mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 12:53 
Cytuj  
oglądałem.


Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 12:55 
Cytuj  
czasami tak się czuję, czekam na transfer może wtedy da się wybrać jakis bardziej zaludniony server :)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 13:10 
Cytuj  
polecam Eltharion strona Dest bardzo fajnie się gra i jest najlepiej zaludnionym serwerem :)


_________________
no more wow...

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 13:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ShaggY73 napisał(a):
na serwerku którym gram czyli "Karak Eight Peaks".


to ten słynny server gdzie destruction podobiło city orderowi? Devsi chyba tam grają orderem teraz ;)


Tak to ten serwerek, kilka sporych polskich gildii (190+ członków w przypadku tej w której jestem) plus sporo innych mieszanych po stronie destro plus kilka znanych pl gildii po stronie order. Na podbijaniu stolicy byłem dwa razy, dość ciekawe tylko, że później już się trochę dłuży samo robienie pq wewnątrz miasta. Ale ogólnie warto zobaczyć ten aspekt gry.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola


Ostatnio edytowano 27 paź 2008, 13:26 przez ShaggY73, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 13:26 
Cytuj  
to sobie zrobię tam sorca, podajcie nicki wasze to się odezwę ingame

oczywiście jeśli chcecie nooba za znajomego ingame

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 13:28 
Cytuj  
jeśli chcesz open rvr to podałem serwer a jeśli core to k8 :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 13:35 
Cytuj  
no to tak szczerze czym się różnią te servery?
Na core nie ma się flagi PvP i nie można atakować graczy questujących?
na open niby można bo flagę ma się zawsze, ale i tak jest to cholernie utrudnione z powodu skopanych mapek i championów lvl55 oneshotujących nas za 30 000HP? Co za tym idzie jest nieopłacalne i 99.999% pvp to keepy i scenaria identycznie jak w przypadku core serverów (tu dokładnie 100%).

Czy się mylę?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 13:37 
Cytuj  
serio ale nie musze biegac po zonkach pve zeby szukac flagnietych kolesi.
wystarczy, ze wejde do zony rvr i ZAWSZE kogos sie znajdzie do ubicia.
tier1 - zaden problem.
tier3 - zaden problem.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 13:39 
Cytuj  
może jest kilka miejsc z hero na 55 lvl ale nie widzę nawet żadnego kłopotu z zorganizowaniem ataku wrogiej strony na ich terenach :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 14:12 
Cytuj  
raz,moze 2 i takie wyprawy sie nudza bo trzeba sie przedzierac na "druga strone" po 2 - zginiesz to 20 min zajmuje ci powrot , jednym slowem na dluzsza mete bez sensu , imo zony orderu i destro nie powinny byc oddzielone bo "war is everywere"

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 14:16 
Cytuj  
up - masz całkowitą rację i np. hero mogliby tylko być w warcampach :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 14:37 
Cytuj  
niektórym się podoba taka niewielka ilość ograniczonego PvP w grze PvP, zawsze mogą powiedzieć kolegom z klasy, że już nie są carebearsami bo grają w WAR-a :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 14:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
niektórym się podoba taka niewielka ilość ograniczonego PvP w grze PvP, zawsze mogą powiedzieć kolegom z klasy, że już nie są carebearsami bo grają w WAR-a :]


Zawsze mozesz grac w inne gry, ktore maja lepsze pvp, ja wybralem WAR i to serwer core rvr bo chcialem pvp w formie RvR jakie gra oferuje, nic wiecej nie chce, a koledzy z klasy to juz stare pierdoly i pewnie nie wiedza co to carebers.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 17:25 
Cytuj  
przejscie w (t4) dragonwake od strony Etaine

Przejscie na druga strone w Dragonwake jest mozliwe, ale rzeczywiscie zajmuje sporo czasu i nie jest latwe. Nie pamietam dokladnych lokacji na mapie, ale jedno jest calkowicie na zachodzie, od strony Caledor, jakos kolo obj, kolejne jest w okolicach warcampu dest, mozna tez kombinowac w okolicach pq z lawa. Przejsc da sie w kazdej zonie, wszystko zalezy od poziomu twojej determinacji... Co nie zmienia faktu, ze gracze sa trzymani pod kloszem (w grze RVR) i dotarcie do przeciwnika zajmuje zbyt duzo czasu, zwykle u elfow, gdzie gracze sa od siebie wyjatkowo mocno poodgradzani. Strefy PVE powinny sie ze soba przeplatac (jak Trollcountry/Ostland chociazby), ale rozumiem dlaczego tak nie jest, biorac pod uwage, ze gra byla robiona z mysla o core ruleset.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 18:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mark24 napisał(a):
niektórym się podoba taka niewielka ilość ograniczonego PvP w grze PvP, zawsze mogą powiedzieć kolegom z klasy, że już nie są carebearsami bo grają w WAR-a :]


Zawsze mozesz grac w inne gry, ktore maja lepsze pvp, ja wybralem WAR i to serwer core rvr bo chcialem pvp w formie RvR jakie gra oferuje, nic wiecej nie chce, a koledzy z klasy to juz stare pierdoly i pewnie nie wiedza co to carebers.


Zawsze mozesz czytac inne fora, ktore pisza tylko w superlatywach twojego wymarzonego tytulu ..., a koledzy z klasy to juz stare pierdoly i pewnie nie wiedza co to tolerancja i konstruktywna polemika, nieprawdaz ?
;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 18:53 
Cytuj  
w sumie z tego co kojarze to od poczatku bylo wiadomo, ze war bedzie zrobiony na ksztalt 'daoca'.
czyli pve + rvr. takze servery open to bardziej wartosc dodana i kolejny powod do narzekania :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 19:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w sumie z tego co kojarze to od poczatku bylo wiadomo, ze war bedzie zrobiony na ksztalt 'daoca'.
czyli pve + rvr. takze servery open to bardziej wartosc dodana i kolejny powod do narzekania :-)


Zanim nie zaczalem grac to tez wydawalo mi sie to glupie, ale teraz mi calkiem odpowiada taki podzial terenu.

Questy sa po to, zeby troche odpoczac od pvp, poczytac o lore, pozapelniac book of knowlege. Druga frakcja to tam tylko niepotrzebna przeszkadzajka.

Moznaby oczywiscie zupelnie olac questy i pve, ale wtedy to dopiero bylby placz jaki ten WAR jest slaby (bo nie ma pve i questow).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 19:34 
Cytuj  
ja np. lubie czuć zagrożenie podczas questowania, o ile bicie mobów mnie nudzi już przy 2-3, to jak biję moby i mam świadomość, że w każdym momencie ktoś mnie może zaatakować nawet wtedy jak mam 10%HP i zabić, potem puścić /lol-a to wytrzymuję dużo dłużej ;)
To dla mnie dodatkowy smaczek który powinien się znajdować w każdej grze mmo nastowionej w jakimś tam stopniu na PvP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 19:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja np. lubie czuć zagrożenie podczas questowania, o ile bicie mobów mnie nudzi już przy 2-3, to jak biję moby i mam świadomość, że w każdym momencie ktoś mnie może zaatakować nawet wtedy jak mam 10%HP i zabić, potem puścić /lol-a to wytrzymuję dużo dłużej ;)
To dla mnie dodatkowy smaczek który powinien się znajdować w każdej grze mmo nastowionej w jakimś tam stopniu na PvP.


No w WoW to tez mi sie podobalo, na serwerze pve przysypialem, ale w WAR jakos mi nie przeszkadza (moze dlatego ze sie ostro wyzywam w RvR zonie, jak juz tam wejde to na pare h z reguly).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 20:40 
Cytuj  
srututu majtki z drutu :-)


Ostatnio edytowano 27 paź 2008, 22:23 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.