mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 19:42 
Cytuj  
immo to co mu sie podoba to to co znajdzie w loocie :smile: wiesz 1st level malo 5lvl ? :smile:))) btw moze mi ktos powie jak z tymi rybakami jest jeszcze takie cos jak mib ? jak tak to chyba robie rybaka :smile: bo jak widzialem na straticsie screeny to mi szczena opadla :smile:


_________________
Ashton


Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 20:17 
Cytuj  
[quote]
Kopanie skarbow sie nudzi po 2 tygodniach. Solowanie w grach online na dluzsza mete tez jest nieciekawe.
___________________

Skad wiesz? TOBIE moze sie nudzi, mnie nie. Wiec mow za siebie. Przy obecnych roznicach w lagach, doswiadczeniu graczy itp. gra grupowa mnie nie bawi w zaden sposob. Chcialbym grac sobie sobie solo i tyle, czasem chodzac gdzies we dwoch lub trzech. Ale czasem. Wolno mi?
----------------------------

Przeciez od 3 level do 5 level fun jest praktycznie taki sam. A jesli masz tamera, to chcialem zauwazyc, ze fun'u to tam niewiele jest. Stoisz, patrzysz i ewentualnie leczysz smoka - cholernie ciekawe zajecie.
-----------------
Znow to samo. Mnie bawi. Ciebie nie musi, wiec bawisz sie magiem. Mnie to wali, co Ty lubisz.
--------------------------

Nastepny... powinni wam medale dac. Purpurowe serca chyba. Jednak meczennicy juz nie sa tak wielbieni jak kiedys. Ja sporo makrowalem, ale attended.
-------------------
Co to ma do rzeczy? Ty sobie makrujesz, a ja nie. I ok. Nic nie mowielm na temat makrowania, tylko Ty ciagle cos zakladasz i wiesz lepiej ode mnie co mnie bawi a co nie.
--------------------------

Zroznicowanie to moze bedzie wieksze na poczatku. A z czasem wyjdzie na jaw, ze najlepsza postac to 5x120 + 100, czyli bedziesz mial mniej umiejetnosci. Mniej umiejetnosci na postaci = mniejsze zroznicowanie. Zreszta akurat ten pomysl wydaje mi sie cholernie dziwny...
----------------------------------------
Powiem Ci tak: Jesli zmiany dotycza WSZYSTKICH graczy, to ok. Mnie to nie rusza, bo kazdy z nas po wprowadzeniu takich zmian bedzie musial cos z tym zrobic. I kazdy zrobi po swojemu. Czujesz roznice? Czy jasniej moze?
---------------------

Zmieniaja reguly w trakcie gry ... phi. Pograj sobie w szachy?! Reguly nie zmieniaja sie od setek lat.
Wybor masz, mozesz przestac placic i kupic sobie gre innej firmy.
------------------------------
No to jest faktycznie inteligentna rada. Sam bym na to nie wpadl. Co nie znaczy, ze nie bedzie mi zal w koncu niezlej gierki.
A szachy i owszem, lubie, a takze go i kilka innych wymagajacych prawdziwego wysilku umyslowego, ale to inna bajka a to nie jest forum gier logicznych, o ile zauwazylem.
------------------------------

Moim zdaniem, taming i barding to jedna z pierwszych rzeczy, ktore juz od dawien dawna powinny zostac zmienione. Sprobuj sie przejsc po dungeonach i jakis spotach high end monsterkow, ciekawe czy spawn nie bedzie zajety!?
--------------------------
A moim zdaniem nie. I co? Daje cos taka "wymiana" zdan? A co do spotow i dungeonow, to dziwie sie ze takie rzeczy pisze "prawdziwy" gracz UO, a nie byle trammelita. Przeciez nawet w Fel na Catsie jest pusciusienko w dungeonkach i mozna huntowac do woli...
-----------------------------

A moze ceny domkow Ci nie odpowiadaja? 10 mil za ville, nie masz tyle? Ojej, to jak bedziemy wiecej narzekali, to ceny spadna!
--------------------------------
He he widze szkole Leppera.... "co pan sadzi o problemach rolnikow w Peru?" " no ja sadze, ze Balcerowicz powinien odejsc bo to kanalia..."
Kurde, czlowieku, gdzie ja cos napisalem, ze mi sie ceny domkow nie podobaja?
Poki dotycza one wszystkich graczy niech beda i 10x wyzsze. Mnie to wali zupelnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 21:57 
Cytuj  
Skwituje to na Twoj sposob, zeby nie przedluzac: wali mnie co myslisz. :smile:

EDIT:

No mialem nie przedluzac, a jednak. Naleze do Druzyny Leppera. Obrazek

_________________
Moja stronka o UO
www.uo.reset.net.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-03-01 22:00 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 17:52 
Cytuj  
Tak to qrwa czytam i...

Kazdy mowi, ze dobrze ze maleja mozliwosci tamerow i bardow, a tu na innym forum dotyczacym PH okazuje sie, ze jak juz bedzie GGS to kazdy z nich "nareszcie zrobi tamera" bo staneli na 80 czy 90 (a i tak pewnie wszyscy sie do tego nieprzyznaja)!!!

Jaki z tego wniosek?! Brak im bylo cierpliwosci do robienia tamingu czy lockpickg, czy carto (bo tego sie w 8x8 nie zrobi). Ale zarabiac 100k na godzine to by jednak chcieli! I dlatego wg. nich tamer czy bard to przegiecie!

I biedza sie w PvP, bo nic innego nieumieja - a raczej brak im cierpliwosci!

A mnie to troche wqrwia, bo przez pol roku lazilem za bykami i innymi aby zlapac te pare gainow (w konco dorobilem sie GM Tamera), a postac do pvp zrobilem w 3 dni (GM Tactics, GM Swords teraz GM Fencing).
I dlatego zarabiam 100k/na godzine! I dlatego to lubie!

Jeszcze inna sprawa - tak jak bylo wyzej. Wojem to najwyzej moge sie rzucic na demona czy lich lorda. Magiem na ogre lorda cz smoka. Bardem na shadow wyrma. Tamerem - moge wszystko (no moze oprocz pvp).

Stad wybor na ta postac.
Gram sam, chodze zabijac sam i sam gine.

Inna sprawa - chyba kazdy z Was ma piec slotow na postacie (oprocz SP). W czym problem rozwijac postacie??? No ale pewnie, ze lepiej innym zepsuc zabawe, niz samemu sie meczyc...


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 18:13 
Cytuj  
Akurat ja sie swoje nameczylem i nikt mi tego nie odbierze.

Character: Ona (tamer)
Skills:
- GM Magery
- GM Eval Int
- GM Meditation
- GM Animal Lore
- 92.2 Resisting Spells
- 90.7 Animal Taming
- 82.7 Veterinary

Character: Joe Fish (t-hunter + fisher)
Skills:
- GM Fishing
- GM Magery
- GM Meditation
- GM Eval Int
- 99.6 Cartography
- 95.0 Lockpicking
- 78.5 Resisting Spells

A nadal podtrzymuje swoja wlasna opinie, ze nerf wyjdzie wszystkim na dobre.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 18:43 
Cytuj  
imho dobrze robia ze wkoncu nerfuja tamerow i bardow.. z deka przegiete byly te dwie klasy i smiem twierdzic, ze coval ma racje, ze cala ekonomia reg shardow jest wlasnie przez tamerow i bardow zjebana.. Biorac pod uwage mentalnosc tramielickiej braci kampujacej spawn 24/7 to troche za duzo kasy wychodzi jak dla mnie a skill to farmowania jest potrzebny zaden.
Jedyne co trzeba zrobic to taming i to nawet nie do gma tylko 80 tak samo lore i jedziemy :smile: adept stoic i 100k na godzinke..
a ze ktos ma wiecej kasy i nie szkoda mu wydac to placi wiecej za ignoty , za skorki i za inne pierdoly i podnosi ceny dla innych.. oni tez robia tamerow i farmuja az wkoncu spawn jest na zapisy hehe a ceny rosna :/ imo to chyba niezdrowa sytuacja.
Zeby nikt sie nie przychrzanial to tez mam tamera i imho niech mi zjada z sily smokow i z mozliwoscia kontroli chociaz bedzie sie cos dzialo a nie a kill b kill c kill.. jak dla mnie uatrakcyjniaja rozgrywke, a ze niektorym zal dupe sciska, ze wczesniej sie szybciej robilo kase to niech sciska taka natura ludzka :/


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 00:42 
Cytuj  
imo oni zle sie do tego zabieraja powinni dac mozliwosc ze mara i smok powinny sie sluchac od skilla na ktorym sie je tamuje, kiyote masz tamera ? masz gm ? przy takiej mece bez makrowania itp to chyba uczciwe zarabianie takiej kasy


_________________
Ashton

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 07:54 
Cytuj  
Mam tamera. gm
tak. robilem go z 3-4 miechy tamujac codziennie 1-2h ale powiem ci jedno, ze wiecej kasy zarobilem na tamerach niz samemu grajac tamerem :smile: jakos nigdy nie mialem cierpliwosci do tego by campowac spawn.. to sie za szybko nudzi :/
Hmm co do tego, ze mozliwosci tamera sa nagroda za trudne gainowanie.. jasne ale nie przesadzajmy z ta nagroda, wlasnie dlatego ze osi przesadzilo teraz prawie kazdy ma tamera i stuka kase wlasnie tamerem, a ze da sie stukac extremalne kwoty to ludzie maja w chuj kasy itp itd.. imho dobrze robia, moze nie fortunnie dla tych co maja tamerow ale ja sie ciesze. Naprawde 309875290x bardziej dobija mnie to, ze niedlugo shardy beda pelne 5x120 lumberjackerow walacych swoimi vanqami za 90 w jednym uderzeniu.. to bedzie przegiecie.. i patrzac przez ten pryzmat zajebiscie sie ciesze, ze tamerzy nie beda mogli tak prosto loic tych scrolli +20 skilla.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.