mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 07:35 
 
no cóż,przeciętny-39 :razz:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:10 
 
i to jest dobry lvl ? - bez komentarza :smile:

ja asska mam 79 (postac dla zabawy :smile:)

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:15 
 
Ja mam ame 87, ale juz mi sie nie chce w d2 grac :smile: Moze potem, jak mi sie uo znudzi :smile:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:21 
 
dla mnie ten level jest ok.wystarczy mi,że przejde diablo na normalu(i tak ostatki grania grałem resztkami ochoty)


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:28 
 
Do dupy jest, ze potem sie wszystko powtarza, nie? To takie tluczenie tego samego od poczatku i again i again.... rany, ale dno. Mile jest dopiero duelowanie sie napakowana postacia. Ja sam moze nie jestem przesadnie napakowany, ale jednego, czy drugiego pacjenta juz poslalem do piachu :smile:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:33 
 
no comment :oops:

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:34 
 
co no comment? (nabijam sobie posty :smile: :smile: )


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:40 
 
Mam pytanie. Nie otwieram nowego topika, bo mnie zaraz ubija :smile: Sluchajcie, nie uwazacie, ze przydaliby sie Bogowie? W jakiejkolwiek postaci? Zawsze bedzie lepszy klimat, bo mi tego troszke brakuje, ale nie bardzo :grin: :grin:. Napiszcie, co o tym myslicie.


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:46 
 
Thanatos powiedz,że napisałeś to dla śmiechu

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:54 
 
A bo to ja wiem? Moze i tak. Ale powiedz, ciekawsze by bylo, gdyby bylo kilku Bogow itp. otd. Zaden swiat fantasy nie istnieje bez Bogow w pewnej formie i postaci. My mamy GM'ow (;)) Ale do nich ciezko sie modlic, bo sa zazwyczaj offline :smile: :smile: I nie pomagaja graczom. A tu moga byc jakies bonusy.... bo ja wiem? Nieco utopijne plany, ale... czemu nie? :cool: :cool:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:02 
 
no i dobra.zrobie se postac boga(bez heretycznych zkojarzeń :smile: :grin:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:05 
 
Toj toj toj. Albo nie sqmales, albo sobie ze mnie robisz jajca :razz: :razz:. Chodzi mi o bezosobowych Bogow, ktorzy mieliby sobie gdzies swiatynie, do ktorych przylazili by sie modlic kolesie i byloby cud mid i orzeszki. A z tytulu bycia dobrym wiernym bylyby bonusy, powiedzmy..... eeeee nie mam pomyslu :wink: :wink:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:11 
 
idź mi stąd!bezosobowy bóg.nie chciałbyś,żeby cie czcili?Tak,co dostaniesz za czczenie bezosobowego boga,chyba że klepanie kaktusem po dupie i języku

jesli któraś częsc posta cie obrazila to sorx :grin:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:18 
 
eeeeeeeeeee.... calosc? :smile: :smile: :smile: :smile: Dobra, moze i osobowi bogowie sa dobrym pomyslem. Ale kto by nimi byl? Musialby to byc ktos odpowiedzialny i w klimacie! Nie moze to wygladac tak, ze nagle zaroi sie od Bogow, bo beda to po prostu lepsze wersje postaci. A bezosobowi Bogowie mogliby sie pojawiac na ziemi od czasu do czasu (GM :smile:) i robic jakis pomniejszy cud, powiedzmy zamienic trolla w barana, albo cos w tym guscie. A powiedzmy, ze modlisz sie do takiego Boga a potem przez 12h. real time powiedzmy.... hmmm.... masz jakis bonus. Szybciej wraca ci zycie... albo szybciej sie uczysz, albo zadajesz wieksze obrazenia, rosna ci statsy o 1, albo cokolwiek w tym guscie. Na pewno bylyby stada wiernych. Powiedzmy, ze zmiana religii powoduje, ze staje sie czlowiek criminalem we wszystkich miastach, w ktorych jego poprzednia religia jest religia panujaca, albo cokolwiek w tym stylu. Np. nie wszytkie bonusy sa dostepne dla wszystkich Bogow, Bogowie dobrzy maja bonusy zwiazane z uczeniem sie i np. ar. Neutralni pewnie beda miali bonusy z nauka i wzrostem skilli o 1. Zli natomiast beda mieli szybszy atak i zwiekszony damage. Cokolwiek w tym stylu, zawsze to ubarwi swiat i bedzie on ciekawszy :smile: :smile: :smile: Ale zem sie rozpisal, cholera :grin: :grin: :grin:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:22 
 
spox,moze byc bezosobowy Bog i jego dubler (osobowy :smile: ),który bedzie sie pojawiał publicznie(Bóg bedzie zbyt zajęty)i co ty na to? :razz:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:25 
 
ergh.... no tak. nie o to mi chodzilo. moze sie nzawet nie pojawiac, ale z tymi bonusami, to ja mysle, zenie jet najgorszy bonus. jak to dodasz z bonusem wynikajacym z gildii, to moga powstac naprawde potezne postaci :smile:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:28 
 
słuchaj,w diablo są klany a w uo sa gildie?
nalezysz do jakies?

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:29 
 
nie, nie naleze. jestem z reguly neutralny, a neutralne gildie sa na wymarciu, bo nie dostaja tych bonusow, co dobre, albo zle. wilk obiecal, ze pomysla o tym i moze sie cos zmieni. jezeli tak, to na pewno z kozim jakas zalozymy :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: a nie mozna porownywac klanow z d2 z gildiami.... to zupelnie cos innego :grin: :grin:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:32 
 
no to powiedz różnice.ja tam jeszcze nie szukałem w necie o tych gildiach

*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:34 
 
aha, czlonkowie gildii dostaja ar, o ile sie nie myle. ale inni, nalezacy moga ci powiedziec dokladniej :smile: natomiast neutralne, nie wiedziec czemu owego bonusa nie maja :smile:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.