mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 18:38 
Cytuj  
Bloobik ty sie tlumacz i nie marnuj czasu na forum tylko do roboty ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 19:08 
Cytuj  
ehh... znow czepiasz sie biednego Chaosa. Gdyby nie on to ten dungeon by dalej stal pusty, potworkow by niebylo a ludzie z nudow zajmowali by sie tylko PKowaniem(no teraz nawet tego nie moga bo daliscie magow do miast). Zauwaz, ze to wlasnie brak zajecia(praktycznie brak czegokolwiek do zabicia) dobprowadzil do tego ze 80% serwa chodzilo RED. Bo jak ktos gra wojem to w sumie poza PKowaniem nie mial nic do robory. Kowal to przynajmniej sobie pokopie czy cos, a tak...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 19:47 
Cytuj  
Alez ja staram sie go stymulowac do dalszej aktywnosci :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 20:23 
Cytuj  
Mowilem do blooba...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 20:29 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-05 21:23, Psyche napisał:
Mowilem do blooba...


Aaa to sorry :O niedoczytalem hehehe
Jak widac mnie tez sie udziela - za duzo drugich zmiana w robocie - czytam forum bo niemoge sobie pograc :/


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 20:53 
Cytuj  
Ehh no i teraz wszystko to co ustawil Chaos poszlo sie jebac... Napewno stracil na to sporo czasu i jest ostro wnerwiony, a ty(mowie do blooba - zeby scorpio sie znow nie pomylil :wink:) go jeszcze jedziesz... :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 00:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-05 18:48, bloob napisał:
No bardzo fajnie, super, tylko ze ludzi pracujacych na serwerze jest 4... yerp, wind, karanira i ja...
Wybacz chaos ale niemoge cie wliczyc za stawianie potworkow ludziom pod nos no sorr..
Wind buduje, yerp pisze skrypty, karanira niema czasu wiec narazie zaklada tylko konta, ja jestem hotline, chodze na page, i pisze skrypty :/ Wszystkiego po trochu...
Nie jest to moja wina ze niema wiecej ludzi do roboty, po prostu nie jestesmy w stanie sie ze wszystkim wyrobic...


bloob wez nie chrzan stawaim spawny bo nikomu sie nie chce, siedze na page jak nie jestem zajety, domkow nie buduje narazie bo musze HODa popoprawiac, a w skryptach nie siedze bo nie mam haselka do serwa. a jak myslisz kto obrywa jak w nocy serw padnie a was nie ma? Kary nie widzialem od 3 tygodni winda jakies 2x wiec nie pier.... ze nic nie robie. :evil:
i jeszcze jedno, naustawaim spawny to robicie cofke w chuj i nie ma spawnow a taka robota to syzyfowe prace.
_________________
Chaos rule the world
_________________
Live today, fight tomorrow
_________________
brum brum

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-07-06 01:30 ]</font>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 09:00 
Cytuj  
Bloob niewiem czego mowisz ze inni nic nie robia ostatnio 2 razy jak pisalem na page przyszedl Wilk zorganozowal nam bardzo fajne najazdy na miasta... ale neistety odszedl ty widzisz tylko to co ty robisz :/
Widzialem w nocy cyan chodzil i dorabial ludzia klucze (na wyspie th) wiec chyba tez cos robi :razz: (jak znajdzie czas)
A ostatnio jak rozwaliles mi hate bo nie umiales tych scian paralizu usunac weszlo mi pul serva do domu pislaem ci na irc na pagge i nikt mi nie pomugl! wiec mi nie chrzan ze ty tak strasznie zapiepszasz bo skoro to zrabales to mogles naprawic na miejscu!
Pozatym co do Teza to widzialem jak wczoraj pomagal ludzia...

Wracajac do tematu racja w miescie ejst nudnoczasem tak ide i sobie mysle musze kogos ubic bo ty wykituje i nawija sie jakis Midian looter... ktory zabija u helera po 17 razy :/ i tylko wtedy walczy jak ktos juz kogos bija wpada dobije zlootuje i spiernicza aby tylko tamta osoba do banku po bron nie dobiegla...
Wedlug mnie battle magowie powini zostac usunieci poniewaz sama ih straz wystarczy do obrony a tak to przynajmniej murder ma szanse dojsc do banku jakos sposobem przezyc...

Ostatnio powstala nowa kwesta ludzi ktorzy albo korzystaja z jakis programow lub wykozystuja stat* bug prosilem i zajescie sie panem "Aheron" i jego bratem "BlackKnight" i popaczyc ile chlopcy maja sily i inta bo stego co wiem obydwu wyskoczylo ponad 100 a ostatnio to ja ih na luzie bralem a teraz goscie do eldiego sie stawiaja zato powinien byc ban!

Dziekuje za uwage :razz:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 09:24 
Cytuj  
Jesli to prawda, to powinni zostac ukarani ale zaraz ban? Moze jakies odnizenie tych statsow czy cos...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 09:33 
Cytuj  
BaroO, prawda jest taka, ze jest podzial na role. Nie kazdy ci moze przyjsc i pomoc. U mnie tez ostatnio slaba z pomoca, no ale swoje juz przepracowalem :grin:. Jedni chodza na page, drudzy buduja to i owo, a inni sie zajmuja kontami, kontaktami, skryptami, wiec to ze ci Bloob chcial pomoc na page, to naprawde jego znak dobrej woli, a nie swiety obowiazek... a co do tych statsow, to naprawde, musze tu podziekowac kilku osobom za szybkie zgloszenie tego buga, no ale i oczywiscie praktycznie rozwalic postac tym ktorzy w dosc chmaski sposob zostali nakryci na takim oszystwie ( szkoda ze kilku z nich zostalo po porsut namowninych do tego, no ale teraz ludziom srednio mozna ufac )

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 11:13 
Cytuj  
Yerpen wiem ze kazdy robi cos innego (czytalem na stronce :razz:) ale bloob powiedzial "tylko ze ludzi pracujacych na serwerze jest 4... yerp, wind, karanira i ja..." wiec ja moei ze ejst innaczej a co do tych osub czy mzoesz podac nicki ? bo wiem ze bloob niektorych wczoraj tak bardzo bronil i jestem ciekaw czy te osoby zostana ukarane to chyba kazdy teraz moze wiedziec kto oszukiwal w grze prawda ?


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 11:52 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-06 01:28, lobo_17 napisał:
bloob wez nie chrzan stawaim spawny bo nikomu sie nie chce, siedze na page jak nie jestem zajety, domkow nie buduje narazie bo musze HODa popoprawiac, a w skryptach nie siedze bo nie mam haselka do serwa. a jak myslisz kto obrywa jak w nocy serw padnie a was nie ma? Kary nie widzialem od 3 tygodni winda jakies 2x wiec nie pier.... ze nic nie robie. :evil:
i jeszcze jedno, naustawaim spawny to robicie cofke w chuj i nie ma spawnow a taka robota to syzyfowe prace.
_________________
Chaos rule the world
_________________
Live today, fight tomorrow
_________________
brum brum

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-07-06 01:30 ]</font>


Ej CHAOS to znaczy ze ta cofka nie byla przypadkowa (znaczy spowodu jakiegos naglego bledu??)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 12:05 
Cytuj  
Cofka byla chyba dlatego ze kilka osob wykorzystalo w ten dzien stats buga, i zeby nie bylo watpliwosci cofneli stan swiata.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 12:08 
Cytuj  
Eldorn Wybacz ale ja sie ciebie nie pytam
pytanie skierowane go Ch4osa

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 12:10 
Cytuj  
A zreszta o stat Bugu dowiedziano sie PO COFCE!


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 13:13 
Cytuj  
ciesz sie ze wogole ktos wysili sie na trud zeby ci sprobowac odpowiedziec, znajac Gmow i tak zaden nic by nie powiedział wiec naprawde sie ciesz. :cool:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 13:28 
Cytuj  
Eldorn nie wiem czy zdajesz sobie sprawe al...
Albo nie chcesz wiedziec bo jest wam za dobrze by to zauwazyc.

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 14:41 
Cytuj  
Ej goscie stat bug dalej istnieje i Rycerz wie otym doskonale gosc nabil sobie troche sily lecz jego brat masakratycznie duzo i rozpowiedzial innym!
Tszeba cos z tym zrobic yerpen mowiles ze naprawiles ja widzialem jak mowil mojemu bratu cos innego ze gm nic nie zrobili...

<****> skoro sam to uzywales wygadales jakims lolkom a itak to niebawem usuna
<****> to przynajmniej bys pomugl to usunac
<Rycerz> oni nie sa lolkami
<Rycerz> a pozatym moj brat zmalmil
<Rycerz> i teraz musze ise wypierac
<Rycerz> wiec nara

Kurde ten serwer schodzi na psy teraz polowa gosci to jakeis jebane terminatory!!!


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 15:11 
Cytuj  
A tymi PANAMI ktorzy sie dopytywali jak TO SIE ROBI BYLI MITHRANDIL ORAZ BAROO gratuluje (debile i tak wam nie powiem)
A i przepraszam ze zapomnialem KEVINER ROX
(czepial sie mnie jakies pol godziny)

_________________
I GO !
DEATH WILL FOLLOW!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aheron Mc Knee dnia 2002-07-06 16:13 ]</font>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 15:22 
Cytuj  
Wkleic tu cala nasza rozmowe i pokazac jak bylo ?
Calyczas ci palko mowilem powiec Yerpenowi albo jakiemus innemu gm'owi a ty:
<BaroO> wez to zglos jakiemus gm'owi !!!
<Rycerz> I CO
<Rycerz> BRAT ZGLOSIL
<Rycerz> OBNIZONO MU STATY
<Rycerz> I BYLA COFKA DNIOWA
<Rycerz> I HUJ
<Rycerz> zglas GM
<Rycerz> tak dziekuje
<BaroO> ale bug jest dalej!
<Rycerz> JEST MAGIEM I MA STATY 50 25 10
<Rycerz> i huj
<Rycerz> WIEM

Tak samo prosilem yerpena aby to odciebie wyciagnol ale ty jakis frajer ejstes zjebales nam caly serv wiem napewno o 3/4 osobach ktorzy to wiedza a napewno jest ih z 15 i ty tu pokazales jakim jestes debilem!

Co do Mitha to ja go prosilem aby cos z ciebie wyciagnol lecz ty milczysz wolisz dalej jebac nam wszystko..

_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-07-06 16:23 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.