mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 09:32 
 
ja niezacząłem :razz:
ale KONIEC OK


tylko zastanów się następnym razem co masz napisać...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: adar dnia 2004-07-09 10:33 ]</font>

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 10:18 
 
No i cały topic spier....ny jedną kłutnią. A tak poza tym nawiązując (jako jedna z nielicznych osób) do tematu to z chęcią ściągnął bym sobie tą gre ale przeraża mnie jej rozmiar i niewiem czy naprawde się opłaca. Chociaż po screenach wygląda bardzo fajnie...

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 10:26 
 
Podziekuj Adarowi, ktory wpierdala sie do kazdego jednego tematu z durnymi pytaniami "czy to jest free? czy ma prywatne serwery?" jak stara, zacinajaca sie plyta.

X.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 10:44 
 
Ja raczje sadze, ze jak by reszta sie nie przypierdalala do niego to by bylo dobrze. Teraz juz niewazne co powie to o wszystko sie przyczepia. Moze oni jacys niewyrzyci sa i bardzo nerwowi. Trzeba im zaparzyc cherbatke z melisy to sie uspokoja i wreszcie zapanuje lad i harmonia na tym forum. Bo juz mnie to wszystko niemilosiernie wkurwa. A ty chyba tesh jestes jakis nerwowy.Denerwuje cie to ze chlopak pyta sie czy jest to gra za free, to chyba normalne. Po to sa fora aby mozna bylo zapytac sie innych ludzi o cos czego sie niewie a oni ci odpowiedza lub nie.A tutaj ci normalni odpowiedza a ci "inni" wola sie powyrzywac i objechac kolesia z gory na dol bo zadal pytanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 11:34 
 
To niech zada pytanie RAZ, a nie dzisiatki razy w dziesiatkach tematow. Lad i porzadek tu nie zapanuje do czasu, az kolesie pokroju Adara przestana tu syf robic.

Poki Adar robi syf w dziale "Darmowe" to jeszcze da sie przezyc, ale jak wylazi z tym syfem do innych dzialow, to niech liczy sie z tym, ze bedzie dostawal po uszach.

X.

EOT


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 12:38 
 
[quote]
2004-07-09 12:34, Xanth napisał:
1... Lad i porzadek tu nie zapanuje do czasu, az kolesie pokroju Adara przestana tu syf robic.

2.Poki Adar robi syf w dziale "Darmowe" to jeszcze da sie przezyc, ale jak wylazi z tym syfem do innych dzialow, to niech liczy sie z tym, ze bedzie dostawal po uszach.



add1. syf to my może robisz a odemnie się kolo odwal !!!
add2. to podaj mi przykład gdzie syf zrobiłem (prócz flames)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 23.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 13:21 
 
uspokujcie sie wkoncu i dajcie na luz ale wedlug mnie do kogos kto ma wiecej postow musi byc respect takze luz.

A co do tych postow adara ma koles racje kto pyta nie bladzi przeciez poto jest forum zeby sie spytac jak sie czegos nie wie a nie ze kto co lubi sciagnij se gg i gadaj.

pozdro dla wszystkichi dajcie na luz :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 13:32 
 
Ilość postów nie ma znaczenia. Można napisać ich 1000 i dalej być debilem.

Kolesie typu Adar traktują forum jak komunikator, jak gg. Piszą szybko, dużo, często bez sensu, nie czytają tego co napisali przed wysłaniem. Taki styl. Takie czasy. :smile:

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 13:38 
 
Dzieffczyny przestancie... :smile: F. proponowal bym zamknąc jadaczke i nie odp. bo nie wiesz w czym tkwi problem podczas downloadu tego patcha. ( a ilosc twoich postow swiadczy o tym ze same pm piszesz:/ wiec dorosnij, wroc za kilka lat na to forum, wtedy twoje posty i pm beda na wyzszym poziomie i bardziej wartosciawe). Adar, spoko wyluzuj... Pomoge ci

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 15:55 
 
Czy ktos po kilku minutach czytania pamieta jaki był temat główny? Zróbcie jakąś arene i niech tam sie ludzie wynoszą szarpać, zamiast napisać : tylu ją ciągnie ze serv przeciążony bądż cokolwiek innego. Na moim cienkim łączu da się ją sciągnąć i to wszystko, choć tzreba poklikać dużo (nie ma nic za darmo, nawet jeżeli jest darmowe:) .


"Peace is a lie, there is olny passion..."
-Sith Codex


Posty: 1
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 07:44 
 
Witam..

Mogę troszkę opowiedzieć o servie tej świetnej gry...bo gram tam dość długo. Otóż wszystkie problemy jaki macie są opsane na forum w dziale LEGO TECHNICS :smile:. W grze są 3 klasy postaci: Waarrior, Wizard i Taoist. Jest także rozrużnienie płci :smile:, Na serverze, grają sami polacy, chyba że ludzie innych narodowości, ale umiom mówić po polskiemu. Gra jest bardzo wciągająca. Na servie, gra.. zależy od pory dnia i nocy, przeciętnie około 100 graczy.Między lokacjami, poruszamy sie teleportem, który pobiera opłate za transport.Rozróżniamy kilka zielonych lokacji, jak i kilka pustynnych (np. MM, lub Oasis). Z lkakcaji Oasis można naprzykład dojechac(na koniu, którego kupujemy na 15 level za 200k, dostępne 3 kolory :razz:)na desert, KumaDesert i AntCave.Są to lokacje powyżej 25 levelu.No jedynie na mrówki chodziłem jak miałem 16 level bo nowa zbroja była :razz:. Tetraz może więcej o harakterystyce postaci. Warrior-wojownik, jego itemy ważą duzo więcej niż itemy innych klas(dla porównania-broń wara na 30 levl waży 80, a wiza na 30 15), walczy wręcz, ubiera się pod staty AC(armour class) i DC(demension class), ma najwięcej życia, mana uaktywnia się od 28 levelu. Wizard-ma najmocniejszy spel(umiejętność) oraz ma ich najwięcej, ma najmniej życia, ale najwięcej many.Od 30 levelu chroni go MAgic Shield, który zmniejsza obrażenia. Jest to jeden ze skli, zależy od levelu, ale wizard może opanować sobie 5 mobów do pomocy. na 33 levelu to juz wymiata na wspomnianych wcześniej kumach :grin:.Taoist-dark sorcer. jego główną zaletą jest to, że może walczyć wręcz i z czarów. Jego czary to m.in. Uleczanie oraz suumoonowanie.Na 19 levelu summonuje skiletety, na 30 shinsy(ni to pies ni to smok), na 36 levelu, ELSkelly, bardzo mocne skielety.Każdy mob ma 4 levele, na 0 lev ma białą nazwe, na 1 letko niebieskom, a na 4 prawie granatową. Dodając taoist może żucać na moby trutkę, która zmniejsza AC lub Zmniejsza HP.

Pozdrawiam,

HalfMoon- Wizard 33 lvl
Palo- Warrior 27 lvl

P.S: Każda klasa ma swoje itemy, swoje zbroje, bronie itp..., które można załozyć na danym levelu, a nie tak jak chyba w tibii odrazu(niewiem w tibie niegrałem)


Posty: 14
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2004, 12:34 
 
gra zajmuje 2,8 gb i według mnie to najlepiej ja ssac w godzinach nocnych

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2004, 15:47 
 
z tego co wiem to gra naprawde jest fajna:D ale cos ostatnio slyszalem chyba od adara... ze ma jakis problem z gra... Sciagne i zobacze o co chodzi najwyzej pozniej dam ci znac adar oks ?

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2004, 15:47 
 
z tego co wiem to gra naprawde jest fajna:D ale cos ostatnio slyszalem chyba od adara... ze ma jakis problem z gra... Sciagne i zobacze o co chodzi najwyzej pozniej dam ci znac adar oks ?

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2004, 15:48 
 
qrde sorka za 2 posty :/ jezeli admin to przeczyta niech jeden skasuje :razz: i ten przy okazji tez :>


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 09:42 
 
mam problem dohodzi mi do 200 mb i wyskakuje blond comam zrobic....pomocy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 10:18 
 
looknij czasem do slownika zamiast ciagle grac.... :smile:

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 12:18 
 
Boshe ludzie na tym forum zaczynają coraz bardziej czepiać się każdego kto się tylko pomyli a zaczęło się od tego, że ktoś zamiast przeglądnąć forum to pisze jeszcze raz to samo pytanie. Teraz doszło do tego, że nawet błędów ortograficznych się czepiasz. Tragedia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 12:34 
 
sie znalazl samerytanin... ^^

dohodzi.... blond.... comam.... stary to sa podstawy! mozna popelnic jakas literowke albo cus takiego, dobra mozna jakiegos ortografa sobie strzelic, ale zeby cos takiego?? i wez sie nie rzucaj tak, sam piszesz normalnie czyli sie da, wiec inni tesh sie moga naumiec :razz:

ps. co pomysli sobie o tym forum prof. Miodek czy jak mu tam? :>

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 13:26 
 
Cytuj:
2004-07-15 13:34, D3jviD napisał:
sie znalazl samerytanin... ^^

dohodzi.... blond.... comam.... stary to sa podstawy! mozna popelnic jakas literowke albo cus takiego, dobra mozna jakiegos ortografa sobie strzelic, ale zeby cos takiego?? i wez sie nie rzucaj tak, sam piszesz normalnie czyli sie da, wiec inni tesh sie moga naumiec :razz:

ps. co pomysli sobie o tym forum prof. Miodek czy jak mu tam? :>



czepiasz się a sam robisz błedy !
znasz takie litery jak ó,ę,ą ?? LOL

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.