mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 08:19 
Cytuj  
ati > nvidia.
dziekuje
widocznie slabo wspieraja skoro wychodzi to jak wychodzi. no i widocznie maja kiepski produkt skoro musza wysylac swoich ludzi do pomocy :-)
koniec tematu :-)


Ostatnio edytowano 20 sie 2008, 08:28 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 08:35 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Taki offtop. Otóż nVidia wspiera aktywnie developerów na tyle, że potrafi wysłać swoich inżynierów do pomocy przy tworzeniu danej gry. Wiem coś o tym, bo pracowałem w firmie tworzącej m.in. gry. ATI niestety tego nie praktykuje.


Co sie z Wami kur... ludzie dzieje? Przeczytajcie cos zanim wyslecie...
Do mozgu sobie izynierow wyslij, to moze jeszcze pozalepiaja ta lepka mase w jedna calosc.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 08:40 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Taki offtop. Otóż nVidia wspiera aktywnie developerów na tyle, że potrafi wysłać swoich inżynierów do pomocy przy tworzeniu danej gry. Wiem coś o tym, bo pracowałem w firmie tworzącej m.in. gry. ATI niestety tego nie praktykuje.


Co sie z Wami kur... ludzie dzieje? Przeczytajcie cos zanim wyslecie...
Do mozgu sobie izynierow wyslij, to moze jeszcze pozalepiaja ta lepka mase w jedna calosc.


Wyraźnie chyba napisałem gdzie pracowałem prawda? To się kurwa nie wymądrzaj jeżeli nie masz zielonego pojęcia. Wyssałem sobie to z palca a nad poprawką ficzerów pracowałem z trójwymiarowym hologramem. I sam sobie wyślij inżynierów do mózgu, bo nikt Cię tu kurwa nie obraża.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 08:44 
Cytuj  
Athlon64 3.0
1,5gb ramu
7900GT

Samemu można pobiegać, do większych zgrupowań musiałem pożyczać ram ;) Detele oczywiście med/low.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 08:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Wyraźnie chyba napisałem gdzie pracowałem prawda? To się kurwa nie wymądrzaj jeżeli nie masz zielonego pojęcia. Wyssałem sobie to z palca a nad poprawką ficzerów pracowałem z trójwymiarowym hologramem. I sam sobie wyślij inżynierów do mózgu, bo nikt Cię tu kurwa nie obraża.


Prawda jest taka, ze co chwile piszesz bzdury uwazajac sie za znawce w kazdym, nawet najmniejszym temacie, po czym ktos obala Twoje niezwykle stwierdzenia wiec zamykasz sie i nic nie odpisujesz.

Idz sobie poprawiaj ficzery dalej w firmie ktora miala podpisana UMOWE z NVIDIA (dzieki temu pojawialo sie male logo NV, w Crysisie nad ktorym pracowales) - i dzieki tej umowie przychodzili do Was inzynierowie.
A nie kurwa z dobrej woli i dlatego, ze chcieli dopracowac Wasz wspanialy produkt.
ATI tego nie praktykowalo w domniemanej firmie, bo robilo to w zupelnie innej i tyle.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:03 
Cytuj  
READY!!!



FIGHT!!!

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:04 
Cytuj  
ROUND 1


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:05 
Cytuj  
Przyjmuje zakłady kto wygra!.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:15 
Cytuj  
srsly żal dupe ściska jak widzę te dziecinne przepychanki na forum :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:16 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Wyraźnie chyba napisałem gdzie pracowałem prawda? To się kurwa nie wymądrzaj jeżeli nie masz zielonego pojęcia. Wyssałem sobie to z palca a nad poprawką ficzerów pracowałem z trójwymiarowym hologramem. I sam sobie wyślij inżynierów do mózgu, bo nikt Cię tu kurwa nie obraża.


Prawda jest taka, ze co chwile piszesz bzdury uwazajac sie za znawce w kazdym, nawet najmniejszym temacie, po czym ktos obala Twoje niezwykle stwierdzenia wiec zamykasz sie i nic nie odpisujesz.

Idz sobie poprawiaj ficzery dalej w firmie ktora miala podpisana UMOWE z NVIDIA (dzieki temu pojawialo sie male logo NV, w Crysisie nad ktorym pracowales) - i dzieki tej umowie przychodzili do Was inzynierowie.
A nie kurwa z dobrej woli i dlatego, ze chcieli dopracowac Wasz wspanialy produkt.
ATI tego nie praktykowalo w domniemanej firmie, bo robilo to w zupelnie innej i tyle.


Bo widzisz kurwa, trochę latek mam już na karku i nie siedzę w jednej robocie całe życie, bo to po chuju jest! A że jedno (zawód) potrafię połączyć z drugim (pasja). A to, że się "zamykam". Nauczyłem się w życiu ustępować głupszemu i muszę przyznać, że na tym forum to działa.

Btw. Z dobrej woli. LOL. Dziś nawet wpierdol nie dostaniesz z dobrej woli. Oczywiście ATI niczym dobry samarytanin robi wszystko za free i nie ma podpisanych umów (ot choćby z Valve).

Koniec tematu. Niech moderator pousuwa niepotrzebne wpisy, bo w kolejnym topicu robi się flame. Nic po za tym.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:16 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Przyjmuje zakłady kto wygra!.


Asxmax, bo wygrał walkowerem! (ustąpiłem ...)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:18 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
srsly żal dupe ściska jak widzę te dziecinne przepychanki na forum :roll:


Varenthin, bo naprawdę jest wkurwiające jeżeli załóżmy tak jak napisałem co robiłem i gdzie robiłem a za chwile pojawia się jakiś debil, który pisze o rzeczach o których kompletnie nie ma pojęcia i próbuje jeszcze wmówić Ci, że nie robiłeś w danej firmie czy w danym fachu.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:20 
Cytuj  
Ja polecam nauke czytania ze zrozumieniem. Rozumiem, ze praca sekretarki w Cryteku nie nauczyla Cie tego...
Gdzie ja napisalem, ze ATI to dobry samarytanin? To jest kwestia umowy miedzy firmami jak rozegraja te 'wysylki inzynierow'. Napisze w bardzo prostym jezyku:
Do Twojej firmy przychodzila nvidia, a do drugiej ATI. A czy robili to za pieniadze, czy za baner czy za cokolwiek innego to sprawa wewnetrzna.
Ja obalalem tylko kretynskie stwierdzenie, ze NV to dobra firma ktora pomoga, a ATI nie - bo jak sam przyznales na przykladzie np. Valve napisales bzdure i tyle.

Ja Ci nic nie udowadniam, bo nie robilem w 'tym fachu', ale powolujac sie na znajomosc branzy, wypisujesz pierdoly o ktorych kazdy wie - niczym tu nie brylujesz.

Mimo, ze sprzedalem pare samochodow nie mowie, ze 'jestem z opla' i nie mowie o inzynierach Cosswortha ktorzy na pewno przychodza za darmo w celu dopracowania glowic w nowej Vectrze.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 20 sie 2008, 09:24 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:23 
Cytuj  
no dobra firmy mialy pomoc nvidii przy produkcji gier i co z tego? :P

nowe radki>nvidia 8)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:25 
Cytuj  
fersten napisał(a):
no dobra firmy mialy pomoc nvidii przy produkcji gier i co z tego? :P

nowe radki>nvidia 8)


:o

W ogóle czytałeś o czym była mowa? Nie było mowym o tym, która karta lepsza a już na pewno nie o tym, że firmy miały pomóc nVidii przy produkcji gier :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:27 
Cytuj  
czytaj ze zrozumieniem
rozszerzę: "firmy produkujące gry miały pomoc NVIDII przy produkcji gier"
naprawde jest to niezrozumiałe?


a konkluzją jest że nieistotne widać czy wielki koncern NVIDIA pomaga firmom growym skoro inna firma produkująca karty ATI może wypuścić produkt który jest dobry bez dodatkowych optymalizacji

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:38 
Cytuj  
mały OT
@TobiAlex: rada na przyszłość, używaj opcji edytuj, bo trzasnełeś 3 posty pod sobą w ciągu 3 min :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 10:02 
Cytuj  
fersten napisał(a):
czytaj ze zrozumieniem
rozszerzę: "firmy produkujące gry miały pomoc NVIDII przy produkcji gier"
naprawde jest to niezrozumiałe?


a konkluzją jest że nieistotne widać czy wielki koncern NVIDIA pomaga firmom growym skoro inna firma produkująca karty ATI może wypuścić produkt który jest dobry bez dodatkowych optymalizacji


Rozmowa dotyczyła nie tego, że firmy mają pomóc nVidia, tylko nVidia wspiera firmy tworzące gry. I nie chodzi tu o żadne dodatkowe optymalizacje tylko nowe ficzery, które pojawiają się w następnych generacjach kart czy też w sterownikach. I napisałeś, że ATI może wypuścić produkt, który jest dobry bez dodatkowych optymalizacji. To przeczytaj ten cytat:

tczewiak napisał(a):
Tak z ciekawości - czy to nie jest tendencja już, że developerzy kompletnie zlewają produkty AMD/ATI, a skupiają się na nVidii? Dopiero po patchach gry zaczynają jakoś pod ATI działać?
Taka drobna refleksja po komentarzach, że ludziom na nowych ATI muli oO, a na GF7600 chodzi dobrze.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 10:20 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Rozmowa dotyczyła nie tego, że firmy mają pomóc nVidia, tylko nVidia wspiera firmy tworzące gry.


ty dalej nie kumasz
przecież właśnie o tym pisałem

"no dobra firmy miały pomoc nvidii przy produkcji gier"
pomOc anie pomÓc, rzeczownik nie czasownik

kapisz?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 10:23 
Cytuj  
fersten napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Rozmowa dotyczyła nie tego, że firmy mają pomóc nVidia, tylko nVidia wspiera firmy tworzące gry.


ty dalej nie kumasz
przecież właśnie o tym pisałem

"no dobra firmy miały pomoc nvidii przy produkcji gier"
pomOc anie pomÓc, rzeczownik nie czasownik

kapisz?


:oops: Hehe, tak. Tak to jest jak 80% ludzi nie używa polskich znaków a potem z przyzwyczajenia tak czytasz :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.