mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Kupisz czy nie?
Tak 35%  35%  [ 19 ]
Nie 20%  20%  [ 11 ]
Zastanowie się 45%  45%  [ 25 ]
Liczba głosów : 55
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 17:43 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Przeczytaj opis aukcji chociaz :/ jizus.

Czytalem, spoko, juz wiem o co biega. Na poczatku troche nie rozumialem :)


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 21:23 
Cytuj  
Czuje ze Sib Ah mnie roluje chyba...;/ Od czasu przelewu nie odezwal sie slowem...;/ Nie odpowiedzial pomimo ze chyba z 4 maile mu wyslalem...;/ Moze jest na wakacjach:P? Kurde... A jak mnie wyrolowal to 55 zlotych w bloto...;/ A jak wam poszla ta transakcja z nim? Prosilem go tez zeby mi kluczyk przeslal... Ale on nic a nic nie powiedzial... 0 maili od czasu przelewu...;/


Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 21:34 
Cytuj  
Ja mu pisze majle od wczoraj...
Nie mam aktywnego konta na Alegro - muszę czekać około 2 tygodni.
Napisałem mu kilka majli i cisza...
może w wekend zrobił sobie wolne, albo gdzieś wybył...
Czekam jeszcze 2 dni i kombinuję preordera na własną rękę


Posty: 4
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 22:04 
Cytuj  
Widze, że też tak masz Miru. :P
Sib pewnie nie ma czasu, czyli czekamy dalej.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 23:09 
Cytuj  
Panowie, Panowie. Spokoj prosze :). Z moich informacji wynika, ze go nie bylo przez 2 dni. Dzis niedziela i powinien sie juz zjawic. Prawdopodobnie juz jest.


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 23:10 
Cytuj  
Święta racja, nie ma co panikować

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 23:12 
Cytuj  
Wlasnie sie dowiedzialem, ze wrocil, ale odpisze wszystkim dopiero jutro.

Edit: Na aukcji byla mala aktualizacja i widze, ze podal On numer GG:
6804135
Tylko, ze radze rztropnie z niego korzystac bo wiem juz z doswiadczenia, ze nie zawsze dochadza wiadomosci. Mail jest pewniejszy. Chyba, ze tak jak napisal w aukcji bedzie mozna rozpoznac po opisie, ze jest dostepny.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 16:32 
Cytuj  
Fajny bajer ten pre-order, ale musze stwierdzic z wielkim bolem serca, ze jednak go nie kupie. A wszystkiemu winna jak zwykle poczta polska, ktora zdziera za przesylke i ostatecznie bardziej oplaca mi sie kupic gre raz niz dwa razy. Poza tym dochodzi remont gitarki i kupno jakiegos taniego pieca. Miejmy nadzieje, ze wystarczy kaski na GW :<.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 18:28 
Cytuj  
Draghmar
i nadal chcesz powiedziec ze nie masz nic wspolnego z ta aukcja w necie?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 6
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 18:48 
Cytuj  
On nie. Wszystkiemu winien jest Sib Ah :P.


Posty: 9
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 19:27 
Cytuj  
Coś tam wspólnego ma... Stara się każdemu odpowiedzieć na pytanie, aby jak najwiecej osób kupiło GW po to, żeby dużo Polaków grało w GW i należało do jednej potężnej Gildii, która będzie na szczycie rankingów i bedzie miała swój zamek:]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 19:44 
Cytuj  
aby jak najwiecej osób kupiło GW
aby miec jak najwiecej zł?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 4
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 19:56 
Cytuj  
Pewnie że zarabiam na aukcji. A co, mam tracić?
Jestem Sib Ah, a nie matka Teresa 8)
Z tym, że zarabiam grosze, bo zależy mi na reklamie GW niż na zysku.
Na brak gotówki nie narzekam, poza tym każdy może sobie sam przecież z USA ściągnąć, ciekawe tylko, czy by mu wyszło taniej niż na mojej aukcji.

Każdemu, kto uważa, że sprowadzenie czegokowiek przez ocean to taka fajna sprawa, polecam samemu spróbować. :lol:

Poza tym czytajcie dokładnie tekst akucji, oferta jest uczciwa i naprawdę przy minimum opłacalności.
A swoja drogą, na FAQ piszą goście z Arena Net że gra jest od 10$ do 5 $. Nie piszą tylko, że te 5$ to za samą mozliwość gry w betę, bez wszystkich bonusów etc. poza tym w tej formie kupuje sie tylko preorder bez odliozenia od fulla.
W zasadzie preorder jest za darmo, jeśli ktoś chce kupic także retaila, a nawet więcej, bo daje rabat. :wink:

Aenima -> po co Ci to polowanie na czarownice? Ktoś Cie do czegokolwiek zmusza? Popatrz sobie na strony różnych błaznów, sprzedających WoW za 280 zeta, z aktóy i tak trzeba potam ostro bulić. Każdego miesiąca, Dlaczego ich nie atakujesz, tylko mnie i Draghmara?
Nie rozumiem Cię, proszę wytłumacz mi to jak idiocie, bo mój wąski umysł nie dostrzega realnych i sensownych przesłanek stojącyhc za Twoimi wypowiedziami. :roll:


_________________
Moja racja jest najmojsza! [:)]


Ostatnio edytowano 28 lut 2005, 20:01 przez Sib Ah, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 20:00 
Cytuj  
Qrde ja już bym to dawno zamówił tylko obawiam się jednej rzeczy: z racji tego, że u mnie cienko z kasą (zbieram na kompa własnego...) to nie uśmiecha mi się zbytnio sytuacja, w której się okaże, że kupiłem preordera a grę w końcu wyda jakiś polski wydawca za 120zł :cry: Bo, że ją mieć muszę nie ulega wątpliwości 8)

Pytanie do Sib'a: Czy planujesz sprowadzić gre także przed ostatnią betą? Tzn chodzi mi o preorder, i czy nadal to będzie na tych samych warunkach?

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 20:21 
Cytuj  
ByQ napisał(a):
Qrde ja już bym to dawno zamówił tylko obawiam się jednej rzeczy: z racji tego, że u mnie cienko z kasą (zbieram na kompa własnego...) to nie uśmiecha mi się zbytnio sytuacja, w której się okaże, że kupiłem preordera a grę w końcu wyda jakiś polski wydawca za 120zł :cry: Bo, że ją mieć muszę nie ulega wątpliwości 8)

Pytanie do Sib'a: Czy planujesz sprowadzić gre także przed ostatnią betą? Tzn chodzi mi o preorder, i czy nadal to będzie na tych samych warunkach?

Na pewno za 120 nie bedzie bo nie bedzie lokalizacji. A tylko to daje szanse na nizsza cene. Poza tym jedynym pretendentem do tytulu wydawcy GW jest Cenega, a u nich raczej ciezko bedzie z zzanizaniem ceny :/

Na to pytanie do Sib tez jestem w stanie odp.
Jak kupisz preoreder teraz to bedzie on dzialal na tej bedzie w narcu i na tej kwietniowej. Pozniej juz wg opisu aukcji. Kupujac tam full masz cene obnizona o to ile dales za preoreder i jeszcze dodatkowa obnizka 10pln.

Aenima-> A teraz oczekuje wyjasnien bo nie pozwole sobie na bezpodstawne oskarzenia. Widze, ze sypiesz takimi bez zapoznania sie z materialem dowodowym, na ktory sie powolujesz. Nie wiem co to za przewrazliwienie, ale czuje sie troche urazony.


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 20:55 
Cytuj  
Huraaaa !!
Forum mmog zmartwychwstało przed chwilką :):):):)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:06 
Cytuj  
po co Ci to polowanie na czarownice? Ktoś Cie do czegokolwiek zmusza? Popatrz sobie na strony różnych błaznów, sprzedających WoW za 280 zeta, z aktóy i tak trzeba potam ostro bulić. Każdego miesiąca, Dlaczego ich nie atakujesz, tylko mnie i Draghmara?

Nie chodzi o jakies polowanie, tylko jak pytalem Draghmara czy ma cos wspolnego z nakrecaniem tej aukcji to sie wypieral, a okazuje sie ze to wasza wspolna akcja, a wystarczylo tylko napisac.
Nie lubie takiego krecenia.
Acha i zeby bylo jasne fajnie ze sprowadzacie ta gre tylko poco te wszystkie wykrety.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:13 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
po co Ci to polowanie na czarownice? Ktoś Cie do czegokolwiek zmusza? Popatrz sobie na strony różnych błaznów, sprzedających WoW za 280 zeta, z aktóy i tak trzeba potam ostro bulić. Każdego miesiąca, Dlaczego ich nie atakujesz, tylko mnie i Draghmara?

Nie chodzi o jakies polowanie, tylko jak pytalem Draghmara czy ma cos wspolnego z nakrecaniem tej aukcji to sie wypieral, a okazuje sie ze to wasza wspolna akcja, a wystarczylo tylko napisac.
Nie lubie takiego krecenia.
Acha i zeby bylo jasne fajnie ze sprowadzacie ta gre tylko poco te wszystkie wykrety.

Oj wypraszam sobie...Pytales sie czy to ja ja wystawiam tylko sie ukrywam. A to jest nieprawda. Nie mam z nia nic wspolnego poza faktem, ze wiedzialem o niej jako jeden z pierwszych. I jeszcze te sugestie o tym, ze to reklama bo chce zarobic...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:15 
Cytuj  
a to co robicie to nie jest reklama?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:18 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a to co robicie to nie jest reklama?

Zalezy jak bardzo chcesz sie czepiac. Ja nie mam z tego nic, wiec co to za reklama? Sib Ah mnie o nic nie prosil, wiec co to za reklama? Ja juz napisalem dlaczego zalozylem ten temat. Powtarzac sie nie bede.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.