mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:49 
Cytuj  
Oki.. to zeby nie zaqsmiecac forum nowym tematem pozwole sobie tutaj po zadawac pare pytan....

Mam ok roku zalegosci w EQ2 i kiepska pamiec.... :) wiec:

1. jak pisze sie na jakim konkretnym kanale? lol ( wczoraj kombinowalem ale za nic mi sie to nie udalo... caly czas gada w chmurkach... )
2. wydaje mi sie czy zlikwidowano niektore komendy z klawiatury np. pochodnie, wziecie broni w dlon... ???
3. gdzie najlepiej expowac na lvl'u 15 z rewardami co daja bonus exp
4. no i ew. jakis porady dla noobka :) na co zwrocic uwage zaczynajac gre.... po dlugiej przerwie...

Reszte mam zamiar juz w grze popytac jak tylko bede wstanie cos wydusic na polskim kanale lol

Pozdrawiam


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 12:25 
Cytuj  
ad 1.) Zalezy jaki kanal. Jesli jeden ze standardowych (ooc, group, itd) to klikasz na ikonke chmurki po lewej stronie paska, gdzie wpisujesz tekst i wybierasz (mozesz tez ustawic sobie skroty z klawiatury).
Zarzadzanie kanalami masz we wlasciwoscia chatu: czyli klikasz prawym na okno i wybierasz konfiguracje, a potem sie bawisz.
Na kanalach, ktore dodale piszesz poprzez podanie nru kanalu, np "/join polacy" a potem "/1 hej jestem noobem!"

ad 2.) interfejs zostal troszke przerobiony, zmiany sa glowni drobne, ale jest ichmnostwo, imo: na plus

ad 3.) i 4.) aktualnie biegam sobie z kumplem lvl15 Warrior (BobaFettSenior), ja mam lvl17 Shaman (Sylvianna), wiec daj znac jak bedziesz online ;) Wrocilismy do EQ2 po kilku miesiacach przerwy i zaczelismy gre na nowym serwerze. Poprzednie postacie mielismy ok. lvl35, wiec cos tam o EQ2 wiemy ;)

Aha, uzywales kiedys TeamSpeak'a?

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 12:45 
Cytuj  
PsyborgMJ napisał(a):
Aha, uzywales kiedys TeamSpeak'a?


No pewnie ... mialem swoj serwer vetrillo gdy gralem w WOW'a i SWG ale spokojnie na TS tez siedzialem...

Jak dzisiaj wejde to dam sie uslyszec na kanale...

Pozdro


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:01 
Cytuj  
Kanaly maja przy nazwie numerek w nawiasie, starczy dac /# text i idzie na dany kanal.

Jak niemasz innych kanalow niz polacy to zwykle polacy sa pod 1 czyli dajesz /1 dajcie invite do gildii - i czekac az ktos cie invitnie ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 14:46 
Cytuj  
Caly czas mnie meczy jedno pytanie, na ktore w zadnym FAQ odpowiedzi znalesc nie moge.
Ile wynosci abonament (za miech).


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 14:54 
Cytuj  
$14.99 lub $21.99 za station acces :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:22 
Cytuj  
tyle samo co swg :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:03 
Cytuj  
OK. mam kupiłem w Media Markt za 59 zł i 90 gr :D Coś tanio ? :wink:

Przelazłem przez straszny proces rejestracji to jest chyba jedyna gra gdzie chcą wyłudzić od gracza ile tylko kasy się da…..

Acha a ta droższa opcja abonamentu z tym Station acces, co to właściwie daje :D (tak nie chciało mi się czytać) :D I jakie z tych ich „dodatkowych” rzeczy, za które się płaci warto wybrać ?

A i coś nędzny tych ich Server update będzie mi trwał 40 Godzin !!!!!!! Toć nawet na Free MMO nie miałem takiej sytuacji żeby mi się pliki ściągały z prędkością 4 KB ……..

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:09 
Cytuj  
Ale za 60zl kupiles sama podstawke jak sadze.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:22 
Cytuj  
Nie no Everquest II desert of Flames Zawiera oryginalna grę Everquest II i pakiet rozszerzający :D może Promocje mieli ? :]

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:29 
Cytuj  
Escaflone - Nie tanio :) normalnie, tylk ze to jest sama podstawka bez Deserd of Flame, nie zeby dodatek byl potrzebny przed 40 lvl-em :) ale jak zostaniesz bedziesz musial wydac kase na dodatek :P (teraz przeczytalem dalsza czesc i powiem tyle - szczecisaz :har: )

Owszem kasy sporo sciagaja ;] czsami po 1 dolcu czasami po 5, te opcje po 1 dolarze sa zwiazane z EQ2 Players, za 1 dolar mozna wyswietlac swoje statystyki na stronie etc w sumie chyba jest 5 takich opcji po 1 dolarze, dalej sa Adventure Packi (tz. nowe dungeony) po 5 dolarow za sztuke, wyszly jak narazie 2 :)


Ta drozsza opcja abonamentu (czyli Station Acces) jest dobra jesli posiadamy wiecej gier SOE, dzieki Station Acces za jedyne 21.99 mozemy grac we wszystkie gry SOE. Czyli zamiast placic abonament za EQ1. EQ2. SWG, Planetside i Martrix Online placimy jeden w wysokosci 21.99 i gramy we wszystkie gry bez dodatkowych oplat (Najpierw musimy te gry kupic oczywiscie, i miec je zarejesrtrowane na jednym koncie SOE). Dodatkowo osoby ktore graja w EQ2 i oplacaja Station Acces dostaja za darmo oba Adventure Packi. Jest to w sumie oszczednosc :)

Co do updatu, to nie oznacza ze serwer kiepski, tylko ze mase dodatkowych rzeczy zrobili od premiery, ale wydaje mi sie ze 40 godzin to za duzo... mnie sie sciagalo niecale 10 jakis miesiac temu. Moze to wina lacza/firewala, nie znam sie w sumie na tym. :har:


_________________
Obrazek

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:40 
Cytuj  
To jutro jade do Media :)


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:52 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Escaflone - Nie tanio :) normalnie, tylk ze to jest sama podstawka bez Deserd of Flame, nie zeby dodatek byl potrzebny przed 40 lvl-em :) ale jak zostaniesz bedziesz musial wydac kase na dodatek :P (teraz przeczytalem dalsza czesc i powiem tyle - szczecisaz :har: )


Nie no idioty ze mnie nie róbcie (toć wpuścili mnie do Media Markt :D) mam napisane jak byk ze jest z dodatkiem :D
Obrazek

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:24 
Cytuj  
Jezeli w Media kolomnie bedzie za 60-80zl to jutro pogramy razem :)

PS. Tak mi sie nudzi, ze wlasnie przeszedlem stare ale zajebiste UFO Defence (Enemy Unknow) :P


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:39 
Cytuj  
Z opcji dodatkowych eq2players to mam tylko wyswietlanie statow postaci, taki bajer to nie skapie ;) 1$ tylko.

Z Adventure Packow - Splitpaw Saga - przydatne kolo 20 levela+ Fajne questy, duzy loot, i skalujace sie zony (przystosowuja sie do levela). Imo must have.

Pozatym - Bloodline Chronicles jest dosyc ciekawy ale 3x levele jak masz grupe lub 4x solo, on juz sie niestety nieskaluje - to sa takie mini dodatki ;)

Station Acces oplaca abonament do wszystkich gier soe, dodaje +4 sloty na postac, odblokowuje oba Adventure Packi iiiiiiiii to chyba wszystko ? pewnosci niemam ;P

Scorpio: Jak ci sie nudzi to poprzegladaj basic guidy na stronkach o grze, polecam szczegolnie te o heroic opportunity i grupowaniu sie, za duzo w grze idiotw ktorzy nie wiedza co i jak ;) No i pobaw sie w crafting, poczytaj o tym etc, poczatek moze przerazac ale kolo 20 levela zaczyna sie lapac wszystko co i jak.

Sporo podstawowych info i guidow masz na:
http://eq2players.station.sony.com/

Ja bym na twoim miejscu porobil tez wszystkie questy i tlukl gobliny, sa kill titles za zabicie odpowiedniej ilosci stworkow :D za 500 masz hunter of xxx, za 5k Slayer, a za 10k chyba Destroyer

Imo dzien tluczenia :DD

Ogolnie cala wyspa ma duzo questow, jak chcesz to daj msg na gg lub icq, zrob nowa postac i ci pomoge zrobic wszystkie mozliwe questy na wyspie ;p znam cala na pamiec :PPP

edit: inna sprawa dobrze by bylo jakbysmy ustalili kto czym gra :) Sniper juz ma postac, dunno jaka, nie wiem jaka ma zamiar grac scorp ale ja mam zamiar zrobic jakas i sie dostosowac cobysmy mieli latwiej w questach :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 20:24 
Cytuj  
Ja zawsze gram jakimś Łucznikiem :D z racji tego, że lubię złe postacie będę Mrocznym Elfem. Imię o ile nie zajęte to będzie TeXuanZe

Namiary :D
MSN: [email protected]
Email: [email protected]
GG: 3949353

ps. nie pytajcie się co to jest Fumoffu :D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 21:00 
Cytuj  
gl - moze byc tylko 1sza litera wielka :D reszta male w imieniu :P
btw ty tez na antonia bayle masz grac ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 21:28 
Cytuj  
No ja mam raczej dość duże nie miłe doświadczenia z Polakami (nigdy się nie odezwie ni pomoże a jak pisze na kanale otwartym to aż wstyd, co drugie słowo to tylko kurw…. Ja pierd…) Nie to ze wszyscy są tacy pewnie zdarzają się mili i pomocni, ale to jest rzadkość. Też się wbije na ten serwer nie jestem uzależniony od języka polskiego, więc cnie będzie chyba problemu.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 21:30 
Cytuj  
Heheh przeklenstw malo na oggoku :D No ale jak wolicie :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:13 
Cytuj  
Escaflone szkoda ze nie chcesz byc z nami
oggok to napewno nie kurwaserwer jak to ma miejsce na "pl" servkach w wowie, pomoc tez znajdziesz - chyba ze chcialbys powerlevela to nikomu by sie nie chcialo ustawiac skilli

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.