mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:23 
 
Popieram.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:24 
 
BiGi napisał(a):
m1sza napisał(a):
BTW czy da się sciągnąć oddzielnie ten 200 megowy patch?


jak juz zalozylem konto to wczoraj mi zassalo paczerem w 15 min.


Ale to nie dla mnie. Ktoś nie ma jeszcze konta a go świerzbi żeby ściągnąć patcha.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:25 
 
o!
dziekuje :-)
jeden porzadny ;-/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:25 
 
Chyba czas wymienic karte graficzna -;-.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:36 
 
Czy ktos ma jakies potwierdzone dane na temat limit capu graczy na serwerach bo aktualnie wydaje mi sie to bardziej istotne niz fail z open beta w europie.
Na us serwach testowali na obu prewiev weekendach limit 2500-2600 i nie bylo problem, serwery byly full bez lagow, a ktos tu wklejal info od GOA ze serwery sa na 500 ludzi i max 1500.
Jak macie jakies info to dajcie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:41 
 
Na PW serwery w US mogly pomiescic 3k ludzi (niektóre).

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:41 
 
Jedyne info jest takie jak napisałeś. EU serwery są teraz capnięte na 1000os, po 500 na realm i 1500kolejka ( taki stan rzeczy był wczoraj wieczorem, mieli zwiększać stopniowo limit ).

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:43 
 
co? sprzętowo nie wyrabiają? kupili w europie gorsze serwerki?


Posty: 10
Dołączył(a): 7.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:49 
 
Cytuj:
As we told you in previous news, the account validation system has been taken offline while our technical teams work on it. A lot of work has been done and some of the hardware on the database server has been changed as well as a lot of software improvements and our teams are still working hard to prepare the systems.

As a result, we will launch a new code registration page today at 16:00 CET. This new page will feature a delay between registration and account validation but you will still receive a confirmation email within a few minutes of creating your account.

If you had already created an account yesterday and have a validation email then you will still be able to follow the link from that email after 16:00 today to validate your account, if you do not have an email then you should create a new account as described above.

Thank you for your patience.


A wiec do 16 mam nadzieje...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:50 
 
Ossur napisał(a):
co? sprzętowo nie wyrabiają? kupili w europie gorsze serwerki?

raczej nie. wg mnie sprawdzaja czy padnie przy 1000, 1500, 2000, 5000 czy 10000 graczy, ewentualnie niechca aby w poczatkowych zonach naraz pojawilo sie po 1000 graczy

*

Posty: 78
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:56 
 
m1sza napisał(a):
iniside napisał(a):
m1sza napisał(a):
Hand napisał(a):
SzErI napisał(a):
Czyli to normalne, że tekstury które są 5+ metrów ode mnie pogarszają się coraz bardziej im są dalej. I ogólnie rzecz biorąc wyglądają trochę crappowato? W Closed wygląda to już lepiej, czy tak będzie również w retailu :/ ?


zobacz czy da sie wylaczyc "level of detail"
opcja ta odpowiada wlasnie za pogarszanie / zmniejszanie szczegolowosci obiektow ktore sa daleko dla boostu performanca


Kurdę, ja nie widzę tej opcji nigdzie.

To pewnie dlatego ze jej nie ma.


No to co tam ktoś pitoli? ;)


bo czasami takie opcje sa ja warhammera jeszcze nie zdarzylem odpalic wiec niewiem czy na pewno taka opcja jest - powinna byc imho bo fajna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 12:59 
 
Nie prościej spojrzeć w opcjach zamiast czekać na odpowiedź?

Edit: Szift i Zet.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:07 
 
Pogralem pare godzin i musze powiedzec, ze gierka przyjemna. Przede wszystkim - przemyslana. Public questy, RvR, questowanie, to wszystko fajnie laczy sie ze sobą i tworzy spojna calosc.

Grafa tez bardzo dobra. Moze nie ma specjalnych wodotryskow, ale sprawia bardzo pozytywne wrazenie. Przede wszystkim design wgniata w fotel.

Generalnie mam wrazenie, ze ta beta dziala lepiej niz retalil AoC po 3 miesiacach od premiery.

Gram w US bete, ale retaila chyba kupie sobie EU. Jest godzina 14, a moj serwer swieci pustkami. Wczoraj ok. 21 byl zapchany po brzegi.


Ostatnio edytowano 8 wrz 2008, 13:17 przez Getorix, łącznie edytowano 4 razy
*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:08 
 
Jako beta tester nie mialem najniejszych problemow z zalogowaniem sie do gry.
Kilka godizn przed otwarciem OB wszedlem zobaczyc czy ma HS przed Open Beta:P ale serwery byly offline i prosilo wrocic pozniej - serwery auth. działały bez zarzutu.
Samo wejście do OB kilka godzin po otwarciu nie przynioslo niczego pozytywnego jak i negatywnego. Ot odpaliłem pachera, coś tam pobrał ( 5 mb chyba ) zalogowałem się i ... mnie wywaliło bo Login Incorrect.
Relog i wszystko ok. Wybrałem rasę bla bla po raz kolejny zacząłem robić questy.
Niestety spotkałem się wiele razy z lagiem ( nie sprzętowym bo jestem szczesliwym użtkownikiem x280 GTX więc karta nawet nie wlącza wetylacji podczas grania w WHO ;) )
Z tego co piszecie mają ogromne problemy z utrzymaniem kilku tysięcy ludzi / nie są w ogóle przygotwani na relase. Szczerze powiem, o head starcie zapomnijcie - o tym juz się od dawana mowi. Teraz wyobraźmy sobie premierę gry i 250 000 wejść na GOA . GL & HF. Autoryzacja klucze konta - wszystko pada to więcej niż pewne.
Entry ZOne pełne, zlagowane na maksa. Serwerów na OB jest dosłownie kilkanaście. jeśli przyjąc że mają po 3000 miejsce to w sumie może do gry wejdzie z 40000 ludzi. Dla mnie o wiele za mało patrząc na ilośc chętnych. Ja też bym chciał pograć...

Co do samej gry - mogę Wam ją polecić - Sama przyjemność z PvP jest niesamowita jest wiele questów które wcale nie zaczynają się od początku - idź zabij 20 dzików... :) Od początku odkrywamy, mamy pierwszy quest SCENARIO chyba na 3 - 4 lvl więc...
open questy również bardzo wciągające - co z tego że nie uda Wam się wylosować rewarda albo Wasz bid będzie mały - za 5 minut reset i można zacząć od nowa i tak do zajeba... :)
Co do grafiki nie przeszkadza ona w grze. Myślę że systamatycznie zostanie ona poprawiana itp. Ale czy w MMO tak na prawdę o grafikę chodzi ?
Animacje - niektóre do poprawy - wydaje mi się że szczególnie rzucanie niektórych czarów jest daremne - ale tak na prawdę daremne... Zresztą odwołam się do beyty WoW :

http://www.mercwear.com/blog_root/image ... to_52.html
http://www.mercwear.com/blog_root/image ... o_135.html

Pamietajmy ze MMO to gra ewolująca codziennie. Ma trudne zadanie zmierzyć się z WoW - czyli mistrz kontra junior. Ważne żeby junior mial motywację do treningu i keidyś prześcignie mistrza...

War is comming .... not today :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:08 
 
roball napisał(a):
Kot mi przebiegl po klawiaturze i nie moge dojsc do ladu z ustawieniami lol.


priceless :lol: , powodzenia z UI Roball :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:24 
 
roball napisał(a):

Z wylaczonym UI nie da sie przejsc do opcji


Nie wiedziałem o tym.

Zmieniając temat. ;)

Odczucia PW+: Tym razem rozpocząłem grę po stronie Orderu. Na pierwszy ogień poleciał Witch Hunter. Podoba mi się playstyle, taki combat rogue z WoW'a jakby. Stealth jest pomocny, ale nie przegięty. Sama idea wbiegania w tłum, koszenia jakiegoś healera/ranged DPS i odbiegania też jest fajna. Jak jest dużo graczy obu stron w jednym miejscu, to nie trzeba nawet odbiegać, bo jak zauważyłem i co mnie zdziwiło - gdy gracze mają do wyboru inne cele to rzadko mnie atakują.

Drugą klasą którą testuję jest Warrior Priest. Szczerze mówiąc to idzie mi średnio. Słabszy DPS od Witch Huntera (to logiczne) za to mamy HoT'y (w późniejszym czasie również heala na całą grupę) jak i również instant dużego Heala co minutę (Morale). Gracze lubią mnie atakować o wiele bardziej niż gdy gram Witch Hunterem, co mnie dziwi i nie pozwala spać w nocy. By leczyć, muszę walczyć, a trudno mi się walczy jak mnie biją mocno. Z podcinaniem żył poczekam do gearu za renown rank z keepa który może poprawi moją przeżywalność.

Tak czy siak, czego nie wybiorę w WAR to miło mi się gra. Chciałbym spróbować również White Liona, ale odpycha mnie zabugowany pet.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:29 
 
Na US jakas nowa poprawka, patcher mi sciaga w pizdu plikow.

edit: jakies 150 mb


Ostatnio edytowano 8 wrz 2008, 13:30 przez shp, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:29 
 
gralem wczoraj goblinem i nie zauwazylem zeby moj pet byl zbugowany... poruszal sie i walczyl we wlasciwy sposob


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:30 
 
Pety nadal sie gubia czasami, aczkolwiek znacznie, znacznie rzadziej niz na CB.
A.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 13:33 
 
Po lekturze postow moje typy do gry to rune priest, witch hunter i Bright Wizzard.

Unfortunately hgw kiedy uda mi sie zarejestrowac :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.