mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:23 
 
A tak pozatym, to ludzie zachowajcie troche powagi, w koncu chodzi o powazna sprawe...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:25 
 
Cytuj:
2002-03-23 00:11, Szerszen napisał:
Dobra wtrace swoje tzw. trzy grosze.

1. GM'y maja tu regulamin, ktory jasno okresla co i jak w takim wypadku sie dzieje z GM'em - ode mnie zalezy czy i w jakim stopniu jest on zastosowany. Jeden z punktow tego regulaminu mowi ze GM nie ma prawa w zaden sposob materialnie wspomagac graczy - pochodzi on jeszcze z czasow Sphere gdy ludziom "zamarzyly sie" ogrodzenia wokol domkow i GM'y spedzaly godziny nad robieniem "ladniejszego otoczenia".
Konsekwencje: kasacja wszelkich kont danego GM'a, kasacja konta gracza.

Kazdy ebz wyjatku GM akceptuje ten regulamin gdy jest przyjmowany.

2. Nie byla to pierwsza wpadka Wilka, wczoraj dzieki niemu Minoc zmienial swoj wyglada na hm... dosc pierwotny. Rozumiem ze taki wam bardziej odpowiada. Konsekwencja bylo obnizenie statusu Wilka o jeden stopien - na seera.

3. Po dzisiejszej wpadce Wilk otrzymal status Councelora czyli jeszcze nizszy. Trzecia wpadka oznacza zastosowanie odpowiedniego punktu regulaminu w calej rozciaglosci.

Tak macie racje ten server rozni sie... od innych - my tu mamy regulamin dla GM nie dla graczy, ale wszystkie punkty w nim sie znajdujace zostaly spisane na skutek takiego a nie innego postepowania graczy wobec nas. Stworzyliscie je wy i tylko ten regulamin pozwala na utrzymanie porzadku.

Skonczylem.


zgodzilem sie na regulamin fakt i teraz ponosze zgodne z regulaminm konsekwencje


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*


Posty: 33
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:25 
 
I wszystko jasne .......

Wilka lubimy nie zapominamy tez o innych :
Szary , Yerp , Rokyyu , Thaxyllis


_________________
____________________________
- Co robisz? - zapytała.
- Czekam na śmierć - odparł.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:30 
 
Heh... Widze Wilku, ze przegralismy twoja sprawe. :sad: W takim razie chcialbym Ci serdecznie podziekowac za wspolprace. Byles wpsanialym GMem i bedzie nam ciebie brakowalo.
Mam nadzieje, ze jeszcze kiedys zobaczymy GM WILKA spieszacego na pomoc zwyklym graczom...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:30 
 
Cytuj:
2002-03-23 00:22, Psyche napisał:
Rozumiem cie Szerszeniu, ale powiedz mi jeszcze jedna tylko rzecz. Zakladajac, ze Wilk bedzie dobrze sprawowal sie na swojej nowej posadzie i jesli nauczy sie tego "dystansu" przywrocicie go na GMa? Po drogie, kogo chcecie dac na jego miejsce(zdajecie sobie sprawe z tego, ze niektorzy gracze beda sie odnosic, hmm... chlodno w stosunku do osoby, ktora przyjdzie na miejsce Wilka)



Psyche... ty chyba nie rozumiesz kim jest GM na serverze. To jest z reguly facet ktory odwala brudna robote i wyciaga graczy z dolkow (ale nie finansowych). A drugim charakterystycznym elementem GM'a jest wysluchiwanie wiecznych narzekan ze cos nie dziala. On nie ma byc siostra milosierdzia tylko policjantem. Takim co przepusci dzieci do szkoly, ale it akim co wlepi mandat za przejechanie na czerwonym swietle. Nie interesuje mnie czy i kto przyjdzie na miejsce jakiego GM'a - na razie jest komplet. Bede sie zastanawial nad tym jak juz bede mial ten problem na glowie.

A i jeszcze jedno - przy wyborze na pewno nie bede sie kierowal subiektywnymi opiniami graczy ale raczej swoimi obserwacjami.

Bycie GM'em to jest ciezka robota i ludziom sie z czasem odechciewa - nawet ciezko im sie dziwic, bo i mi uszy puchna od waszego zawodzenia, zwlaszcza ze bardzo czesto macie swoje ale i nie sluchacie zupelnie co sie do was mowi.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:34 
 
powiem krotko mea kulpa mea kulpa ... sadze ze mozecie spkojnie na Yerpena liczyc on jest Gm i teraz zasadniczo to on głownie gmpage bedzie odpowiadal pozostali szerszen i Taxyllis maja od groma roboty...a w sumie ja swoim zachowaniem wrzucilem Yerpowi nestey troche roboty wiecej...


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:40 
 
Cytuj:
2002-03-23 00:30, Szerszen napisał:
Psyche... ty chyba nie rozumiesz kim jest GM na serverze. (...)


Wiem kim jest GM i z jego obowiazkow doskonale zdaje sobie sprawe.

Cytuj:
A i jeszcze jedno - przy wyborze na pewno nie bede sie kierowal subiektywnymi opiniami graczy ale raczej swoimi obserwacjami.


I chwala ci za to. Ty wiesz co dla tego swiata, notabene twojego, jest najlepsze...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-03-23 00:46 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 01:30 
 
coz. widze ze tej decyzji nie da sie zmienic wiec trzeba zyc dalej. szkoda tylko ze ostatnia(chyba) kobieta odeszla z SC z tego powodu :sad:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 01:34 
 
Szczerze mowiac, to nie rozumiem motywow jej postepowania... :sad: Aeris wroc do nas!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 03:30 
 
Wybaczcie wszyscy, wybacz wik...
jestem zdecydowanie za tym , ze bys przestal byc, w zaistnialj syuacji osoba pelniaca funkcje Gm'a
Nie cche powtarzac za imc Szerszeniem, ze jest, bywa, itp, jakis regulamin...nie tym rzecz...
Ja ciebie nie znam zbyt dobrze, nie spotkalem cie nigdy na serwie bezposrednio, prawdopodobnie wykonywales swe dzielo przykladni i dobrze, tyle, ze:
- primo - domniemanie winy - hmmm powiedzmy jakims trafem wydalo sie, ze Butcher ma taka to a taka zbroje, dzieki tobie, nie ty to zglosiles zglosil to ktos za ciebie, to znaczy Aeris, ktora a o ile wiem, zyje w dosyc przyjaznych stosunach z Buchem, czyli co przypadek jak mniemam??????? Zrobiles to swiadomie, jakiekolwiek, domniemanie niewinnosci, czyt. przypadku jest bezsensowne
- secundo - prewencja, ja osobiscie nie mam pewnosci, ze taka sytuacja sie nie zdarzy powtornie, tyle, ze tym razem bez czyjegos przypadkowego "dlugiego jezyka".....poprostu nie ufam ci , nie wierze, ze nie zdarzy ci sie, nie faworyzowac ludzi ktorych znasz dluzej, lepiej, bardziej ich lubisz, cenisz,....wstaw sobie co zechcesz
- tertio - przyklad - kara musi byc przykladem, dla nastepnych, ktorzy beda po tobie, zero kumoterstwa....i ukladow kolezenskich, oczyscmy przynajmniej ten swiat;-P

Byc moze nie zgadzacie sie ze mna, napewno tak jest..ale zastanowcie sie.....dlaczego to akurat nie wam Gm sprawil taka zbroje?????
a moze jak ktorys z kolego by byl...to dopiero byloby milo........wszystko za darmo, skille rosna jak chca, zbroje jakie tylko sobie wymyslimy......domy nowy co drugi dzien.......da sie to zrobic, jak sie wyemuluje jakis serw u siebie, na kompie i bedzie sie gralo samemu - "ja i moj zaprzyjazniony Gm", o to postawa......
Na marginesie, Aeris to co chcesz zrobic to glupota, na tobie ciazy obowiazek informowania, powiadomiania o nieprawidlowosciach, wykroczeniach etc
Pojecie falszywej lojalnosci jest glupie, pomysl sobie, ze w realu ktos z twojej rodziny (wybacz) zabilby kogos, prawo nakazuje ci zgloszenie tego, notabene pod kara, ty w swym dziwnym pojeciu chcialabys to ukryc bo to kolega, przyjaiel, byc moze maz....(konfabuluje oczywista), zero tolerancji dla .......no wlasnie dla czego?????
moze to zle zadane pytanie?

W takim razie ja zadam nowe:

Co takiego waszym zdaniem zrobil Wilk??????????????????

p.s. wybaczcie, rozpisalem sie , po kilku piwach, pewnie bledow narabalem od diabla,
wybacz wilk, nie mam nic przeciwko tobie w zasdzie........ale....


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 03:39 
 
eee Merte ale temat juz skonczony :grin:. Pozatym Aeris nie informowala tylko za jej namowa Wilk zrobil zbroje. Od razu bylo wiadomo ze od niego bo bylo (crafted by GM Wilk) :grin:. Wilku sie przyznal do bledu i pogodzil sie z kara wiec temat skonczony.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 03:48 
 
heeheh
mowilem, ze pifo i wogole;-P
przyjaciol mialem w domu i jakos takos zeszlo ;-P
szybki temat jak widze;-P


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 03:58 
 
Nie obawiaj sie bowiem twe grzechy(znaczy sie chodzi o to ze sie z nami pifkiem nie podzieliles :grin:) zostana przebaczone :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 04:09 
 
Ej co do eris to spraw zamknięta niema jej i jóż niebendzie jestem tego pewieni na 100% wien jej już nieoczrniajcie :smile:
A co do wilka to dlczego niedć mu ostatniej szansy :smile: Ps kidy zacznie rosnąć Arms lore


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 04:12 
 
ja nie oczerniam Aeris a wrecz przeciwnie bronie jej. I NIECH WROCI!!!!!!!!!!!!


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 04:13 
 
aha i jak sie okazuje pozostala jeszcze jedna kobieta: Anya(100% pewnosci nie mam ze to nie chlop :grin:)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 07:48 
 
Znasz chinskie przyslowie , ze nigdy sie nie wchodzi dwa razy do tej samej rzeki??????
To jest ten powod, dla ktorego moim zdaniem Wilk nie moze juz byc Gmem


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 07:52 
 
to bylo do ciebie spider........i wiesz wez kurwa, jednak slownik ort. do reki bo tego sie nie da czytac......."joz" "niebendzie", toz to hardcore....i to nie konsekwentny, do licha, bo chwile potem piszesz dobrze.....


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 08:39 
 
To przynajmniej zróbcie dla niego miejsce w jakimś hall of fame na stronie ponieważ starał się umilić nam życie i odpowiadać na wszystkie page-y. Pamięc o Wilku nie powinna zaginąć.


_________________
Come away, come away death
And in sad cypress let me be laid
Fly away fly away breath
I am slain by a fair ornell maid
My shroud of white, stuck all with yew,
O! Prepare it!
My part of death, no one so true
Did share it
---

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 09:07 
 
Wy kurde faktycznie nie czytacie tego co pisze. A szkoda a szkoda... mysle ze paru rzeczy moglibyscie sie dowiedziec i nie nabijac postow zupelnie zbednch.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.