mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 21:00 
 
zaczynajac od poczatku.
skile rosna
niejakiemu danillo thenowi wzrosl dex dzieki temu
obnizenie innych skili bylo w ramach nauczki
jesli sie nie pierdolnie, to nikt nie zrozumie
kilka osob tak straci w glopi sposob...
i moze inni sie naucza.
co do Viki i Jej znajomsci GMow... to ladowala w wiezieniu/na rozmowach znacznie czesciej niz Wy - wlasnie dlatego ze Ja znamy.
G.


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 21:19 
 
przynajmniej wiem jedno ze warto nad tym troche jednak posiedziec czuwajac nad klawiatura ale w dzien bo w nocy mozna lunatyka zasiepac wciskajac jeden przycisk bo przeciezz nikt normalny nie bedzie lamal sobie palca na myszce bo zwarjuje i sobie gopolamie taki bym by chyba final

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 22:03 
 
maly offtopic-gadget:wstajesz o piatej rano?!
nigdy w zyciu...musisz miec konskie zdrowie albo to jakies zboczenie :smile:

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 22:03 
 
Cytuj:
2002-01-31 22:03, Drul napisał:
maly offtopic-gadget:wstajesz o piatej rano?!
nigdy w zyciu...musisz miec konskie zdrowie albo to jakies zboczenie :smile:


albo problem z pecherzem :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 23:31 
 
On wcale nie wstaje o piątej... GieMi nie spia... nie musza jesc i pic... to istoty wyzsze :smile: strzzcie sie makrownicy... kara (jedyna sprawiedliwa) was nie ominie :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:18 
 
a ja uwazam ze to za laskawe potraktowanie makrownictwa... ja tam jestem za rozwiazaniami konkretnymi... albo usiekac skille i staty do wartosci startowych i dodac przed imieniem dopisek OSZUST (co powinno byc traktowane przez innych graczy nzjwyazej krotkim *spluwa z odraza* i totalnym ignorowaniem takiej postaci) i dawaniem squelcha(*) na 48h, albo od razu kasowanie postaci i konta... moze i jestem drastyczny w swych osadach, ale takie cos szybko by wprowadzilo nieco ladu i porzadku :smile:
za gadanie o jakichs wartosciach i kregach umiejetnosci tak samo squelcha(*) na 48h jak kto plugawi jezyk to niech nie gada lepiej :grin: a jako dodatkwy prezent "klatwa Valara" czyli na 48 stamina=1 :grin:

(*) squelch - uciszenie postaci, niemoznosc mowienia...


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:23 
 
JAk znajde macrownika opdczas "zabawy" to moze byc pewien ze ukradne mu zplecaka wszystkie przedmioty lacznie z kluczami deedami itd itp obudzi sie golutki caly okradziony zamordowany i zgwalcony :smile: UWAZAJCIE :smile:


_________________
Jeden by wszystkie zgromadzic i w ciemnosci zwiazac...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:30 
 
Cytuj:
2002-02-01 00:18, Soulless napisał:
a ja uwazam ze to za laskawe potraktowanie makrownictwa... ja tam jestem za rozwiazaniami konkretnymi... albo usiekac skille i staty do wartosci startowych i dodac przed imieniem dopisek OSZUST (co powinno byc traktowane przez innych graczy nzjwyazej krotkim *spluwa z odraza* i totalnym ignorowaniem takiej postaci) i dawaniem squelcha(*) na 48h, albo od razu kasowanie postaci i konta... moze i jestem drastyczny w swych osadach, ale takie cos szybko by wprowadzilo nieco ladu i porzadku :smile:
za gadanie o jakichs wartosciach i kregach umiejetnosci tak samo squelcha(*) na 48h jak kto plugawi jezyk to niech nie gada lepiej :grin: a jako dodatkwy prezent "klatwa Valara" czyli na 48 stamina=1 :grin:


WOW. I tu mamy doczynienia ze zdecydowaniem :smile: Nie wiem czy co do jezyka to jest swietny pomysl (bo zdazaja sie czasami sytuacje problematyczne) ale w wypadkach oczywistych squelch moze byc cool :smile: Co do MAKROWNIKOW... tak to chyba problem znacznie bardziej razacy ( co innego mowic naruszajac atmosfere gry a co inego dzialac calkowicie przeciwko klimatowi i pewnym niepisanym zasadom gry ) wiec i kara wydaje sie sprawiedliwie okreslona...

A moze by tak stwozyc gildie zabojcow i tropicieli ktorzy to nekali by "tych ktorych umysly porywane sa do innego swiata" (takie bractwo cienia panujace nad duchowa rownowaga swiata ) Oprocz regularnych kar gosc mial by swiadomosc ze na jego glowe jest kontrakt wyznaczony przez bogow i ze jego kazdy krok moze zakonczyc sie... niefortunnie. Po co "nieustannym uczniom skillow" nadwyzka wyposazenia i sprzetu ?

_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-02-01 00:32 ]</font>

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:38 
 
[quote]
A moze by tak stwozyc gildie zabojcow i tropicieli ktorzy to nekali by "tych ktorych umysly porywane sa do innego swiata" (takie bractwo cienia panujace nad duchowa rownowaga swiata ) Oprocz regularnych kar gosc mial by swiadomosc ze na jego glowe jest kontrakt wyznaczony przez bogow i ze jego kazdy krok moze zakonczyc sie... niefortunnie. Po co "nieustannym uczniom skillow" nadwyzka wyposazenia i sprzetu ?

_________________
Pomysl co by sie dzialo jak np. ktos poszedl cos zjesc i stoi sobie spokojnie gdzies nieuzywajac zadnego skilla? Jak rozpoznawalbys czy uzywa anatomie i makruje czy tez zasuwa objadek w kuchni? :smile:
Reka sprawiedliwosci nie zawsze jest celna zwlaszcza gdy jest to reka pseudosprawiedliwosci.

Pozdrawiam
Slimi

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:55 
 
to, czy ktos makruje moze sprawdzic tylko gm lub seer... oczywiscie poza makrowaniem czegos widocznego...
a zdecydowanie coz... prawa powinny byc ostre... inaczej za duzo sie znajdzie "naginaczy" ich na swoja korzysc...
a co do spraw problematycznych textow w nieklimacie jesli sprawa jest rzeczywiscie problematyczna to mozna przeciez walnac rownie dobrze squelcha na 3 minuty :smile: a nuz sie czlek zorientuje za co :smile: trzeba wiezyc w inteligencje ludzi, przeciez kiedys musieli wypelnic trudny formularz i w ogoole...
ja tam wierze w dobre ludzi intencye Obrazek


_________________
Obrazek


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 01:30 
 
hmm
czleki rozne poto sie bawimy zeby makrowac ? niemam ochoty roztrzasac sie nad tym tematem bawilem sie w roznego rodzju rpg arkadia w szczegolnosci mi utkwila w pamieci i tkwi dalej ja staram sie tym zyc "sa rozne poglady" odpusccie i dajcie sobie i innym odpoczac kazdy chce spac i zyc swim zyciem . POSTARAJCIE SIE BADZCIE SOBA TO TYLKO ZABAWA "niema ocen (jestem nauczycielem i sie tego niewstydze ale wstydze sie czasami zachowan roznych ludzi)".
To tylko ja skromny kowl
Bywajcie Barul

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 06:16 
 
Cytuj:
2002-01-31 22:03, Drul napisał:
maly offtopic-gadget:wstajesz o piatej rano?!
nigdy w zyciu...musisz miec konskie zdrowie albo to jakies zboczenie :smile:


teraz to i tak wiecej sypiam
jeszcze miesiac temu kladlem sie o 9 i wstawalem o 12 :smile:
a teraz to mam jakies male wakacje bo sypiam czasem nawet 8h :smile: :smile: :smile:
a pozatym skoro Wy nie spicie..
to sami sie nie upilnujecie :smile:
wiec trzeba pomagac :razz:
G.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 06:19 
 
co do makrowania przy obiadku... jak widze czlowieka to widze jego staty...
wiecie... jak cos rosnie a czlowiek nie chce ze mna gadac.. ponadto po 5 minutach jest timeout...
wiec jak Cie nie wyloguje to cos znaczy prawda? :razz:
G.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 14:56 
 
ROTFL (sorry ze nieklimatycznie) Ale zgadzam sie Gadgetem, swoja droga bede musial u ans te obnizanie statow wprowadzic... bo 'kill plus czyszczenie bagazu i czasem skrytki bankowej nie wystarczaja...

A na uczciwosc graczy nie ma co liczyc - szkdoa nerwow. Zglaszaja te bledy, ktore im przeszkadzaja ale za cholere nie zglosza tych, ktore pozwalaja kase nabic...

I dlatego powstali Evil GM ;->


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 19:24 
 
Kara jest za okrutna makrowalem drugi raz od poczatku grania a gram bardzo duzo tak nocami trenowalem tych nocy nie zlicze i po prostu od tego klikania mozna dostac pierdolca wkurzylem sie i wlaczylem makrowanie na hiding nie mialem juz sily. rezultat za kare prawie 40 stats w dol i skille do 0 chcialbym prosic o zmiejszenie kary bo dotarlo.


_________________
Gandalf


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 22:44 
 
Ja bardzo bardzo bardzo nie loobie jak ktos mnie oczernia a pamiec mam dobra i gwarantuje ze hmm mozna niektorych rzeczy zalowac i nie radze komus broczyc na Cien bo ten cien stary moze sie za Toba snuc ciagle i mozesz sie go nie pozbyc ja juz mowilem i rozmawialem na pewne tematy z niktorymi loodzmi i Gmi widza moje staty i sklle i widza ze makrownikiem zawodowym to ja nie jestem nawet pol zawodowym bo jak bym byl to mial bym je chociaz o 1/3 wyzsze i prosze o jakis program resocjalizacyjny bo bardzo mi zalezy na tej pstaci ... naprawde hmm obiecuje poprawe i zmiane ... jak juz mowilem makrowanie to nie jest hmm pewnego rodzaju oszustwo to jest przechylanie szali zwycieztwa no ale jak sie dostanie taka kare to ja bym teog nie chcial powtorzyc naprawde to jest zbyt dotkliwe .. ja moge obiecac poprawe i przyjac jakas pokute ale prosze o przywrocenie mi moich zdolnosci dzieki ktorym zylem moje staty ktore mi obnizyles zacny Gmie to byly jedyne wystajace ponad 50 dwa najwyzsze w jednym bylem naprawde dobry hmm wiem czemu je obnizyles a nie zadne inne bo nie mialem innych sztandarowych skilli hmm ale no coz bez tego teraz jestem nikim naprawde :smile:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 23:59 
 
Wybacz stary ale z całym szacunkiem... ilu już to mówiło i nie chce mi się tego powtarzać ale...co mi szkodzi :smile: Dołączając sie do świata zgodziłeś się przestrzegać pewnych regół. Teraz wmawiasz nam i sobie że to nie jest oszustwo... to tylko ... no własnie co? Ty tylko pragniesz być... troche lepszy? Nie no sorry ale... za tak napisanego posta ze skruchą to... ehh nie ważne... :sad:

Wracając do regół, które zgodziłeś się tolerować. GM dorwał Cie na ich łamaniu (może i robiłeś to 1, 2 raz co z tego?) wiec wymierzył Ci kare. Zastanawiajace jest to ze przed postem o tym ze baardzo zalujesz i w ogole... napisales swoje zdanie na temat... "niewlasciwej" wedlog ciebie ( bo za ostrej ) kary... luuuuuuudzie... blagam... nie wiem jak to powinno byc i jaka kara jest rzeczywiscie miarodajna do okrelonego czynu ale sorry... wiedziales czym to sie moze skonczyc jak cie ktos na tym dorwie ? Nie? No to juz wiesz. Gdybym wiedzial ze tak dostane to bym tego nie robił? Hmm... zycie...

Szanuje Twoje przywiazanie do postaci. Kazdy jest jakos zwiazany z własna postacia. Ciezko jednak szanowac twoje poglady odnosnie oszustwa jakm jest (raczej niewatpliwie) makrowanie.

P.S. Dla wszystkich ktorzy teraz napisza jak to dostaja pierdolca przy setnym kliknieciu na kilof itp... czujacych sie przynajmniej czesciowo "usprawiedliwionymi" przy odpalaniu nocnej sesji makra :smile: mam propozycje... po co sie tak meczyc? Wlaczcie sobie jakis odpowiednik dyskowy ultimy, odpalcie edytor lub cos w tym stylu, dopakujcie se kilka cech na maksa i jest git... po co potem sie denerwowac i spekulowac na temat "okolicznosci lagodzocych"... mowicie ze ciezko jest na ou? i ze chcieliscie "tylko troszeczke...", tak na probe... dla experymentu...? hmm...no comment...

P.S. Ehhh no tak... za ostro to napisalem :smile: zaraz pewnie zmieszaja mnie z blotem... no coz... a co do gildi przyjmujacych kontrakty na glowy "ujawnoionych" umyslow bladzacych poza swiatem, raczej nie zmienie zdania :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 12:28 
 
Cytuj:
2002-02-01 23:59, Daimonion napisał:
Dla wszystkich ktorzy teraz napisza jak to dostaja pierdolca przy setnym kliknieciu na kilof itp... czujacych sie przynajmniej czesciowo "usprawiedliwionymi" przy odpalaniu nocnej sesji makra


To juz jest zupelnie inna hostoria.

Ja juz troche gralem gornikiem i obecnie dostaje pierdolaca jak musze klikac przy kazdej opercacji kopania. Na CL doszedlem do GM mining tradycyjnie za nim jeszcze dokladnie wiedzialem co to jest makro, ale po dluzszym czasie nauczylem sie je wykorzystywac i uwazam ze w pewnych sytacjach to jest dobre udogodnienie. I teraz uzywam makro do kopania. Ale nigdy nie makrowalem biernie miniga, nie kopie dla statow, ale po to aby wykopac 2000 rudy. To jest naprawde masa klikania. ZROZUMIE TO TYLKO KTOS KTO MUSI KOPAC. Najzabawniejsze bylo to ze po zmianach ktore wprowadzil RON doszlo jeszcze 2 razy wiecej kilkania, no i zmiany te bardzo ograniczyly mozliwosc uzywania makro do tego skilla.

Rozdzielmy rozne sprawy.


Tutaj takie moje spostrzezenie:

Jeden komplet EXP = 1500 sztab

operajca kopania:
2 lp x na kilof
1 lp x na skale
przy GM ming szansa na wykopanie 10 rudy ~ 20-30%
10 rudy srednio po 15 kliknieciach
1500 rudy po 2250 kliknieciach (przy zalozeniu ze nie trzeba zmieniac miejsca kopania)

do tego dochodzi czeste przerzucanie rudy na ziemie lub juczniaka aby nie zginac
1500 rudy przecucanej po 50 grudek 30 razy razy 10 klikniec masz 300
inne czynosci 200
ale te czynnosci zajmuja dzuo czasu
potem zeby to przekuc robisz okolo 100 elemnetow z ktorych moze 10 bedzie EXP
kazdy elemnet to okolo 15 klikniec masz wiec 1500

klikniec na jeden komplet EXP
kucie 1500
kopanie 2250
inne 500
suma =4250 klikniec > bez makro to jest jakies 15 godzin, z makro to beda 2-3 godziny

wiec sie nie dziwcie ze tylke kosztuja EXPy

Dla porownania na CL potrzena na EXP okolo 300. A rude wykopuje sie dwa razy czesciej
10 rudy po 9 klik
300 rudy po 270 klik
kucie 150 klik
reszta 100 klik
jest wiecsuma = ~ 500 klikniec, wiec duzo mniej, ale jednoczesnie wszyscy chodza tam w EXPach

Makrowanie bierne to dla mnie zupelnie cos innego. Wszytko zalezy wlasnie od tego jak sie makro wykorzystuje.

Migalart - Kowal Morza
from CLSE and don't forget about it!!!

Galerie fantasy - http://republika.pl/migalart



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Migalart dnia 2002-02-02 13:07 ]</font>


Posty: 6
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 12:58 
 
i wlasnie po to jest makro. gdyby makro samo w sobie byle zle, fe i fuj to by go poprostu nie bylo wbudowanego w gre. ale tu nie idzie o sam fakt istnienia makra tylko o niewlasciwe z niego kozystanie. co innego jak ktos stoi w miejscu, makrem nabija sobie dajmy na to anatomie ale jest obecny a co innego jak ktos robi dokladnie to samo tyle ze w tym czasie dajmy na to oglada film tudziez spi. przeca nikt nie chce tu zabraniac kozystania z makra (tak mi sie wydaje) bo jest ono po to zeby zniego kozystac chodzi jednak o to zeby nie kozystac z niego na pewien specyficzny sposub.

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 13:02 
 
ech co wy tu piszecie? makra sa jak najbardziej normalne i pozyteczne. Jedynie bierne makrowanie jest bee i w ogole. Ja tam mam cala tone przydatnych makr (miedzyinnymi last object, last target do kopania i kucia). Po to sa te makra w kliencie uo by ich uzywac. Ale nalezy to robic z glowa i wylacznie do uprzyjemnienia sobie gry, a nie ze zostawie postac na noc by mi cwiczyla skila bo chce miec +30 do wszystkich cech.
GM karza nie za makrowanie, tylko za bierne makrowanie gdy nie ma cie przed kompem. Mozna sobie makrowac (jak masz chec) ale badz przed kompem i na pytanie GMa odpowiedz. Wtedy jestes czysty.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.