mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 21:48 
Cytuj  
ROTFL Gunaf HEHE nie kojarzylem, ze to ty:D
Sorry taka prawda, ze polewalismy z ciebie z Farisem i robilismy wszystko zebys nie byl Vampirem:D HEHEHE.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 22:01 
Cytuj  
wiem :razz:, hari krishna rox :razz:
btw ja mialem polewe z farisa jak sie wykrecal ze to nie on jest szefem
a wlasnie, czemu nie chcieliscie mnie? nadawalem sie bardziej niz ten na M co padl potem przy najezdzie opchydian.

_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Osama Bin Laden - romantyk czy pozytywista?
_________________

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-12-05 22:12 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 22:26 
Cytuj  
No coz, nie pamietam, ale ogolnie wtedy ze wszystkim lalismy, taki okres.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 22:39 
Cytuj  
ehh ale i tak szkoda, juz wolalbym w nieskonczonosc probowac sie dostac niz grac wsrod tego cholerstwa co teraz u nas gra


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 23:04 
Cytuj  
Sami sobie na to zasluzyliscie, stworzyliscie gowniany shard to i macie gownianych ludzi. Simple. U nas lameriada byla traktowana totalnym naprzykrzaniem sie i tepieniem. Bynajmniej ja z tego czerpalem ogromna satysfakcje;]

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 23:33 
Cytuj  
I prawidłowo :razz:

Moze my też tak kiedys zaczniemy..... :smile:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2002, 02:07 
Cytuj  
Hmm... troche sie tu zmienilo przez te 3 miechy...

Shinji: Przydaloby sie, ale komu to sie wlasciwie chce... pewnie takie czasy. Nie chce mi sie nad tym rozwodzic bo szkoda czasu i miejsca na forum. Niektorzy sa juz tacy trudni, z ktorymi nic rozsadnego robic sie nie da.

A jak kogos to interesuje ( a powinno ):

Po zakonczenia testow takiego mmorpga Legend of Mir ( nie wiem czy ktos slyszal, wtedy tez nikt tego prawie nie znal ), a ze byla to pierwsza dla mnie tego typu gierka, to sie szukalo czegos nowego. Menel powiedzial, ze w ogole takie cos jak UO istnieje i ze jest do tego serwer GO. Tam sobie pogralem z tydzien.. moze dwa nie pamietam juz, w kazdym razie z Kalafem sie przenieslismy na SC po zamkieciu serwera ( szczerze mowiac to bylo wtedy chyba tylko SC i CL, a ze to drugie niezbyt nam odpowiadalo, to na SC sie zostalo. Dalej to juz wiadomo - gidlia o nazwie, by wkurzac wlasnie takich, co gildii o takiej nazwie nie lubia, denerwowanie gosci co sie "na nas uwzieli" itp. A ze niezbyt lubilem walke PvP to to zadanie niezbyt trudne nie bylo. Potem miala byc krotkie wprowadzenie spawnow z OSI, a skonczylo sie na kasacji. Gdzies w tym momencie goscie, ktorym nie podobal sie moj styl bycia, powiazali mnie z nazwa gildii ( tym calym pienazkowym ) i jak widac wciaz musza okazywac tym swoja "dezaprobate". Potem NoX, opowiadania Oyca co on na tym emu nie zrobi hehe i od razu wejscie w epoke padow itp. Tam juz bedac lekko znuzony tymi calymi gildiami i wiecznym przysparzaniem sobie wrogow, poszedlem z podaniem o GMa i ludzie bedac przytloczeni blaskiem mojej persony, przyjeli mnie. Ze byl bug ze zniekaniem to po gdzies 3 godzinach z counselora dali gma :wink:. Potem to juz charowanie w pomaganiu naprawiania skutkow wciaz tych samych bugow. Potem POL i odjescie Oyca, nie majacego zamiaru dzielic ze mna "obowiazkow" ( no coz, zeby nie bylo 100 %, ktos musial mnie nie lubic, nie? :wink: ).
Tu sie dopiero zaczelo ze zwisami i naplywaniem juz troche mniej rozgarnietych graczy. W koncu skonczylo sie tym ze mi chamy, neta odcieli na miesiac. Kiedy wrocilem, no to juz nie trzeba nikomu tlumaczyc... prawie wszyscy w ekipie bylo z tzw. ogloszenia, wiec nie kazdy sie nadawal.
Ciezko bylo, coraz gorzej. No ale cos tam sie udalo sklecic i tak powstalo SoA ( Oyciec to wtedy mial ubaw niezly, mogac juz w ogole sie "wypowiedziec" do woli :wink: ). Potem to sie jakos wyprowadzilo na prostą i jest tak jak teraz.

Wiem, mi tez sie nie podoba wiekszosc z modelow zachowan graczy, wiem, tez zdaje sobie sprawe ze nie jest doskonale, ale w gruncie rzeczy... ja tu tylko skrypty pisze :razz:

Kuniec...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2002, 08:54 
Cytuj  
W sumie to ja tez gralem na sphere SC.
Pamietam dwoch lolkow ktorzy probowali mnie PK-nac a sami dopiero zaczeli grac. Potem powiedzieli ze sa z CL i ze zrobia tu CHAOS :grin: . Na szczescie tylko tyle mielismy wspolnych przezyc. Potem jakis Vampir mnie pk-nol pod CM Brit, pogralem torszke, a potem pokazalo sie info ze za jakis czas zmiana EMU wiec zaprzestalem gry do czasu NOX-ROX. Ale w sumie fajna gra byla na NoX z ta cala banda ReDoW ( Taunis, Gunlaf, Raistlin itd ...) - tylko za duzo bugow - to byla prawda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2002, 12:34 
Cytuj  
Tak to sobie tlumacz Yerpen :]
Ci co wiedza o co chodzi maja ubaw;]

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2002, 16:15 
Cytuj  
na SoA jest jak na cl nie wytepili lameriady na czas to teraz maja

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 15:06 
Cytuj  
Niech maja :razz:
Skoro tak sie musza dowartosciowac :wink: ... hiehie

Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale jak znam zycie to o pewnie o cos z tzw. humoru z gry :razz:, ale wole juz nie dociekac o co :]


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka


Posty: 22
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2002, 12:37 
Cytuj  
hehe jesli chodzi o lameriade mam swoj sposob:P
Podchodze i z dzidy w oko :wink:
to sie uspokajaja zazwyczaj na jeden dzien :razz:


_________________
::SoA RoX::
::GG - 1396299::
::http://www.swistaki.prv.pl::

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2002, 17:39 
Cytuj  
mmmmm... yerpen? jejku jej...
Rada od znajomego: jak planowales jakis powrot na soa to daj sobie spokuj z miejsca :smile:

Nikogo nie chce urazic... ale kto STRASZNIE SPIERDOLIL :smile: az strach :smile:
Oyci3c daj jakis kontakt, tylko nie na icq ani gg, maila albo priv tu na forum

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2002, 20:29 
Cytuj  
Wiem, ale ja juz tyle razy po kims naprawialem :wink:, ze mi to juz roznicy nie robi :]

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2002, 20:42 
Cytuj  
yerpen ale tym razem to jest straszne, mowie ci :smile:

btw sorry, odebrali ci moderatora przeze mnie, myslalem ze sie wycofales z branzy :smile:

no to powodzenia yerpen, szczescia zycze ale bedziesz musial miec duzo sily :smile:

i nie z dziw sie ze np jakis reg jest marynowany w pewnych fazach produkcji :smile: normalka yerp :smile:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2002, 03:51 
Cytuj  
tak jest ze karzdy jest spox a reszta to lameriada . Klasyka . Jak macie takie dobre oczy skierowac je na siebie .


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2002, 15:53 
Cytuj  
Dzieki :razz:

Po prostu lubie sobie po godzinach jakis srkypcik a to tu poprawic, a to tu napisac cos nowego... takie hobby :wink:


Posty: 1
Dołączył(a): 9.12.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2002, 17:26 
Cytuj  
zniszcze was

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2002, 17:56 
Cytuj  
Popsuje "Zniszcze was" :]

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2002, 18:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-09 17:26, Zniszcze was napisał:
zniszcze was

narazie zniszczeniu to ulegaja twoje komorki mozgowe


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.