mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 20:59 
Cytuj  
Zastanawiam sie dlaczego tak jebiecie faceta za to tylko, ze napisal prawde. Jaka jest roznica miedzy TC a facetem co w 1 ph robi 2 GMy? Ze w TC ma od razu 7? Sorry, ale to demagogia. Tak samo ma facet racje, ze jesli spotka sie kilku zaawansowanych graczy to wygrywa ten, co ma pinga lepszego i tyle. Widzialem juz niejedno w tej grze i tak to dziala. I w sumie ludzie maja tak samo napakowane postacie, bo zroznicowanie statow i skilli jest w sumie niewielkie, jesli chodzi o efektywna gre. Co wy tu piszecie o handlu? Jaki handel? Prawie caly stoi i tyle. To, co wyzej napisalem nie znaczy wcale, ze nie ma fun w tej grze, bo jest, ale moglby byc znacznie, ale to znacznie wiekszy, gdyby nie bylo roznych "udogodnien". O pingu nie pisze, bo to nie zalezy od OSI, ale ze wplyw i to zasadniczy ma na gre, jest niezaprzeczalne. Ostatnio pod domkiem zarznal moja postac 4xGM woja zwykly troll, bo stalem w lagu i tyle. Porownanie do Diablo choc niezreczne nie jest tak calkiem pozbawione sensu, niestety.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 21:29 
Cytuj  
zgadzam sie z Mrqs'em.
taka jest prawda. ze jaki kozak bys nie byl, to ping cie zabije :(
a handel... no coz... wlasciwie to sa dwie grupy kupujacych:
kumple, ktorzy kupuja po cenie i
newbie ktorzy przeplacaja.
reszta ekwipuje sie we wlasnym zakresie.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 21:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-10 17:54, konrador napisał:
jak na razie to nie robisz sobie wrogow tylko robisz z siebie clowna no ale gratuluje zawsze lepsze to niz nic
eh szkoda czasu...


IMO jestes zwyklym cwiercinteligentem i dyletantem. Mowisz o rzeczach o ktorych nie masz pojecia (jestem swiadom ze pisze o sererach OSI, pomimo ze na nich nie gralem, ale konrador i tak bije mnie na leb). Kiedys probowales mi "wyjasnic" istote RPG - wyszedl od ciebie wtedy jeden wielki belkot. Na forum CL tez sie wpierdalales i mowiles im ze sa kretynami bo nie wiedza co to UO... PFFFF... Wedlug ciebie, UO jest RPG a Diablo nie, bo w UO masz wiecej skilli :smile: Ale sie nie zastanowiles ze nigdy nie grales pasterzem, ani kowalem (nie liczac mula) bo nie masz nim szans w PvP :smile:
Od czasu twoich wypowiedzi na temat RPG wiem kim jestes i staralem sie ignorowac twoje wypowiedzi... Ale jako ze ta jest skierowana bezposrednio do mnie zmusilem sie do odpowiedzi.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 21:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-10 19:35, Coval napisał:
Taunis, gowno wiesz o tej grze. Usilujesz zaistniec na forum piszac o swoich przezyciach z murzynami i ich dlugimi palami, rzucasz kurwami we wszystko co ma jakakolwiek wartosc. Dla mnie jestes zwyklym smieciem, wypierdkiem internetu, przez ktory trzeba sie przebic, zeby dotrzec do jakichkolwiek informacji.

Wcale nie jestes moim wrogiem, tak jak gowno na trawniku nim nie jest. Najlepiej byloby cie zignorowac, ale wtedy sobie pomyslisz, ze twoje zalosne wypociny spotykaja sie z aprobata.



Misrzu :smile: Idz graj dalej w swoje "prawdziwe UO" i utrzymuj sie w przekonaniu ze jestes MegaRPGowiec, rzucaj miesem w Diablo i free Shardy, bo ty jestes lepszy :smile: LOL z ciebie mam jeden wielki. Idz kurwa (rzucam kurwa w cos co ma wartosc!) znajdz nowy sposob na nabicie 7 GM, na lodce w 2ph, bedziesz wtedy jeszcze wiekszy RPGowiec i z pewnoscia ludzie grajacy w D2 i na emu cie docenia i nawroca sie na OSI w twoim wykonaniu :smile: Pfff... moge dalej pisac, ale jeszcze musze odszczekac jednemu Mastahowi co sie pod toba wpisal...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 21:48 
Cytuj  
A ja sie nie zgodze z mrqs :smile:
Raz malo chyba widziales w uo jezeli twierdzisz ze ping to wszystko. Nie mowie tu o extremalnych lagach bo nie o to chodzi.Znam naprawde mase dobrych graczy, ktorzy nie maja dobrego pingu a jednak potrafia rozlozyc nawet tych z super pingiem.. Co do szybkosci robienia chara.. sure ze zrobisz 4xgm w 2-3 dni i co z tego? Czy to ci psuje zabawe? czy wolalbys biegac z postacia ktora ma 7x70? Rozumeim, ze sa gusta i gusciki ale dla mnie cala zabawa taka powazniejsza zaczela sie dopieo po ukonczeniu postaci.. Jasne, ze zwiedzalem swiat nie do konca zrobiona postacia ale wszystkie smaczki odkrywalem juz po tych 4xgm.. zalezy co lubisz.. i nie nie wszystko sprowadza sie do pvp.. fajnie pobic potworki, pokopac mapki czy co tam jeszcze...

A co do taunisa to stary pograj troche i dopiero sie wypowiadaj.. rozumiem, ze na emu mozna siac postrach majac juz 60 str ale to nie wynika z tego ze jest tam to bosko rozwiazane tylko z tego, ze jest to strasznie nie zrownowazone.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 21:56 
Cytuj  
mrqs ale nie lubie jak jakas palka mi mowi jak nie nalezy grac :( i jak wyglada prawdziwe uo.. co MY zesmy z niego zrobili jak MY gramy chociaz on tego nie wie i nie widzi bo tam nie gra
po co w ogole w topicu o ph pieprzyc znowu o emulatorkach ? aha chyba tylko dlatego - "Pogadam sobie bo jestem ostro wkurwiony, zycie mnie dobija ostatnio i musze sobie wrogow narobic "... gg

widze ze troche czasu zajelo ci obmyslenie odpowiedzi.. a moze raczej wertowanie slownika taunisie wojowniku cienia:/
do momentu konrador myslalem ze to twoja autobiografia :< nie bede sie tu rozpisywal wyreczasz mnie bo sam siebie osmieszasz wypisujac takie farmazony.. prosze cie ignoruj moje wypowiedzi tak jak to robiles do tej pory -> mniej twoich postow = tak jak mowil coval - mniej smiecia przez ktore sie trzeba przekopac zeby cos interesujacego przeczytac
eh wy to na emulatorkach macie ciezko
nie dosc ze musicie roleplayowac postac ingame to jeszcze musicie roleplayowac kogos kto gra w prawdziwe uo...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-03-10 21:59 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 21:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-10 19:43, CeTeBe napisał:
OMFG ROTFL (fergi nie bij za bluzgi)

BUAHAHAHA ty jestes POPIERDOLONY czlowieku co ty kurwa wiesz o uo grales na zasranym darmowym serwerze uo to nie tylko pvp ty gra kilkaset razy wiecej graczy jest handel, pozatym widziales idioto kiedys rpg ? o to chodzi zeby rozwijac postac potem na tym kozystac co to za zabawa mziec od reki gm, gralem tak na tc pol godziny ://// zjebanie co w tym fajnego jak ktos chce pvp a jest noob idzie tam pogra i tyle ale po chuja psuc gre takim czyms, pozatym nieporownuj d2 do uo bo sie tylko osmieszasz



Ja wiem... POPIERDOLONY jestem! Bo sie z toba w gadki mam ochote wdawac...

widziales idioto kiedys rpg

tu mamy do czynienia po raz kolejny z uzyciem slowa RPG, wraz z brakiem jego zrozumienia... Nie bede cie wyprowadzal z bledu, bo jestem na tyle popierdolony ze i tak mnie nie posluchasz, wiec idz do jakiegos centrum RPG i powiedz im "Gram w UO i jestem RPG mastah, bo nie tylko PKuje ale i zamieniam sie na itemki, zeby miec wieksze szanse w PK! (handel w twoim rozumieniu)!

o to chodzi zeby rozwijac postac potem na tym kozystac co to za zabawa miec od reki gm

Ta, rozwijac... Jesli dla ciebie rozwijaniem jest makrowanie przez 3 dni non stop, a potem PKing to masz daleko zaawansowany zespol... downa ofkoz i powienienes zglosic sie o pomoc, do specjalisty.

pozatym nieporownuj d2 do uo bo sie tylko osmieszasz


Coraz bardziej wydaje mi sie ze nie powinienem tego robic... Bo w D2 postacie sie rozwijaja z czasem i z iloscia zabitych, a na OSI (procz SP!) w 3 dni, poprzez makaron.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:01 
Cytuj  
Taunis ale sie przypierdalasz do czegos czego nikt z nas nigdy nie twierdzil :/
Nikt z OSI nie powiedzial, ze jest taki w chuj dupe lepszy megarpgowiec.. to wy dolozyliscie sobie ideologie rpg. Wy wypasacie owce my bijemy innych, handlujemy i dobrze sie bawimy :smile:..
Roznica jest tylko taka, ze my mozemy powiedziec lol, :smile: a wy nie :/ To , ze macie nalozone w glowy jakies durne ideologie dlaczego gracie na emu to juz nie nasza wina..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:02 
Cytuj  
uhh nie wiesz o czym mowisz na osi poza fell jest jeszcze trammel (na wiekszosci shardow) coz toll mrqs moze tak jest na cats ja juz tam niegram na euro fajnie sie handluje :smile: .
czy mi sie zdaje czy free shardowcy na zbyt duzo se pozwalaja ? zaraz beda kazali usunac fora o serwerach osi przejma uo ogolne i zaczna nas ojezdzac :///
drazni mnei jak jakis idiota pierdoli o czyms o czym nie wie jak narazie to on kurwa tylko czytal o osi i kurwa gowno o tym wie a sie madrzy :// ja pierdole ferg po kiego dawales fora dla fee shardow :///

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:02 
Cytuj  
Troche nie kapuje placzu Mrqs'a o pingu. Jezeli masz ping wiekszy niz 200ms + losty to wiadomo, ze nie warto zabierac sie za pvp.

Cytuj:
Tak samo ma facet racje, ze jesli spotka sie kilku zaawansowanych graczy to wygrywa ten, co ma pinga lepszego i tyle. Widzialem juz niejedno w tej grze i tak to dziala.

Widac, ze malo widziales. Zazwyczaj wygrywa ten co jest lepszy/ma wiecej szczescia.

To tlumaczenie, ze nie mam szans z takim pingiem tylko na tramel shardach panuje. Na SP wiekszosc polakow gra przez bramki (m.in. ja) i jakos sobie radzimy :wink: Na reg shardach ciezko pvp zaznac - frakcje - gank, chaos/order - gank/no loot dexors, red/blue - praktycznie nie istnieje, jedyne co to guild wars.

Taunis. Wiekszosc z nas gra na tyle dlugo i zrobila tyle postaci, ze nie maja juz przyjemosci w trenowaniu "grajac". Nie "odgrywam" swojej postaci. Gram dla PvP :smile: IMHO UO jest "bardziej" RPG od Diablo. Dlaczego? Bo w UO widze RPerow, w diablo nie.


_________________
I wish to place a trash barrel~

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:02 
Cytuj  
konrador --> jak zwykle ograniczyles sie do, pozbawionego jakich kolwiek kontrargumentow, flamu...

Kiyote --> Nie chodzi o to ze sie sieje postrach majac 60 sily... Ale o to, ze grajac 2 miesiace stopniowo rozwijam swoja postac i mam pewnosc, ze nie wyskoczy mi koles wymakrowany, nie zabije mnie 2 pacnieciami, nie zlootuje ciala, nie zbluzga mnie od lam i kretynow itd, tylko dlatego ze nie makrowalem na lodce...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:03 
Cytuj  
btw o co chodzi z tym diablo? czego sie tak kazdy uczepil tej gry? tak jak nazi-gmi z cl obmyslili kiedys tak kazdy teraz powtarza - bgate i diablo na stos bo to nie rpg!! lmfao

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:06 
Cytuj  
taunis tak czytam twoje posty i dochodze do wniosku, ze chyba cie ktos bardzo skrzywdzil w dziecinstwie :/

uh albo nadal krzywdzi :< zglos sie do specjalisty.. jak malo zaawansowane to moze jeszcze pomoze :>


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-10 22:01, Kiyote napisał:
Taunis ale sie przypierdalasz do czegos czego nikt z nas nigdy nie twierdzil :/
Nikt z OSI nie powiedzial, ze jest taki w chuj dupe lepszy megarpgowiec.. to wy dolozyliscie sobie ideologie rpg. Wy wypasacie owce my bijemy innych, handlujemy i dobrze sie bawimy :smile:..
Roznica jest tylko taka, ze my mozemy powiedziec lol, :smile: a wy nie :/ To , ze macie nalozone w glowy jakies durne ideologie dlaczego gracie na emu to juz nie nasza wina..




my bijemy innych, handlujemy i dobrze sie bawimy (...)my mozemy powiedziec lol
czy ty mowisz o tej samej grze? gdzie tam RPG? Diablo RulEz!!! :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:08 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-10 22:06, Kiyote napisał:
taunis tak czytam twoje posty i dochodze do wniosku, ze chyba cie ktos bardzo skrzywdzil w dziecinstwie :/

uh albo nadal krzywdzi :< zglos sie do specjalisty.. jak malo zaawansowane to moze jeszcze pomoze :>



Patrz: moja ostatnia wypowiedz w kierunku konradora.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:11 
Cytuj  
Cytuj:

Taunis. Wiekszosc z nas gra na tyle dlugo i zrobila tyle postaci, ze nie maja juz przyjemosci w trenowaniu "grajac". Nie "odgrywam" swojej postaci. Gram dla PvP :smile: IMHO UO jest "bardziej" RPG od Diablo. Dlaczego? Bo w UO widze RPerow, w diablo nie.




hmm... a grasz w Diablo? Ja nie gram, wiec nie wiem :razz:

-------------------------

Spytalem qmpla :smile: oto log z GG :smile:

Uzytkownik (22:12)
sa w diablo kolesie co graja RPG?
SZAFA (22:13)
?
Uzytkownik (22:13)
no wiesz
Uzytkownik (22:13)
wczuwaja sie
Uzytkownik (22:13)
mowia tak jak w fantasy
Uzytkownik (22:13)
itp
SZAFA (22:13)
1 na 100


hmm... proporcja mniej wiecej jak na OSI? :razz:

_________________
Prącie trzy na metr
Czarne jak w habicie ksiądz
Chłoszcze brzuch
Gwałci cię na krzyżu
Wszelkich wiar

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-03-10 22:16 ]</font>

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:13 
Cytuj  
kiyote do tego trzeba dodac ze jak jakis bug cie gdzies ujebie i wezwiesz gm to cie przprosi zyczy szczescia itp :smile: a u nich musisz poprosic i sie pomodlic aby jakis spasiony gosc pomeczyl sie i troche poklikal zeby ci pomoc :/ ale fakt faktem ja sie nie bawie w pvp przynajmniej narazie narazie trenuje chara na sp i bawie sie na tc ale co z tego jak i tak bez assista ciezko strasznie :///


_________________
Ashton

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:16 
Cytuj  
lol taunis na emu szybciej zrobie postac niz na osi.. i total legal do tego.
Ja nie wiem w czym macie problem czyba wlasnie w tym, ze nie ma rownowagi u was, ze postac ktora ma >60 str zabije w jednym pacnieciu kazda postac z mniejszym str i dlatego sie tak boicie tych wstretnych macrownikow.
Poprostu nie kapuje w czym bylbym lepszy robiac postac dwa lata od kolesia, ktory zrobil ja w dwa dni :/ tym, ze co gainowalem robiac sobie spokojnie np zbroje na zamowienie a on w te dwa dni zrobil tyle samo co ja w dwa lata? nie kapuje.. to ze ty chodziles na monsterki i je lales i zarabiales kase a ja stanalem z kumplem i sparowalismy ucinajac sobie przy tym filozoficzna dyspute? to co jestes lepszy?
w czym qrde lezy to cale wasze rpg.. w statach, skillach? jak dla mnie mozna tak samo rpgowac majac wypasiona postac jak i total newbie... bo to rpg - role playing game. odgrywasz postac nic innego. Chuj cie powinno obchodzic ile mam gmow i w jakich skillach jezeli dalej odgrywam swoja postac..
A tak jak czytam twoje posty to caly czas sie przypierdalasz do tych nieszczesnych gmow i jak szybko da sie je zrobic :/ masz jakas obsesje czy cos?


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:18 
Cytuj  
Cytuj:
hmm... a grasz w Diablo? Ja nie gram, wiec nie wiem :razz:


Gralem dawno temu.

Znowu wraca stary temat RPG. Tak jak juz kiedys pisalem. CL jest stricte RPG. Shardy OSI nie sa.


_________________
I wish to place a trash barrel~

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-10 22:16, Kiyote napisał:
lol taunis na emu szybciej zrobie postac niz na osi.. i total legal do tego.
Ja nie wiem w czym macie problem czyba wlasnie w tym, ze nie ma rownowagi u was, ze postac ktora ma >60 str zabije w jednym pacnieciu kazda postac z mniejszym str i dlatego sie tak boicie tych wstretnych macrownikow.
Poprostu nie kapuje w czym bylbym lepszy robiac postac dwa lata od kolesia, ktory zrobil ja w dwa dni :/ tym, ze co gainowalem robiac sobie spokojnie np zbroje na zamowienie a on w te dwa dni zrobil tyle samo co ja w dwa lata? nie kapuje.. to ze ty chodziles na monsterki i je lales i zarabiales kase a ja stanalem z kumplem i sparowalismy ucinajac sobie przy tym filozoficzna dyspute? to co jestes lepszy?
w czym qrde lezy to cale wasze rpg.. w statach, skillach? jak dla mnie mozna tak samo rpgowac majac wypasiona postac jak i total newbie... bo to rpg - role playing game. odgrywasz postac nic innego. Chuj cie powinno obchodzic ile mam gmow i w jakich skillach jezeli dalej odgrywam swoja postac..
A tak jak czytam twoje posty to caly czas sie przypierdalasz do tych nieszczesnych gmow i jak szybko da sie je zrobic :/ masz jakas obsesje czy cos?



Chuj cie powinno obchodzic ile mam gmow i w jakich skillach jezeli dalej odgrywam swoja postac..

nie chuj, bo:

- RPG to stopniowe rozwijanie swojej postaci a nie makro, a jelsi umowilismy sie przed gra, ze gramy RPG to ty sie wylamales z tej umowy.

- mozesz mnie zapierdolic bez problemu, bo makrowales, a ja gralem.

wiec mam dyskonfort psychiczny, ze czlowiek lamiacy zasady wczesniej ustalone, moze mnie zabic jednym pacnieciem (i pewnie to zrobi, bo przeciez dla was "RPG" to PvP :lol:).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.