mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 12:54 
 
w zadna, ale nie probuje wszystkich przekonac, tak jak ty to robisz - ze potrafisz w kazda.

Swoja droga, myslales ze przyznanie sie, iz nie potrafie w cos grac sprawi ze bede sie wyplakiwal w poduszke? Musialbym sie mendol nikowac.


Ostatnio edytowano 13 paź 2008, 12:56 przez srodkowy_olek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 12:56 
 
zaboleq napisał(a):
Hmm a ja myślę czy ....o zgrozo nie wracać do wowa bo po stronie łorderu jakoś funu nie mam(zawsze grałem złymi , ciemna strona jest we mnie silniejsza:| ) .Problem polega na tym że np pracując na 2 zmiany (7-15 - 15-23 czyli jebane dużury techniczne) granie PvE praktycznie odpada(raiduje 2 tygodnie w miesiącu , czyli z dkp nie wyrabiam :D , no chyba że ktoś by w weekendy raidował) .W WAR podoba mi się to że nie ma teoretycznie takiego ciśnienia ale wkurwiam się jak ide na 15 do roboty (np dziś) i rano scenario odpala mi się raz na 15-20 minut a kilka razy to SC zostało przerwane bo ludzie z chaosu sobie poszli bo za bardzo w tyte dostawali - a pve jest tak zrąbane (nie dość że lokacje nudnawe to jeszcze spróbuj lvlować PvE ) .Fakt , napierdalanie headów dla szatana to jest coś ale niech kurwa coś zrobią z tym lvlingiem bo fakt sporo ludzi ma 40 ale to napierdalatorzy którza nie mając pracy zapewne albo cuś innego bo grając w miae lajtowo można teraz spokojnie pogrywać w t4 (ja mam wp na 24 i SM na 20 a przez parę dni nie grałem bo mnie nie było , gram raczej 23:30 - 2/3 w nocy albo od 9 do 14 , ale wtedy to kaszana) .Chyba wrócę do UO i poczekam na coś nowego albo o zgrozo wróce do WoW :| ...Weź mnie ktoś powstrzymaj...Może to dlatego że świat WoW bardziej do mnie przemawia , sam nie wiem ..


Drama off


Po co grasz po stronie orderu jak lubisz grac zlymi?? Nie kumam. Jestes olek2? Grasz, zeby sie meczyc?

W WAR da sie levelowac questami jak ktos sie uprze (nie rozni sie to specjalnie od WoW).

Jak ktos nie lubi pve i nie laduja sie SC to warto isc do RvR zony w 2-3 osoby i popolowac na frakcje przeciwna (calkiem ladny exp z tego jest).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:04 
 
Juz kiedys wklejalem, a ze temat taki bardzo merytoryczny to tez sie dolacze.

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:07 
 
hehehe olus a czy ja probuje gdziekolwiek kogos przekonac, ze potrafie grac? :-)
natomiast to czy cos mi wychodzi czy nie, nie powoduje, ze nie moge wypowiadac wlasnych opinii na dany temat.
ale biorac pod uwage twoje doswiadczenie, myslalem, ze idzie ci troszke lepiej niz mej skromnej osobie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:16 
 
embe napisał(a):
Juz kiedys wklejalem, a ze temat taki bardzo merytoryczny to tez sie dolacze.

Rozumiem Huragana, w koncu musi sie jakos dowartosciowac po grze w Lotro. Ale o co chozi w tym obrazku? Rozumiem, ze to jakas mglista aluzja do tego ze wow to gra dla 12latkow, ale moze konkretniej? ;)
Tak, wiem ze jestem otepialy.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:26 
 
Sunwell jest dla toonsów, w przeciwieństwie do RvR, które jest dla dojrzałych rozjebywaczy w chuj!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:29 
 
Buffchef napisał(a):
Sunwell jest dla toonsów, w przeciwieństwie do RvR, które jest dla dojrzałych rozjebywaczy w chuj!

yo bro!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:29 
 
cypis napisał(a):
embe napisał(a):
Juz kiedys wklejalem, a ze temat taki bardzo merytoryczny to tez sie dolacze.

Rozumiem Huragana, w koncu musi sie jakos dowartosciowac po grze w Lotro. Ale o co chozi w tym obrazku? Rozumiem, ze to jakas mglista aluzja do tego ze wow to gra dla 12latkow, ale moze konkretniej? ;)
Tak, wiem ze jestem otepialy.


Tak naprawde to nudzilo mi sie wtedy i bylo to raczej pod dyskusje o AoC vs WoW, no ale jak temat taki zacny to wklejam tu tez :)
( World of Jabadasy )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:32 
 
iniside napisał(a):
yo bro!


yo hoe!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 13:46 
 
Wow jest dla dzieci neo i retardów !!! Hehe dołączam do Was bracia, war 4 evah !!!

Huragan ale się teraz ośmieszasz, pół życia spędziłeś przy wowie nołlajfiąc a teraz wow be i w ogóle, żal aż zwieracze ściska, widać, że kolegów szukasz na necie, bo w rl z tym krucho. :)

Mam w dupie w co kto gra i kto jest wow boy a kto war boy (bo to jedno i to samo, gry są dla dzieci :), jest konkurencja i to na pewno z korzyścią dla nas wszystkich.


_________________
@polygamia

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 14:38 
 
Mendol napisał(a):
hehehe olus a czy ja probuje gdziekolwiek kogos przekonac, ze potrafie grac? :-)
natomiast to czy cos mi wychodzi czy nie, nie powoduje, ze nie moge wypowiadac wlasnych opinii na dany temat.
ale biorac pod uwage twoje doswiadczenie, myslalem, ze idzie ci troszke lepiej niz mej skromnej osobie.


no bo idzie mi lepiej niz tobie - co nie znaczy ze umiem "grac" ;] jestes taki czarno-bialy i oblesnie wrecz banalny.
ALe fakt, ty nie przekonujesz, ze potrafisz grac i ze znasz sie na wszystkim lepiej niz..
Ty to poprostu objawiasz w swoich wypowiedziach....na zasadzie
"nie mowcie mi ze niewiem, bo wiem"
"nie odzywajcie sie bo nie wiecie, a ja wiem"
chyba ci sie przysnilo, ze ktos to wezmie za dogmat.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 14:45 
 
Inna sprawa że ewidentnie WoW coś w sobie ma jako że zawsze jak gdzieś się ta nazwa pojawi to flejmerzy tryskają ze szczęścia.

Cóż za emocje.. buehehhehe

Z drugiej jednak strony 2 strony threadu a porównania obu gier jak na lekarstwo.
Ja mogę powiedzieć tylko tyle że, moim zdaniem, jeśli chodzi o klimat który bierze się zarówno z grafiki jak i z lore... WAR>>>>>>>>>>wow

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 14:50 
 
olek ale czy ja kogos zmuszam tutaj, zeby wierzyl bezgranicznie w to co pisze? nie rob z uzytkownikow tego forum baranow. wystarczy, ze ciebie mamy :-)
w tak blahej sprawie jak gry nie sadze aby mialo sens doszukiwanie sie odcieni szarosci.
ciesze sie, ze twoje wypowiedzi nie sa banalne.
a skad wiesz, ze idzie ci lepiej? ja bym sie nie zakladal :-)

hehehe ale pisz pisz, z przyjemnoscia czytam twe komentarze.


Ostatnio edytowano 13 paź 2008, 14:52 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 14:51 
 
Atherius napisał(a):
Huragan ale się teraz ośmieszasz, pół życia spędziłeś przy wowie nołlajfiąc a teraz wow be i w ogóle,.


Tak, spedzilem 2 lata przed TBC i uwazam , ze WoW przed TBC byl zajebistym mmo. Od wyjscia TBC pogralem troche i skasowalem :) Blizzard spieprzyl WoWa i teraz jet to faktycznie gra tylko dla retardow.


_________________



***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 14:52 
 
Semai napisał(a):
Inna sprawa że ewidentnie WoW coś w sobie ma jako że zawsze jak gdzieś się ta nazwa pojawi to flejmerzy tryskają ze szczęścia.
...


jak juz mowilem gdzies tam to wow ma to cos co sie nazywa "zajebista mechanika gry " i dobrze zrobione postacie + animacja , i tak bede powtarzal do usranej smierci ;p jak dla mnie WAR mizernie wypada na tym tle , oswiadczam ze w WoWa juz NIE GRAM ! nie jestem fanboy'em Blizza , gram w WAR'a , mowie co mysle , reszty nie ma co porownywac bo content i reszta to kwestja upodoban , ale najwazniejsza jest mechanika gry , wedlug mnie ;)

Pozdro


Ostatnio edytowano 13 paź 2008, 14:53 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 14:52 
 
Semai napisał(a):
Inna sprawa że ewidentnie WoW coś w sobie ma jako że zawsze jak gdzieś się ta nazwa pojawi to flejmerzy tryskają ze szczęścia.

Cóż za emocje.. buehehhehe

Z drugiej jednak strony 2 strony threadu a porównania obu gier jak na lekarstwo.
Ja mogę powiedzieć tylko tyle że, moim zdaniem, jeśli chodzi o klimat który bierze się zarówno z grafiki jak i z lore... WAR>>>>>>>>>>wow


znaczy mamy zasunac pare porownan jakie Ty proponujesz? napierdzielic bez sensu tysiac znaczkow ">" - wtedy bedziesz usatysfakcjonowany?
to ja juz wole sie flejmowac z mendolem niz udawac, ze powiedzialem cos "mundrego".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 14:53 
 
jakie flejmowac. jak na razie prowadzimy ozywiona dyskusje ;-)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 15:01 
 
Mendol napisał(a):
olek ale czy ja kogos zmuszam tutaj, zeby wierzyl bezgranicznie w to co pisze? nie rob z uzytkownikow tego forum baranow. wystarczy, ze ciebie mamy :-)
w tak blahej sprawie jak gry nie sadze aby mialo sens doszukiwanie sie odcieni szarosci.
ciesze sie, ze twoje wypowiedzi nie sa banalne.
a skad wiesz, ze idzie ci lepiej? ja bym sie nie zakladal :-)

hehehe ale pisz pisz, z przyjemnoscia czytam twe komentarze.


a ja bym sie zalozyl i to wcale nie dlatego, ze lubie ryzyko.
Jesli chodzi o sformulowanie "mamy" - to malo trafne, to raczej ja mam "forum" ;] w koncu wchodze tu kiedy JA chce, pisze kiedy Ja chce, itd, itp.

Samochod mnie nie "ma", tylko dlatego, ze nim jezdze ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 15:18 
 
QFC napisał(a):
...jak juz mowilem gdzies tam to wow ma to cos co sie nazywa "zajebista mechanika gry " i dobrze zrobione postacie + animacja...


Tez mi sie tak wydawalo i po zawodzie z AoC twierdzilem ze juz chyba nigdy nie bedzie na rynku gry tak dobrze zrobionej jak WoW, jednak po glebszym zastanowieniu nie moglem doszukac sie tej zajebistosci WoW-a, tam nic nie jest przeciez takie super, ta "mechanika gry" jest efektem dopieszczania przez lata ale przeciez LotRO czy EQ2 tez ma swietnie zrobione wszystko.

Wielu oczekiwalo ze WAR sprawi nagle ze zacznie podobac sie im cos innego niz to do czego przywykli w WoW, mysleli ze gra bez farmy i na stawiona na cos innego niz instancjowane pve zainteresuje ich, przejechali sie.

Podobnie jest z tym ze WoW dla wielu jest poznana gra, wiedza wszystko dokladnie jak dziala, wchodza do gry i moga osiagnac co chca latwo, a tu nowa gra, trzeba sie meczysc w poznawaniu wszystkiego, samemu pomyslec bo na www nie ma az tyle info, brak poprostu zapalu i sily by po tylu latach zaczynac wszystko od zera.

WoW bedzie trzymal miliony graczy jeszcze przez wiele lat, a czy WAR za rok bedzie cos znaczyc to juz nie wiem, jakos nie zalezy mi tak bardzo bo wiem ze beda inne gry i zawsze bedzie mozna sie w cos pobawic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 15:26 
 
QFC napisał(a):
Semai napisał(a):
Inna sprawa że ewidentnie WoW coś w sobie ma jako że zawsze jak gdzieś się ta nazwa pojawi to flejmerzy tryskają ze szczęścia.
...


jak juz mowilem gdzies tam to wow ma to cos co sie nazywa "zajebista mechanika gry " i dobrze zrobione postacie + animacja , i tak bede powtarzal do usranej smierci ;p jak dla mnie WAR mizernie wypada na tym tle , oswiadczam ze w WoWa juz NIE GRAM ! nie jestem fanboy'em Blizza , gram w WAR'a , mowie co mysle , reszty nie ma co porownywac bo content i reszta to kwestja upodoban , ale najwazniejsza jest mechanika gry , wedlug mnie ;)

Pozdro

Wszystko ok. Ale mechnika w WoW jest koszmarnie prosta, nieskomplikowana i ogolnie posysa pałe jak sie nad tym zastanowic.

DDO >> all mmo jesli chodzi przemyslana mechanike gry.
W WoW mozliwosci kreowania twojej postaci sa tak ogromne, ze az smiech. Dwa buildy talentow na krzyż i każdy ie ich kurczowo trzyma.

W DDO nie bede mowil, bo Turbine nawet sie jeszcze capa (20lvl) nie udało osiągnąć, ale kazdy chyba mniej więcej wie jak można było kreować postacie w DnD. Inna sprawa, ze to chyba by przerastało mozliwosci intelektualne przeciętnego gracza teraz :<.

Mam nadzieje, ze Spellborn nie bedzie failem. ten combat co tam jest, to spełnienie marzeń. Wkońcu bedzie mozna jebać prawdziwe heady dla szatana, a nie jakis sticki combat. Dla mnie to on moze byc w tym momencie bardziej zinstancjowany niz AoC i GW razem wziete.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.