mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 17:59 
Cytuj  
Dobra, wiem ze nie na temat, ale nie chce zakladac nowego topicu: Czy Guild Wars jest podobne do WoW? Bo WoW mi nie przypadl do gustu zbytnio.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:16 
Cytuj  
Tzn. w jakim sensie? Jest pare rzeczy, ktore mozna by bylo uznac za podobne do WoW :\ Napisz co ci w WoW nie przypadlo do gustu, to bedziemy mogli udzielic pelnej odpowiedzi na pytanie...

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:24 
Cytuj  
Ok, w WoW (między innymi) nie podobala mi się dlugosc expowania (jezeli to mozna tak ujac), lubie jak (raczej) akcja nabiera szybciej tempa. Spoko, do tego sie moge przyzwyczaic (za duzo szarpania w Rose :D)Nie zrozum tego zle :wink: . Druga sprawa dotyczy lekkiej nudy (prosze nie atakowac za te slowo :) ), troszke przynudzaly questy typu: zabij, znjadz, zabij, znajdz itd. Ogółem, nie chce sie nudzic w GW, chcialbym by ciagle sie cos dzialo, tak bym nie mogl sposcic oczka z monitora ani na chwilke (w WoW podobno trzeba czasu by cos sie dzialo).

Aha, jezeli ma to pomoc, to bardzo lubilem grywac w NwN po necie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:32 
Cytuj  
Clannfear napisał(a):
Aha, jezeli ma to pomoc, to bardzo lubilem grywac w NwN po necie.

Akcja w GW jest znacznie bardziej dynamiczna niz w innych grach MMO. Questy glowne...zaden MMO takich nie ma ze wzg na specyfikacje rozgrywki. Zadania poboczne sa rozne...od tych najbardziej stadardowych po bardziej rozbudowane. Nudzic sie w tej grze raczej trudno bo nawet jak questowanie Cie zmeczy to masz jeszcze GvG czy PvP. Ostatnio czytalem kawalek wywiadu z AN gdzie mowiono o dodaniu jeszcze jakichs elementow to PvP, zeby bylo jeszcze ciekawiej. Poza tym tak dla informacji, pisali jeszcze, ze mapy do GvG i PvP beda rozne, losowe.
Skoro grales w NWN po sieci i Ci sie podobalo to obstawiam, ze GW przypadnie Ci do gustu...

PS
Mnie WoW tez znudzil, a GW nie ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:38 
Cytuj  
No to pieknie ze GW jest dynamiczne. Skoro ci sie WoW znudzil, a GW podoba, to mam nadzieje ze w moim przypadku tez tak bedzie. Poza tym uwielbiam PvP, wiec wiem juz w co bede niedlugo grał :-)


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 00:08 
Cytuj  
Clannfear napisał(a):
No to pieknie ze GW jest dynamiczne. Skoro ci sie WoW znudzil, a GW podoba, to mam nadzieje ze w moim przypadku tez tak bedzie. Poza tym uwielbiam PvP, wiec wiem juz w co bede niedlugo grał :-)

Powiem tak, zanim zagralem w GW bylem bardzo sceptycznie nastawiony do PvP w grach RPG, jakos zawsze wolalem sobie expic, explorowac, szukac lepszych przedmiotow itd, byc moze dlatego, ze kazda RPG w aspekcie rywalizacji multiplayer byla po prostu kiepska, wszystko zazwyczaj sprowadzalo sie do tego, kto ma wiekszy lvl, lepszy ekwipunek czyli po prostu kto spedzil DUZO wiecej godzin przy danej grze.
Brakowalo dynamizmu, wiekszych mozliwosci taktycznych, wszystkiego co zapewnialy gry FPP.
Ale to bylo do czasu, az zobaczylem pierwsze wzmianki o GW (a bylo to dosc dawno), autorzy caly czas wspominali, ze glownym celem jest rywalizacja online i choc na poczatku ich zamierzenie wydawalo sie dla mnie zupelnie niezrozumiale, to postanowilem baczniej sledzic wydarzenia, ktore dotyczyly tej gry, w koncu byli pracownicy Blizzarda zapowiadali rewolucje na przezywajacym boom, rynku masowych gier online.

Pierwszy raz mialem okazje zagrac w GW bodajze w listopadzie i po prostu gra mnie zaszokowala, okazala sie po prostu wspaniala, zdalem sobie sprawe jak bardzo sie mylilem, takiej rozgrywki PvP jeszcze w grach RPG nie bylo, wreszcie skupiono sie na grywalnosci, a nie na ciaglym i zmudnym koszeniu potworow.

Czeka nas w koncu gra, ktora pchnie ten obecnie nieco skostnialy gatunek do przodu i wiem jedno, bede jednym z tych, dla ktorych ta wspaniala przygoda sie zacznie.


Posty: 21
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 12:44 
Cytuj  
By nie zakladac nowego topicu, ja mam pytanie czysto techniczne.

Czy moj sprzet pociagna by ta gre ? Wymagania podane na oficjalnej stronie troche mnie zdziwily ---> taka jakosc a tak malo potrzebuje, daltego tez moglibycie napisac jak ta gra sprawowala sie na waszym sprzecie ?

Specyfikajca mojego pc:
Procek - amd duron 1.2
Karta Graf - g-force fx 5200 128
RAM - 256 ddr

Dodam iz np taki lineage 2 dzialal u mnie calkiem przyzwoicie. Nie mowiac o ragnaroku i KO ktore wrecz smigaja.

Pozdrawiam

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 14:23 
Cytuj  
qrak napisał(a):
By nie zakladac nowego topicu, ja mam pytanie czysto techniczne.

Czy moj sprzet pociagna by ta gre ? Wymagania podane na oficjalnej stronie troche mnie zdziwily ---> taka jakosc a tak malo potrzebuje, daltego tez moglibycie napisac jak ta gra sprawowala sie na waszym sprzecie ?

Specyfikajca mojego pc:
Procek - amd duron 1.2
Karta Graf - g-force fx 5200 128
RAM - 256 ddr

Dodam iz np taki lineage 2 dzialal u mnie calkiem przyzwoicie. Nie mowiac o ragnaroku i KO ktore wrecz smigaja.

Pozdrawiam


Bez problemu (oczywiscie nie na najwyzszych detalach). Nie wiem tylko jak z ramem bedzie, radzilbym conajmniej 512 (moze byc problem z "dogrywaniem"), ale jesli mowisz, ze lineage ci dobrze chodzilo (tam zalecane 1GB ram:D) to pewnie bedzie dobrze:P Apropo karty graficznej to powiem ci, ze gralem na GeForce 256 i "dało się grac" (tzn 10-20 klatek, przycinalo przy duzej ilosci wrogow). Oczywiscie minimalne detale :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.