mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:13 
Cytuj  
tak to wyglada. ogólnie jak sie komuś war nie podoba to znaczy ze jest "gupi"
a jak mu sie podoba wow to jest conajmniej pedałem


_________________
psn

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:14 
Cytuj  
Fun moze byc i bez rewerdow

Raczej zalezy co dla kogo jest rewardem. Dla jednego bedzie to sam fakt bicia sie o keepy i spedzania milego czasu w gronie znajomych z gildii, dla drugiego bedzie to wygrywanie walk z wymagajacym przeciwnikiem, dla trzeciego mozliwosc uprzykrzania zycia innym, a dla calej reszty wspinanie sie po wirtualnej drabinie i zbieranie kolorowych przedmiotow.

QFT, jednak tak sądze że mentalność graczy MMO troche się (niestety ?) różni od graczy innych gier online.

Tak w sumie to nie baudzo. Patrz ciagle rosnaca popularnosc totalnie losowych FPS-ow (COD itepe) z maksymalnie zrownanym playing-field, aby dobry nie mogl odleciec za wysoko, slaby nie mogl upasc za nisko i gdzie kazdy ma szanse na wygrana. Kazdy MUSI wygrywac i ch, a to wszystko oczywiscie po jak najmniejszej linii oporu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:21 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Tak w sumie to nie baudzo. Patrz ciagle rosnaca popularnosc totalnie losowych FPS-ow (COD itepe) z maksymalnie zrownanym playing-field, aby dobry nie mogl odleciec za wysoko, slaby nie mogl upasc za nisko i gdzie kazdy ma szanse na wygrana. Kazdy MUSI wygrywac i ch, a to wszystko oczywiscie po jak najmniejszej linii oporu.


be ze du ra wyssana z palca, ale przynajmniej nie porównujesz do WoWa za to +
:]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tak to wyglada. ogólnie jak sie komuś war nie podoba to znaczy ze jest "gupi"
a jak mu sie podoba wow to jest conajmniej pedałem


Ale widzisz Desh w dziale WoW jeczacych ludzi na temat innych gier ?

tak to wyglada. ogólnie jak sie komuś wow nie podoba to znaczy ze jest "gupi"
a jak mu sie podoba inna gra to jest conajmniej pedałem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:24 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Kolejny kretyński argument.

Znam ludzi 30-40 grających w fpsy/rtsy.


a ja slyszalem o 50+ latkach robiacych kupe w pieluchy.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:27 
Cytuj  
be ze du ra wyssana z palca

To moze jakos uzasadnij jeszcze. Moze bedzie to pierwszy temat, w ktorym bedziesz mial cos chociazby na wpol wartosciowego do powiedzenia.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:31 
Cytuj  
a to nie chodzi o skill właśnie?

to nie być tak że skill ma decydować o zwycięstwie a itemy tylko mają trochę pomagać?


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:35 
Cytuj  
Ja mam uzasadniać?
Może Ty podaj jakieś dane na temat wzrostu popularności "losowych FPSów" i przy okazji sprecyzuje ten termin.

CoD od "losowych" (rozumiem, że każdy ma szanse z każdym) jest bardzo daleko, gra losowi "zwykli" gracze vs klan to po prostu natychmiastowa miazga na respawnach. Na szczęście jest to tak nudne, że prawie zawsze klanowcy dzielą się po równo w drużynach.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:47 
Cytuj  
Dane? Spojrz na statystyki jasno mowiace w jakie gry sie obecnie gra. Rozumiem, ze grasz w COD-a i naturalnie bronisz swojej smiesznej gierki jak honoru matki czy tam WOW-a. COD jest losowy - ma losowy spread, strzelanie przez sciany, jest anemicznie wolny. Oczywiscie losowi "zwykli" gracze zostana rozgromieni przez graczy klanowych, ale to chyba naturalne i niczego nie oznacza, bo wytrenowac mozna sie w kazdej, nawet najprostszej grze/dziedzinie/czynnosci, zeby byc choc troche lepszym od kogos, kto zabiera sie za to po raz pierwszy. Fakt pozostaje jednak faktem, ze roznica pomiedzy graczem na szczycie, a graczem na samym dnie w miare deewoluowania gatunku gier FPS sie zaciera i jest zdecydowanie mniejsza niz bylaby w grach, ktore wymagaja troche wiecej umiejetnosci niz szczwane zakamuflowanie sie w krzakach/za framuga na 90% rundy. Przewazajaca czesc populacji serwerow takich gier jak COD stanowi dokladnie ten sam typ gracza, ktory zaludnia serwery MMORPG - gracza, ktory chce szybko i latwo wygrac, dla ktorego nagroda w MMO sa swiacace itemki i dobre miejsce w jakimstam rankingu, a wystarczajacym ryzykiem ewentualnosc stracenia wieczora na nieudany raid gdziestam.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:50 
Cytuj  
fakt,

wstyd się przyznać ale świecące itemki są fajowe i przyciągają


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:59 
Cytuj  
Itemki przyciagaja jak daja przewage, dzieki ktorej mozna wygrywac, bo chodzi o to zeby wygrywac i o nic wiecej. No i dobrze by bylo zeby ktos wiedzial o tym ze wygrywamy, czyli o slawe... Ja pierd... o czym wogole jest gadka?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:00 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Dane? Spojrz na statystyki jasno mowiace w jakie gry sie obecnie gra. Rozumiem, ze grasz w COD-a i naturalnie bronisz swojej smiesznej gierki jak honoru matki czy tam WOW-a. COD jest losowy - ma losowy spread, strzelanie przez sciany, jest anemicznie wolny. Oczywiscie losowi "zwykli" gracze zostana rozgromieni przez graczy klanowych, ale to chyba naturalne i niczego nie oznacza, bo wytrenowac mozna sie w kazdej, nawet najprostszej grze/dziedzinie/czynnosci, zeby byc choc troche lepszym od kogos, kto zabiera sie za to po raz pierwszy. Fakt pozostaje jednak faktem, ze roznica pomiedzy graczem na szczycie, a graczem na samym dnie w miare deewoluowania gatunku gier FPS sie zaciera i jest zdecydowanie mniejsza niz bylaby w grach, ktore wymagaja troche wiecej umiejetnosci niz szczwane zakamuflowanie sie w krzakach/za framuga na 90% rundy. Przewazajaca czesc populacji serwerow takich gier jak COD stanowi dokladnie ten sam typ gracza, ktory zaludnia serwery MMORPG - gracza, ktory chce szybko i latwo wygrac, dla ktorego nagroda w MMO sa swiacace itemki i dobre miejsce w jakimstam rankingu, a wystarczajacym ryzykiem ewentualnosc stracenia wieczora na nieudany raid gdziestam.


Niczego nie bronie, w CoDa obecnie nie gram, więc osobiste wycieczki spudłowane :p

W takim razie jeszcze raz:
Sprecyzuj co znaczy "losowy" FPS.
I w ogóle o co Ci chodzi :)
Nie zapomnij podać dane, z których wynika Twój "fakt".

Z Twego bełkotu wynika tylko jakieś narzekanie w stylu "jak byłem młody to były wspaniałe gry, a teraz to każdy może grać i mnie zabijają"

Edit: co do "gracza, ktory chce szybko i latwo wygrac" co w tym złego? mam grać, żeby przegrać? WTF


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Ostatnio edytowano 6 paź 2008, 15:06 przez Buffchef, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:05 
Cytuj  
konrador napisał(a):
gracza, ktory chce szybko i latwo wygrac, dla ktorego nagroda w MMO sa swiacace itemki

Odwal sie od swiecacych itemkow :) Nigdy nie zapomne swiecacego Edge of Chaos, ktory polecial mi po n-tym kilu Nefa, kolo 1 am i z ktorym (z toporkiem, nie z Nefem ;p) biegalem do samego konca gry bo byl to drugi najlepszy topor 1h w grze.

Piekielnie lubie swiecace itemki - pre-TBC mialem chyba ze 30 one-handow epickich. :lol:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:11 
Cytuj  
Z Twego bełkotu (...) a teraz to każdy może gra każdy i mnie zabijają

Ogolnie rzecz biorac wszystkie twoje posty maja mniej wiecej tyle sensu co powyzsze. Jesli do tej pory nie wiesz, o co mi chodzi, to przeczytaj jeszcze raz to, co napisalem, a jesli to nie pomoze, to popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem. Gdybys nie byl pokoleniem WOW/COD, to zrozumialbys wszystko w locie i w ogole nie musialbym sie rozpisywac i tlumaczyc jak totalnemu laikowi z czego wynikaja tzw. "moje fakty". Naturalnym jest, ze skoro grasz (grales) w COD i w WOW, to musiales poczuc sie urazony, ale to nie miejsce na pyskowke, wiec poklikaj jeszcze pare latek i wtedy moze pogadamy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:14 
Cytuj  
Ja Cię nie obrażam (bo po co?).
Proszę Cię o przedstawienie danych, z których wnioskujesz Swoje "fakty".
Ty nawet nie napiszesz co rozumiesz przez "losowe" FPS.

No i przeczytałeś wszystkie moje posty... FFS człowieku ogarnij się!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:19 
Cytuj  
Losowe fps'y według con'a to pewnie takie w których masz jakiś rozrzut z broni czyli nie trafiasz dokładnie tam gdzie celujesz tylko tam gdzie ci poleci losowo nabój. Tak zgaduje. Troche imo przesadza bo nikt mi nie wmówi że nie trzeba mieć skilla żeby jebać hedy jak neo w cs'ie ;)

W sumie sam cs jednak jest poparciem teorii cona o 'kerberyzowaniu' sie FPS-ów, przecież source to kompletna kiszka ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:21 
Cytuj  
Edit: co do "gracza, ktory chce szybko i latwo wygrac" co w tym złego? mam grać, żeby przegrać? WTF

Z tego wynika, ze nie rozumiesz podstawowych rzeczy. Ja moge podyskutowac, a nie bawic sie w przedszkolanke. Pozdro & pocwicz

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:26 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Itemki przyciagaja jak daja przewage, dzieki ktorej mozna wygrywac, bo chodzi o to zeby wygrywac i o nic wiecej. No i dobrze by bylo zeby ktos wiedzial o tym ze wygrywamy, czyli o slawe... Ja pierd... o czym wogole jest gadka?


i tu jest właśnie sedno grania

gra się aby wygrać

a nie grać


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:32 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Edit: co do "gracza, ktory chce szybko i latwo wygrac" co w tym złego? mam grać, żeby przegrać? WTF

Z tego wynika, ze nie rozumiesz podstawowych rzeczy. Ja moge podyskutowac, a nie bawic sie w przedszkolanke. Pozdro & pocwicz


Kolejny argument, szkoda, że już go kilka razy przytoczyłeś :)
Czekam na te dane i statystyki.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tak to wyglada. ogólnie jak sie komuś war nie podoba to znaczy ze jest "gupi"
a jak mu sie podoba wow to jest conajmniej pedałem


Tak jest i tak być powinno, podoba się tobie wow no to cóż...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.