mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:49 
Cytuj  
Gdzie wszyscy sie smuca tam kilka osub sie cieszy :razz:


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:51 
Cytuj  
Gergoroth nie smuć ludzi bo dostaniesz bana :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:53 
Cytuj  
Zrobie takie cos : Prosze tych co wola noxa zeby podali po 3 argumety dlaczego woli noxa od pola.


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:55 
Cytuj  
hehe. cos czuje, ze otworzylem puszke pandory. teraz jak mniemam zacznie szie dyskusja gergoroth vs bloob. ale mam nadzieje, ze sie myle :grin: :grin: :grin:


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:59 
Cytuj  
BOshe jak dzieci. Jak czytam wasze wypowiedzi to aż mi się wszystkich żal robi.
Taxty w stylu ".. miałem najsilniejsza postać..", " .. byłem Mgea paker..", " grałem pół roku na pół boga..", ".. Byłem najlepszy i mi postać skasowali...", "tyle siedziałem żeby mieć tego GM'a w....".

To jest tragiczne ludzie. ULTIMA TO GRA. jak wiadomo gry onlinbe są po to żeby :
1. Dobrze się bawić.
2. Poznać nowych ludzi
3. Odstresowac sie po realnym świecie

I nie rozumiem skąd te wszystkie protesty że kasowali postacie itd. Że chcemy nasze skille zpowrotem etc.
Jeżeli chodziło wam tylko o to żeby mieć jak najlepsze staty i "byc lepszym od innych" to naprawde mi was żal. Ja gram w UO z tych powodów które wymieniłem. Kikakrotnie gdy doszedłem już do czegos swoją postacią < zarówno na SC jak i innych shardach >, po prostu zmieniałem albo postać < trochę się nudzi grać kilka miechów jedną > albo świat.
Pozatym w Ultimie chodzi o klimat. Przeszedłem na Aw poniewaz tam mało kto gra dla statów i wyższości nad innymi. Tam jest <był, bo nie wiem co teraz będzie > klimat utworzony przez graczy < nie wymuszony jak na CL >, tam nikogo nie obchodziło ile masz STr czy Sworda, tam nikt bez sensu < w większości > nie makrował czy nie oszukiwał. Niektórzy wspominali "cukierkowy" klimat. Jak ten ktoś uważa iż kliamt zależy od ostrych akcji i rzucania mięsem na prawo i lewo to niech idzie na Niemieckie shardy. Najlepszymi światami RPG były shardy rosyjskie, tam grali zarówno angole jak i rosjanie i klimat był świetny < trzeba język dobzre znać >.
Heh im więcej piszę tym całość coraz bardziej nie trzyma się kupy, więc zakończę, Jak mnie natchnie to dopisze coś :smile:


_________________
..Fear of the dark...

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:01 
Cytuj  
Ultima online jeo to zeby:
1.nimyc sie.
2.niejesc.
3.nie spac.
4.miec sny wiazane z u w nocy.
5.zle sie uczyc.
6.itd.
:razz:


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:02 
Cytuj  
no i ofkoz wybrałem lizanie muszelki :grin: :grin: :grin:
CO do Avatara karaniry to zgadzam się z moimi poprzednikami z 3 i 4 < chyba > strony :smile:


_________________
..Fear of the dark...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:05 
Cytuj  
Gorg, fakt UO wciąga. Mnie na początku też :grin: :grin: :grin:
Ale jednak te wartości każdy potem dostrzega. Mi mogą nawet kasować postać co tydzień :grin: :grin:. PRezjśc questa bogiem czy zabić kogoś napakowanym Jasiem to nic cięzkiego. A przejdzice KWesta n00bem wrażenia jakich nei zapomniecie do końca życia < o ile nie będzie tylko siekania na lewo i prawo coraz to lepszych potworów >:)


_________________
..Fear of the dark...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:05 
Cytuj  
Brawo brawo! Mamy juz 20% lizaczy muszelek. No! Polski narod sie poprawia i reformuje:P

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:07 
Cytuj  
Acha Oyci3c bo tak się zastanawiam już od kilku dni, co jest na tym twoim avatarze bo jakoś nie mogę dojść :smile: Proszę jeśli to możliwe o jakiś niezbyt skomplikowany i zrozumiały opis. Z góry dzięki:D


_________________
..Fear of the dark...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:09 
Cytuj  
A to jest stforek:P Z gwiezdnych wojaczek:P A taki smieszny i mi sie rozmazal:P

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:13 
Cytuj  
Geeez. może tylko powiedz mi z której strony mam patrzyć????? to jest w jakimś rzucie izometrycznym??????


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:16 
Cytuj  
Ufffffff a już myślałem że tak naprawdę wygląda Oyci3C :grin:

Niewiadomo co by się stało gdyby w takiej postaci pojawił się na zlocie :razz: , który znikł tak samo szybko jak się pojawił :razz:

Pstryk.. jest zlot :grin:
Pstryk.. niema zlotu :sad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 22:53, Gergoroth napisał:
Zrobie takie cos : Prosze tych co wola noxa zeby podali po 3 argumety dlaczego woli noxa od pola.

1. Latwosc obsugi
2. Wstaje w 2minuty z pelnym swiatem
3. Natychmiastowy kontakt z tworcami w razie ew. bugow, prosb itd

poza konkursem

4. Znikoma ilosc bugow
| 5. Nowy system walki
| 6. lodzi
| 7. ras
8. Stabilny
9. Brak lagow przy bardzo duzym obciazeniu.
C o w tej chwili dla serwera bardzo wazne, po prostu mamy slabe lacze i slaba maszynke...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:19 
Cytuj  
Ty się nie smiej bo też lepszego avatarka nie masz....

OKO < albo jakiś inny otwór, to już waszej fantazji pozostawiam ( Oyci3c masz pole do popisu w związku z lizaniem muszelek ghy ghy)>

ale no coż..... takiego jeszcze chyba nikt nie ma :smile:

_________________
..Fear of the dark...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toma$$us dnia 2002-05-05 23:28 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toma$$us dnia 2002-05-05 23:33 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:22 
Cytuj  
Pstryk.. Shinji chcial zlot
Pstryk.. Resta go olala
:lol:

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:31 
Cytuj  
Teraz tak wracając do tematu. Wszyscy mówią NOX super, the best itd. Jednak nikt z was nie gał na POL'94. Dla mnie wypas, zero lagów, zero padów, < sprawdzalismy keidyś przepustowość, 15 osób na SDI praktycznie minimalny lag >. Więc zanim zaczniecie komentowac to dajcie szanse temu serverkowi. Bo założę się jakby był NOX to by reszta truła że chcą POLA bo był lepsze itd etc. Bo pewnie nowe bugi by były i problemy.

_________________
..Fear of the dark...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toma$$us dnia 2002-05-05 23:38 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:46 
Cytuj  
Ja tam jestem za NOXem, ale sie musze dostosowac :grin:, jak POL upadnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:47 
Cytuj  
Toma$$us juz sie gdzies produkowalem. POL nie zzera lacza az tak bardzo. W ogole lacze to inna bajka. POL zzera PROESY PROCKA. A ten nie jest duzy na SC. I po prostu dlatego beda LAGI. Kumajet?

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:48 
Cytuj  
Ja chcę zlot :grin:

Ja mam fajnego Avatara :grin:

Ja chcę lizać muszelkę :grin:

Ja chcę grać na SoA :grin:

Ja chcę.........


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.