mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:25 
Cytuj  
Cytuj:

Po piate co do zabrania sprzetu to hm... Ciekawe jak sie kiedys karalo za wspolprace z banitami? Eeeee... Smiercia? Bo nawet dzis sie idzie za to do paki.


No dobra, ale powiedzmy ,ze ja mam prywatny uklad z czerwonymi, oni mnie nie killuja ' ja sobie moge chodzic po Fire i robic co chce. Wzamian za co ja im czasem kupie to i owo. No i przychodzi taki Xyz sad, prokurator i adwokat w jednej osobie i co i mi zonka zakalda?Za wspolprace z bandytami??Nich mi zapewni wolnosc porusznai po Fire , a potem niech sie czepia.

chodzi mi oczywiecie o graczy , zwalszcza tych odgrywajacych 'sily porzadkowe'

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zeiram dnia 2002-04-19 21:58 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 21:07 
Cytuj  
Jak nie raz bylo mowione na forum przez Gmow i innych to nie jest bezpieczny swiat i nikt ci nie zafunduje prywatnej strazy. Pretorianie nie sa od chronienia konkretnego tylka. A kolaboracja trzba to przestepstwo i trzeba sie liczyc z konsekwencjami.

Jka wyjdziesz na ulice i bedziesz pomagal przestepcy to nikt sie nie bedzie ciebie pytal czy sie czujesz bezpiecznie pod okiem policji :smile:

Sory ale nie rozumiem twoich argumentow.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 21:28 
Cytuj  
no coz, to byl tylko hipotetyczny przykad.A tu od razu kolaboracja. hehe :smile: chdzi mi o to ,zeby sie w przyslosci nie wydarzylo,ze strzegacy porzadku rzucaja sie na kazdego kto wjezdza /wyjezdza do Fire w czyms innym niz toga posmiertan i zabiaja pod pretekstem obrony reszty spoleczniesta wprzed czerwonymi.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 21:30 
Cytuj  
KromeR, z ta policja to chyba niezbyt trafne porownanie - musialbys go zlapac "na goracym uczynku", i udowodnic mu przed sadem wine. A nie samemu wymierzac sprawiedliwosc. Czyz nie?


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 21:33 
Cytuj  
Moze i nie zbt trafnie ale to byl tylko przyklad zeby kazdy wiedzial o co chodzi :smile:

Co do mr. D co stracil lame, to akurat bylo udowodnione ze od bandytow :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 21:42 
Cytuj  
Hitman ma jedno pytanie jak masz na imie w uo moze jeden na jeden sie spotkamy???? :smile:


Posty: 2
Dołączył(a): 22.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 18:28 
Cytuj  
Co do banitow, to czym byl Robin Hood jak nie banita :wink:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 16:23 
Cytuj  
Kamikaze w chwili obecnej jestem gotowy by walczyc z kazdym :smile: powiem ci tak : jak cie trafie a jesli jestes magiem gwarantuje ci ze nie przezyjesz jednego ciosu.

Dying Stars

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 16:33 
Cytuj  
Diacon to raczej nie mag :grin:
BTW chetnie bym sie spotkal na ubitej ziemi gdzies i zawalczyl czysto. Bo wtedy w wierzy nie mialem szansy. Warunki do uzgodnienia. :smile:

To bylo do Diacona :smile:
_________________
Simple XP4Ever Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-04-23 17:34 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-04-23 19:48 ]</font>

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 17:55 
Cytuj  
Hitman vel Kane a ze mna zawalczysz?


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 18:24 
Cytuj  
moge z kazdym ale jeden warunek uczciwa walka bez trucia bez kradziezy sprzetu

Evantis spotkalismy sie juz jestem tym ktory przybyl do was z shaon przez portal potem stalem za toba z mieczem

Dying Stars

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 21:47 
Cytuj  
No to swietnie, sprawdzimy, czy GMowie nie przegieli Onyxu :smile: byle jutro, bo mialem dzis jedno starcie z Knightem Ophidian..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 01:23 
Cytuj  
Ehh Kamikadze wlasnie pokazales jaki jestes wielki. Szedlem do ciebie umowic sie na walke po tym co bylo w wierzy. Zabiles mnie jak bylem w samych spodniach. Naprawde jestes dzielny... Nastepnym razem nie pros o poedynek.

Nie dos ze stalem spokojnie i mowile ze mam do ciebie sprawe to nawet nie zawolales "oodaj pieniadze..."

No coz. Jak ktos nie ma chonoru to go nie ma...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 07:08 
Cytuj  
Kromer spoko jak mnie zobaczy to nawet nie zdazy zaatakowac :>
a propos juz dawno nie mam onyxu :grin: wole bardziej ruchliwo-mordercze kombinacje.

Dying Stars

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 11:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 18:25, Hitman vel Kane napisał:
Aiku widzisz znowu cie przywitalem tym razem na wiezy pertorian :smile: prawda ze bolalo :smile:
dobrze ze szybko biegasz albo raczej masz szczescie ze nie zalozylem mithrilu bo by byl kacperek :smile:

pozdrowienia dla banitow :smile:

Dying Stars


Nie moge potwierdzic ani zaprzeczyc bo nie wiem jak sie nazywasz. Co do tego czy przezyje jeden strzal moge sie z toba zalozyc powiedzmy o 10k? Przyda mi sie kasa na regi. Co do tego jak mnie przywitales to przezylem, nie wiem w jakiej to bylo sytuacji ale z tego co mowisz przezylem. Wiecej mi nie trzeba. Faktem jest ze u was na wiezy czuje sie prawie jak w domu (nie tylko na wiezy :smile: ) tyle ze cos ostatnio malo rzeczy w skrzyniach mieliscie. I tak wynioslem. A jak juz sie chwalimy... Nie wiem czy wtedy byles ale napewno byl Ziemni. Ziemni ktory mnie obrazil po naszym ataku na wieze (ktory przezylem), Ziemni ktorego bede za to bic bez ostrzezenia. Co prawda z 10 osobowej grupy poscigowej powrocilo tylko 8 osob ale... Ziemni wiedz ze powrocilo by mniej tyle ze sie regi skonczyly, nawet na powrot do domu nie mialem. No i te przeklenstwa.....

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 11:43 
Cytuj  
...nie jestem pretem...
...i nie bede...

Dying Stars <--- tak to trudno w yahoo wpisac ?

hmmm przezyles bo mialem katane od vendora :smile:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 11:43 
Cytuj  
hmm.. obrazil? aa... przypominam sobie :wink:
ale przeklenstw nie pamietam :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 11:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-24 12:43, Hitman vel Kane napisał:
...nie jestem pretem...
...i nie bede...

Dying Stars <--- tak to trudno w yahoo wpisac ?

hmmm przezyles bo mialem katane od vendora :smile:


A moze to ty przezyles bo bylo troche za malo miejsca? Jak chcesz mozemy sie spotkac 1 na 1. Tylko nie pisz "uczciwa walka bez trute" ble ble ble bo mi sie smiac chce. Walka to walka. Wiesz gdzie mnie szukac.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 11:51 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-24 12:43, Hitman vel Kane napisał:
...nie jestem pretem...
...i nie bede...

Dying Stars <--- tak to trudno w yahoo wpisac ?

hmmm przezyles bo mialem katane od vendora :smile:


A moze to ty przezyles bo bylo troche za malo miejsca? Jak chcesz mozemy sie spotkac 1 na 1. Tylko nie pisz "uczciwa walka bez trute" ble ble ble bo mi sie smiac chce. Walka to walka. Wiesz gdzie mnie szukac.


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 12:51 
Cytuj  
hmn z tego co wiem to potem ganialismy cie przed wieza po wiezy itp. niezle zwiewales , adrenalinka musi byc :grin:

...skoro nie wiesz co to znaczy uczciwa walka 1 na 1 bez wspomagaczy wedle ustalonych z gory regol no to sorry nie powalczymy Ja staram sie trzymac zasad wedlug swojego kodeksu i mojego honoru... nastepnym razem nie pogaworzymy w banku poprostu cie zabije :smile: ...

łerewer ju łont

Dying Stars

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.