mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 20:33 
Cytuj  
A co ja mam do przyzwalania, czy zabraniania?
Czy ja jestem jakiś policjant, czy moher, albo anarchista?
W MMO powinni grać dorośli ludzie i tak ich traktuję.
Odpowiedzialność zbiorowa? No jasne, skoro pije piwo, znaczy że złodziej, bo każdy pijak to złodziej ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 21:39 
Cytuj  
Soul, daj spokój. To nie jest towarzystwo do rozmowy, to plebs "pospolitego ruszenia" w większości z warcry - polskiego autorytetu moralnego na przodzie z huraganem zarrim. Poraz kolejny nieźle się usmiałem. Przypominacie marny kabaret, gdzie publicznośc dawno wyszła, światła dawno zgaszono a wy gracie swoje nędzne role dalej :).

A teraz pomyslcie, skoro RL jest teraz tak silne, co by było gdybyśmy używali botów. Osobiście cały serwer na klate bym przyjął, a tak utknałem na 42 lvl w zielonym secie i ledwo na potionki starcza.


_________________
OrleOko czuwa...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 22:22 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Soul, daj spokój. To nie jest towarzystwo do rozmowy, to plebs "pospolitego ruszenia" w większości z warcry - polskiego autorytetu moralnego na przodzie z huraganem zarrim. Poraz kolejny nieźle się usmiałem. Przypominacie marny kabaret, gdzie publicznośc dawno wyszła, światła dawno zgaszono a wy gracie swoje nędzne role dalej :).

A teraz pomyslcie, skoro RL jest teraz tak silne, co by było gdybyśmy używali botów. Osobiście cały serwer na klate bym przyjął, a tak utknałem na 42 lvl w zielonym secie i ledwo na potionki starcza.


Wez sobie stworz sekte, wmawiaj swoim podwladnym owieczkom jaki to jestes super i daj innym spokoj. Stary to jest tylko gra wideo, nie trzeba sie tym tak podniecac, tymbardzije ze to jest mmo. Ja pierd*** wystarczy zebrac watache ludu i done - masz silna gildie. Czy ty naprawde myslisz ze to jest kurwa jakas zazdrosc?
Inni poprostu wyrazaja listosc na twoj temat, bo naprawde trzeba miec cos nie tak ze swoja samoocena jesli chce sie w takim stopniu dowartosciowywac w grach.

Anyways dla mnie jakiekolwiek cheatowanie w grach to jest poprostu zal. Te gry sa zaprojektowane dla debili - tardy sobie daja z nimi rade, a i tak znajda sie tacy co musza sobie pomagac ulatwieniami bo wciskanie guzikow przerasta ich zdolnosci manualne.


Posty: 1
Dołączył(a): 15.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 22:49 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Zarri dasz rade wyjebać w kosmos ich forum czy trzeba wpierw ci zapłacić?


Przeciez oni i tak sa juz skonczeni, w kazdej nastepnej grze mmo beda mieli przyszyta latke oszustow i tylko tacy sami oszusci jak oni (np. Souless) do nich dolaczaja :)
Royal Legion to gildia cheaterow i tak juz zostanie. Nie ma co bic piany wiecej. Olac po prostu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 10:09 
Cytuj  
zrobcie to samo co robia np na serverze teon w l2..
Ludzie ludzi raportuja za uzywanie 3rd softu..
To czy ktos uzywa czy nie to juz osobna sprawa ale strzelajac seria na oslep jest spora szansa ze kogos sie trafi:>
i teraz przekladajac to na Aiona..raportujecie goscia za cheaty..wystarczy powiedzmy 20-30-50 oosb..wtedy ncsoft bada sprawe, jak znajda ma bana -znaczy byl winny,byl cheaterem
Zwyciestwo.

Tylko ze druga strona robi to samo, wiec moze byc remis:).

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 12:30 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
zrobcie to samo co robia np na serverze teon w l2..
Ludzie ludzi raportuja za uzywanie 3rd softu..
To czy ktos uzywa czy nie to juz osobna sprawa ale strzelajac seria na oslep jest spora szansa ze kogos sie trafi:>
i teraz przekladajac to na Aiona..raportujecie goscia za cheaty..wystarczy powiedzmy 20-30-50 oosb..wtedy ncsoft bada sprawe, jak znajda ma bana -znaczy byl winny,byl cheaterem
Zwyciestwo.

Tylko ze druga strona robi to samo, wiec moze byc remis:).


Tia i do tego wszyscy by biegali z exp penalty... Bardzo sensowne rozwiązanie.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist


Posty: 33
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 13:17 
Cytuj  
ja tylko ostatnie 3 grosze wrzuce

lekko zlosliwie, do RL, "tylko winni sie tlumacza" inni wychodza z zalozenia ze psy szczekaja, karawana jedzie dalej, ale widze ze wam sie podoba bycie w centrum uwagi i napinanie swojego e-penisa

a co do caloksztaltu sytuacji
wychodzi polaczkowatosc na wierzch, zakombinowac w ten czy inny sposob, byle do przodu, i mnie osobiscie wali, czy NCSoft przyzwala na takie czy inne praktyki czy nie przyzwala, uczciwy czlowiek, dziala uczciwie niezaleznie od sytuacji

Soulles ->> przykro mi, ze swiadomie przyzwalasz i poprierasz oszustwa w zyciu (sporcie czy finansach czy chocby grach) twierdzac ze zycie jest za krotkie zeby tego nie robic, zycze ci serdecznie, zeby jakikolwiek oszust cie oskubal, dzialajac w ramach przyjetego prawa, i twierdzac ze zycie jest za krotkie zeby zyc uczciwie, i frajerow trzeba skubac

patrzac na panow, zaczynam sie wstydzic, ze jestescie Polakami, i jednoczesnie przestaje sie dziwic innostrancom, ze przekladaja taki obraz na reszte narodu

ale to juz przyczynek do innej, szerszej, i pewnie akademickiej dyskusji o kondycji moralnej i inteligencji spoleczenstwa

jak dla mnie: HAVE A NICE LIFE

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 15:36 
Cytuj  
O jeden uczciwy...ale zapewne tylko w grze:)
albo na forum..

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 15:52 
Cytuj  
No to w sumie i tak lepiej niż nieuczciwy w RL (=>real) jak i w grze. No nie?


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 16:15 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
O jeden uczciwy...ale zapewne tylko w grze:)
albo na forum..


niby dlaczego?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 16:27 
Cytuj  
Może wstąpił do wiadomej gildii :D Tej najlepszej :D


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 20:04 
Cytuj  
Cirilla+ napisał(a):
wychodzi polaczkowatosc na wierzch
[...ciach]

Soulles ->> [...ciach] zycze ci serdecznie, zeby jakikolwiek oszust cie oskubal, dzialajac w ramach przyjetego prawa, i twierdzac ze zycie jest za krotkie zeby zyc uczciwie, i frajerow trzeba skubac


By sie do jakiejs sygnaturki nadawalo :D

Swoja droga musisz mnie naprawde dobrze znac, skoro takie rzeczy o mnie piszesz... szkoda ze to najwyrazniej znajomosc jednostronnie wirtualna, ale niech ci bedzie, wole polaczkowatego trolla piszacego po polsku, niz pokemonem :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 20:19 
Cytuj  
No niestety Soul obawiam sie, że Twoje słowa i obecność w RL są właśnie tak odbierane :]


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 33
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 20:24 
Cytuj  
Soulles nie znam cie, czytam tylko co piszesz :
Cytuj:
Życie jest krótkie, jak można wykorzystać lukę w systemie, to się to robi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 21:14 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
No niestety Soul obawiam sie, że Twoje słowa i obecność w RL są właśnie tak odbierane :]


A może to i dobrze, przynajmniej jakieś pajacyki mają rozrywkę :)
A ja od bardzo dawna robię w rozrywce i nie zamierzam przestać :D
Nawet teraz, czekam na kolejnego newsa, ale to już zupełnie inna branża niż mmo :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 01:02 
Cytuj  
Znaczy chodzi o to ze AION to gowniana gra, w ktorej mozna zdobywac twierdze w 2 minuty i jest to OK? To gra w ktorej trzeba sie najebac jak osiol zeby cos(?) znaczyc?A prowadzi gildie koles co co lubi byc lepszy, i uwaza ze niewazne co mowia, byleby mowili?
AION bedzie 3 gra zabita przez NCsoft. Bo to jest zalosne

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 08:31 
Cytuj  
Karghoul napisał(a):
AION bedzie 3 gra zabita przez NCsoft. Bo to jest zalosne


Nie zabija się kury znoszącej złote jajka :)
Jeśli myślisz, że NCSoftowi chodzi o cokolwiek innego, niż kasa, to znaczy, że to nie jest ten świat równoległy, w którym być powinieneś, wracaj do siebie :)
Przekonali miliony by im płaciły za rozrywkę, znaczy że rozrywka tam jest.
Ba, te miliony przedłużyły ważność kont, a to dopiero jest wyznacznik sukcesu.


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 09:11 
Cytuj  
chyba wszyscy zyjemy w rownoleglych swiatach,
Cytuj:
To gra w ktorej trzeba sie najebac jak osiol zeby cos(?) znaczyc?
ja myslalem ze gra sie po to, zeby miec rozrywke, kontakt z ludzmi zamiast gapienia sie na przyklad w TV
zeby cos znaczyc, to trzeba cos robic w zyciu, i fakt w zyciu to trzeba sie raczej narobic zeby cos znaczyc, a w grze ? omg

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 09:42 
Cytuj  
Czesc. A wy jeszcze o tym?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 11:03 
Cytuj  
Cirilla+ napisał(a):
chyba wszyscy zyjemy w rownoleglych swiatach,
Cytuj:
To gra w ktorej trzeba sie najebac jak osiol zeby cos(?) znaczyc?
ja myslalem ze gra sie po to, zeby miec rozrywke, kontakt z ludzmi zamiast gapienia sie na przyklad w TV
zeby cos znaczyc, to trzeba cos robic w zyciu, i fakt w zyciu to trzeba sie raczej narobic zeby cos znaczyc, a w grze ? omg


W grze zeby cos znaczyc tez trzeba sie narobic dlatego warto doceniac pasjonatow i tych ktorym sie chce. Dzieki takim ludziom gra sie przyjemniej i masz dostep do pelni rozrywki a nie tylko czesci :)

Zadaj sobie pytanie czy chcialabys grac/chcial w gildii gdzie panuje totalny luz organizacyjny i nigdy nic nie wiadomo ?
Jest rajd i nawet nie wiesz gdzie idziemy, co robimy, jaka jest strategia.
Atakujesz Fortece a w twojej druzynie nie ma healerow, nie mowiac juz o tym ze ci trzej w grupie kolejnej sa niewidoczni i stoja sobie przed tankami :)
Przykladow mozna duzo mnozyc. Dlatego kazda gildia znajdzie swoich amatorow. O ile jednak luzny styl jest do zniesienia przez 1-2 miesiace o tyle tylko w dobrze zorganizowanej gildii masz gwarancje ze ludzie ci nie pouciekaja i beda z toba grali dalej. Luzna gildia skacze po tytulach i nie jest pewne czy jutro, mimoze tobie gra sie podoba, nadal beda chciali grac. W zorganizowanej masz pewnosc ze gildia pozyje rok dwa i nawet jesli tobie sie gra znudzi to kiedys wrocisz i bedzie do czego :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.