mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 20:23 
Cytuj  
Mozna jeszcze nosic czerwona czapke :P ...

T.


Ostatnio edytowano 9 sty 2005, 20:23 przez Templair, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 20:23 
Cytuj  
No a jak myślisz patrząc na tego screena? Kupa osób na jakiejś polance? :P
Mi to przypomina jedno ;]
Gdyby tam były joby jak w ragaroku, jakaś ekonomia or sth ;/
Nic z tych rzeczy się nie doczytałem na stronie, ale z ciekawości ściągnę i looknę, bo .... niestety zawiodła mnie nowa wersja Planeshifta z serverem padającym co 5 minut i pingiem ~500ms ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 23:35 
Cytuj  
khoga napisał(a):
buty ma czaderskie :D mam pytanie - czy w tej grze (jak w prawie wszystkich darmówkach :( ) chodzi o siekanie mobów??


siekanie siekaniem, ale jest tez bardzo duzo innych opcji, sa questy w zaleznosci jaka profesje sobie wybierzesz, a raczej zdobedziesz (job).
Jest rozbudowana opcja skilli, gdzie mozesz pakowac swoja postac, mozna tworzyc sklepy i handlowac itemami, sa urzadzane wspolne raidy na jakis quest... ogolnie jeszcze duzo nie rozpacowalem, ale czym dalej sie gra tym bardziej to wszystko jest skomplikowane :)

A juz jestem soldierem na lepszyl levelu i mam lepsiejsze buty, zbroje i glupawa maske ochraniajaca przed czarami :)



Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 04:28 
Cytuj  
Hm,gra wygląda fajnie :har: .

Btw...skoro nie wina windowsa to czego ?
Warrior,a nie instalowałeś czegoś ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 07:40 
Cytuj  
Septi napisał(a):
Btw...skoro nie wina windowsa to czego ?
Warrior,a nie instalowałeś czegoś ?


nic nie instalowalem dodatkowo, chociaz na jednym forum pisza ze trzeba miec do XPka zainstalowany SP2, ale ja nie mam, a mi poszlo... wiec juz sam nie wiem o co chodzi. Mojemu kumplowi tez sie nie chce odpalic i bedzie teraz instalowal XPka od nowa :)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 07:47 
Cytuj  
Wiecie co, zacząłem w to grać i jestem mile rozczarowany, bo jak na darmowego hack and slasha to jest naprawde bardzo dobrze zrobiona, co do rozbudowy postaci rzeczywiście, twórcy nie poszli na łatwizne, na początku jakw ragnaroku jesteśmy bezrobotni i dopiero od 10 lv wybieramy profesje, jednak na tym sie nie kończy, na późniejszym levelu każdy job rozdziela się na dwa typy, my wybieramy jeden, ponadto, tutaj każdy skill ma swoje poziomy umiejętności, a nie jak w innych tego typu produkcjach ciągle ten sam skill i tylko czekasz na nowy.
Dajmy na to mam job "Hawker", to jest taki na nasze thief trochę, na wyzszym levelu mozesz go zmienić w Scouta, takiego łucznika, w każdym bądź razie preferującego dalsze odległości do ataku, lub w Raidera, to jest coś w stylu assasina, skradanie, zatruwanie i te rzeczy, do tego doczytałem się np, że hawker ma skill jakiś tam usypianie, który u scouta na 5lv bodajże daje już mozliwość oswajania, także to już jest coś.
Inne klasy jakie są, Soldier, pozniejsza rozbudowa w Championa lub Knighta, Champion to taki berserker bym powiedział, ma w dupie obrone byle zabić. Knight jest w stuly palladyna, jednak bez czarów leczących, ale równiez preferuje tarcze i miecz jednoreczny.
3 Job to Muse, czyli taki Mag, pozniej zmieniajacy sie w Maga bojowego lub Kleryk, tu chyba nie musze podawac różnic, powiem tylko, że mag bojowy ma czary lecznicze niektóre jak kleryk a kleryk bojowe, tyle tylko, że kleryk może swoje czary doładować ponad 5 lv a mag kleryka nie, i na odwrót.
Ostatni job to Dealer, jest to postać crafterska w pełnym tego słowa znaczeniu, chociaż do walki też sie rwie, jednak tylko ona może tworzyć zbroje, broń, broń palną, ma rózne skille pasywne do kupiectwa, i takze tylko ona może tworzyć części do pojadów o których napiszę później.
W późniejszych levelach awansuje na takiego z dziwną nazwą :P:P który preferuje walke wręcz, lub w w takiego gościa który preferuje broń palną.
Wracając do pojazdów, w grze sa narazie 3 środki transportu, z czego statek to środek masowy, przewozi graczy między siedmioma planetami, a dwa kolejne to są pojazdy osobiste, pierwszy cart, służy głównie do podróżowania a trzeci mech, jest skutecznie wykorzystywany w walce.
JEdnak, żeby takiego zdobyć po pierwsze musisz mieć wszystkie części i do cata i do mecha do tego z tego co wiem jakąś licencje, ponadto części naszych vehicle's można tuningować, nop normalnemu mechowi bez niczego, mozna dać tarczę lub miecz, jakieś piły albo wyrzutnie są dostęone rozne kombinacje, jednakze czesco do mecha z tego co przeczytalem jest naprawde trudno znalesc, wypadają one z mobów,
może je też jak już moówiłem tworzyć dealer jednak też potrzebuje do tego sporego bodajże 70 lv i wielu rzadkich składników.
Co do reszty gry prezentuje się ciekawie, tworzenie postaci nie ogranicza się do wyboru imienia i profesji, mozna wybrać płeć, włosy twarz, miejsce urodzenia, kamień urodzeniowy (czymkolwiek to jest) itp.
Walka jest dość efektowna chociaż, że to ciągle klepanie mobków.
Są rajdy, są gildie, są jakies frakcje czy cos :p
Ogólnie oceniając, gdzie na rynku w tej chwili same naprwde coraz bardziej idiotyczne pozycje wychodzą z gatunku darmowych, to ta gra prezentuje się naprwdę dobrze i prawdopodbnie przykuje mnie na dłużej (bo nie mam nic lepszego do roboty, WOW za drogi ;] )
Pozdrawiam

BTW Janosik na którym serverze grasz, mnie znajdziesz jako Quetzacotl na pierwszym, będe miał joba Muse, narazie ejdnak lv 9.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 08:45 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
BTW Janosik na którym serverze grasz, mnie znajdziesz jako Quetzacotl na pierwszym, będe miał joba Muse, narazie ejdnak lv 9.


najwiecej Polakow gra na serverze trzecim (ostatni na liscie).... i tam sie przewaznie wszyscy z polskiego Community umawiaja by sobie pomagac :)

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:02 
Cytuj  
Dobra,poszło mi.

btw..nie moge sie cosik do serwera połączyć.Wpisuje log/pass i pisze mi try again latter.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:35 
Cytuj  
tak jest od rana dzisiaj, moze robia jakis update servera, trzeba bedzie sprobowac pozniej.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:37 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
tak jest od rana dzisiaj, moze robia jakis update servera, trzeba bedzie sprobowac pozniej.


A to ok,bo już sie bałem że cosik nie tak u mnie jest :].


Posty: 4
Dołączył(a): 9.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 11:06 
Cytuj  
napisczcie jak będzie chodzić bo ja się raz wlogowałem i już nie moge

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 11:23 
Cytuj  
Dla tych którym przy uruchamianiu wyskakuje błąd po koreańsku.
Zmieńcie w ustawienieach regionalnych region na Angielski(Stany Zjednoczone) i będzie OK - bo gra nieobsługuje multi-laguage.

Co do samej gry: grafika otoczenie nawet fajna ale postacie i moby to totalna porażka. Do RO nie ma co porównywac - choć już na pierwszy rzut oka widać, że jest podobny system rozgrywki.

Małe sprostowanie - gra nie jest za darmo i pewnie nie będzie (teraz trwają tylko beta testy).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 11:44 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Dla tych którym przy uruchamianiu wyskakuje błąd po koreańsku.
Zmieńcie w ustawienieach regionalnych region na Angielski(Stany Zjednoczone) i będzie OK - bo gra nieobsługuje multi-laguage.
.


to raczej nie ma znaczenia bo mi sie odpalila na polskim windowsie z ustawionym jezykiem polskim i regionem polskim.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 13:28 
Cytuj  
Hmm... nigdzie na stronie się nie doczytałem, że to jest beta, gdzie to jest napisane?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 13:45 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Dla tych którym przy uruchamianiu wyskakuje błąd po koreańsku.
Zmieńcie w ustawienieach regionalnych region na Angielski(Stany Zjednoczone) i będzie OK - bo gra nieobsługuje multi-laguage.
.


to raczej nie ma znaczenia bo mi sie odpalila na polskim windowsie z ustawionym jezykiem polskim i regionem polskim.

To informacja z forum ROSE... sam miałem ten problem po zmianie regionu (język ciągle mam polski) działa cacy.

Cytuj:
Hmm... nigdzie na stronie się nie doczytałem, że to jest beta, gdzie to jest napisane?

http://www.ragnarokonline.com/
Jakiś czas temu rozpoczęła się koreańska beta a od 1 stycznia trwa beta iROSE (international = usa).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 13:54 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
a od 1 stycznia trwa beta iROSE (international = usa).


jakie USA ? to jest international wersja :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:00 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
Sylvian napisał(a):
a od 1 stycznia trwa beta iROSE (international = usa).


jakie USA ? to jest international wersja :)

To się nazywa international - tylko Gravity ni ukrywa że target'wm docelowym dla wersji iROSE (tak jak i IRO) jest są właśnie stany zjednoczone.
Korea, chiny (a później pewnie reszta państw azji będzie miała własne sewery). Mało tego jesli interational się sprzeda to znów powstaną osobne serwery dla ameryki południowej oraz europy...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 19:15 
Cytuj  
Sciagnolem zainstalowalem pogralem i:
Bardzo ladna grafika (stworki takie kapke bajkowe) dzwiek stoi na poziomie ale mam straszny dylemat:
Waham sie nad Hawkiem a Magiem co jest lepsze? (we wszystkich grach gram magiem albo lowca lun jego odpowiednikom)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 19:55 
Cytuj  
Ha ciekawe czy support w tej wersji rose bedzie tak kolorowy jak w iRO. Ciekawe czy beda tlumaczyc 1 nedzny update grubo ponad rok az internationale beda daleko za koreancami i murzynami. I ciekawe czy przypiesza jak sie pojawia konkurencyjne serwery w europie i australli i jakim cudownym trafem beda tlumaczyc 2 update na raz zeby nie tracic graczy.

Jezeli ta gra zajmuja sie ludzie odpowiedzialni za iRO to moge im pokazac srodkowy palec zamiast numeru karty, bo ci ludzie sa po prostu zalosni w swych dzialaniach. A to ze ich strona wygladala przez lata jak do jakiejs miernej darmowki najlepiej o nich swiadczy.

Ja dam tej grze szanse jak ja doszlifuja, bedzie cos wiadomo o endgame i pvp. I dopiero jak hordy ziomow wroca do tibii.

Chociaz na 1szy rzut oka gra za wiele nie oferuje. Klon RO ktory nie oferuje tyle co oryginal, w dodatku nic nowego oprocz beznadziejnego swiata i 3d.
Klas w porownaniu do RO malo i w dodatku sa nieciekawe.

Na razie imo nie warto tej gry kijem ruszac, bo sa bardziej ciekawe pozycje.

Cytuj:
To się nazywa international - tylko Gravity ni ukrywa że target'wm docelowym dla wersji iROSE (tak jak i IRO) jest są właśnie stany zjednoczone.
Korea, chiny (a później pewnie reszta państw azji będzie miała własne sewery). Mało tego jesli interational się sprzeda to znów powstaną osobne serwery dla ameryki południowej oraz europy...


teraz tylko pytanie czy nie bedzie sytuacji w ktorej serwery pirackie sa szybciej rozwijane niz wersje dla "reszty swiata".


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 21:26 
Cytuj  
A ja proponuje poczekac jakis miesiac az wyjdzie prywatny server i wtedy ludzie zaczna w to grac (zwlaszcza polacy) i jeszcze jedno zauwazylem za kazdy w grze mmo czepia sie PvP, ja cie co w tym takiego fajnego zabijanie sie dla kasy i itemow, Mmmm troszke to hamskie.


_________________
make LOVE not WAR

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.