mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:28 
Cytuj  
Gra jest bardzo fajna, ale ciężko ewoluować obcym. Grałem raz więc dużo nie wiem :D


Posty: 8
Dołączył(a): 19.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:19 
Cytuj  
Mi to przypomina jakby nie było starego porządnego i bardzo dobrego moda do Halflife'a1, Natural Selection to byla jazda ech dawne czasy teraz to nawet serwa nie da sie do tego znalezc.

Pozdro

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 15:53 
Cytuj  
Niech ktoś opisze co daja dane budowle u obcych i ludzi, bo sie nie lapie w niektórych, a chce nauczyc sie budowac.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 16:14 
Cytuj  
eee...
Powiem Ci mniej wiecej... z pamieci i nazwy beda troche inne (bo nie znam na pamiec)

Alieny:

EGG - Respawn

Overmind - Glowny budynek, bez ktorego prawie nic nie da sie zrobic (nawet ewoluowac)

Acid cos tam - Takie gowienko co strzela kwasem (wierzyczka obronna) - na krotki dystans

Barricade - Barykada, stosowana czest oby schowac Overmind'a za nia (by pierwsze strzaly w niego nie lecialy ... ) - szybko ginie... (blokuje takze przejscie.. )

Booster - jak jest sie kolo tego to przyspiesza regeneracje hp

Hive - O ile sie nie myle to z tego wychodza takie instekty (malutkie) i zjadaja ludzi (jak sie ludzie zbliza dosc wystarczajaco do tego - cos al'a Tesla u ludzi... )

Trapper - spowalnia ruch ludzi znajdujacych sie w poblizu

Hovel - mozna wejsc do tego Grangerem lub innym malym gowienkiem i sie schowac na pewien czas (raczej nie przydatne, ale mozna zastosowac jako mala zapora ogniowa - by chwytala pare strzalow - nie wymaga wogole pkt budowy)

Dodam ze od Stage 2 alienami mozna budowac na sufitach i scianach






Ludzie:

Telenod - Respawn

Reactor - bez tego ni rusz... produkuje energie dla bazy

Turret - działko, wiadomo
Armory - daje uzbrojenie dla graczy

Medicenter (cos takiego) - WAZNA RZECZ !!! najlepiej budowac kolo Armory

Defence Computer (dostepne od stage 2 - przydatne dopiero w stage 3 (CHYBA, bo nie czytalem jego opisu) - odblokowuje dostep do Tesla Tower ( ktora jest dostepna od Stage 3)

Tesla Tower - zaawansowana werzyczka obronna, strzela pradem... dostepne od Stage 3

Repeater ... mozna budowac gdzie sie chce go... (ale jest ale.. ;P , nie mozna blisko reactora... bo Repeater to taki transmiter... ktory przewodzi niby prad dla "dalej" rozmieszczonej bazy) - raczej stosowane jako Ammo supply dla Energetycznych broni




JAk cos ominolem to mowcie.

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 17:34 
Cytuj  
No gra potrafi wciągnąć. Denerwuje mnie tylko to, że Tyrantem nie jestem :D

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 19:10 
Cytuj  
Imo alieni to potega ;]
Mozna tak spawny zbudowac ze sa nie do pokonania ;] A dodatkowo na 3 lvlu Tyrant to masakra ;]


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 19:32 
Cytuj  
Dzieki Avager za wyjaśnienie budowli :) A gra jest Fajna tylko ciężko trafić "larwą" w biegajacego humana a pozatym wciąga :D
Jak mogę zdobyć budowniczym punkty budowy? Też trzeba atakować?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 20:34 
Cytuj  
Ej a jak w ogole to wyglada? Bo z tego to czytam to to poprostu fpp ktory sie nazywa mmorpg. Szkoli sie tam jakos postac? Ile osob na serwie gra? Jak duza jest mapa?


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 21:22 
Cytuj  
up up:

Budowniczym punktów sie nie zdobywa... średnio na serwerze ustalone jest 80 pkt budowy.. :)

up:
To jest gierka SERWERowa (Engine Quake'a 3), czyli ma serwer hostowany przez jakiegoś gracza (lub "specjalnego gracza" - specjalny serwer), Map jest z 6-7 , są i duży i małe...
Średnio na serwerze jest 20 osób (po 10 w każdym teamie - czyli dośc dużo :)) ).



To jest oFPP (bo raczej single'a tutaj nie ma - botow tez nie ) - Online First Person Shoter (nie wiem czy w "Shoter" powinno być 2xo czy 2xt ... zostawiam tak jak jest :) ).







EDIT:

Pare screenów :D


Mała rzeźnia... ludzie sobie zbudowali baze na wyższym piętrze :) , i nieźle jej bronili... ni ruszyc ich tam Tyrantami :D (bo oni albo latali albo siedzieli na górze...a tam tylko taka winda jest, którą to właśnie ludzie mogą tylko obsługiwać). Dragonem nie dało sie wejść... bo albo dostałeś ze spamu Lucifera, Chain Gun'a lub Pulse ..albo przy probie wyjscia zostales zablokowany i padales od noobka :P .
Obrazek


Nie ma to jak latanie Dretchem na spawn ludzi dla fragów - nie stety, jak sie trafi na więcej niż jednego to najczęściej ten wyskok po fragi = dead dla Ciebie ... tak też możecie sie domysleć co się stało 3 sekundy później :D
Obrazek


Taki fart z dzisiejszej gry... po pojsciu na patrol w battle suitcie i z pulse riflem... i trafieniu na 2 dragony + 3 dretchy ... udalo mi sie je zabic + powrocic z 1hp :D :D (nie ma to jak granaty ;p )
Obrazek

I tutaj moj frag score z dzisiejszej gry :)) (jak coś to AVAGER (Biało czerwony) to ja :)) ).
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 23:31 
Cytuj  
Jeb...

to co to ma do mmorpg?! Kazda gra FPP teraz tak wyglada;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 00:27 
Cytuj  
Nawet nienajgorsza ta gra, ale na granie alienem za cienki jestem. Dojscie do zealota jak dla mnie jest niemozliwe, strasznie hardcorowy system punktacji.

Poki co gra zdobyla 3 nowych graczy, zobaczymy na jak dlugo, moze jakies wieksze ustawki kiedys? :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 06:06 
Cytuj  
Avager? A pamiętasz może Deni06?


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 12:31 
Cytuj  
up:
Tiaaaa :)


Up Kto tam mowil ze tak kazda FPP gra wyglada i co ma do MMO :P:


No wiec, nie wiedzialem gdzie to dać = 1
I gra raczej jest tylko online (brak single'a jako takiego normalnego) = 2

:)) .

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 18:06 
Cytuj  
Ha jestem na screenie

reed


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 22:22 
Cytuj  
A jak się scriny robi ??

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 23:37 
Cytuj  
F11 <---------

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 07:37 
Cytuj  
Cytuj:
F11 <---------


or Print Screen

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 11:39 
Cytuj  
up:

O ile wiem to w print screenie zapisuje ci sie jako CTRL + C ... czyli by zrobić jednego screena musisz wejsc do gry i wyjsc ... tak w kolko .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 08:14 
Cytuj  
strasznie sciagniente z mod do HL Natural Selection co swiecil swoje dobre czasy 3 lata temu niestety polska scena Natural Selection chyba juz wymarla

http://natural-selection.pl/

Niestety tam u ludzi 1 osoba musiala pelnic role commandera (widok miala jak typowy rts) i w chodzac na server malo kto chcial nim grac i malo kto gral nim dobrze/madrze i powstal mod combat ktory jest glupawa strzlaninka

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 09:11 
Cytuj  
up:

Nom, niby tak... że ściągnięty,
Ale Tremulous powstawał od 2004 roku więc wiesz :], Tak strasznie ściągniete to to nie jest... (Jakoś dużo widziałem gierek podobnego rodzaju... i nie mów mi że wszystkie od jakiegoś moda są ściągnięte -.- ).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.