mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 15:04 
Cytuj  
Thread przeradza się/przerodzi w bezsensowny flame , jednym się WAR spodoba inni zostaną w WoW , ja wiem w co będę grać i tyle , każdy powinien sobie wyrobić opinię samodzielnie a nie bazować na innych.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 15:13 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Stobek napisał(a):
PvP w WoW to żałość, BG to jakaś pomyłka, areny też są śmieszne. Nawet niechce mi się pisać czemu bo to jest oczywista oczywistość.


heheh ile ranking? 1400?

lol o czym to wogole rozmawiasz, Jaki ranking ?
Ranking to ja mam w CS-a a nie mmo..


Nie rozmawiam z Tobą, nie oszukuj się :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 15:40 
Cytuj  
anapolon napisał(a):
Co wy piszecie ze kazdy skill taki sam hah gram swordmasterem i co skill to inny jeden mam na atak drugi na obrone tarcza a trzeci na spowolnienie wroga itd wiec o co chodzi? Piszecie jakies bzdury o starozytnej grze WoW ktora jest biedna juz wolal bym L2 od tego bajkowego crapu. Sory ale piszcie sobie o WoWie w innym dziale.


A Ty o L2 pisz w dziale azjatyckie mega-grind fest :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 15:49 
Cytuj  
Mi się wszystko (oprócz strony technicznej) w warhammerze podoba :)
Polecam!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 17:33 
Cytuj  
Widok keepa Mrocznych elfów >>> all.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 18:34 
Cytuj  
anapolon napisał(a):
Piszecie jakies bzdury o starozytnej grze WoW ktora jest biedna juz wolal bym L2 od tego bajkowego crapu.

Gayowa- bajkowa grafika L2 versus bajkowa grafika WoW.
Gratz porownania:f

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 20:00 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
anapolon napisał(a):
Piszecie jakies bzdury o starozytnej grze WoW ktora jest biedna juz wolal bym L2 od tego bajkowego crapu.

Gayowa- bajkowa grafika L2 versus bajkowa grafika WoW.
Gratz porownania:f


idzcie sobie obydwaj pograc w AoC , tam macie zajebista grafike :)


_________________



*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 21:37 
Cytuj  
w sumie jak pare osob tutaj (z tego co pisali) - miewam zazwyczaj otwarte dwa clienty. WHO i WOW. Martwi mnie to. Kiedy chce sie pobawic w farme i instancje - musze przeskakiwac na warcrafta -a- kiedy chce zaczerpnac swobody, bezstresowego "rob co chcesz" - musze przelaczac sie do tej drugiej. EVE na szczescie mozna pozostawic sobie samemu i przypomniec sobie o nim jak cala reszta serwerow padnie.

granie tylko w jedna z tych pozycji doprowadzi do przedawkowania - bedzie sie chodzic i marudzic jaki ten wow/who do dupy - po tym jak gralo sie w niego z przyjemnoscia 3 lata (ludzie wstydu nie maja). Nie mozna caly czas pvpowac ani caly czas cwiczyc nastepnego bossa w nastepnym raidzie z pierdyliardem hpkow w roli glownej.

Ani jedna ani druga pozycja nie zasluguje na ocene wyzsza niz 6-7/10, w sumie maja z 8-9/10. Gdy usuna z who wiekszosc bugow bedzie 10/10. Tylko kuzde kolejny abonament ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:54 
Cytuj  
przed premiera AoC kilku ludzi z forum zrobilo taki hype na ta gre ze wtopilem kase. teraz ci sami ludzie zachwalja pod niebiosa wara bluzzgajac jednoczenie aoc. nie chcac zeby sytuacja sie powtorzyla wyzebralem od kogos z gildii konto do wara i chcialem rpzetestowac czy naprade taka dobra(czemu nie ma triala?!?!)
od 3 dni juz gram w wara( a gram kolo 12h dzienie) i moge sie podzieic pierwszymi wrazeniami.

instalacja ok. patchowanie spoko, tylko szkoda ze jak chcialem odpalic gre wyskoczyl jakis error - musialem reinstalowac ;/. wkoncu odpalilem gierke i moim oczom ukazala [img=http://img99.imageshack.us/my.php?image=beztytuuiy3.jpg] loading screen [/img] :roll: . pozniej juz bylo lepiej. po wyborze serwera zrobieniu swojego dwarfa wszedlem albo weszlem do gry. no i tutaj pierwsze zaskoczenie: grafika rodem z 2000 roku. w grze mialem full detale max rodzielczosc a gra wygladala ochydnie i ilosc FPS rowniez pozostawiala wiele do zyczenia (gdzie wow chodzi mi w max detalach kolo 70 FPS). nie chcac sie meczyc z pokazem slajdow wystawilem faster framerate i jazda. ustawiam bidny biore questy i lece zabijac. i tutaj doznalem szoku. moja postac (dwarf) porusza sie jak kawal szescianu + moby i ich animacja wygladaja zalosnie, poczulem sie jakbym gral w might and magic V albo bugerfalla (ok nie bede czepial sie animacji, jestem pro tibia playerem a tam animacja jest porownywalna do wara.) questy dosc ciekawe i latwe, widac na mapie gdzie znajduje sie jaki quest. skille szalu nie robia. inzynierem mialem przez kilka pierwszych lvl wiezyczke + strzal z guna i jakis granat (reszty skilli sie nie uzywalo). troche zniesmaczony biciem mobow odpalilem sceneria i stalo sie to co podejzewalem a mianowicie uprzedzeony i zniesmaczony wszystkimi bgs z wowa nie wytrzymalem nawet 3 scenerio ;/. wrocilem do "glownego swiata" i kontynuowalem questy. i tutaj pozytyw! public questy sa zajebiste. bardzo mi sie podobaja i naleza sie slowa uznania tworcom za nie zerzniecie chociaz jednej rzeczy z innych mmo. w tym momencie nalezy dodac ze przez pierwesze 5 godizny grania mialem 2x blue screeny, 1 zawieszenie kompa, 3x wyjscie do windowsa, 1x black screen. Po zrobieniu multow questow o poskillowaniu jakis tam proffsji (one w ogole cos daja?) nastepna rzecz rvr ktora wszyscy tak zachwalaja okazala sie fajna choc nie do konca. takie otwarty-zamkniety bg z wieksza iloscia osob. tak sie zastanawialem po co ja ich leje? za mniejsze ceny u vendorow? za bonus do renown... hm mnie wiem. wiem natomiast ze bez przynajmiej czesciowego lootu rpzecinika (niech chcociaz mu jeden itemz glowy spadnie albo caly gold z plecaka badz bagi albo najlepiej utrata xp). po kilku chwilach nie mialem juz motywacji zeby robic krzywde zielonym. akurat jak gralem to wyszed lz tego jakis brainless zerg ;/ no ale tak to juz jest w masowkach :(. w ogole nie wiem jak to jest ale chyba po moim uber pvp skillu z wowa jak walczylem to mialem uczucie ze wszystko odbywa sie w slow moition. w warze pvp nie doznalem tych emocji tej adrealiny co np na arenach w wowie(gdzie msuisz sie troszyc o rating) albo wojen klanow w tibii (gdzie musisz sie naprawde troszyc o swoje zycie).

k dochodze do jednej konkluzji. gra ssie pale az po same jaja. teraz juz wiem czemu nie ma triala czy tam buddy keya :P zeby lduzie w ciemno kupili ten crap. potrzeba naprawde sporo patchy zeby cos z tej gry zrobic.
naprawde nie wiem co utrzyma wiekszosc graczy przy tej grze dluzej niz 3 miesiace ( scnerio nudza sie po dniu). na samym rvr gra sie nie utrzyma. mam nadzieje ze sie myle. Oczywisice moje wrazenia sa czysto subiektywne :P

ps: jedyny plus tej gry ze jest nowa a nowa = chce sie grac. (przynajmiej przez pierwsze kilka godzin)

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:04 
Cytuj  
Masz kurwa grafike z 2000 roku (screen "własnoręczny").

Obrazek

Sorry, gra ma zjebany silnik, który krztusi kompy, nie powala grafiką jak AoC, ale gadanie o przedpotopowej oprawie jest z dupy wzięte.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:05 
Cytuj  
Co do grafiki tez na poczatku bylem zawiedziony, ale wystarczy w sterownikach karty graficznej na sztywno odpalic anizo i antyaliasing i gra wyglada o niebo lepiej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:10 
Cytuj  
@up2up

Dziwne tlumaczenie... wyjdz z gry poustawiaj sobie w karcie graficznej... IMO bez sensu. Gra ma byc zoptymalizowana pod blury, shadery, AA etc. a nie, zmuszac ja do tego z poziomu karty graficznej.

@2up

Gosc przynajmniej opisal swoje wrazenia a ty od razu z bluzgami, po co?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:10 
Cytuj  
To twoje wrazenia ja mam zupelnie inne wiec nie ma sensu gadac o tym ale powiedz mi jaki sens jest w ym momencie dawac triala czy buddy keya jak na serwerach sa kolejki? Tak jak w wow o ile pamietam nie bylo czegos takiego dlugo bo poprostu nie bylo potrzeby.

Mi sie grafika animacja postaci podoba bardzo a tez gralem 3 lata w wowa.
Widze ze sporo rzeczy wymaga poprawienia w tym optymalizacja ale wczoraj to wogole gralo mi sie bezproblemowo i bez przycinania a mam 1 G pamieci i gf 7600 .No ale moze to lokacja mniej wymagajaca(jakiej bagna)
A modele kransoludow sa najlepsze jakie widzialem w mmorpgu te z wow to przy nich jakis kawal. Tak powinien wygladac dorf i tyle:)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 11:24 
Cytuj  
postacie moim zdaniem są bardzo ładne i wyglądają uważam tak jak powinny, przynajmniej krasnolud to krasnolud, elf to elf itd, grafika jest bardzo ładna.
Biorąc pod uwagę walki jakie się tu odbywają to nie byłoby sensu robienie grafiki na poziomie aoc bo w większych zadymach nikt by nie miał nawet czasu zwracać na to uwagę i tak jak wile osób nieraz pisało lepiej żeby gra lepiej chodziła niż wyglądała :)
Klimat i muzyka oraz efekty dźwiękowe bardzo mi się podobają i jeśli tylko zlikwidują bugi to będzie super :)
polecam z czystym sumieniem, pomimo że byłem zagorzałym przeciwnikiem tej gry :)


_________________
no more wow...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 12:07 
Cytuj  
nic mnie w tej grze nie wnerwia tak jak brak efektow czarow, albo ich niedopracowanie.
i ogolnie efektow.

w wowie jak druid albo paladyn albo ktos rzuci na ciebie healing albo hot widac ze lataja dookola ciebie listki albo rozblysniesz jasnym swiatlem albo cokolwiek, a tutaj o tym czy ktos mnie leczy czy nie dowiaduje sie z lecacych dokola mnie zielonych cyferek albo ewentualnie buffa przy portrecie.

to samo z czarami damage'ujacymi. nie wspomne juz o tym ze UI tak wyswietla dmg jakby najpierw wyliczyl i zadal obrazenia a pozniej wyswietlil animacje czaru/ataku.

Unresponsive UI, ktory psuje plynnosc combatu.



Takie sa moje pierwsze wrazenia.
Gra mi sie przyjemnie, mythic musi nad tym popracowac bo tona graczy odleci. Zobaczymy jak sie to dalej rozwinie.


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 12:09 
Cytuj  
IMO Ash podczas kilkuset osobowego zergu sam z przyjemnością wyłączysz wszystkie efekty... i nie tylko dlatego żeby podnieść fpsy

Edit zrobiony dla inside;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 24 wrz 2008, 12:16 przez Neonin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 12:13 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Ash podczas kilkuset osobowego zergu sam z przyjemnością wyłączysz wszystkie efekty... i nie tylko dlatego żeby podnieść fpsy

Tu sie mylisz. Ja nie wylaczalem z przyjemnoscia.
Mnie denerwuje ze poziom ich opracowania jest strasznie nie rowny. Jeden wygladaja mega-zajebiscie, inne jakby ktos w paincie malowal.. z pojedynczych pixeli.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 12:31 
Cytuj  
Znaczna wiekszosc czarow wyglada jak z dupy.

Wystarczy porownac icebolt czy shadowbolt z wowa z tym co rzuca DE Sorcka. Jak widze kupe obsranych pixeli lecacych w moja strone, to wiem ze to jest doombolt, czy co ona tam ma.
To samo tyczy sie czesci czarow bright wiza.

Smuteg.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 12:33 
Cytuj  
hm fireball bw wyglada zajebiscie.
smutek to byl w wowie jak sie spotykalo 50vs50.
skoncz juz nestor porownywac bo naprawde pierdolisz bez sensu.
i rozumiem, ze dla ciebie jedyna sluszna gra jest wow, ale dla mnie i dla czesci innych osob tutaj nie.
dla mnie efekty w war'ze sa ok, natomiast caloksztalt graficzny wow'a jest dla mnie na maxa chujowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 12:37 
Cytuj  
Czary BW to jedyne jakie sa dopracowane (w miare) w grze. Podobnie jak animacje ich castowania.
Reszta to takie latajce gowna, ktore albo lataj zbyt powoli, po trajkteroiach liczonych z dupy, albo jeszcze gorzej.
Jedynym ladnym (naprawde), czarem jaki do tej pory widzialem Jest Pandemonium.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.