mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 13:38 
Cytuj  
juz widze jak jakis mag rzuca flame strike'a :razz:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 13:57 
Cytuj  
ciekawiej bedzie jak wezwie demona :razz:
G.


Posty: 19
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 15:16 
Cytuj  
Witam.
Poniewaz wszyscy sie ciesza to ja przyszedlem pomarudzic i wam humorki popsuc. Pomysl zrodzil sie w glowkach Kosmatej, Ro6erta i mojej, mysle, ze razem z Ro6ertem za fabule tego sie zabierzemy i zle to nie wyjdzie. To ta dobra wiadomosc. Ta zla jest taka, ze aby to sie udalo to po pierwsze potrzeba strojow. Ludzi w dresach albo skate'owskich spodniach napewno nie przyjmiemy. :razz: Mysle, ze od strony organizacyjnej, dla npcow itp. bede w stanie zorganizowac sprzet (bron, ubrania), ale kazdy z tych, ktorzy by sie chcieli w to bawic musialby sobie na wlasna reke poradzic. Proponuje pomeczyc znajomych z rycerskich bractw albo w teatrze pogadac o wypozyczenie (no jeszcze nie w tej chwili). Po drugie potrzeba do tego tez odpowiednich ludzi (nie, zebym was nie docenial :razz: ). Ale jak sie postaramy wszyscy to ma szanse sie udac.
Co do sesji tradycyjnego rpg to ja jestem calkowicie za, chetnie bym sobie pogral (jesli ktos poprowadzi). Poprowadzic tez moge jedna albo dwie przygody (Wampir, Warhammer, Srodziemie, w zasadzie cokolwiek wydanego u nas, ewentualnie czysty storytelling w swiecie naszego UO), jesli oczywiscie znajda sie gracze. Ale to by trzeba ustalic przed zjazdem, zeby byl czas cos przygotowac.
Tereny mamy na Mazurach ladne, mysle, ze warto sprobowac. Pozdrawiam.

Kruk


_________________
All we see or seem is but a dream within a dream.


Posty: 31
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 21:07 
Cytuj  
Jak dla mnie bomba. Bede mogl wziac ze soba z dwa miecze, luk, i moze cos jeszcze jak sie postaram. Jesli ktos chce moge prowadzic do WFRP, wampira lub D&D, a zagram we wszystko :wink:. Mazury powiadacie, wspaniale. Mam nadzieje tylko ze pomysl nie spali na panewce.


_________________
Death comes ripping

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 22:00 
Cytuj  
Taaaaak... Ze sprzetem bedzie problem.Ja mam czepiec kolczy wlasnej roboty, i jak zdaze z bratem bedzie tez kolczuga. Co do miecza to na pewno w rocznice Grunwaldu zleci sie tam mnostwo bractw, kowali, i handlarzy rupieciami wiec sie cos wybierze. Ostatnio byly miecze po ok 150gp... tzn. zl. Aha chce ktos kupic czepiec kolczy? Tanio. :wink:


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 21:29 
Cytuj  
BAZYL!!!!!!!!
TY!!?? masz czepiec????? ty????
jak narazie JA mam JA robie
TY sie opiep....asz!!!!!
a co do sprzedazy to zchecia sprzedam :smile:))))


A miecze to w Golubiu byly po 160 a nie 150 - i to jednoreczne poltoraki troche drozej, luki od 200 tarcze tez od 200, pelne plytowki w Warszawie od 3300, topory jednoreczne od 100, kolczugi od 1100 zl
:smile:))) w skrocie najtanszy cennik sredniego kupca z turnieju Golubskiego :smile:)))


LARP super pewnie bede i podrodze robil na drutach :wink:) (kolczuge i czepiec)

SPRZEDAM TANIO!!!!!


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 22:29 
Cytuj  
PS
tzn teraz to racja Bazylu przykladasz sie do drugiego, przepraszam ale i tak wiekszosc roboty to ja odwalilem przy tym a przy tamtym w szczegolnosci wielkie THX za pomoc i materialy ale to myla MOJA reczna robota twojej tam byklo Znacznie mniej



i jeszcze do cennika full wypas konkret rekawice plytowe piecio palczaste - mozna w nich poruszac reka tak samo o ile nie lepiej jak w zwyklej rekawiczce; chronia idealnie; uzywane przez co slawniejszych rycerzy Polskich i niektorych zagranicznych cena - zaledwie ok. 300zl. - warunkuje ja 3 miechy pracy tak po 18h pracy / dobe; i ponad 400 czesci a wszystko palcyma. (tel do wykonawcy ytch rekawic, toporow - 0-608531568; Adam Kawka)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 22:40 
Cytuj  
A termin jakis bardziej konkret bedzie znany?
Byloby milo choc znajac moje szczescie to mi sie nie uda dotzrec. Poklady mojego farta wykorzstalem chyba dzisiaj. Hehe :wink:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 12:22 
Cytuj  
ja proponuje poczatek wakacji.. ale to jak sie da zaplanowac.. i od was zalezy...
jak znajdziemy miejsce, osobiscie postaram sie u lokalnych wladz wyjednac jakies hue hue pozwolenie na impreze... a jak bedziemy chcieli moze jakoms grochoofe od wojakow..
ale jak mowilem.. sysko od Was zaleszy... i od tego ile wspolnie przeznaczymy na impreze :}
cyba ze ktos sponsoruje? :razz:
G.


Posty: 31
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 17:20 
Cytuj  
No dobra ale zeby cos wyszlo trzeba zaczac cos kombinowac a nie tylko gadac na forum bo takim sposobem to cale wakacje przegadamy.


_________________
Death comes ripping

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 22:28 
Cytuj  
w takim razie skoro widac zainteresowanie, to w weekend usiadziemy i wymyslimy mniej wiecej teren itp...
wtedy powstanie topic z dokladniejszymi informacjami..
po prostu musimy zebtac sie w kilka osob w 1 miejscu co nie zawsze jest proste :}
pzdrwm
Gadget

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 21:47 
Cytuj  
Lariel to poltoraki byly po 160 a ja juz sie nie wdawalem w zlotowki 150-160 co za roznica? Poza tym sie nie opierdalam tylko mam duzo innych zajec. Jak sie postaramy to moze sie uda z ta kolczuga na lato?


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 21:59 
Cytuj  
Z cena zalezy gdzie, zalezy gdzie, ale nie klucmy sie oto. Oj przy robocie sie op... tylko zalatwiasz materialy, bo ta twoja robota w samym robieniu na drutach to tak z 9%. Duzo zajec tak??? kto tu narzeka ze nic nierobi??? a ja robie czepiec, ucze sie calkiem calkiem (srednia moze byc nawet 5,2), zdaje do najlepszego scislego LO w Warszawie, jezdze 2razy czesciej i dluzej na desce, gram w UO dniami i nocami, robie skatepark do fingerboardu (do skateboardu po trosze tez) a ty jeszcze sempisz na moim kompie i UO.
I niegadajmy juz tu o tym wiecej!!!!!!!


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 19:07 
Cytuj  
Phi...


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 11:53 
Cytuj  
Hehe dobra powoli sie topic zmienia w cennik kolczug i autoreklame :razz: Proponuje popytac znajomych czy by chcieli na taka impreze sie pisac, lub czy maja skad sprzet zalatwic :]]] Co do terenu to u nas chyba niebedzie problemu ze znalezieniem lasu co Gadget ? :razz: (btw: moze zrobimy polowanie na bobry :>)


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 19:11 
Cytuj  
U mnie na wsi w wakacje przyjechala ekipa na festyn. Miecze, tarcze, piszczonce panny. Postawili plot z desek- niby Mur obronny. Caly dzien bylo compo Lucznikoof.. W miendzy czasie durnie jakies ze wsi odpalali Balon. Potem sie zaczol pokaz.. bitwa. po jednej stronie plotu kolesie- z Rastemborka po drugiej Krzyzaki. No i walili mieczami i deski. Potem przewroocili pare desek-brame.. wpadli do srodka.. znaczy na droogom strone plotu przeszli przez tom dziure. Bili sie z tymi co byli w sroodku. Popodpalali slome. Dym ogien kolesi masa. szczek zbroji. Piszczonce niewiasty.. Dobrze ze bylem nietrzezwy.. niezly ubaf mialem bo gosc z kamerom VHS miendzy nimi latal. Do tego ziomek co to sprzent naglasniajoncy na imprezie obslugiwal puszczal jakies ostre kawalki -gotyki jakies. Rzeznia.. Beka.. k**wa sikalem ze smiehu... Pewnie sie nie podloncze, bo nie potrafie opisac dla czego. Poprostu mi sie nie chce. :cool:


Posty: 1
Dołączył(a): 30.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 11:00 
Cytuj  
WITAM
Mam małą propozycje co do miejsca zorganizowania ow przedsiewziecia mianowicie: bunkry a co w nich takiego ciekawego wyobrazcie sobie nazewnatrz pojedynek przegrani uciekaja do jaskini wybrana grupa wojowniko wchodzi z pochodniami do groty by tam ostatecznie wytropic i zabic wroga.Ciemnosci panujace w jaskini ( bunkry) to poprostu jest klimat wielo kilemotrowe korytarze . Heeeehee pewnie bysmi pogubili sie a co niektorzy bali sie wejsc.
A gdzie takie dobre bunkry mozna znalesc chociazby w kolo gorzowa wielkopolskiego (waly umocnien) bylem tam na klimacie jest tam przewodnik trza placic ale na dziko tez mozna wejsc ewentualnie tu u nas w szczecinie jest lotnisko opuszczeone tam sa changary i podziemia.
wiem wiem mam bujna wyobraznie ale sami rozumiecie.
:smile:


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 15:35 
Cytuj  
ta.. zapraszam na wilczy szaniec.. jest kilka bunkruf na prawej stronie szosy co mozna tam wejsc bez biletu wypic woodke odlac sie bez ceregieli. No i klimat niezly o ile nie pada bo bloto. Ekipa uzbrojona w miecze tarcze luki nie powinna stanowic wyzwania dla choloty ze wsi wokool.. tych w dresach. No i mozna przy okazji rasowego Krzyzaka-Turyste niemieckiego do fAterlandu napasc

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 08:45 
Cytuj  
Ja tam jestem za mazurkami.
I czy ten LARPik to bedzie w stulu:
"Lazimy calymi dniami codzin oboz w innym miejscu."
czy:
"Stawiamy obozowisko i co wieczor wracamy don"
Ja jestem za ta druga opcja. Jak wypali to zobaczycie dlaczego. :smile:)))))))
I ludziska BRAC LUKI MIECZE ZBROJE STROJE i wszystko co Wam przyjdzie na mysl. Pozyczajcie, kupujcie, sami robcie..
Oj jesli nam z Bazylim wypali to sie bedzie dzialo... :smile:))) Czymzez wtyedy beda jakis turnieje, przedstawienia, rekonstrukcje atakow na wioski, twierdze....


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 22:40 
Cytuj  
Eeeee... Tak sie zastanawiam... Wszyscy mowia zeby sie szykowac i wogule, a czy cos ktos juz zalatwil? Jakies konkretne miejsce, czy chociaz termin?... Jak widze to wszystko narazie sa spekulacje... Czy ktos wie cos konkretniej? Byloby milo gdyby to sie jakos rozwinelo w dzialaniach...


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.