mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:27 
Cytuj  
Cytuj:
Night Spider napisał:
JA PLANUJE WSKRZESIC GILDJE TH ALE DOPIERO JAK STANE NA NOGI BO OD SAMEGOPOCZATKU TO TRZEBA SIE ROZESNAC CO I JAK W KONCU DUŻO NOWYCH RZECZY BENDZIE TRZEBA POZNAC.



A może tak gildię analfabetów założysz?

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:33 
Cytuj  
wiesz templum to "jestem bogiem" to byla przenosnia przyklad ad. ksywy to chyba rzeczywiscie zmienie bo zbyt popularna a taki Psyche sie tam pluje ze noob psycha moze i noob w ultimie ale wyskocz w d1-d2 zobaczymy czy tam bedziesz madry tam to ja cie od noobow zwyzywam jakzes taki madry ad.
no nic plany z gildia poki co odkladam bo rzeczywiscie nie wiadomo jak to jeszcze bedzie z tym:)
a co do postow to nie wypowiadam sie tutaj zeby nabic postow jesli nie wierzycie to moge zmienic konto co za prblem i juz jak sie czepiacie postow he? pozatym ludzie dorosnijcie czepiacie sie czego popadnie by sie wycwanic przed innymi i pokazac jacy to wy jestescie wielcy ,wpasniali i wszystko wiedzacy no i co z tego ? o UO wiekszosc na pewno wie wiecej odemnie ale co z tego pytam sie jeszcze raz sa dziedziny zycia,komputera,gier, itd. w ktorych to ja moge wiedziec duzo wiecej od was wiec nie podchodzcie do tego jakbyscie byli wszystko wiedzacy bo tak nie jest i kiedys ktos was w jajo zrobi co doprowadzi ze sie obudzicie z tego nieszczesnego snu w ktorym wciaz zyjecie.
a chcialbym przy[pomniec ze takie czepianie sie i udawanie ze sie jest wszystko wiedzacym to lamerstwo na maxa!!!!!
JA POWIEM TERAZ GLOSNO I OTWARCIE ZE O UO WIEM GOWNO NIC KOMPLETNA CZYSTKA. zebyscie pozniej nie zarzucali ze tenm o ten tutaj mowi ze wie wszystko i jaka z niego lama a gowno prawda bo sie nie wymadrzam i nie mow mi jaki ze mnie pk bo w uo moge byc marbnym zalosnym NB PK a gdzie indziej moge byc zajebistym PK w UO jestem newbie i tego nie kryje bo chyba kazdy kto zetknal sie pierwszy raz z UO jest na poczatku newbie nie??? nie bede wam mowic reszty bo sie nie oplaca nabijac postow po jedno zdanie i zebyscie sie nie czepiali jeszcze raz powiadam zmieniam KSYWE NA MNIEJ POPULARNA I WALNALEM WAM PPOSTA NIE PO 1-2 ZDANIACH radujcie sie swieta bedzie,biba wrecz
a i co do mojej pisowni
1:klawiatura jest juz zepsuta
2:nie chce mi sie gdzieniegdzie stawiac przecinkow itd nie obchodzi mnie to w tym okresie

nom wiec czuje ze wszystcy beda zadowoleni a co do postow to logoiczne ze jak sie gada co chwile z kims w temacie np WIELKIE ZMIANY to posty ida jak burza nie?

dobra nara pod ta "ksywa popularna" juz mnie nie spotkacie
psyche napisal "w grze pewnie tez mnasz spawn" nie tu sie machnoles ostro nie mam takiej i nigdy w grze nie zamierzalem miec
jak macie jakies komentarze glupie to sobie je odpusccie.
NARX :evil:
a i jeszcze jedno chaos rzadzi!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Spawn dnia 2002-05-05 13:34 ]</font>

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-04 15:59, Shinji Ikari napisał:
takiej post whore jeszcze nie widziałem :smile:


ja widzialem. ciebie :grin:


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:45 
Cytuj  
no nie. spawn, twoje posty mnie po prostu rozbrajaja. mowisz, ze ty wielce znasz sie na pkowaniu, bo grales w diablo. ech, stary. diablo ma tyle do ultimy co starcraft do panzer generala.
i nie wyzywaj psyche od lamera, bo sam nim jestes...heh, moze zmian se ksywe na "spałn wszechwiedzacy"?


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 13:33, Spawn napisał:

wiesz templum to "jestem bogiem" to byla przenosnia przyklad

[...]kiedys ktos was w jajo zrobi co doprowadzi ze sie obudzicie z tego nieszczesnego snu w ktorym wciaz zyjecie[...]


Po pierwsze panie KS Templum pisz z duzej litery, jesli łaska.

Po drugie nie podpierdalaj mi moich tekstów ze snem, bo to jeszcze bardziej jest lamerskie, a do tego ten tekst do ciebie posunolem a ty bezczelnie go wykorzystujesz bez pozwolenia :razz:


_________________
Templum

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:52 
Cytuj  
I ani na tej xywie ani na innej nie wal takich postow bezsensownych, bo pleciesz przez x linijek ten sam tekst, robisz maslo czy co? :lol:


_________________
Templum

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:03 
Cytuj  
Templum zlewasz sie ze Spawna a zobacz jak z ciebie sie zlewaja temat "jak nazwac zwierzatko" stary takie cos mnie tak dobija ze nie chce mi sie nawet na forum wchodzic

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:10 
Cytuj  
No to nie wchodz, nikt cie tu nie zapraszal.... :lol:


_________________
Templum

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:11 
Cytuj  
Przynajmniej bys sie przyznal do siebie, a nie tak po lamersku sie ukrywac :razz:


_________________
Templum

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 13:41, gallahad napisał:
Cytuj:
2002-05-04 15:59, Shinji Ikari napisał:
takiej post whore jeszcze nie widziałem :smile:


ja widzialem. ciebie :grin:



Dawno temu i nieprawda :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 13:33, Spawn napisał:

(bla bla bla)



ehh, nic nie rozumiesz. Nikt sie ciebie nie czepia dlatego, ze uwazasz sie za wszechwiedzacego czy cos tam.
Postaw sie w naszej sytuacji. Zalozmy ze jestes w miare doswiadczonym graczem UO i przychodzi do ciebie taki nob i stwierdza, ze zaklada gildie PK. Jak bys zareagowal? Panicznym smiechem?
Po pierwsze, zeby zalozyc gildie to juz trzeba miec jako takie doswiadczenie, wiedze o grze oraz zasadach w niej panujacych i KASE(ale to mam nadzieje wiesz).
Po drogie to zeby zostac PK trzeba miec niezle podpakowana postac, a do tego trzeba CZASU.
A twoj argument, ze byles PK w Diablo to i na UO ci wyjdzie, coz... nie wart jest komentrza.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:30 
Cytuj  
Psyche tym razem sie z toba zgodze.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 14:28, Psyche napisał:
Cytuj:
2002-05-05 13:33, Spawn napisał:

(bla bla bla)



ehh, nic nie rozumiesz. Nikt sie ciebie nie czepia dlatego, ze uwazasz sie za wszechwiedzacego czy cos tam.
Postaw sie w naszej sytuacji. Zalozmy ze jestes w miare doswiadczonym graczem UO i przychodzi do ciebie taki nob i stwierdza, ze zaklada gildie PK. Jak bys zareagowal? Panicznym smiechem?
Po pierwsze, zeby zalozyc gildie to juz trzeba miec jako takie doswiadczenie, wiedze o grze oraz zasadach w niej panujacych i KASE(ale to mam nadzieje wiesz).
Po drogie to zeby zostac PK trzeba miec niezle podpakowana postac, a do tego trzeba CZASU.
A twoj argument, ze byles PK w Diablo to i na UO ci wyjdzie, coz... nie wart jest komentrza.



Ja sie ciebie nie czerpiam wcale i calkiem cie rozumiem sam tez bym tak zrobil jak gram w diablo przyjdzie newbie i mowi te chodz tu rozwale cie na strzepy ,ale ja poprostu nie powiedzialem ze chce zalozyc (a moze mowilem) ale ze kiedys chcialbym zalozyc i ,ze poki co to jest tylko i wylacznie koncepcja i liocze na takich wytrawnych i doswiadczonych graczy ze pomoga mi sie znalezdz w tym swiecie i conieco naucza?
co do tych chuji itd. to sorki ale nie zrozumieliscie koncepcji mojej i o to mi chodzilo a to co powiedzial gallahad co ma uo do diablo to mi chodzilo ze tutaj mozesz byc swietny a tam slaby i tak wlasnie jest w mojej sytuacji.
mam nadzieje ze cala sytuacja sie wyjasnila

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 14:11, Templum napisał:
Przynajmniej bys sie przyznal do siebie, a nie tak po lamersku sie ukrywac :razz:



idz naucz sie nazywac zwierzaki :razz:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 14:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 14:30, Eldorn napisał:
Psyche tym razem sie z toba zgodze.



Wow, to chyba pierwszy raz w mojej karierze sie zdazylo :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 18:36 
Cytuj  
DO czego to doszlo??


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:28 
Cytuj  
No, to trzeba bedzie jakos zapisac dla potomnych. BTW znow masz o 1 post wiecej :razz:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 20:28, Psyche napisał:
No, to trzeba bedzie jakos zapisac dla potomnych. BTW znow masz o 1 post wiecej :razz:



wyscigi grand prix postow ? :smile: :razz:

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 08:45 
Cytuj  
Spawn najpier to ty pokarz ze mozesz taka gildie zalorzyc zarub na nia dopakuj sie a puzniej mozesz wyjechac z tematem ze chcesz zalorzyc gildie :razz: :razz: :razz:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 10:22 
Cytuj  
nie no kurw.... nie ma slow naprawde sie wam nudzi jak nie macie UO :sad:


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.