mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 10:47 
Cytuj  
No to shinji KTO?! :smile:


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 12:00 
Cytuj  
Po pierwsze chcialbym podziekowac wszystkim, ze odrazu przeszli do krytykowania... :/ Ludzie dajcie nam sie troche zorganizowac, poustalac pewne rzeczy i postawic to wszystko na nogi. To ze zdazylo sie kilka killow na NB(ktore swoja droga mozna policzyc na palcach jedej reki) jest smutnym incydentem, ktory wynika z chwilowego braku przeciwnika. Napewno gdy wszystko juz stanie na nogi do takich rzeczy dochodzic nie bedzie. Ten topic mial sluzyc ludziom, ktorzy chca sie czegos dowiedziec i zapisac, a nie wam :/ Konstruktywna krytyka jest mile widziana, ale bez przesady...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 14:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-14 13:00, Psyche napisał:
To ze zdazylo sie kilka killow na NB(ktore swoja droga mozna policzyc na palcach jedej reki) jest smutnym incydentem, ktory wynika z chwilowego braku przeciwnika.



Taaaa pewnie :/

Sam widzialem jak NB byli reskilllowani :/ i to nie pojedynczy incydent :sad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 15:01 
Cytuj  
No ja widzialem amierc tylko 2 NB(z czego jeden zginal za lootowanie) Jak gildie stana to napewno wiecej takie rzeczy sie nie powtorza.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 15:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-14 10:04, Aheron Mc Knee napisał:
mam nadzieje ze przyszle sily pozadkowe beda mogly se dawac rade obronic miasto przed atakiem redow. a zreszta zobaczycie :razz:
(moze sie uda)



hehehehehe nie poki straznicy beda zabijani przez glupi wir energii... no przepraszam ale ROTFL - to zupelnie bez sensu, rownie dobrze strazy moze nie byc - wystarczy jeden mag zeby oczyscic z niej cale miasteczko, no moze dwoch magow... :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 15:57 
Cytuj  
tez otym pomyslalem przenosze zamek w bardziej "schowane" miejsce tam przynajmiej bedzie spokuj


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 15:59 
Cytuj  
teraz straze beda silniejsze i jak sie uda to beda dispelowaly summony


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 16:20 
Cytuj  
Yerpen pracuje nad nowym systemem strazy. Powinno to rozwiazac wiele problemow i troche przychamowac migracje ludzi do chaosu...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 16:42 
Cytuj  
ja mam nadzieje ze nooby stana po stronie orderu (wycwiczy sie ich i bedzie mala armia :grin: )


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 17:14 
Cytuj  
w ostatecznosci przybeda battlemage :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 14:18 
Cytuj  
Witajcie... sam do niedawna bylem noobem i juz pierwszego dnia zostalem zabity przez grupke "chaosnikow" na dodatek zawsze widac ich grupkami pojedynczy red pokornie potrafi rozmawiac ale kiedy przyjdzie ich wiecej potrafia ganiac mnie nawet 4-osobowymi druzynami.. smiac mi sie chce jak was widze chlopaki nazywacie sie chaosem gdyz poprostu to fajnie bzmi budzi postrach itp itd zebyscie jeszcze mieli jakas ideologie jakis ses waszych dzialan jak narazie to tylko biegacie i "siekacie" noobow.. ja bym was raczej nazwal banitami hmm zwyklymi rzezimieszkami z podzednej karczmy ktozy cierpia na kompleks malego ptaszka :smile: ( nie mowie o wszystkich redach niektozy sa ok) rotfl.....
aha i jeszcze jedno jakie jednoczenie "chaosu" ?? chaos jest mieszanina wszystkiego stabilna rownowaga ktora zawiera i pozytywne czesci swiata i te negatywne a wy bawicie sie w pospolitych mordercow... chaos to nie tylko niszczenie wszystkiego na swojej drodze ale i takze milosc i wspolczucie :razz: itd wiedz zarowno Order jak i wy hm ok "chaos" jestesmy wsolna czescia tego swiata... CHAOSEM!!! zmiencie sobie nazwe bo ta do was nie pasuje!!! i zrozumcie wreszcie ze CHaos nie polega na tym co wy wyprawiacie!!!!


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 14:53 
Cytuj  
Mowilem to juz i powtorze jeszcze raz. Sam zorganizuj i zapanuj nad grupa ludzi, obierz sobie ideologie i postaw gildie. Wtedy bedziemy mogli sobie porozmawiac, a narazie STFU! Pozatym niekazdy pan, ktory biega na czerwono jest w powstajacym "Chaosie" kilku redow jest w Orderze, kilku w Gildiach neutralnych, wiec uwazaj co mowisz i na przyszlosc sprawdz, czy twoje domysly sa sluszne...

Powtorze tez(bo widze, ze niektorzy maja klopoty z tak zwanym "czytaniem ze zrozumieniem"), ze Chaos jako taki jeszcze nie istnieje i poki co nie odpowiadamy za postepowania przyszlych czlonkow.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 17:52 
Cytuj  
No cuz zalozylem juz wlasna gildie wiedz mam jakies pojecie o organizacji lecz przed jej powstaniem stworzylem ideologie dzieki ktorej moja gildia "LP" funkcjonowala wedlug okreslonych zasad...
Jednak u was nie widze nic poza zabijaniem noobow i slabszych od siebie nie macie rzadnego celu a jesli takowy istnieje prosze wytlumacz mi... bo jak narazie gadacie tylko "CHAOS TO CHAOS TAMTO" niczego tak wielkiego nie dokonaliscie nawet nie potraficie sie zjednoczyc i kto tu nie ma pojecia o organizacji ??? wiem ze nie karzdy red to "chaos" i nie karzdy niebieski to order... skoncz co masz zrobic i dopiero wtedy mow ze jestescie tacy silni i zjednoczeni i ze z ciebie taki wielki "stratek" i zjednoczyciel...
ja tylko wypowiedzialem wlasna opinie dotyczaca zachowania niektorych z was bo w istocie nie moge poznac was wszystkich w tak krotkim czasie jak juz pisalem wczesniej "nie mam na mysli wszystkich redow niektozy sa ok" i dobra moze nie rozumiem co czasem piszecie na tym forum przyznaje ci calkowita racje bo niestety piszecie czasem takie bezsesowne rzeczy ze az zal dupe sciska i niewiadomo czy to czytac czy olac z ktorej strony ugrysc ... pozdrawiam !!


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 05:47 
Cytuj  
Omg nic nie mowie ale musialem przeczytac ten topic...Tak sie sklada ze moze wroce na SoA pograc ale jak dla mnie Chaos i bycie redem to 2 rozne sprawy ... Jezeli ktos jest w Chaosie to nie musi byc odrazu red tak samo jak i widzialem niejednego orderowca reda ... i nie mowie tu o SoA chociaz jak dla mnie stworzenie Chaosu na SoA jest troche niemozliwe poniewaz jezeli Order bedzie mocniejszy to wszyscy do Orderu jezeli Chaos mocniejszy wszyscy do Chaosu itd pozatym jest "nas" jak by na to nie patrzec z lekka za malo dokladniej chodzi mi o to ze jezeli ktos juz moze zostac dobrym PK to zna duzo osob i zamiast zabijac bedzie prowadzil konwersacje :razz: ... Ludzie ktorzy chca zostac PK musza byc bezwzgledni i nie liczyc sie z konsekwencjami i musze przyznac ze najlepszy freeshardowy polski PK jakiego widzialem to Taunis ... nawet nie smiem go porownywac do kogos innego Pozatym dla mnie byc "chaosnikiem" czy jak mu tam to nie znaczy byc wielkim czlowiekiem jedyne co moge uczynic to sluzyc chaosowi a juz napewno nie nim rzadzic Chaos to dla mnie wiara w swiecie Sosarii a nie rzecz ktora
kazdy moze miec (Jestem dorosly mam lat 14 killuje juz jakies 16 -> oto moje podsumowanie)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kirot dnia 2002-08-16 06:50 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 10:39 
Cytuj  
hehe wino dla tego pana
jak juz mowilem, choasu nie da sie zorganizowac bo wtedy to juz nie bedzie chaos tylko gildia pseudo chaosowa. a co do przechodzenia z orderu do chaosu, to tak robia tylko lamy i to w najgorszym tego slowa znaczeniu.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 16:29 
Cytuj  
"No cuz zalozylem juz wlasna gildie wiedz mam jakies pojecie o organizacji lecz przed jej powstaniem stworzylem ideologie dzieki ktorej moja gildia "LP" funkcjonowala wedlug okreslonych zasad...
Jednak u was nie widze nic poza zabijaniem noobow i slabszych od siebie nie macie rzadnego celu a jesli takowy istnieje prosze wytlumacz mi... bo jak narazie gadacie tylko "CHAOS TO CHAOS TAMTO" niczego tak wielkiego nie dokonaliscie nawet nie potraficie sie zjednoczyc i kto tu nie ma pojecia o organizacji ??? wiem ze nie karzdy red to "chaos" i nie karzdy niebieski to order... skoncz co masz zrobic i dopiero wtedy mow ze jestescie tacy silni i zjednoczeni i ze z ciebie taki wielki "stratek" i zjednoczyciel...
ja tylko wypowiedzialem wlasna opinie dotyczaca zachowania niektorych z was bo w istocie nie moge poznac was wszystkich w tak krotkim czasie jak juz pisalem wczesniej "nie mam na mysli wszystkich redow niektozy sa ok" i dobra moze nie rozumiem co czasem piszecie na tym forum przyznaje ci calkowita racje bo niestety piszecie czasem takie bezsesowne rzeczy ze az zal dupe sciska i niewiadomo czy to czytac czy olac z ktorej strony ugrysc ... pozdrawiam !! "

nie pierdol,a zreszta jak juz wspomnial psyche nie ma prawdziwego chaosu


_________________
i pamietaj,szacunek to wszystko ;P

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 21:49 
Cytuj  
Tutaj nic sie nie da stworzyc, mozesz chodzic do ludzi, pukac do drzwi z podaniem, tlumaczyc pol godziny co, jak i gdzie a i tak cie oleja. Wybiora sie prezydentem i mozesz ich cmoknac. I jak tu cos z wami tworzyc? :???:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 23:04 
Cytuj  
Psyche wiem o co ci chodzi :mad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 01:26 
Cytuj  
Ivan widze ze jestes mym wielkim fanem ;P...... musisz mnie cytowac az tak dlugo i dokladnie ?? :razz: skoro nie wiesz nawet co napisac i jak mnie skrytykowac poza "nie pierdol" to po co wogule zamieszczasz posta hehe przeczytaj go uwarzniej i postaraj sie go zrozumiec bo jak widze to ty pierdolisz .... ja chociaz swe "pierdolenie" jakos uzasadnilem ;P

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 08:42 
Cytuj  
yyyyy a czy znajdzie sie tam miejsce dla masta warriora ?:P


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.