mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 11:52 
 
czytam to foro od jakiegos czasu - w giery mmo gram juz baaardzo dlugo - w papierowe rpg tez
ludzie checie grac w wow`a grajcie - zeby nie bylo - uwazam ze wow jest gra bardzo dobra - jest juz dlugo na rynku jest naprawde dopieszczony i dopracowany - (czy ktos pamieta ile bylo inst na poczatku ??)
ale wlasnie ale - ostatnio probowalem z AoC ale to byla porazka - probowalem wrocic do wow`a i nie dalem rady - po raz kolejny robic te same rzeczy ile mozna - nie mam juz sily i ochoty myslalem ze to koniec mojej przygody z mmo
ale jest war - gra mi sie dobrze i mnie i moim ziomom - takich ludzi jest wiecej
war jest inny i trzeba to zrozumiec i docenic - sa ludzie ktorzy graja w UO sa tacy co graja w HB mira l2 GW wow`a - fajne jest to ze kazdy znajdzie cos dla siebie - dyskutowanie ktora gra jest lepsza nie ma zadnego sensu
mnie war odpowiada bardziej niz w wow - i bede w niego gral - nie wiem jak dlugo - ale dluuugo jeszcze - zobaczymy ile z osob ktore wrocily do wow`a wroci z powrotem do wara
perspektywa sie zmienia

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 11:55 
 
Ja jakoś nie mam takich obaw Deshroom.

Może jest trochę mniej ludzi na serwerach, ale za to większa częśc siedzi już w T4 i robi się naprawdę ciekawie. Powiem więcej...niechże WoTLK już startuje to zniknie ten cały whine na forach ;)

Kolejna rzecz...termin releasu dodatku WoW to w zasadzie jedyny z punktu widzenia marketingu krytyczny moment dla Mythic, potem już może by tylko lepiej. Jeżeli zapowiadany patch 1.1 spełni oczekiwania graczy to WAR może znowu liczyc na spory przypływ graczy w okresie Świąt.

Po za tym...to już tak bardziej osobista dygresja...jak sobie pomyślę, że miałbym znowu oglądac grafikę i wczuwac się w "klimat" z Wowa, to czułbym się jakby ktoś mnie zmusił do powrotu do oglądania dobranocek ;)


_________________
. . .

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 13:53 
 
Ziolo napisał(a):

Mowia ze gra sie fajnie itd, ale jednak brak "czegos".
Jeden znajomy okreslil to tak:

"War jest jak impreza bez alkoholu. Niby spotykasz sie z przyjaciolmi, fajnie spedzacie czas, i ogolnie jest cool. Ale jest to impreza bezalkoholowa. Ciagle fajna, ale jednak czegos brakuje :)"


No otoz to wlasnie.

Dwojka kolegow, z ktorymi wszedlem do WAR-a, wytrzymala w przeciwienstwie do mnie kilka tygodni dluzej, ale juz gre Mythica opuscili i... wrocili do WoW-a.
I rowniez wcale nie narzekali, nie mieli zbytnich uwag. Gralo sie fajnie, fajny klimat, ale brakuje tego czegos, co powoduje, ze gra staje sie pasja na lata, dyskutujesz buildy postaci na forach i po prostu chcesz sie logowac z ochota.

Ja jak moze ktos pamieta pisalem jeszcze przed premiera, ze COMBAT, nie pvp system, rvr, cokolwiek... sam combat, czyli techniczne odczucie walki, plyynosc, musi byc sam w sobie wartoscia, dawac ludziom zabawe swoja miodnoscia aby gra, ktora na tymze combacie jest oparta w 90% odniosla sukces. I ja wciaz bede sie upieral, ze tu zostal popelniony pewien blad.

Szanuje obie gry, mam ogromny sentyment do swiata Warhammera wiec nie pisze tego zlosliwie tylko tak na chlodno oceniam sytuacje. Komentarze tych kolegow byly podobne, wskazujace na moj powyzszy argument: gra sie fajnie, ale ta walka, ta akcja jest jakas taka bezplciowa. Czy nawet nie widac tych brakow w combacie, ale jednak on nie wciaga tak jak ten z produkcji Blizzarda.

Pomijajac areny, BG's, epiki, wszystko... Koncentrujac sie na samym odczuciu combatu, jest przepasc. I to dziala tak, ze chocbys wsciekal sie na kolejna farme, na kolejne wady, to i tak znow wrocisz do WoWa, bo po prostu log na arene czy BG, czy world pvp daje mase funu samo w sobie. Do tego spojnosc swiata jest lepsza. Po prostu wszystko wydaje sie dzialac jak zyleta, instant, odpicowane, nawet jesli komus nie pasuje ta grafika. I generalne odczucie technicznej strony gry, podrowaniu przez swiat w stosunku do klimatycznego, ale pozbawionego tej miodnosci Starego Swiata, tez jest powodem, ze WAR nie odniosl sukcesu jakiego mozna sie bylo spodziewac (choc na pewno nie mozna mowic o zadnym failu itp. po prostu gra bedzie dzialac ze swoim community, ale bedzie ono mniejsze niz zakladano).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 14:05 
 
ok!
zyczymy wielu owocnych raidow w wow'ie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 14:31 
 
Cytuj:
I to dziala tak, ze chocbys wsciekal sie na kolejna farme, na kolejne wady, to i tak znow wrocisz do WoWa,

fail. Nie wroce.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 14:37 
 
Przestan jeszcze postowac w subboardzie wowa i bedzie cacy *o*

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 14:43 
 
cypis napisał(a):
Przestan jeszcze postowac w subboardzie wowa i bedzie cacy *o*

Nie przestane ;o


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 14:48 
 
czy WAR nie ma tego "czegoś"? nie mam pojęcia czy ma czy nie ma.. Za to wiem, że w moim przypadku na pewno WOW tego czegoś nie ma co by mnie przy tej grze zatrzymało dłużej niż w sumie kilkanaście godzin. W WAR pykam ponad miesiąc, czyli pewnie trafił w gusta moje znacznie bardziej..
ot kwestia gustu...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 14:57 
 
no to ja bije nowy rekord. gram od lipca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 15:02 
 
Ja od lutego, z miesiacem przerwy przed open beta.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 13
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 15:07 
 
w wow`a gralem 2,5 roku i wystarczy - juz nie moge poprostu
to co innym nie odpowiada dla mnie jest zaleta - dostepnosc przedmiotow zwiazana z awansem postaci na lev - od poczatku moge miec fajny sprzet a nie altami - exp z BG - w koncu nie musze robic durnych q zabij 10 mobkow - zjedz 5 jablek - nie musze MOGE i to jest dla mnie najwazniejsze w warze - mam mozliwosc wyboru awansu postaci - nie musi to byc pve - itp rzeczy ktorych jest cala masa
oczywiscie jest sporo spraw ktore mi nie odpowiadaja jednak ciagle jest wiecej plusow niz minusow
o czym to swiadczy ze war jest lepszy a wow gorszy - obiektywnie - to slowo tu nie pasuje - dla mnie jest
wow sie dla mnie skonczyl - poprostu ta formula sie wyczerpala a dotarlo to do mnie po powrocie z AoC`a i tak juz zostalo.
walka w war - mi odpowiada jest odpowiednio dynamiczna - nie mam zastrzezen

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 15:36 
 
ja opuscilem WAR ze wzgledu na hujowy COMBAT (i nude po 40 lvl) , czulem ze zrobilem krok wstecz , WoW jest nudny strasznie ale miodosc walki mmm bez porownania wygwywa WoW i to mi wystarczy , rajdy mam gleboko w d.... przynajmniej czuje ze gram i mam wplyw na postac w kazdej sekundzie .

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 15:48 
 
no fakt, kombat wymagajacy myslenia moze byc chujowy.
w wowie wystarczy nauczyc sie na pamiec co kiedy i po ilu sekundach :-)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 15:53 
 
Mendol napisał(a):
no fakt, kombat wymagajacy myslenia moze byc chujowy.
w wowie wystarczy nauczyc sie na pamiec co kiedy i po ilu sekundach :-)




wiesz combat w WAR wymaga myslenia , ale combat w WoW wymaga myslenia i REFLEXU , :wink:

PS.mendol nie rob z siebie pajaca :lol:


Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 15:59 
 
Mendol napisał(a):
no fakt, kombat wymagajacy myslenia moze byc chujowy.
w wowie wystarczy nauczyc sie na pamiec co kiedy i po ilu sekundach :-)

combat w WAR to myślenie o pizzy chyba...
bo przecież nie o walce... która jest wolna i nudna...
więc o czym tu myśleć?

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 16:31 
 
Walka w WAR nie jest wolna i nudna, ale wcale nie wymaga wiecej myslenia niz walka w WoW. Grajac PVP w WoW musialem myslec conajmniej tyle samo co teraz, grajac w WAR, tylko troche szybciej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 16:33 
 
Mendol napisał(a):
no fakt, kombat wymagajacy myslenia moze byc chujowy.
w wowie wystarczy nauczyc sie na pamiec co kiedy i po ilu sekundach :-)


Bez myslenia to mozesz siedziec na 1300 ratingu....

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 16:37 
 
Ciagniecie to i ciagniecie, a WAR dobil 1.2 mln kopii..cheers! :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 16:45 
 
reflexu to wymaga quake1 albo starcraft.
juz predzej aoc jest wymagajacy jesli chodzi o combat niz wow.
no ale starczy tego dobrego.
i tak war > wow wiec nie ma co ciagnac tematu.


Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 16:48 
 
Rzeznik napisał(a):
Ciagniecie to i ciagniecie, a WAR dobil 1.2 mln kopii..cheers! :D


no a po darmowym miesiącu będzie 5k jeśli dobrze pójdzie

gratki CHEERS :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.