mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:36 
Cytuj  
Heeh Shinjii my maga nie mielismy wy mieliscie Smoga.

Taltos nie plakal o konia tylko sie smial ze ktory zginol przez tego konia.

Nie wiem co z dartem nie bylo mnie wtedy.

I tak dla waszej informaci nie jestesmy banda bezmozgow ktora biega i zabija kazdego kto sie natoczy, tak sie sklada ze jestesmy dobrze zorganizowani, i niedlugo sie zdziwicie.

A do tego ze miastio sie nie rozwija, naszym burmistrzem jest Gallahad a nie ma go od 10 dni on mial dostemp do kamienia i wogole on byl przywudca. Po tygodni porosilismy Bucha zeby zrobic tymczasowego burmistrza, po dlugich namowach sie zgodzil tylko ze on sobie wybral burmistrza to nic ze 4 z 7 czlonkow gildi stalo przed nim i mu mowilo kogo chca na wodza on sobie wybra kogos innego bo jak to stwierdzil "Z nim mozna pgadac" .No i jak mielismy sie rozwijac, ale juz przejelismy inciatywe i sie rozwija.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:41 
Cytuj  
Na Questa nie poszedł zaden mag , sami poszlismy :smile:

W obronie miasta niebyło zadnego maga :smile:

Talos płakał za koniem którego sam zabiłem :smile: i zalił sie ze go zabijamy jak niemiał broni :smile:

Oj ten biedny taltosek :smile: i to ma być postawa chaosnika???????

Ten wasz atak był bezmuzgi :grin:

Macie to miasto juz od dobrych kilku dni i nic nie zrobiliscie a moje???

Zobaczę tą organizację :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:46 
Cytuj  
Miasto jest nasze od przedwczoraj a w sumie od wczoraj bo cofka byla.

_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-06-17 14:48 ]</font>


Posty: 3
Dołączył(a): 7.06.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:53 
Cytuj  
BZDURY shinjii gadasz.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 15:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-17 14:53, Myrthis napisał:
BZDURY shinjii gadasz.

:lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 15:18 
Cytuj  
Shinji, nie denerwoj mnie. Po pierwsze to nie plakalem za koniem, bo moge sobie takich setki kupic. Rozbawilo mnie to, ze probowaliscie go zabic(tutaj poklony do pana Wojtasa, ktory w przyplywie heroizmu zaatkowal mojego konia i na moich oczach polegl, z jago reki/kopyta :lol:). Rozbawily mnie rozwnierz dalsze poczynania tego pana, gdy zginalem w pojedynku i sie wskrzesilem podlecial do mnie i mnie zabil(bezbronnego). Ladny masz ten Order... wroze ci przyszlosc. A co do tego najazdu, to wyniknal on z chwilowej nudy i nie byl do konca przemyslany. Dlatego nie rozgromilismy was kompletnie...

Jeszcze przyjdzie czas...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 15:24 
Cytuj  
Jeszcze przyjdzie czas...

I wkoncu wytepimy ten chaos :lol:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 15:49 
Cytuj  
heh... jesli kto kolwiek bedzie w stanie stawic nam jaki kolwiek opor to tylko Shinji i to tez nie dlugo potrwa...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 15:51 
Cytuj  
Psyche ty do kowadla albo na cm a nie tu ldzi straszysz :lol:
Jak ktos jest chetny stawiac opr zapraszam dnastript napewno na znajdzie.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 15:58 
Cytuj  
Ta ten Wojtas to jest najlepszy woj chyba na serwie (rotfl).Wczoraj az mnie zabil mialem z 2hp bez zbroi bez niczego.
Gratuluje Shinji masz bande huja a nie wojownikow.
hehehehehhe

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 16:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-17 16:58, Quinndil napisał:
Ta ten Wojtas to jest najlepszy woj chyba na serwie (rotfl).Wczoraj az mnie zabil mialem z 2hp bez zbroi bez niczego.
Gratuluje Shinji masz bande huja a nie wojownikow.
hehehehehhe

Poprostu wymiekam :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 17:07 
Cytuj  
Eldorn, ja niestrasze ludzi tylko stwierdzam fakty... a na kowadlo przyjdzie pora. Narazie to ty mnie dodaj, bo do tej pory nie udalo sie to nam :razz:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 17:11 
Cytuj  
Ta wojtas ma wyskoki , jak sie nie poprawi to go wyrzuce :grin:

A pomyśleć ze mogłem sie do was przyłączyc
wtedy kogobyście bili???? :grin:

Ja wam gwarantuje wielkie bitwy i wojny :smile: ale będzie to za mniej wiecej tydzien , a im wiecej wjazdów tym dłuzej to potrwa :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 17:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-17 10:54, DarkWind napisał:

Nie podoba mi się to stwierdzenie z paru powodów: windnieje na nim moja ksywka, kiedy ja jestem tutaj uczciwy; siedzę w mieście Shinjego dlatego, że tam zawsze coś się dzieje (m. in. atak chaosu...) i z powodu poprawnej postawy i zachowywania klimatu u nich. U was, Eldi, tylko słychać kurwienie itp... Poza tym staram się być uczciwym GMem (nie ma u mnie nic za darmo i nikomu nie pomagam). Wracając do waszych page-ów to muszę z przykrością stwierdzić, że są one żałosne... jeśli widzicie jakiś bug to idźcie na naszą stronę i tam go zgłoście i tam macie pewność, że ktoś to odczyta. A że wam się nie chce to już nie moja wina. Ja poza tym odpowiadam na page, które uznam za mieszczące się w moim zakresie pojmowania/rozumienia i po prostu na takie, gdzie bym mógł coś zdziałać. Więc proszę do mnie pretensji nie mieć, że wolę siedzieć w Serro Carres niż w innych miastach bowiem tam gracze zajmują się budowaniem najwięcej i potrzebują często mojej rady lub pomocy, a że osiągnęli tyle to tylko dzięki ich pracy w SC włożonej. Jeśli chaos również zamierzałby podjąć jakieś większe osiągnięcie to niech czycha przychylności bogów. I jak tu nie być przychylnym tym, którzy się starają?

Wlasnie napisalem "Wind siedzi w miescie shinjiego bo to jego robota" wlasnie chodzi o to ze siedzisz :smile: I dobrze :smile: Zeby sie eldorn nie czepial ze tam siedzisz bo komus cos rozdajesz etc.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 18:10 
Cytuj  
chaosy sa slaby znalazlem jednego (gonil mnie) mialem krysa expa i dostal pare shotow i dostal DMG a ja od niego moze 9hp stracilem
wniosek: Chaos kozaczy a sa slabi :lol:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aheron Mc Knee dnia 2002-06-17 19:29 ]</font>

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 18:56 
Cytuj  
Oki bloob rozumiem. :smile: Albo raczej teraz rozumiem. :wink:


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 01:57 
Cytuj  
locke4, i jakiegos downa na M co mnie zabil 4 razy u hitlera a jak mialem 30 hp juz to spierdalal jak zajac... wielki chaosnik ito rekrut na dodatek...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 02:17 
Cytuj  
hmm czasami zaluje ze juz nie gram, pokazalbym co to CHAOS(wprawdzie teraz tez moge ale moge za to poleciec :grin:).
1. questy prywatne: shit, ja zrobie questa dla chaosu i dam im w nagrode miecze poblogoslawione z umagicznieniem to sie zacznie order pluc
2. order vs chaos: shit, ci bija tych jak maja malo hp i na odwrot(tyle ze chaosowi to bardziej pasuje) i wszyscy placza.
3. potworki nasylane na graczy: jak tak robilem to lecialy skargi na mnie ze mecze graczy, to ja juz nie wiem co mam robic
4. page: siedze na nim najwiecej wiec prosze o milsze przywitania a nie typu czemu mi kurwa bank zniknal, gdyz po prostu po n-tym takim poscie nie wytrzymam, zabije a gracz sie poskarzy i znowu bedzie ochrzan z gory.
Dziekuje za uwage.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 06:47 
Cytuj  
Wiecie co do pana M on ma 15 lat i jest ten tego, jak by to ujac, no troche nadgorliwy, spox pouczem go troche.

lobo czekam na te miecze :smile: bo zbroje juz mamy jeszcze tylko miecze nam trzeba :cool: .

My zawsze chetnie przyjmiemy najazd na 100 zambiakow wysylaj nie martw sie jakos damy rade. :cool:

Aha i zeby nie bylo ze wy zabiliscie kogos z chaosu a nie wiecie kogo, jestesmy ladnie wszyscy podpisani o tak [DA, Chaos] lub z Rekrot z przodu. Jak ktos inny sie uwaza za chaos to nie do nas.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 12:51 
Cytuj  
Wiecie co, co nowa odslona to to samo. Zawsze forum do klotni, kto kogo zabil, jak, dlaczego i oczywiscie dlaczego jest lama bo mial lepsza zbroje. To juz troche zalosne sie robi po pewnym czasie. Wojna to wojna. Jakos nikt nie patrzy czy ktos ma tylko pistolet, ale skoro to wrog to nawala z m16. Nie ma regul zbytnich, a to ze ktos ranny i bezbronny to coz, milosierny jest ten co da mu odejsc. Placzecie o kazdy element zbroji, zamiast sie cieszyc, ze np healer nie wskrzesza dopiero po 12 godzinach. Uczestniczycie w potyczkach to wasze ryzyko, ze cos stracicie. Raz sie wygrywa i biednych orderow sie rozwala, ale czasem i sie wpadnie w zasadzke. No ale to ze zaatakowal z ukrycia i od razu walna zatrutym mieczem, to juz jest straszna ofiara, bo nie walczyl uczciwie. Czy wy niegdy nie zrozumiecie, ze walka w uo to nie szachy o scislych regulach, tylko czasami fart i niefart oraz inne czynniki.
A co do roznego rodzaju prywatnych questow i atakow na jakies miasto: I tak bedzie. Raz sie jest na wozie raz pod wozem. Nie wybiera sie wroga, tylko to wrog wybiera sobie cel. Amerykance tez sobie siedzialy za oceanem, a Polacy bedac idealnie na linii frontu gineli i byli caly czas okupowani. Takie zycie... i koniec debaty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.