mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 15:07 
Cytuj  
Nie no czemu... dialog to podstawa, a moze czasami ktos zamiast ryczec, np jakis pomysl by dal, co mozna by wprowadzic...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 16:22 
Cytuj  
Gorr ja przezylem juz 6 kasacjii i jakos zyje, nadal zostalem na SC wiec tobie nic sie nie stanie jak stracisz poscac po kilku tygodniach grania(a to i tak dobra postac w tydzien mozna miec a jak ja gralem to po 3 miechach nie mialem max)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 16:52 
Cytuj  
Po pierwsze: Gorr, wiekszego idiote od ciebie rudno by bylo chyba znalezc. Nie chcesz grac, trudno plakac za toba nie bedziemy a jesli zamierzasz psuc zabawe innym, to ja chetnie zobacze jak to masz zamiar robic... :/
Po drugie: Wiem, ze GMi odwalaja ciezka robote i ze to im wszystko zawdzieczmay i wogole ble ble ble... ale zachowaliscie sie troche nie fair w stosunku do nas. Najpierw mowicie, ze zmiana mapy bedzie bezbolesna i jak to potem bedzie swietnie na soa i wogole ah i oh, po czym chcecie najpier kasowac banki a potem i postacie. Wiecie nie byoby by problemu, gdyby takie kasacje nie mialy miejsc asredni raz na 3-4 miesiace. Nie dziwcie sie, ze ludzie sa wkurwienie juz, skoro co sie natyraja nad postacia to ja traca. Kierujecie sie jakas idiotyczna filozofia, ze za kazda wieksza zmiana musi isc kasacja wszystkiego. Dlaczego teraz na CL na przyklad ludzie oddaja ile moga kasy na nowa maszyne i lacze? Bo wiedza, ze tam sa bezpieczni i zawsze beda mogli sie zalogowac i pograc swoja ukochana postacia... Nam brakuje takiego poczucia bezpieczenstswa. :sad:
Po trzecie: Nie jest to pierwsza i na pewno nie ostatnia kasacja postaci. Wybaczcie, ale nikt mi niewcisnie juz ze bedzie inaczej. Kazdy armagedon mial sie wiazac ze zmianami na lepsze i kazdy mial byc ten ostatni. A tymczasem kazdy przynosil coraz wiecej szkod... Zwiastuje nastepna kasacje, gdzies na Grudzien ewentualnie Styczen... Mi osobiscie jest juz wszystko jedno. Moze kiedys nauczycie sie, ze wprowadzajac rewolucyjne zmiany, majace na celu stworzenie lepszej przyszlosci, nie grzebie sie przeszlosci... :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 17:25 
Cytuj  
albo nie ja jusz powiedzialem swoje na temat armagedonu :/
_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aheron Mc Knee dnia 2002-09-10 18:26 ]</font>

PostNapisane: 10 wrz 2002, 17:43 
Cytuj  
Szkoda mi psyche że musiałes posunąć się do ujmowania innym myslałem że jesteś inteligętny ale się chyba pomyliłem....
niesitotne jest to jednak, mi tam kasacja pasuje sram na to prędzej czy później dopnę swojego a grać będę na złość tym którzy nie chcą bym grał "płakać za tobą nie będziemy" takie właśnie teksty mnie jeszcze bardziej mobilizują bym grał ja też bym nie płakał jakby paru kolesi mało intelektualnych na twoim poziomie i rycerza opuściło server ( do rycerza nic nie mam bo jest spoko gość ale jak mi ujmuje te się wqrwiam) bądz pewnien że też za wami płakał nie będę bo ty psyche i tak tylko od święta grasz i nie pierdol mi tu uważam że osoby które umieją grać to Lopi, Mannelesar, Voloramis, Umeribaen Akcza, narazie innych myślących form życia nie spotkałem

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 17:45 
Cytuj  
Gorr that's the spirit :grin:


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 18:41 
Cytuj  
board/viewtopic.php?topic=2064&forum=12&54
board/viewtopic.php?topic=2051&forum=12&1055
board/viewtopic.php?topic=767&forum=12&96
board/viewtopic.php?topic=564&forum=12&149
Niechcialo mi sie szukac wiecej tematow zwiazanych ze zmiana emu na SC/SOA (moze niektore sa zle wybrane ale reasumujac od wrzesnia zeszlego roku to :
- Pol lub sphere(niepamietam - zalogowalem sie ze trzy razy ale niedalo sie grac)
- nox
- nox 0.70
- pol94
- pol95
Chyba tak to szlo.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 20:58 
Cytuj  
a ja mam takie pytanie innej natury. Jakie bedzie fabularne wyjasnienie armageddonu? Bo ja dwa razy przez ten sam portal nieprzechodzie :smile:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 21:20 
Cytuj  
Panie Gorr, zacznijmy od tego, ze to jakie masz zdanie o mnie i za kogo mnie uwazasz mam w glebokim powazaniu... Nie mam zamiaru sie z toba klucic ani rozwodzic sie nad twoim intelektem, ale smiesza mnie do lez teksty typu "nie musze tu grać kurwa ale będę na złość tym którzy mnie tu nie chcą" czy "zamykajcie sobie ten temat i tak napisze nastepny!!!!" Ponadto kurwinie na wszystko i wszystkich do okola tez nie za dobrze o tobie swiadczy, no ale jak zwykle to ja jestem ten zly i glupi... takie zycie


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 21:48 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-10 21:58, Aeroth napisał:
a ja mam takie pytanie innej natury. Jakie bedzie fabularne wyjasnienie armageddonu? Bo ja dwa razy przez ten sam portal nieprzechodzie :smile:



Hmmm :smile: w sumie czemu nie :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 17:43 
Cytuj  
Gorr popatrz w lutro no juz ..... i co widziales? powiem ci !! debila!! Ale ty pierdoly gadasz ze az mi sei przykro zrobilo i po twoich slowach uwazam ze na stronie powinien byc forumulaz przy zakladaniu kat.

Psyche nie martw sie w tym co scorpio podal jest nasz rozmowa ta pamietna po ktorej zostalismy przyjaciulmi :smile: )


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.


Posty: 36
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 18:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-10 12:36, bloob napisał:
Eee marudzisz, nikogo sie tu nie traktuje jak smiecia, jedynie GM jezeli jeszcze tego nie zauwazyles :smile:



cytujemy BYAHAHAHAH to jest chory czlowiek !!!!!! ja na mircu dostalem od niego AUTO BANA trzymal mie 7 dni !!! potem gdy udalo mi sie z nim porozmawiać (/query bloob) poiweidzil nieche cie tu mam cie w dupie coi zrobisz ale na #uo-soa juz nigdy nei wejdziesz i dostalem IGNORA on ma wszytko w dupie to ham !!!!!!!!!!!! to tyle a i gdy zmnienilem se spoofa zeby nei bylo juz bana wiecie co !!!!!!!!!!! znowy auto ban (Chanserv kopp z #uo-soa powód sprytny*co ? KURWA nawet na drugim spoofi mi dal auto bana JA PIERDOLE !!!!! ZDEJMIJ TEGO AUTO BANA bo od tygodnia nei wiem co sie dzieje na serwie i nei potzrebnie wlaze jak jest pad albo restart (nie bede pisal caly czas /list #uo-soa bo to WKUIRWIAJACE) BLOOB traktuje kazdego jak śmiecia i obraza daje banay kicki i odrazu igonre CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bloobson dnia 2002-09-11 19:57 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 18:53 
Cytuj  
Bedziesz sie ladowal w czasie restartu to dostaniesz bana i po klopocie...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:07 
Cytuj  
Scorpio, nie bylo zadnej zmiany w czasie noxa, a pola 95 jeszcze nie ma :razz:

PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:17 
Cytuj  
Eldi nie będę się kłócił skoro odchodzisz to po kiego !@#$%^^&&** się odzywasz w tej sprawie jak se dałeś spokój z soa to nie interesuj się przeszłością tylko teraźniejszością i przyszłością a pisałem te kurwy itp bo to była wena lol :P poprostu byłem zdeczka zdenerwowany (całe wakacje przegrałem i kasacja) więc spokój nie ujmujmy sobie intelektualnymi tekstami :P ....

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:18 
Cytuj  
A ja cale wakacje przesiedzialem od 9 do 24 piszac skrypty i mi pies z kulawa noga nie podziekowal...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:20 
Cytuj  
To jest nieprawda yerpen dziękowałem ci nie raz na priv i pisałem też własne pomysły co moglibyście dać, inni pewnie też ale może byłeś tak zajęty że tego nie pamiętasz

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 15:50 
Cytuj  
To ja znowo pies z kolawą nogą . Yerpen Dziękuje za wspaniałe chwile na soa za te co były i za te co będą .


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 17:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 20:18, Yerpen napisał:
A ja cale wakacje przesiedzialem od 9 do 24 piszac skrypty i mi pies z kulawa noga nie podziekowal...



Yerpen ty masz o tyle dobrze ze ci nikt nie przeszkadzal ja siedzialem mniej wiecej 14h na dobe przy UO (wliczajac wychodki itd)
a mnie RODZICe jeszcze gonili wczasowicze ukladali pasjansa bla bla bla :razz:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 19:02 
Cytuj  
jest roznica pomiedzy graniem a pisaniem skryptow :smile:

I do obu : przeciez nikt was nie zmusza :smile:
Yerpen jak robisz to zeby ci dziekowali to rob to za kase :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.