mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 17:34 
Cytuj  
Przejrzyj cały topic jeszcze raz, a znajdziesz co najmniej 10 filmików prezentujących gameplay.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 17:42 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Przejrzyj cały topic jeszcze raz, a znajdziesz co najmniej 10 filmików prezentujących gameplay.

Lepiej ich nie oglądaj bo tylko sie zniechęcisz ;]

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:32 
Cytuj  
a ja uważam wręcz przeciwnie
zwłaszcza że zdziwiło mnie to, że kameralne filmiki kręcone na targach gier (w tym przypadku E3) mają większy hype wśród graczy niż wszelkie inne trailery :)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 13:44 
Cytuj  
Filmiki takie jak ten? -> http://www.youtube.com/watch?v=oc_GA3FMQUg

W pierwszej chwili myślałam, że to jakaś kolejna konsolówka i komuś się podpis pomylił. Dwarf ostrzeliwujący się z pepeszy.. Heh, kto by pomyślał :D


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 08:26 
Cytuj  
rzeklbym raczej wow w swiecie warhammera.


Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 10:09 
Cytuj  
Eh poczatek przeksztalcania sie dark fantazy w lukierka? Eh wszystko przez wyobrazony wg wlasnych stereotypow opartych o WFRP swiat gry :(
No coz na rynku przybedzie jeszcze jeden produkt skierowany na grupe wiekowa 11+

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 10:59 
Cytuj  
bla bla bla nie widzialembla bla nie gralem ale mimo wszystkobla bla popierdole troche glupot bla bla whine whine whine cukierki whine whine grafika whine whine wow whine bla bla whine dzieci whine whine blA BLA

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 11:07 
Cytuj  
/macro costam costam glopi jestes :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 11:11 
Cytuj  
umknelo mi 10 postow i cla dyskusja o tym wiec czuje potrzebe pokazania jaki jestem mroczny i fajny i wspomne jeszcze raz ze bla bla grafika bla bla dzieci bla bla mroczny klimat cukierki bla bla wow whine


Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 11:55 
Cytuj  
Inzynier: http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/armiesofWAR/Dwarfs/Careers/DwarfEngineer.php

I cos co kochaja chyba wszyscy :)
http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/armiesofWAR/Greenskins/Careers/GoblinSquigHerder.php

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 13:31 
Cytuj  
Zajebiście będzie można krzyżować Squigi :P

Ciekawe jak będzie wygądać wydawanie rozkazów paru takim świnkom na raz :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 10:04 
Cytuj  
Vercin to ze jestes zakochany w wow nie oznacza ze my wszyscy musimy byc. I chyba kazdy moze wypowiedziec swoja opinie.
Jak who wyjdzie i pogram to moze zmienie zdanie a na razie moge oceniac na podstawie tego co widze.
Takze daruj sobie te dziecinne zagrywki bo niczemu one nie sluza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 10:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Takze daruj sobie te dziecinne zagrywki bo niczemu one nie sluza.
Zwiększa sobie acc przez +1! W dziale o WoWie już nie może, to próbuje sił w niusach ;)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 12:44 
Cytuj  
a ponoć każdy +1 post w statsach zwiększa długość penisa :wink:
martwi mnie to że wraz z rozwojem gierki zaczną wzrastać jej wymagania
jeszcze troche i podwójny c2duo może mieć ciężkie chwile :/


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 13:00 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Mendol napisał(a):
Takze daruj sobie te dziecinne zagrywki bo niczemu one nie sluza.
Zwiększa sobie acc przez +1! W dziale o WoWie już nie może, to próbuje sił w niusach ;)

Ta twoj post to natomiast wnosi bardzo wiele do dyskusji i nie smiem przypuszczac nawet ze chciales nabic posta:D Zdaje sie to jedyny twoj wpis w tym temacie?
Zreszta poczytaj mzoe ten wateki ... interesuje mnie ta gra i wpisuje sie tu od samego poczatku bo mam jakies zdanie na jej temat.

Mendol ciezko nie obsmiac tych postow pisanych przez mrocznych fanow warhammera. Kilka razy juz chyba w tym watku wspomniane bylo ze wyglad postaci wzorowany jest na figurkach ale widac dalej nie dociera. Do tego wszystko co widzielismy to filmiki slabej jakosci nagrane kamera z gry ktorej daleko jeszcze do ukonczenia czy nawet alphy. Oceniac porownywac do czegokolwiek to glupota. Oczywiscie to ze postacie sa wzorowane na figurkach moze sie komus nie podobac ale ja o tym czytalem zanim pokazali screeny wiec nie rozumiem skad to zaskoczenie i oburzenie. Do tego mniej "realistyczna" grafika to nizsze wymagania sprzetowe i szansa na naprawde wielkie bitwy i zabawe rvr.
Zreszta kilka razy zdazylo mi sie na tym forum "uslyszec" iz "przeciez grafika nie jest najwazniejsza ! oceniasz gry na podstawie grafiki?jak tak mozna!"
No ale jeczcie i placzcie sobie i tak nic lepszego nie powstanie w najblizszym czasie :D (dfo wyjdzie podobno dopiero po duke nukem forever 3)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 12:30 
Cytuj  
Brakh napisał(a):


W sumie z tego co widze, to troche przypomina WoWowego huntera. Moze byc z tego ciekawa (i klimatyczna) klasa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 12:32 
Cytuj  
Grafika nie jest najwazniejsza Vercin. Ale w tym przypadku chodzilo mi nie o jakosc ale wykonanie. Masz racje ze filmiki nie oddaja rzeczywistosci byc moze w pelni ale mi jednak wykonanie przypomina troche wow.
I jest to w pelni zrozumiale ze Mythic w jakis sposob chce przyciagnac klientow i liczy ze w ten sposob im sie uda. I nie rozumiem czemu ktokolwiek ma byc wysmiewany. Tak jak pisalem w tym temacie pare stron wczesniej (poszukaj a znajdziesz ze to nie byl moj pierwszy post ;p) glownie chodzi mi o to ze Mythic calkowicie zmienil who z tego czym mial byc w to co robi.
I dlatego sobie pochlipuje z tego powodu :-)
I tak jak powiedzialem jesli zrobia rvr w podobnym stylu do daoca to bedzie zajebiscie. Boje sie tylko ze niestety pojdzie to bardziej w strone wow'a.
Ale masz racje nie ma co dywagowac trzeba poczekac az wyjdzie i wtedy konstruktywnie negatywnie ocenic ;-)
A i pamietaj ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania jakby nie bylo.

Co bedzie to bedzie gorzej juz byc nie moze.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 13:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Co bedzie to bedzie gorzej juz byc nie moze.


Może , co bedzie jeśli zrobią a'la Japoński H&S ?
Oglądając filmik z targów na którym ostrzeliwywał sie Dorf .. toż to wyglądało jak jakaś platformówka...

Pożyjemy zobaczymy bo nadal mam wielkie nadzieje związane z tą grą.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 14:01 
Cytuj  
Moglbys wyjasnic dlaczego wyglada jak platformowka? I jak powinien wygladac dworf uzywajacy guna? Ja tam widze ze targetuje kogos i strzela i nie bardzo kumam gdzie tu widac platformowke?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 14:16 
Cytuj  
Z mojego punktu widzenia to wygląda jak zwykłe H&S .


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.