z ff nie wpadaja tutaj i nie porownuja.
moze sa po prostu starsi i bardziej doswiadczeni.
wow fani na sile staraja sie znalezc w kazdej nowej grze elementy wowa i jesli takowych nie wystepuje wystarczajaco wiele to twierdza, ze to crap.
a warcraft zatrzymal sie na pewnym etapie rozwoju.
mnie nie bawi ustawianie sie w szeregu i skakanie na rozkaz tylko po to, zeby zabic 5 bossa. ktory ma zaprogramowane 30 skilli, ktorych uzywa randomowo. nie jest to dla mnie wyzwanie ani fun.


Moze i na ta chwile oferuje ale za pare miesiecy jak wszyscy beda mieli 40 nowe postacie beda przemierzaly puste lokacje ... I beda myslec tylko o tym aby osiagnac ten 40 jak najszybciej olewajac wszystko po drodze.
Wszystko sie bedzie dzialo w t4 i na max lev dokladnie tak jak w wow:)
W wow zwlaszcza teraz tez jest naprawde duzo pvp lacznie z walkami w miastach"D


Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 15:53 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:52 
 
Vercin napisał(a):
to ty sprowadzasz dyskusje na taki poziom wyzwiskami i obrazaniem kogos tylko dlatego ze gra w gre ktorej nie lubisz.

Moze admini calego forum powinni byc bardziej nazi i zbanowac cie na jakis czas zebys ochlonal

Ogarnij sie troche. Nie mam nic do wowa. Nie mialem ciebie na mysli ale jezeli uwazasz, ze olek czy bartus wypowiadaja sie na poziomie to masz jeszcze szanse, lista nie jest zamknieta.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:52 
 
vercin nie przenos wlasnych doswiadczen z wowa na warhammera.
ja robie 2 alta i gram powoli robiac wlasnie wszystkie pve questy po kolei.
i prosze cie nie 'wieszcz' bo ci to nie wychodzi.
bo moze ty tak podchodzisz ale zapewniam cie, ze wiele osob nie.
takze nie tworz kolejnych teorii spiskowych tylko farmuj honor i areny w wowie a do tematu wrocimy za te 'pare miesiecy'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:57 
 
bartek_b napisał(a):

no no

ludzie mieli klimat

jakie to poetyckie OMFG
co za idiotyzmy


Dla ciebie moze i idiotyzmy, wiec graj w gry mmo, ale bez dopisku rpg, skoro nie wiesz co to znaczy.
WoW wlasnie sprowadzil gry mmorpg do zwyklych gier mmo dla masowego ludu, ktory zupelnie nie czuje tego typu gier. Dla ciebie liczy sie tylko to co dla pospolitego dresika pod budka z piwem, czyli ZASZPANOWAC PRZED KUMPLAMI NOWYM DRESIKIEM :) I to jest caly WoW.


_________________




Ostatnio edytowano 22 paź 2008, 16:07 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:58 
 
ja olewam wszystko ciepłym moczem bo pve w żadnej grze nie ma min nic nowego do zaoferowania i lvl up robię tylko poprzez sc i pvp/rvr :)


_________________
no more wow...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:00 
 
Mendol napisał(a):
vercin nie przenos wlasnych doswiadczen z wowa na warhammera.
ja robie 2 alta i gram powoli robiac wlasnie wszystkie pve questy po kolei.
i prosze cie nie 'wieszcz' bo ci to nie wychodzi.
bo moze ty tak podchodzisz ale zapewniam cie, ze wiele osob nie.
takze nie tworz kolejnych teorii spiskowych tylko farmuj honor i areny w wowie a do tematu wrocimy za te 'pare miesiecy'.

Ale oni mowia o endgame na low level i sie pytam skad sie niby wezma ludzie w t1 chcacy sie w to bawic za kilka miesiecy kiedy 90% populacji bedzie mialo 40 lev . W wow levelujac na pocztaku gry tez bylo mnostwo pvp na kazdym kroku:D Pozniej wygalda to inaczej i tu bedzie tak samo.
Narazie nie ma kogo gonic ale pozniej ludzie na 40(teraz to zazwyczaj musza czekac az inni ich dogonia bo nie ma co robic) grajacy dlugo beda mieli 5 razy lepszy gear i inne dodatki taktyki, sraktyki i kazdy bedzie myslal tylko o tym zeby szybko ich gonic bo mozecie sobie gadac ze gear sie nie liczy ale zobaczymy co bedzie jak ludzie pozbieraja jakies topowe sety taktyki itp.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:00 
 
bartek_b napisał(a):
końcy podstawówkę skończyć...


Tak jak mówisz.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:03 
 
heh ilosc taktyk jest ograniczona. gear topowy? bardziej licza sie talismany, ktore mozesz sam zrobic ew. kupic.
nie ma to az takiego wplywu na gre jak w wowie czy daocu.
juz raz ci napisalem vercin. przestan przyrownywac kazda gre do wow'a.
jak na razie teoretyzujesz dosc mocno.
jesli tak bedzie to wygladalo za pare miesiecy to przyznam ci racje.
a w tej chwili jakos tego nie widze w warze, nie ma dyskusji w ogole o sprzecie (jak to mialo w przypadku daoca).
takze jak na razie wszystko jest na dobrej drodze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:06 
 
Vercin napisał(a):
Ale oni mowia o endgame na low level .


Chyba źle zinterpretowałeś mój post Vercin , napisałem że w war mogę się dobrze bawić już w T1 a nie że gram end game na t1 , w wow żeby się "bawić" musiałem lecieć do max levelu żeby dogonić resztę gildii.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:08 
 
Wogole to nabijsz sie z zabijania potowrkow skaknia na rozkaz a w takim grupowym/zergowym pvp jak walka o keepa wlasnie o taki"skill" chodzi chyba nie? Zeby znac mozliwosci swojej klasy i innych ,siedziec razem na vt wykonywac polecenia lidera ktory ogarnai co sie dzieje. Jak kaze czkeac na schodach to czekac, jak powie dwie grupy do tylnego wejscia to tam leca, jak kaze skierowac dps na kogos to to robia itp. Zoragnizowana pr0 pve gildia z wowa mysle ze niezle by sobie radzila:D
Wiem ze pamietasz wow tylko z zczasow molten core gdzie moglobyc 10 graczy i 30 statystow bez skilla i mozgu ale to juz naprawde przeszlosc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:12 
 
Mendol napisał(a):
heh ilosc taktyk jest ograniczona. gear topowy? bardziej licza sie talismany, ktore mozesz sam zrobic ew. kupic.
nie ma to az takiego wplywu na gre jak w wowie czy daocu.
juz raz ci napisalem vercin. przestan przyrownywac kazda gre do wow'a.
jak na razie teoretyzujesz dosc mocno.
jesli tak bedzie to wygladalo za pare miesiecy to przyznam ci racje.
a w tej chwili jakos tego nie widze w warze, nie ma dyskusji w ogole o sprzecie (jak to mialo w przypadku daoca).
takze jak na razie wszystko jest na dobrej drodze.

Ale ten temat jest wlasnie o wow vs war wiec do czego mam porownywac"D?
Zauwaz ze narazie to nikt chyba nie ma tego najlepszego gearu a napewno nie spotkasz calej grupy tak ubranej. Z czasem beda coraz lepszy gear dodawac i roznica miedzy kims kto dopiero leveluje i osiaga max level a kims kto gra juz dlugo bedzie rosnac i okaze sie ze gear jednak ma znaczenie.
Podobno w wow sprzet ma takie straszne znaczenie a przeciez tutaj tez wszyscy co pvpuja maja ten sam gear albo zblizony?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:20 
 
Mendol napisał(a):
zabol a gdzie ja napisalem, ze nie masz prawa do wlasnego zdania?
oczywiscie, ze masz, natomiast srednio podoba mi sie wypisywanie glupot, ktore czynisz miejscami i tyle.
zabol dla ciebie hardcore gracz = pve.
niestety wszedzie gdzie zadajesz pytania dajesz do zrozumienia, ze pvp cie nie bawi/interesuje, nie miej wiec pretensji, ze aoc/war/dfo nie spelni twoich oczekiwan nigdy.


Mendol pokaż mi te bzdury?Chodzi Ci o bugi które są , system kolizji , czy marne PvE albo wiele innych niedociągnięć ??Sorka ale Trial AoC mi się podobał/podoba - tam chociaż PvE JEST :] i nikt mnie nie zmusza do grania Stricto PvP lvlując(ok w WAR też ale dla mnie AoC PvE>>>WAR PvE) , i chodzi na moim sprzęcie lepiej niż WAR .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:25 
 
Vercin napisał(a):
Wogole to nabijsz sie z zabijania potowrkow skaknia na rozkaz a w takim grupowym/zergowym pvp jak walka o keepa wlasnie o taki"skill" chodzi chyba nie? Zeby znac mozliwosci swojej klasy i innych ,siedziec razem na vt wykonywac polecenia lidera ktory ogarnai co sie dzieje. Jak kaze czkeac na schodach to czekac, jak powie dwie grupy do tylnego wejscia to tam leca, jak kaze skierowac dps na kogos to to robia itp. Zoragnizowana pr0 pve gildia z wowa mysle ze niezle by sobie radzila:D
Wiem ze pamietasz wow tylko z zczasow molten core gdzie moglobyc 10 graczy i 30 statystow bez skilla i mozgu ale to juz naprawde przeszlosc.

tak ale po 2 stronie jest zywy przeciwnik
jesli nie widzisz roznicy to nie dziwie sie dyskusja z fanami WoWa jest na pozomie jakim jest


zaboleq napisał(a):
Mendol pokaż mi te bzdury?Chodzi Ci o bugi które są , system kolizji , czy marne PvE albo wiele innych niedociągnięć ??Sorka ale Trial AoC mi się podobał/podoba - tam chociaż PvE JEST :] i nikt mnie nie zmusza do grania Stricto PvP lvlując(ok w WAR też ale dla mnie AoC PvE>>>WAR PvE) , i chodzi na moim sprzęcie lepiej niż WAR .

no i wlasnie tu jest wypisywanie glupot zabol
wiekszosc fanow WARa chuj obchodzi PvE
ogolnie gra jest nastawiona na PvP - jesli przychodzisz i narzekasz na PvE w grze PvP to jest lekka glupota
tym bardziej ze PvE w WAR jest na dobrym - wystarczajacym poziomie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:32 
 
Lufanga napisał(a):
Vercin napisał(a):
Wogole to nabijsz sie z zabijania potowrkow skaknia na rozkaz a w takim grupowym/zergowym pvp jak walka o keepa wlasnie o taki"skill" chodzi chyba nie? Zeby znac mozliwosci swojej klasy i innych ,siedziec razem na vt wykonywac polecenia lidera ktory ogarnai co sie dzieje. Jak kaze czkeac na schodach to czekac, jak powie dwie grupy do tylnego wejscia to tam leca, jak kaze skierowac dps na kogos to to robia itp. Zoragnizowana pr0 pve gildia z wowa mysle ze niezle by sobie radzila:D
Wiem ze pamietasz wow tylko z zczasow molten core gdzie moglobyc 10 graczy i 30 statystow bez skilla i mozgu ale to juz naprawde przeszlosc.

tak ale po 2 stronie jest zywy przeciwnik
jesli nie widzisz roznicy to nie dziwie sie dyskusja z fanami WoWa jest na pozomie jakim jest


zaboleq napisał(a):
Mendol pokaż mi te bzdury?Chodzi Ci o bugi które są , system kolizji , czy marne PvE albo wiele innych niedociągnięć ??Sorka ale Trial AoC mi się podobał/podoba - tam chociaż PvE JEST :] i nikt mnie nie zmusza do grania Stricto PvP lvlując(ok w WAR też ale dla mnie AoC PvE>>>WAR PvE) , i chodzi na moim sprzęcie lepiej niż WAR .

no i wlasnie tu jest wypisywanie glupot zabol
wiekszosc fanow WARa chuj obchodzi PvE
ogolnie gra jest nastawiona na PvP - jesli przychodzisz i narzekasz na PvE w grze PvP to jest lekka glupota
tym bardziej ze PvE w WAR jest na dobrym - wystarczajacym poziomie


Przy walce o keepa i masowym pvp nie ma to az takiego znaczenia ze to"zywy"przeciwnik. Bardzej niz jakis "skill" w palacach liczy sie tu zgranie , dyscyplina , wykonywanie polecen i o to mi chodzilo. Jak adalej czegos nie zrozumiales to wyjasnie dokladniej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.