mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 02:02 
Cytuj  
znalazlem na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56508495
tylko neiwiem czy mozna ufac temu koledze wsumie tanio i podejzanie:)


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 13:54 
Cytuj  
PS (co do karty) - pomoglo zdjecie obudowy z kompa (widocznie za bardzo sie grzala :-p)

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 18:01 
Cytuj  
A co do tego to fakt. Po odpaleniu GW, grafika rozpala mi sie do 110-130 stopni Celsjusza :D Gram na max detalach w 1280x960, karta GeForce 6600GT Gigabyte GV-NX66T128VP 128MB VIVO/DVI (PCI-E) chlodzona pasywnie :P BTW wcale sie tym nie przejmuje, bo pierwszy prog przetaktowania w dol ze wzgledu na temperature zaczyna sie dopiero od 145 stopni :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 18:24 
Cytuj  
A co do tego to fakt. Po odpaleniu GW, grafika rozpala mi sie do 110-130 stopni Celsjusza

To mozesz zaoszczedzic i wode na karcie sobie gotowac :<

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 18:56 
Cytuj  
ale mamy dowcipnego moderatora, lol :d
Co do problemow z kupowaniem to ja nie czaje bita, bylem dzis w empiku przypadkowo a na polce stalo dokladnie (liczylem!) 17 pudelek GW


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 19:05 
Cytuj  
konrador napisał(a):
A co do tego to fakt. Po odpaleniu GW, grafika rozpala mi sie do 110-130 stopni Celsjusza

To mozesz zaoszczedzic i wode na karcie sobie gotowac :<


Wez nic nie mow... pasywna grafika, pasywny czipset, ultracichy zasilacz, tylko jeden hdd, drugi wyprowadzony na zewnatrz w obudowie USB, wszystko na uj sie zdalo, komp grzal sie okropnie... co prawda bez wplywu na stabilnosc pracy, bo nie przekraczal 80% pierwszego progu, ale goraco buchalo po nogach jak z farelki :P skonczylo sie na zmianie coolera proca i wierceniu dziury w biurku :P


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 11.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:44 
Cytuj  
hej, mam pytanko czy ciezko dostac gw w polsce? bo siedze za miedza teraz i tego jest od cholery i ciut ciut i nie wiem czy sobie po prostu nie przywiezc stad :> thx za odp :)

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:26 
Cytuj  
zalerzy gdzie mieszkasz ... ale jak teraz masz pod nosem GW to kupuj kupuj nie czekaj szkoda czasu :P

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:21 
Cytuj  
w Zwardoniu maja powazne problemy ze zdobyciem gry, w kazdym badz razie to dosc blisko Slowacji(lol!) wiec mysle ze sobie poradza


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK


Posty: 25
Dołączył(a): 11.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 18:22 
Cytuj  
to sobie przyjmie thx za info :> jak ktos chce to tez moge mu przywiezc ale dopiero kolo wrzesnia :/ ale jakbyco to mowic to przywioze wiecej sztuk :)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 05:06 
Cytuj  
Czesc! :]

Ze wzgledu na nadmiar zajec w ostatnich kilkunastu miesiacach nie gralem niestety w zadnego crpga/mmorpga/etc. Tym samym teraz, gdy wreszcie mam troche wiecej wolnego czasu, naszla mnie ochota, by w cos moze pograc... Z tego co jednak widze od przeszlo roku nie pojawil sie zaden mmorpg, ktory moglby mnie zainteresowac (z WoW na czele, niestety). A ten, na ktorego czekam, ciagle nie wszedl nawet do fazy open beta (mowa o Darkfall Online). W zwiazku z tym postanowilem laskawszym okiem spojrzec na GW, w ktore swego czasu calkiem przyjemnie mi sie gralo (beta) przez kilka dni. O dziwo to, ze nie jest to prawdziwy mmorpg, z oplatami miesiecznymi etc., wcale mi tym razem nie przeszkadza, wrecz przeciwnie. Chetnie pogram w cos, co nie bedzie wymagalo zaangazowania dzien w dzien po kilka godzin, by osiagnac jakies rezultaty i jednoczesnie bez tej presji placenia za cos, z czego sie nie korzysta :har:.

Po tym przydlugim wstepie chcialbym zadac krotkie, aczkolwiek tresciwe pytanie: gdzie do cholery moge na Gornym Slasku dostac GW w sklepie ??? :/

Objezdzilem chyba ponad polowe Empikow, MM, etc. i nigdzie nie ma, za to wszedzie polki zalega WoW i inne takie. Paranoja'n'parodia. W sklepach wysylkowych maja miec dopiero za tydzien. W necie mozna kupic sam klucz, ale cena 1.5x wieksza niz w sklepie, no i nie bede mial pudelka do kolekcji, wiec odpada ;).

Jesli ktos wie, gdzie moge dostac GW w wersji pudelkowej w promieniu 50 km od Katowic po rozsadnej cenie to prosze o info. Jesli nie, no coz, pewnie zaczekam na ta nowa dostawe, o ile do tego czasu nie znudzi mi sie czekanie ;E.


Posty: 8
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 11:27 
Cytuj  
U mnie w Bydgoszczy obszedlem wszystkie sklepy, 2 empiki i w zadnym nie maja i nawet nie wiedza kiedy bedzie i czy w ogole bedzie :| mala porazka??


Posty: 11
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:37 
Cytuj  
Ano. Problem polega na tym , że CD project nie ma w chwili obecnej ani jednej kopii w związku z czym Empiki, Mediamrkty i www jak ultima.pl nie maja gdzie kupić zapasów - trza niestety nam czekać, wg miłej pani z infolinii CD project następna dostawa ma byc w Polsce w drugiej połowie lipca.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 16:53 
Cytuj  
ultima.pl przeciez nie sciaga od CDP


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 8
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 19:33 
Cytuj  
no dzis dostalem maila z cd projektu z odpowiedzia na moje pytanie, dowiedzialem sie, ze sklepy maja byc zaopatrzone w GW pod koniec lipca, napisal to gosc z dzialu obslugi klienta. Mi kumpel obiecal ze sciagnie z empiku z innego miasta mam nadzieje , ze dotrzyma slowa :D

pozdro


Posty: 11
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 22:18 
Cytuj  
eheh ja czekam na ściagnięcie do Empiku w Bytomiu juz od 6 dni.......

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 06:19 
Cytuj  
hehe ja bylem w katowicach :D w media markt , empikach dwóch oraz jakis komputerowych i dowiedzialem sie ze nie predko bedzie gdyz....800 sztuk wydano na całą polske , tak mowili w sklepach :) , no i mi powiedzial ze pozostaje mi zakup przez internet oraz Allegro , mi naszczescie udalo sie zakupic cd key


Posty: 8
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 11:03 
Cytuj  
Germion napisał(a):
eheh ja czekam na ściagnięcie do Empiku w Bytomiu juz od 6 dni.......


nie wiem mi kumpel powiedzial, ze sciagnie to dla mnie a jak nie to trudno swiat sie nie zawali heh :) w osatatecznosci zadzwonie do kumpla do berlina i powiem zeby mi tam kupil i przywiozl jak bedzie jechal do Polski nie widze problemu :)

pozdro


Posty: 11
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 12:36 
Cytuj  
mmm no ja też poczekam, na razie farmuje kasę na koncie kolegi :) - E/Mo niezły w tym jest.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 16:30 
Cytuj  
ludki w czym problem, nie mozecie zamowic sobie przez net, lol?


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.