mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:02 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):

Dokładnie, to straszne, że ludzie z tych nudów (czekanie na WotLK), bawią się w beta testerów (WAR retail) :D


Jaki shame, że WoW z tymi dwoma dodatkami będzie nudny jak flaki z olejem, a ta "beta" daje niezapomniany fun.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:08 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jaki shame, że WoW z tymi dwoma dodatkami będzie nudny jak flaki z olejem, a ta "beta" daje niezapomniany fun.


Zobaczymy ile będziesz miał "funu" po 2 latach "claimowania keepów".


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:17 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Razoth napisał(a):
Jaki shame, że WoW z tymi dwoma dodatkami będzie nudny jak flaki z olejem, a ta "beta" daje niezapomniany fun.


Zobaczymy ile będziesz miał "funu" po 2 latach "claimowania keepów".

Ciekawe ile tu masz funu po 3 latach, farmieia identycznie wygladajacych instancji/skryptow.

sorry gram w WOTLK od czasu do czasu. Blizzardowi koncza sie juz pomysly chyba na nowe instnacje. Bo te nowe roznia sie od starych wygladaem. Reeszta wyglada jak copy-paste wlacznie ze skryptami -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:21 
Cytuj  
No na szczęście keepy są niepowtarzalne i unikatowe :)

Wasze ograniczenie mnie czasem przytłacza, nie widzicie, że wszystko się znudzi, to tylko kwestia czasu.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:25 
Cytuj  
buff ile? jesli beda ludzie z daoca to mozna sie bawic pare lat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:28 
Cytuj  
no to spoko, zobaczymy
serdecznie się zdziwię i ucieszę, jak dożyję gry, która się nigdy nie nudzi


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:30 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
No na szczęście keepy są niepowtarzalne i unikatowe :)

Wasze ograniczenie mnie czasem przytłacza, nie widzicie, że wszystko się znudzi, to tylko kwestia czasu.
rece.
ile ludzi gra w CS-a ? UT2 ? Ile kruwa gra w StarCrafta na jebanym Lost Temple ? No ja pierdole, az sobie musze poprzeklinac.
Wez odjedz i przepadnij.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
rece.
ile ludzi gra w CS-a ? UT2 ? Ile kruwa gra w StarCrafta na jebanym Lost Temple ? No ja pierdole, az sobie musze poprzeklinac.
Wez odjedz i przepadnij.


Gra dużo ludzi, co nie znaczy, że pojedynczy gracze ciupią w to X lat non stop, znam dużo graczy starcrafta i grają już tylko sporadycznie
CS? ludzie z którymi grałem przestało już grać w CSa
UT2 nie wiem, pewnie też nie wyjątek

Zobaczysz, że w nudnego jak flaki z olejem WoWa ludzie będą grali jeszcze 100 lat, tak jak w DiabloII, które jest jeszcze nudniejsze a jest non stop w top 10 sprzedaży w empiku.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:39 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
serdecznie się zdziwię i ucieszę, jak dożyję gry, która się nigdy nie nudzi


Nikt nie mówi o tym że WAR nigdy się nie znudzi. Nikt nie mówi o tym co będzie za parę lat. Są jednakże dwa niezaprzeczalne fakty: 1. WAR kopie WoW'a swoim gameplayem po jajach. 2. Po premierze WotLK która nic w tej materii za bardzo nie zmieni, będzie kopał dalej.

WoW się niestety skończył, nawet jako gra PvE nie oferuje nowych pomysłów w nadchodzącym dodatku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:45 
Cytuj  
Może i kopie dla mnie osobiście gameplay jest zbliżony, inaczej są rozłożone akcenty :]
Co do WotLK to o ile wiem jeszcze nie wyszedł, być może okaże się, że jednak jakieś nowe pomysły są :p
Jednak dodatek to dodatek, a nie nowa gra, więc to będzie nadal stary nudny WoW.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:47 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
iniside napisał(a):
rece.
ile ludzi gra w CS-a ? UT2 ? Ile kruwa gra w StarCrafta na jebanym Lost Temple ? No ja pierdole, az sobie musze poprzeklinac.
Wez odjedz i przepadnij.


Gra dużo ludzi, co nie znaczy, że pojedynczy gracze ciupią w to X lat non stop, znam dużo graczy starcrafta i grają już tylko sporadycznie
CS? ludzie z którymi grałem przestało już grać w CSa
UT2 nie wiem, pewnie też nie wyjątek

Zobaczysz, że w nudnego jak flaki z olejem WoWa ludzie będą grali jeszcze 100 lat, tak jak w DiabloII, które jest jeszcze nudniejsze a jest non stop w top 10 sprzedaży w empiku.

Po drugie z góry zakłdasz ze WAr za rok bedzie dokładnie tym samym co jest teraz. Zupełnie jakby Mythic nie pracował nad czyms nowym (co jest głupotą bo Mark powiedzial, ze maja juz w planach dodatek i na najblizsze 4 miesiace content patche wiec, uwazam ze dalej pitolisz głupoty).
Ok./ Moglem podać za przykład Diablo 2. Ale w twoim mniemaniu nic by to nie zmieniło.
Wez zdjemij klapi z oczy i przejrzyj. Jednak farmowanie zywych graczy, jest zawsze torhce inne, niz farmowanie skryptow :E.
Cytuj:
Co do WotLK to o ile wiem jeszcze nie wyszedł, być może okaże się, że jednak jakieś nowe pomysły są

Niektóry już w ten dodatek graja/grali, wiec no ekhm..
Ja zobaczylem ze musze miec 77lvl zeby sie bawic w to nowe PvP to mi rece opadły poprostu..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:50 
Cytuj  
OK zdjąłem klapki :)
I dostrzegłem, że "farmowanie zywych graczy, jest zawsze torhce inne, niz farmowanie skryptow" nie powaliło mnie to, to nawet zgadza się z tym co pisałem wcześniej.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:51 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
iniside napisał(a):
rece.
ile ludzi gra w CS-a ? UT2 ? Ile kruwa gra w StarCrafta na jebanym Lost Temple ? No ja pierdole, az sobie musze poprzeklinac.
Wez odjedz i przepadnij.


Gra dużo ludzi, co nie znaczy, że pojedynczy gracze ciupią w to X lat non stop, znam dużo graczy starcrafta i grają już tylko sporadycznie
CS? ludzie z którymi grałem przestało już grać w CSa
UT2 nie wiem, pewnie też nie wyjątek

Zobaczysz, że w nudnego jak flaki z olejem WoWa ludzie będą grali jeszcze 100 lat, tak jak w DiabloII, które jest jeszcze nudniejsze a jest non stop w top 10 sprzedaży w empiku.


Buhahaha, ten top 10 sprzedaży z empika to możesz sobie głęboko w dupę włożyć! Niech empik podaje ile sztuk się sprzedaje. Do dnia dzisiejszego tylko Wiedźmin przebił Baldrus Gate jeżeli idzie o liczbę sprzedanych kopii jakiejkolwiek gry a sądząc po tym co podaje empik można by pomyśleć, że tego Diablo to w Polsce z 200.000 sztuk się sprzedało, co oczywiście jest bzdurą. Więc go away.

PS.
Kurwa, ale dlaczego jako przykłady podajesz swoich znajomych? Jeżeli oni są tacy uber jak Ty, no to rzeczywiście jest co podziwiać. "Ludzie z którymi grałem" :lol: Dobre, dobre, naprawdę dobre. Muszą być jacyś uber światowi gracze.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 09:58 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Buhahaha, ten top 10 sprzedaży z empika to możesz sobie głęboko w dupę włożyć! Niech empik podaje ile sztuk się sprzedaje. Do dnia dzisiejszego tylko Wiedźmin przebił Baldrus Gate jeżeli idzie o liczbę sprzedanych kopii jakiejkolwiek gry a sądząc po tym co podaje empik można by pomyśleć, że tego Diablo to w Polsce z 200.000 sztuk się sprzedało, co oczywiście jest bzdurą. Więc go away.

PS.
Kurwa, ale dlaczego jako przykłady podajesz swoich znajomych? Jeżeli oni są tacy uber jak Ty, no to rzeczywiście jest co podziwiać. "Ludzie z którymi grałem" :lol: Dobre, dobre, naprawdę dobre. Muszą być jacyś uber światowi gracze.


Na początek - wyluzuj.
Podaje przykłady, które znam. Może dla Ciebie jest to dziwne.
Co do "uber" i podziwiania - Twoje kompleksy mnie nie interesują.

Sugerujesz, że Empik kłamie i wstawia Diablo do topa, żeby dać argumenty mi, czy Iniside'owi?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 10:06 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
TobiAlex napisał(a):

Buhahaha, ten top 10 sprzedaży z empika to możesz sobie głęboko w dupę włożyć! Niech empik podaje ile sztuk się sprzedaje. Do dnia dzisiejszego tylko Wiedźmin przebił Baldrus Gate jeżeli idzie o liczbę sprzedanych kopii jakiejkolwiek gry a sądząc po tym co podaje empik można by pomyśleć, że tego Diablo to w Polsce z 200.000 sztuk się sprzedało, co oczywiście jest bzdurą. Więc go away.

PS.
Kurwa, ale dlaczego jako przykłady podajesz swoich znajomych? Jeżeli oni są tacy uber jak Ty, no to rzeczywiście jest co podziwiać. "Ludzie z którymi grałem" :lol: Dobre, dobre, naprawdę dobre. Muszą być jacyś uber światowi gracze.


Na początek - wyluzuj.
Podaje przykłady, które znam. Może dla Ciebie jest to dziwne.
Co do "uber" i podziwiania - Twoje kompleksy mnie nie interesują.

Sugerujesz, że Empik kłamie i wstawia Diablo do topa, żeby dać argumenty mi, czy Iniside'owi?


Ale co z tego, że jest w TOP 10 co tydzień? ALE ile sztuk się sprzedaje tygodniowo - 20? 30? Kapujesz czy nie kapujesz?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 10:21 
Cytuj  
keep it coming guyz popcorn juz prawie gotowy

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 10:22 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nikt nie mówi o tym że WAR nigdy się nie znudzi. Nikt nie mówi o tym co będzie za parę lat. Są jednakże dwa niezaprzeczalne fakty: 1. WAR kopie WoW'a swoim gameplayem po jajach. 2. Po premierze WotLK która nic w tej materii za bardzo nie zmieni, będzie kopał dalej.


@ 1. To żaden fakt, tylko opinia. Ja osobiście dałem WAR'owi uczciwą (IMHO) szanse, bo naprawdę chciałem czegoś nowego, "lepszego" od wow'a.

Niestety WAR ani mnie nie zachwycił ani nie wciągnął, nawet przeciwnie, po Tier 1 miałem już normalnie dość. Zaraz ktoś mi powie że jak nie widziałem gry w Tier 4 to w ogóle nie powinienem się wypowiadać (*wave* @ AoC) etc. Super tyle że nie zamierzam się zmuszać do grania bo "dalej będzie lepiej". To jest gra, gra z założenia ma dawać fun od samego początku do końca. EoT.

Świetnie że tylu osobom WAR się tak podoba, tylko może zastanowicie się ile w tym jest hype związanego z czymś nowym a ile rzeczywistej trzeźwej oceny? Bo jeżeli pamięć mnie nie zawodzi to przy AoC też większość naszej forumowej "elity" szczała pod siebie i warczała gdy ktoś raczył nawet krzywo spojrzeć na tą grę. I co z tego wyszło?

Ofcourse nie porównuje AoC do WAR'a bo każdy gołym okiem widzi że gry te dzielą lata świetlne jeżeli chodzi o jakość, ale IMHO fanboistwo i w tamtym i w tym przypadku jest porażające.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 10:26 
Cytuj  
no ja sie zastanowilem i hmmm.
ja mam fun z gry od tier1 poprzez tier2, mialem fun w t4 w cb.
wow mi tego nie zapewni. biorac pod uwage, ze gram 2-3h, to ile czasu zajeloby mi zrobienie levelu 70, zdobycie sredniego geara zeby pobawic sie w pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 10:27 
Cytuj  
Goatus napisał(a):

Niestety WAR ani mnie nie zachwycił ani nie wciągnął, nawet przeciwnie, po Tier 1 miałem już normalnie dość. Zaraz ktoś mi powie że jak nie widziałem gry w Tier 4 to w ogóle nie powinienem się wypowiadać (*wave* @ AoC) etc. Super tyle że nie zamierzam się zmuszać do grania bo "dalej będzie lepiej". To jest gra, gra z założenia ma dawać fun od samego początku do końca. EoT.


Proste pytanie: co było twoim głównym zajęciem w WoW'ie?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 10:34 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Ale co z tego, że jest w TOP 10 co tydzień? ALE ile sztuk się sprzedaje tygodniowo - 20? 30? Kapujesz czy nie kapujesz?


Wydaje mi się, że tak :)
To oznacza, że sprzedaż gier w PL jest żałosna.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.