mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:45 
Cytuj  
WoW zaczal byc grywalny i bez lagow ladne pare miesiecy po release.

Dodatkowo byly problemy z laczami, ktore przechodzily przez serwery WoW i nie mowcie, ze nie pamietacie.

Zalecam poszperanie nawet na mmorpg.pl 2-3 lata wstecz w dziale WoW.

Co do combatu to faktycznie mankamentem WAR, ktory mnie dobija jest synchronizacja. Tylko synchronizacja. Reszta jest bardzo ok i daleko do takiego combatu produkcji WoW czy DDO.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:50 
Cytuj  
Nie no bez przesady byl grywalny od poczatku tylko wiele serwerow bylo przeciazonych z racji sukcesu na ktory nie byli do konca przygotowani.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:52 
Cytuj  
Grywalny mam na mysli pozbawiony irytujacych bugow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 11:15 
Cytuj  
Sporo ludzi daje jako argument zajebstosci WoW-a jego combat, szybkosc zabijania przeciwnika, plynnosc animacji z tym zwizanych, zgadza sie, bylo to juz wymieniane setki razy i dyskutowane wiele razy, WAR dopiero wyszedl z bety i wymaga sporo poprawek ale i tak jest na dobrym poziomie.

Teraz wezmy ten super fun jaki daje nam ten zajefajny combat w WoW i zobaczmy jak komicznie wyglada w momencie jak zamykamy sie w instancji 5,10,25man i meczymy sie pare lub kilka godzin bijac mobki i realizujac taktyki wkute na pamiec lub idziemy na "pvp" AV, ewentualnie arenki.

W WoW jeszcze dlugo bedzie gralo miliony bo gra jest swietnie zrobiona ale na hu... tyle ludzi tu na forum zacheca do tej gry, czy az tak trudno zrozumiec ze ktos woli pograc w cos nowego co oferuje mu lepsza zabawe ?

Czy tak trudno zrozumiec ze dla wielu czasy zabawy w wow zakonczyly sie juz dawno i woli bawic sie w czyms nowszym, lepszym, czasami majacym wiele wad ale dla niego jak i wielu jest to swietna zabawa ?

W WoW wiekszosci czasu gracze czekaja na patche i dodatki, wegetuja calymi miesiacami robiac alty, nudza sie na av, graja areny, ktore daja im namiastke pvp, co jakis czas maja free epax event lub reset i ponownie zaczyna sie to samo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 11:56 
Cytuj  
To nie jest tak, że ktoś Was zachęca do WoW, to Wy cały czas wjeżdżacie na WoW, albo opisujecie WARa porównując go do WoWa.

Do tego często się zdarzają chybione porównainia jak mendola, że "combat w WAR > combat w WoW"

that's all


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:10 
Cytuj  
Nie rozumiem stwierdzenia chybione.

Mendol mowiac o combat mial na mysli globalnie (mam nadzieje), a nie sama mechanike. Czyli globalnie combat w WoW jest do dupy bo jedyne co moge zrobic to pobawic sie w arenki, w rush av gdzie nie ma PVP bo obie frakcje mijaja sie po srodkju machajac wesolo lapkami oraz poprzeszkadzac robic questa i w farmowaniu. No thx.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:16 
Cytuj  
Nie chodzi o zachęcanie, nie sądze żeby ktokolwiek był na tyle tępy by myśleć że jego zachwalanie jakiejś gry na forum doprowadzi do tego że ludzie rzucą sie by w nią grać.

Mnie strasznie razi brak obiektywizmu, atakowanie WoW-a na każdym możliwym kroku, szczególnie przez ludzi którzy mają ograniczone pojęcie o tej grze.

War jest grą świetną pod wieloma względami jednak nie jest pozbawiona wad. Bronienie jej cnoty niczym dziewictwa córki jest śmieszne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:28 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
War jest grą świetną pod wieloma względami jednak nie jest pozbawiona wad.


I długo jeszcze nie będzie , te flamy to reakcje na stwierdzenia typu " I tak wszyscy wrócicie do WoW/WoTLK" ect ect.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:51 
Cytuj  
cos w tym jest


_________________
Obrazek

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 13:21 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie rozumiem stwierdzenia chybione.

Mendol mowiac o combat mial na mysli globalnie (mam nadzieje), a nie sama mechanike. Czyli globalnie combat w WoW jest do dupy bo jedyne co moge zrobic to pobawic sie w arenki, w rush av gdzie nie ma PVP bo obie frakcje mijaja sie po srodkju machajac wesolo lapkami oraz poprzeszkadzac robic questa i w farmowaniu. No thx.


hym hym ;]
oczywiscie, ze majac arenki i inne bg jak naprzyklad "ab" - nikomu sie nie chce walczyc na av gdy wiekszosc ludzi chce jak najszybciej zdobyc punkty - ktore sa przyznawane tam za .eeee. glupio to brzmi, ale jednak za pve. Mijaja sie i machaja lapkami.
Z czystej ciekawosci, grajac w who - nie spotkaliscie sie jeszcze z sytucja gdzie warband leader stwierdza "tutaj ktos broni keepa, wszyscy szybko lecimy do np.Empire i zdobywamy tamtejsze zony nim ktos nam przeszkodzi"?

imho, niewiele sie to rozni od mijania sie na AV - tylko cele sa inne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 13:41 
Cytuj  
nie, nie spotkalismy sie.
w war'ze bardzo duzo zalezy od tego z kim grasz/w jakiej gildii grasz.

i tak ojciec masz racje (prawie jak zawsze ;-p).
globalnie war odpowiada mi o wiele bardziej. dlatego tez nie do konca zwracam uwage na bledy/problemy.

i nikt nie broni oczywistych wad. natomiast wedlug MNIE nie sa to rzeczy, ktore zmuszaja mnie do gry, czy spowoduja, ze z niej zrezygnuje.

stwierdzenie mendola bylo, ze combat w ddo/aoc > wow.

ja pisze ogolnie. moze nie zawsze to widac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 13:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
stwierdzenie mendola bylo, ze combat w ddo/aoc > wow.


sorry za pomyłkę


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 13:56 
Cytuj  
@mendol
za to my sie spotkalismy. Zacznij przyzwyczajac sie do mysli, ze tez bedziesz sie "spotykal". To normalna kolej rzeczy a nie wada, co musze wyjasnic, zeby kubusie-puchatki sie nie pogubily.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 14:00 
Cytuj  
no widzisz olek ja nie bede sie spotykal :-)
bo na szczescie moge wybierac z kim gram, gdzie i jak ;-)
mamy wystarczajaco duzo eventow gildiowych zebym nie musial brac udzialu w random walkach, ktore jak dobrze napisales czesto ograniczaja sie do latania miedzy zonami i przejmowania bo dla punkcikow :-)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 14:09 
Cytuj  
@mendol
Jak zwykle, zero fantazji, zero finezji, zero polotu ;]
Gdy napisalem "bedziesz sie spotykal" - to nie mialem na mysli - ze bedziesz zmuszony brac w tym udzial. Moze Twoj wb gildiowy bedzie robil to czego Ty oczekujesz od owego wb. Ale obok przebiegnie inny wb, ktory bedzie wlasnie pedzil do zony bez obroncow - by unikac walki a zdobyc jakies tam swoje_inne_pokretne_cele. Tym sposobem "spotykniesz" sie z owa sytuacja ;]
To tak samo jak z AV w wowie - spotykam sie z ta sytuacja, nawet ojciec "nam" ja wypomina - ale to nie znaczy, ze musze na av chodzic. Moze moja gildia i pvp hordoskie gildie tluczemy sie poprostu o pietruszke w ktoryms rejonie. Moze chodze z premadem na AB - gdzie nie ma zadnych pveowskich dodatkow.
1)Bo wiesz - w wowie, bardzo sie liczy to z kim grasz i czego w nim szukasz ;]
2)Bo wiesz - ja czesto pisze tak ogolnikowo, tylko nie zawsze widac ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 14:32 
Cytuj  
nie bardzo wiem co ma wspolnego fantazja, polot, finezja do twoich wypowiedzi?
bo sugerowala ona cos innego, wiec moze faktycznie zacznij pisac jasniej a nie bedzie nieporozumien.
jesli nie uczestnicze w wb to raczej nie interesuje mnie co on robi, zrobi, czy tez zrobil. takze argumentacja troche bez sensu.

i nie, nie wiem, nie interesuje mnie co sie liczy w wowie.

a tak z czystej ciekawosci olek, grales w war'a z kims poza randomami? mam na mysli znajomych.
zapewniam cie, ze wtedy zmienia sie podejcie do tej gry.
warto sprobowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 14:41 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
To nie jest tak, że ktoś Was zachęca do WoW, to Wy cały czas wjeżdżacie na WoW, albo opisujecie WARa porównując go do WoWa.
Do tego często się zdarzają chybione porównainia jak mendola, że "combat w WAR > combat w WoW"
that's all


Ale to sa odpowiedzi w 99% na posty tych co przychodza z dzialu wow do innych gier i histeryzuja.
Co do combatu to ja juz sam nie wiem, tyle sie o tym pisze, sam whinowalem na ten temat ale to bylo dawno temu ale ten kto gra w WAR-a wie ze combat do tej gry pasuje, nie widze sensu robic czegos na styl wow-a bo by czlowiek tylko z resspointa biegal jak glupi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 14:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie bardzo wiem co ma wspolnego fantazja, polot, finezja do twoich wypowiedzi?
bo sugerowala ona cos innego, wiec moze faktycznie zacznij pisac jasniej a nie bedzie nieporozumien.
jesli nie uczestnicze w wb to raczej nie interesuje mnie co on robi, zrobi, czy tez zrobil. takze argumentacja troche bez sensu.

i nie, nie wiem, nie interesuje mnie co sie liczy w wowie.

a tak z czystej ciekawosci olek, grales w war'a z kims poza randomami? mam na mysli znajomych.
zapewniam cie, ze wtedy zmienia sie podejcie do tej gry.
warto sprobowac.


no i znowu to samo, wiec wytlumacze...nie finezji w moich wypowiedziach, tylko w ich odbiorze - dajmy na to przez Ciebie.
bo gdy Ty powiesz "a" to dziwisz sie, ze ktos nie zrozumial "b" - a przeciez mowisz tak "ogolnie", nie skupiasz sie na malostkowych drobiazgach, right?

za to gdy ja powiem "a" - to nie dopuszczasz absolutnie mozliwosci ..ze mogloby to byc "b" ;]

syndrom kaliego.

yy, moje podejscie sie nie zmienilo - niezaleznie od tego z kim gralem ;] podejrzewam, ze nawet gdybym zagral z wujkiem Tadkiem, to i tak wszystkie moje poprzednie zarzuty wobec who bylyby (imho) aktualne.

Ale moze tak poprostu mam, na wowa na poczatku tez pomarudzilem i wrocilem gdy mialo to juz rece i nogi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 14:56 
Cytuj  
Oddychaj ....Oddychaj ufff .....


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 14:58 
Cytuj  
jeszcze nigdy nie zdenerwowalem sie "na forum", niezaleznie od ekspresji wypowiedzi, ich emocjonalnego zabarwienia. Domyslam sie, ze kubusiowy umysl nie dopuszcza takiej mozliwosci i ocenia wszystkich swoja miara.

edit:
przygotuj sie na nadciagajaca ludzka dobroc:
Dam ci maly hint, naduzywanie w postach ";]" - oznacza, ze traktuje sie cos z _pewnym_ przymruzeniem oka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.