mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 12:50 
 
Czyli w chwilo obecnej nie da sie wyciagac jednego statsa w celu dogonienia innych ?
Qrde staram sie robic postac zrownowazona a tu kanal - za niski dex - i jesli zaczne robic dex to dostane w plecy na innych statsach :sad:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:07 
 
Da sie... to powyzsze jest dla statcapa 225 wazne a nie dla "robiacych" dopiero postac... przeczytaj uwaznie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 16:19 
 
Szerszen mam problem nie moge sie nauczyc magicresistance u ZADNEGO vendorka i nnego typa z tych ktore oblecialem. Caly czas dostaje info ze za duzo juz umiem i nie jest w stanie nic zrobic - zeby bylo weselej to mam teraz magic resistance rowne 0 ! a nie przypomonam sobie abym je obnizal celowo ani przypdkiem - wiec jak mozesz to mi cos doradz i ostatnie pytanie czy nie jest to zwiazane z skillcap-em ? = 700 ???

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 16:27 
 
Nie, widzisz aby moc nauczyc sie magic resistance to taki vendorek tez by musial je miec na odpowiednim poziomie - np vendorek posiadajacy magic resistance 100 (GM) moglby cie nauczyc okolo 25 punktow MR. Tyle ze potem to dosc szybko maleje.

O samej MR bylo juz... nie tak wiele topicow z tad - chyba przy truciznach... niestety wytrenowac ja mozna tylko chadzajac na potworki, ktore cie mecza czarami... - rosnie, wolno ale rosnie...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:40 
 
Cytuj:
2002-01-24 16:27, Szerszen napisał:
Nie, widzisz aby moc nauczyc sie magic resistance to taki vendorek tez by musial je miec na odpowiednim poziomie - np vendorek posiadajacy magic resistance 100 (GM) moglby cie nauczyc okolo 25 punktow MR. Tyle ze potem to dosc szybko maleje.

O samej MR bylo juz... nie tak wiele topicow z tad - chyba przy truciznach... niestety wytrenowac ja mozna tylko chadzajac na potworki, ktore cie mecza czarami... - rosnie, wolno ale rosnie...


Szerszen ale ja WOGOLE nie mam Magic resistance - zniklo mi przez nioeuwage/glupote/wypadek/lagi sam nie wiem ale nie mam a mialem ok 30% teraz mam ZERO i zaden nie chce mnie nauczyc choc pisze ze uczy tego - zeby chociaz 20 - 25% to juz bedzie roslo a od 0 to se moge nie powiem co A ja nagminnie poluje na bone magi spectry liche etiny i co tam jeszcze poza gazerami ktore zabijam z daleka i smokami ktore sa za silne dla mnie- spytaj sie kogo chcesz zwlaszcza uwielbiam aleje spectr w jakiniach kolo minoc za kazda spectre mam + 100 gp lub wiecej w sakiewce a ze jest ich tam z 10 z obstawa i dodatkowo kilka harpi :grin: to wychodze calkie mniezle na tym specerku.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:43 
 
hmmm daj mi na priva imie swojej postaci... juz ja sprawdze ile masz jej faktycznie


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:51 
 
Magic resistance mozna kupic u healera w vesper, przynajmiej ja tam kupilem

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:53 
 
Cytuj:
2002-01-23 16:41, Mastyl napisał:
A wie ktoś, czy różnica do czaru MindBlast jest liczona od statów bazowych, czy może od tych po modyfikacji (dla wyjasnienia bazowo mam np. 100 dex, w płytowce 80)? Bo jesli po modyfikacji, to bede musial wiecej wlozyc w zrecznosc.


Mastyl jest takie combo po kturym ci spdnie cala plyta i jesli posiadasz to bron magiczna na ziemie a mag cie wykonczy kijkiem
wiem sprawdzilem na sobie - ale to musi byc dobry mag - tak na oko to bedziesz mial ok 35 pkt in minus w statsach.
Szerszen a mind blast to jest z 5 kregu :grin: a nie z 1 ale to szczegol i jest kombinacja czarow z 1 i 2 kregu ktora hmmm pozwoli wykozystac roznice w statsach nawet jesli jestes 75/75/75 tylko zeby jej uzyc trzeba miec na to czas i sporo many bo potrzeba by zucic ze trzy razy paraliz + mind blas + dwa trzy z 1 i 2 kregu + corp por na dokonczenie to juz chyba lepiej dwa razy corp por + czary zanizajace sile na maxa wtedy wyjdzie chyba gdzies kolo 100 many ale czy to zadziala - nie wiem juz chyba lepiej walnac poison i inne mile zaklecia bojowe a potem zwiac albo odpalic paraliz i ognisty murek i praliz do konca.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:07 
 
Cytuj:
2002-01-24 18:51, Drizzt Do'Urden napisał:
Magic resistance mozna kupic u healera w vesper, przynajmiej ja tam kupilem

Drizit mozna jeszcze w kilku miejscach np u Monglov magincji vesper itd ... oblecialem wiekszosc dostepnych - hilerow tez

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.