mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:03 
Cytuj  
a co do sprawy skili ZMNIEJSZCIE ICH przyrost niech na GM skila pracuje sie miesiac 2 albo nawet i 3 A NIE 24h bo to absurd jak moge w 24h stac sie mistrzem swiata w podnoszeniu ciezarow lub takie cos (niechodzi mi o porownanie tego ze swiatem rzeczywistym podalem przyklad poprsotu)
potem zrobcie aby bronie byly slabsze MAGICZNA BRON to ZADKOSC na ktora moga se pozwolic tylko najsilniejsze Glidie na swiecie (w pojedynke zdobycie broni magicznej jest jak nierealne) bo np Quest Smok terroryzuje ziemie przez dekady i wielu jusz probowalo ale nikt nie wrocil to idze wyprawa 10(bardzo dobrych)-20(dobrych) i zucaja sie na bestie a jak ja zabijaja to znajduja w jej brzuchu czesci zbroi poleglych smialkow (ktorych zjadl)jego krew powoduje jakis zajebisty bonus np przyrost jakiegos stata o 20 (pracowac na 1 str przez tydzien trzeba) wiec to dla takiego woja 20 str UP to jest boska nagroda, a co do magicznych przedmiotow to np rozne questy z bronia uwieziana w skale ktora moze zostac wyciagnieta przez smialka co ma 30k karma :razz:PP ktora pilnowala Starozytna Anaconda co zajebywala kilku ludzi jednym machem ogona

JEDNYM SLOWEm FANTAZJA LUDZIE
jesli nowy sprzet serva pozwoli na to to wroccie prosze do starego przyrostu skili (nawet zmniejszcie o wiele) i statow (co tez obnizyc mozecie) a o Armagedonie pozniej zapomnicie bo jak znajdzie sie 4 ludzi co maja GM magery albo GM sword to bedzie praca pol roczna (jesli wczesniej nie stanie sie nic zlego lub gorszego :razz: )


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:03 
Cytuj  
Tez znam takich graczy sam mam 2 ... kowala i farmera nooba .. to juz nie jest zabawa dla czesci graczy bo niemoga sie bawic ja chce zasymulowac gre maga ...
jak mam to zrobic ??!! szukac blagac farmerow przez 5h zeby potem w 15 min stracic regi??!!


Posty: 3
Dołączył(a): 8.09.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:04 
Cytuj  
A co to za klimat RPG kiedy gra sie 5 postaciami ?:)


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:06 
Cytuj  
Zasymulowanie maga bedzie wygladalo na prosbach i lasce farmerow .... Najpoterzniejsza profesja w swiecie fanstasy bedzie musiala zostac zburkana z blotem zanim bedzie mogla sie pobawic prez 15 min. Ale zawsze mozna zrobic inna postac ktora bedziemy grali jak sie regi wyczerpia badz pancerz zaginie ale niewiem czy robienie takich postaci ma sens i przyszlosc skoro niewniosa one nic dodatkowego do swiata

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:07 
Cytuj  
Niestety zgodze sie co do kwestii klimatu...
Lecz nie zamierzamy wymuszac karami (jak na CL) powaznego zachowywania sie...
Caly czas apeluje do graczy aby ci ktorzy chcieliby aby byl klimat sami go utrzymywali...
Ku memu milemu zdziwieniu okazuje sie ze tych graczy jest sporo! Powiedzialbym nawet ze wiekszosc graczy tego chce!
A wiec zadam pytanie: Dlaczego nie ma w takim razie tego upragnionego klimatu?
Na zlocie Spider mi odpowiedzial: "Wiesz czasem szybciej i wygodniej jest napisac 'w8', 'spox' albo dac usmieszek :smile: itd" (jest to wypowiedz jaka zapamietalem, przepraszam jesli cos przekrecilem :grin:).
Tak wiec odpowiedzia jest WASZE lenistwo!


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:08 
Cytuj  
a i jeszcze dodac chcialem By slow np przeklenst jak CHUJ HUJ spierdalaj itd itd itd nie wyswietlalo albo zabijalo przy wopowiedzieniu tego slowa :razz:PP (wymuszony klimat ale to jusz stalo sie na skale swiatowa ze ludzie poprostu przeginaja ze miec np Txt do GM sluchaj huju utknolem wez mi kurwa pomoz co bo mi sie kurwa tu judz nudzi slyszalem wypowiedzi podobnej karnacji)
i przekonac ludzi ze emotioniki to dobra rzrecz :grin:
i JESZCZE JEDNO
MAX 1-2 POSTACIE NA KONCIE
to ograniczy robienie sobie postaci kowala farmera maga woja itd itd a zmusi ludzi do zrobienia jednej postaci ktora bedzie sie dbac o reputacjie (KONIEC looterstwa przez nowych bo ich liczba drstycznie sie zmniejszy)
_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aheron Mc Knee dnia 2002-09-08 22:10 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-08 22:07, Kri napisał:
Niestety zgodze sie co do kwestii klimatu...
Lecz nie zamierzamy wymuszac karami (jak na CL) powaznego zachowywania sie...
Caly czas apeluje do graczy aby ci ktorzy chcieliby aby byl klimat sami go utrzymywali...
Ku memu milemu zdziwieniu okazuje sie ze tych graczy jest sporo! Powiedzialbym nawet ze wiekszosc graczy tego chce!
A wiec zadam pytanie: Dlaczego nie ma w takim razie tego upragnionego klimatu?
Na zlocie Spider mi odpowiedzial: "Wiesz czasem szybciej i wygodniej jest napisac 'w8', 'spox' albo dac usmieszek :smile: itd" (jest to wypowiedz jaka zapamietalem, przepraszam jesli cos przekrecilem :grin:).
Tak wiec odpowiedzia jest WASZE lenistwo!




a co do emotionikow to wiadomo nie przectawisz usmieszkiem "zalotnego usmiechu" :smile: zadowolenie (wielkie) :smile: tylko Witaj Panie piekny dzis dzionek mamy nieprawdaz :wink: ?


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:13 
Cytuj  
Wlasnie lenistwo ... wiec jak koles uslyszy ze ma pracowac na cos 6 miesiecy to zrezygnuje z tego moze wprowadzmy zmiane ...
kasacja postaci niema chyba sensu skoro beta trwala naprawde dlugo .... moze niektorzy sie nienapierdolili ale ja niemakruje w nocy i dla mnie wycwiczenie do gm animal lore niezajelo mi nocy tylko ladnych pare dni siedzenia a przeciez siedzac przed kompem i stojac w miescu postacia nieodczuwalem satyfakcji wiec wyruszaslem szukac monstrow ... i niecwiczylem ciagle bo to nudne lepiej sie bawic niz stac i cwiczyc . Tailoringu tez niecwiczylem 24h tylko z 2 tygodnie .... cwicza po pare godzin dziennie. Po 2 kazdy znajacy sie na ultimie bedzie wiedzial jak szybko dojsc do wysokiego skila bojowego ... wiec kasacja postaci znow przemawia za dominacja wojakow na serwie.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:19 
Cytuj  
Thomas widziales co sie teraz dzialo na servie najpier wojowie maxa roxo the best machos a teraz placzemy bo magowie jak urosli to nam ostro dupy trzepali wiec wiesz chodzi mi oto ze ja skile niektore rosna wyjatkowo zbyt szybko !!!
ale zeby urosmaicic te 6 miesiecy czy ile grania to zrobcie urozmaicenie potworow Slabszych by np jak ciezko jest wycwiczyc 40% sworda to niech idze sie z kumplem na jakies tam monstersy do lasow ktorych JEST DUZO a nie biegniesz 45 min lasem a tu zadnej zyjej duszy :razz:

a pozatym proponuje zmienic mape na jakas bardziej wodnista mniej kontynentalna by zwiekszyc transport wodny co da zarazem wiekszy wybor potworow np jakis krewniak wieloryba co atakuje lodzie zeby ludzie aby dostac cos albo isc pocos MUSZA SIE STARAC a nie gate gate gate :razz:PP (zanim mag walil by Gate to by napewno ludzie zapragneli zwiedzenie swiata)
a pozatym zmniejszcie go poniewaz stary JEST zaduzy na 80 osob ktore i tak nie ida dalej niz zbrojarz zaopatrzeniowiec CM :razz: wiec zrobienie gigantycznego swiata nie jest najlepszym (wedlug mnie pomyslem za malo ludu gra narazie) a jak zrobimy pare wysp(nie za duzych ale ma byc co odkryc przez dlugi czas)i miast ktore by bylo UBOGIE ale mowie ubogie w sensie naprawde WIESNIARSKIE uzdrowiciel bank zapotrzeniowiec i moze mag i zbrojarz (ewentualnie jesli gorskie jakies to kowal i tkacz :razz:)

_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: aheron mc knee dnia 2002-09-08 22:22 ]</font>


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:21 
Cytuj  
Ale wiezysz zeby nie nowy tylko doswiadczony gracz sedl na potwory cwiczyc??!! nie trzeba temu spojrzec prosto w oczy niewieze zeby tak bylo a sparowanie niejest zabronione nawet przy jakis specjalnych pozwoleniach i broniach bylo by to dalej bardziej oplacalne niz cwiczenia na mostrach bo cwiczys naraz sword/fenc taktyke parre i heling ....


Posty: 6
Dołączył(a): 29.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:21 
Cytuj  
Uwazam ze postacie powinny zostawc w prawie wszystkie pomysly sa dobre :/

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:23 
Cytuj  
hehe jestem w podziwie co do tempa z jakim ten topic sie rozrasta ...
Czyzby konkurencja dla topicu Shinjiego? :grin:


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:23 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-08 22:13, Tomhas napisał:
Wlasnie lenistwo ... wiec jak koles uslyszy ze ma pracowac na cos 6 miesiecy to zrezygnuje z tego moze wprowadzmy zmiane ...
kasacja postaci niema chyba sensu skoro beta trwala naprawde dlugo .... moze niektorzy sie nienapierdolili ale ja niemakruje w nocy i dla mnie wycwiczenie do gm animal lore niezajelo mi nocy tylko ladnych pare dni siedzenia a przeciez siedzac przed kompem i stojac w miescu postacia nieodczuwalem satyfakcji wiec wyruszaslem szukac monstrow ... i niecwiczylem ciagle bo to nudne lepiej sie bawic niz stac i cwiczyc . Tailoringu tez niecwiczylem 24h tylko z 2 tygodnie .... cwicza po pare godzin dziennie. Po 2 kazdy znajacy sie na ultimie bedzie wiedzial jak szybko dojsc do wysokiego skila bojowego ... wiec kasacja postaci znow przemawia za dominacja wojakow na serwie.


O nie, brak mieczy, brak zbroji, brak bandazy, brak skilli to by odstraszalo przed glupim ginieciem. Strata sprzetu byla by bardzo bolesna i kazdy by 10x pomyslal przed atakiem.

Natomiast nalezy wprowadzic do swiata duzo zwierzakow (surowca:P) dla tailorow, bowcraftow....

Mowisz ze cale 2 tygodnie cwiczyles.. to po 2ch juz koniec, a to odpowiada za niecaly rok prawdziwego zycia - troche malo. Ja proponuje bys tego tailora robil 2 miechy :smile:

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:25 
Cytuj  
apo to byl by bezsens nowemu skile rosna jak krew z nosa a tu jusz gosciu ma GM GM GM GM :razz:
a Thomas by cwiczyli na sobie ale by nie bylo tak nalogowego jak teraz ze w kazdym miejscu widzisz nowych spraujacych co 3-5 grupach i leczacych sie nawzajem :razz:
a pozniej bedzie o tyle gorzej ze postarujesz 20 min (bez zbroi)i ci gosciu zrobi rane otwarta i sie wykrwawisz :razz: proste nie :grin:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:29 
Cytuj  
hmm jesli duza ilosc skryptow jest jakas przeszkoda w sensie ze lagi itp to usuncie niepotrzebne skrypty np ten co pozwala przenosic skrzynke bankowa jesli bedziesz mogl miec 1 max 2 postacie to poco ci przekazywac w taki sposub sprzet jak zostaniesz bedziesz mial 1 postac :razz:

ps jesli sie da i oczywiscie nato pozwolicie :razz:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:30 
Cytuj  
W sprawie "Klimatu" to.....

Raczej sam pojade do wawy i spale kompa z SOA niż dam tu wprowadzic "klimat" na siłę :/

SOA to jedyny shard na którym można mówic wszystko , jedyny bastion wolnosci na polskiej scenie UO :/ i zburzenie go to koniec wolnego polskiego UO :/

Pozatym juz widac ze na SOA pojawia sie "klimat" i to nie na siłę :smile:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:35 
Cytuj  
masz racje ale tu chodzi w szegulnosci o przeklinanie i to masakryczne bo to jusz przesada i kazdy to wie
przyklad: podbiega do mnie NB i wali txt
-widac ze masz cos z glowa -NB
-mowisz domnie? -ja
-tak glupi fiucie przecierz nie do kowadla boze jaki debil-NB
potem akcja rozgrywa sie w poscigu gdzie nb dostaje po dupie i potem placze ze zabijam nowych i mam kasacje banku (ehhh lame)
a wiec zrobcie chociarz przeklinanie (NALOGOWE) jak komus sie wypsknie w chwili slabosci kurwa pedal debil fiut albo cos podobnego :razz: to luz ale nie takie cos :/

proponuje zrobic 2 GM *half GM* co pilnuja porzadku nie dodaja skili nie moga tworzyc ale maja komende .kill


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:36 
Cytuj  
Ech... Z dobrego shardu, ktorego zalozeniem byl szybki przyrost skilli i statow, ktore po pelnym rozwinieciu umozliwialy pelna gre (jak na OSI) chcecie zrobic wioske pelna rzemieslnikow mowiacych do siebie "Witaj panie, zaiste wspanialymi plonami uraczony zostales". W ktorej bedzie moze dwoch magow i pelno wojow... SoA bylo bardzo fajne i srac na to ze bylo duzo PK przynajmniej sie czlowiek nie nudzil, ale teraz widze chcecie z shardu robic drugie ZS (tam czlowiek sobie nie pomaguje chyba ze wkreci sie do bractwa). Tutaj zeby pomagowac trzeba bedzie miec kumpla farmera... No comments, co do ilosci graczy, sadze ze przez takie zmiany (jeden vendor i tym podobne pomysly dla hardcorowcow ktorzy zamiast grac beda zdobywac sprzet, a gdy go straca to jeszcze zbiorowe harakiri popelnia...), zamiast zyskiwac graczy bedziemy ich tracic, oczywiscie strata tych loskow, ktorzy psuja rozgrywke na SoA to nic zlego, ale sadze ze wielu graczy moze sie zniechecic... A zostana tylko Ci juz na maksa uzaleznieni... Zasadza sobie czosnek i beda sie cieszyc z plonow... Why!? Akurat Garfa i Aherona moga Cieszyc wyprawy w 20 kolesi na trolla ktory ma powiedzmy te 300 kasy (po pokonaniu trolla bedzie dzielenie sie kasa rotfl), ale sadze ze to "uatrakcyjnianie" (utrudnianie) rozgrywki jest bez sensu... Dobra itak moj post nic nie da, ale zastanowcie sie nad tym co robicie... Mnie juz przez to zbrzydlo UO, wiem ze itak kolo dupy wszystkim lata to ze odchodze, ale w podobnej sytuacji jak ja moze byc wielu graczy... ech szkoda gadac ;/


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:39 
Cytuj  
TY no kurwa czlowieku kto ci powiedzial ze trol bezdie mial 300 gp chyba cie %#@$#@ za przeproszeniem :/// tu chodzi O UTRUDNIENIE GRY i lekkie uprzykrzenie jej a nie KURWA DO WYeliminowania graczy z serva !!!!
co to za gra robic se GM sword itd itd w 7-10 dni :///// to kompletny bezsens i uczycie ludzi ze wszystko przychodzi latwo i szybko jak na SoA CZAS TO ZMIENIC
KURWA


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:40 
Cytuj  
Ja sie nie dziwie ze tobie zbrzydlo
Zbrzydlo tobie jak i wielu innym ktorzy w krotkim czasie zmakrowali postacie i mieli zero zabawy z doskonalenia siebie w przeciagu czasu...
Poprostu taki szybki start z superbohaterem na dziendobry psuje strasznie zabawe.


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.