mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 17:19 
 
Cytuj:
2002-01-21 19:10, ziemni napisał:
A ty jak zaczynales? :smile:

Przeczytał "jak zacząć" na uo.olnet.pl ?

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 22:12 
 
Cytuj:

Przeczytał "jak zacząć" na uo.olnet.pl ?



I ostro zawracal dupe ludziom z @ na mesgach. Wiem bo to musialem przezyc
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zezary dnia 2002-01-23 22:13 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zezary dnia 2002-01-23 22:14 ]</font>

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 14:23 
 
[quote]
2002-01-23 22:12, Zezary napisał:

I ostro zawracal dupe ludziom z @ na mesgach. Wiem bo to musialem przezyc
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
[quote]

Okay Tobie ruwnierz nie bede zawracal dupy ...


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 14:38 
 
Niedlugo napisze cos na stronke i wysle Gadgertowi zeby umiescil bo ten poradnik z uo.olnet.pl jest ... nie oszukujmy sie - smieszny. JEstem poczatkujacym graczem ale kompletnie na poczatku nic nie wiedzialem o tej grze, wliczajac to ze trzeba wykonac 2klik aby uzyc przedmiotu...
Widzicie to sa nieoficjalne shardy i mysle ze conajmniej 75% osob z nich korzystajacych ma pirackie wersje oprogramowania (samego UO bo windowsa oryginalnego ma jeszcze mniej) Dlatego mimo wsyzstko proponuje zrobic jakies FAQ. Wiem ze powinni ludzie korzystac z instrukcji itd. Ale chyba nie chcecie miec pytan w stylu "Ile mam kliknac? NA co? Po co?" Jesli chcecie sie pozbyc takich pytan proponuje FAQ. Ja sam bylem kilkukrotnie kickowany na kanale za to ze pytalem jak sie np gotuje... (dostalem rowniez bana :razz: )Mysle ze czesc bledow wynika z tego ze "instrukcja" na uo.olnet.pl jest pisana z perspektywy "advanced usera" i poczatkujacemu troche ciezko to skumac.


_________________
Jeden by wszystkie zgromadzic i w ciemnosci zwiazac...

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 18:48 
 
jesli pojawi sie chec poproadzenia koncika Newbie to zapraszam...
my naprawde mamy milion innych zajec...
wiec moze pomozecie sami sobie pomagajac innym?
G.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 21:30 
 
Nawiązując do instrukcji, i stricte 'instrukcyjnych' rozwiązań problemów, chciałbym zauważyć, że teraz w Polsce jest diablo trudno dostać UO. Mówię tak samo o oryginałach, jak i o piratach. Zjezdziłem całą Warszawę, wzdłuż i wszerz, nigdzie nie było. Więc dogłębnie poszukałem i wreszcie ściągnąłem z netu. (Nie było innego wyjścia). I gdzie w takim wypadku miałbym się nauczyć podstaw? Oczywiście zostają: znajomi grający w UO bądź inni, doświadczeni ludzie. Sumując wszystko zgrabną puentą ( :smile: ) chciałbym Was przekonać, abyście nie zbywali newbie westchnieniami, uśmiechami albo innymi, już bardziej drastycznymi środkami, tylko wytłumaczyli. Koniec :grin:


Posty: 7
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 23:34 
 
No to wyobraz sobie ze strasz sie trzymac klimat na UO itp, i nagle podchodzi do ciebie newbias i wypala text: "Przeczytalem caly tutorial na uo.olnet.pl, ale nie wiem jak zaczac kopac"

I sproboj mu klimatycznie odpowiedziec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 10:50 
 
Cytuj:
2002-01-30 23:34, Vader napisał:
No to wyobraz sobie ze strasz sie trzymac klimat na UO itp, i nagle podchodzi do ciebie newbias i wypala text: "Przeczytalem caly tutorial na uo.olnet.pl, ale nie wiem jak zaczac kopac"
I sproboj mu klimatycznie odpowiedziec.


ale zto bardzo proste :smile:
wlasnie w taki sposob odpowiedzielismy z Ingrid razem podobnemu newbiesowi :smile: akurat zesmy omawiali jako szefowie wrogiej gildii sprawy dotyczace praw wojennych w karczmie, a tu sie taki jeden pojawil co rzucal miesem w stylu ww. :smile:
odpowiedzielismy mu w sposob skoordynowany, Ingrid rzucila scianke przed straznika, cioby sie chlopak nie stresowal sprawami miasta, a ja rzucilem katanka w newbiesa i potem mu grzecznie jak juz byl duszkiem wytlumaczylem dlaczego :grin:
gwarantuje ze jak kogos spotka cos takiego 2 czy 3 razy to bedzie trzymal klimat hyhhy :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 10:55 
 
ROTFL^2
G.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 11:56 
 
Blah :razz:


Posty: 7
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 12:06 
 
Soulless --> Acha :>>> Chyba ze w en sposob :razz:


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 02:04 
 
Czasami, a zwlaszcza po takich wypowiadziach jak ta Soullessa, mam wrazenie ze ten server powstal dla max 15 osob (gm + ich najblizszi koledzy) i kazdy nowy traktowany jest conajmniej jako wrog. Nie mam pojecia co chcecie w ten sposob osiagnac, i tak za kazdym razem jak pojawi sie nowy to i tak bedzie sie pytal... i co myslicie ze jestescie zajebisci bo mozecie mu przyjebac? To chyba stanie sie nudne po 100 albo i 200 takich interwencjach co? Nie lepiej powiedziec http://www.uo.olnet.pl i nie pierdol tu takich bzdur bo zginiesz? (Albo napisac tak przy zakladaniu konta) i juz kto sie nie stosuje wtedy w pysk, a nie... Soulless wychowaniem to ty nie grzeszysz...

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 02:31 
 
Cytuj:
2002-02-05 02:04, Smorun napisał:
Czasami, a zwlaszcza po takich wypowiadziach jak ta Soullessa, mam wrazenie ze ten server powstal dla max 15 osob (gm + ich najblizszi koledzy) i kazdy nowy traktowany jest conajmniej jako wrog.


Dziekuje za zaufanie :smile: Ja na DZ gram od 3 tygodni :smile: albo i od 2 :smile: WIdac sie szybko adaptuje :grin:

Cytuj:
Nie mam pojecia co chcecie w ten sposob osiagnac


Ja osobiscie chce osiagnac maksimum przyjemnosci z gry. Nic zlego sie czlekowi nie stalo, rzeczy popilnowalismy, a jakby byl newbie greene to bysmy jeszcze mu pokazali droge do healera, a to by mu sie na pewno przydalo. Widzisz wiec, my po prostu pomagamy :grin:

Cytuj:
i tak za kazdym razem jak pojawi sie nowy to i tak bedzie sie pytal...


coz... byc moze... jednak moj optymizm i wiara w ludzi sa ogromne i wierze ze nastepni beda juz ostrzegani przez poprzednich :smile:

Cytuj:
i co myslicie ze jestescie zajebisci bo mozecie mu przyjebac?


Jasne, jestem zajebisty i moge przyjebac... LOL i no comments

Cytuj:
To chyba stanie sie nudne po 100 albo i 200 takich interwencjach co?


nie wiem... mi sie po pierwszym takim moim przypadku w zyciu nie znudzilo, ale widac masz wieksza praktyke, skoro mowisz ze kolo 150 sie nudzi :wink:

Cytuj:
Nie lepiej powiedziec http://www.uo.olnet.pl i nie pierdol tu takich bzdur bo zginiesz?


Nie lepiej, bo gdybym tak powiedzial, musialbym popelnic natychmiast harakiri, a nie mialem niestety przy sobie zielonych buteleczek :smile:

Cytuj:
Soulless wychowaniem to ty nie grzeszysz...


Ja w ogole staram sie nie grzeszyc :grin:

I mam dwie rady dla ciebie, jedna dla twej strony dobrej, a druga dla zlej:
1. Niszczenie zla nie jest zlem.
2. Nie umrzesz za mnie, wiec nie mow mi jak mam zyc.

A ktora odpowiedz dla ktorej strony to juz sobie dopasuj sam :grin:

mimo wszystko serdecznie pozdrawiam :smile:
nie wypowiadaj sadow zanim nie poznasz wszystkich stron konfliktu :smile: spytaj tego co zginal jak przebiegala nasza rozmowa na ircu potem, a dla ulatwienia powiem, ze wcale nei byla pelna ani wyzwisk ani nerwow :grin:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.