mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 21:41 
 
a kto powiedzial ze lizusy sa wysluchiwane?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 22:16 
 
Cytuj:
2002-01-02 21:41, Szerszen napisał:
a kto powiedzial ze lizusy sa wysluchiwane?




acha to znaczy ze bogowie moja wszystkich w dupie tak ?????

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 08:54 
 
A kto powiedzial, ze wszyscy to lizusy?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 09:23 
 
Cytuj:
2002-01-02 22:16, +ZEROEBOLA+ napisał:
acha to znaczy ze bogowie moja wszystkich w dupie tak ?????


Kocham nadinterpretatorow... wiesz zeroebola ze z takich tekstow sie biora wszystkie spory, niesnaski i wojny?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 12
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 15:49 
 
hehe widze ze z mojego posta niedluga jakas BattlE bedzie... i dobrze :razz:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:01 
 
hhm fajnie. moze sie cos zmieni...
a tak na marginesie to jednak ciezko was do jakichs kolwiek zmian przekonac.
thax- mowilem ci przeciez ze chce zrobic rewolucje :PPP

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:08 
 
Widzisz bo na SC zawiazala sie tajna gildia (i mowie to w tajemnicy) tzw. Evil GM majacych za zadanie zatruc zycie graczom i uczynic je jak najbardziej stresujacym i meczacym... :wink:

Ale oczywiscie mowie to w tajemnicy ;-P


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:09 
 
O tak, o tak :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Thaxyllis dnia 2002-01-03 23:10 ]</font>

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:15 
 
wlansie widze.. widze

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:57 
 
Tak se czytam te wasze posty i mi sie SMIAC chce. Powiem krotko- ROTFL. Tyle gadacie o "nazi" GMach CL a sami jestescie 100x gorsi. Na CL bogowie karaja za to co sie dzieje w swiecie Sosarii a nie za to co kto pisze na forum, a jak taki GM SC grozi rybakowi ze mu postac w grze skasuje za to co napisal na forum to mi sie smiac chce. Ty sobie wyobrazasz ze tu tez jestes bogiem ? No ja ci powiem ze nie jestes i ze w tym swiecie CHUJ mozesz. A karanie w grze za reala swiadczy tylko i wylacznie o twojej glupocie. Niepotrafisz znalezc innego sposobu zeby sobie z kims takim poradzic niz skasowac mu postac. Jak ci ktos na ulicy wpierdoli to go bedziesz tez straszyl ze mu postac na SC skasujesz ? Pozatym na CL GMowie co najwyzej do pierdla zamykaja a nie szukaja ujscia dla swoich seksualnych zboczen i chca odrazu kijki w dupe wkladac. Jak masz takie zainteresowania to powinienes czym innym sie zajmowac a nie GMowaniem.
P.S. Ciekawe jak sobie z tym postem poradzisz bo mi postaci nie skasujesz :razz:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 15:19 
 
Jak Szerszen ci postaci nie skasuje to cin au licy wpierodli i co, ty bedziesz mu grozil ze mu posatc na OSI skasujesz???? ROTFL
Powem krotko - jestem za Szerszeniem, jakbys byl GM'em, mial kupe obowiazkow (z przewaga tej pierwszej) i w kolko bys musial za darmo poprawiac Bug'i a taki debil publicznie by z ciebie szydzil, to ja bym NIE tlyko skaosowal postac, ale na tym tazke nie skonczyl, ja to jestem wdziczny BOgu (ktoremu :wink:), ze zeslal taki serw i takich GM, z ktorymi sie gada jak z przyjacielem (przyjaciolka? :wink:).
The end i pomysl co powypisywales :razz:.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:35 
 
Heh, Panie K. forum tez jest czescia SC.
To raz.

Bogiem tego swiata - Strefy Cienia jestem i nie musze sobie tego wyobrazac.
To dwa.

Nie znam gracza, ktory by ode mnie nie dostal czegos na co sobie nie zasluzyl, znam za to paru, ktorzy nie dostali czegos na co zasluguja - zarowno dobrego jak i zlego (przykladem moze byc ten biedny napastliwy rybak, ktory nadal - przynajamniej ode mnie nie doswiadczyl blyskawicy podczas gry)
To trzy.

Jakies jeszcze pytania?
A co do spraw na ulicy - mam zwyczaj zalatwiac je sam, czysto jasno i w temacie.
To cztery.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:47 
 
Cytuj:
2002-01-06 15:19, Drizzt Do'Urden napisał:
Jak Szerszen ci postaci nie skasuje to cin au licy wpierodli i co, ty bedziesz mu grozil ze mu posatc na OSI skasujesz???? ROTFL

No widze ze z inteligentnym czlowiekiem rozmawiam. Czlowieku co ty za bzdury piszesz ? Jakie "MI" nie skasuje postaci ? Jakie "MI" na ulicy wpierdoli (to juz jest SZCZYT SZCZYTOW glupoty)? Jaka ja mu postac na OSI skasuje ? CO TY PIERDOLISZ ? Jedyne slowo z sensem to ten ROTFL bo to jest wlasnie dobre okreslenie do twojego posta.
Cytuj:
Powem krotko - jestem za Szerszeniem, jakbys byl GM'em, mial kupe obowiazkow (z przewaga tej pierwszej) i w kolko bys musial za darmo poprawiac Bug'i

tyle razy sie mowi - jak nie chcesz to tu nie graj bo nikt ci nie kaze. Ale to dziala w obie strony, ktos mu kazal byc GM ?
Cytuj:
a taki debil publicznie by z ciebie szydzil, to ja bym NIE tlyko skaosowal postac, ale na tym tazke nie skonczyl

A co ? Wpierdolil bys mu na ulicy ? :grin: :grin: :grin:
To swiadczy tylko o tym ze jestes jeszcze glupszy niz myslalem
Cytuj:
, ja to jestem wdziczny BOgu (ktoremu :wink:), ze zeslal taki serw i takich GM, z ktorymi sie gada jak z przyjacielem (przyjaciolka? :wink:).

Stary jak ty jestes wdzieczny "BOgu" za serwer gry komputerowej to ja ci powodzenia zycze. Widze ze plytki z ciebie czlowiek...
Bo mnie sie wydaje ze jak juz sie w cos wiezy (czytaj w Boga) to sie to odnosi do jakis wyzszych wartosci niz serwer. BTW ladnie im w dupe wlazisz, na jakiegos gifta liczysz czy jak ? :grin:
Cytuj:
The end i pomysl co powypisywales :razz:.

Az chcialo by sie powiedziec "sam pomysl co ty napisales, ale jakos kurde chyba z tym twoim mysleniem nie za dobrze wiec nie bede tego od ciebie wymagal.

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:54 
 
Cytuj:
2002-01-07 00:35, Szerszen napisał:
Heh, Panie K. forum tez jest czescia SC.
To raz.

Bogiem tego swiata - Strefy Cienia jestem i nie musze sobie tego wyobrazac.

"Jestem bogiem, uswiadom to sobie, sobie" LOL

Cytuj:
Nie znam gracza, ktory by ode mnie nie dostal czegos na co sobie nie zasluzyl, znam za to paru, ktorzy nie dostali czegos na co zasluguja - zarowno dobrego jak i zlego (przykladem moze byc ten biedny napastliwy rybak, ktory nadal - przynajamniej ode mnie nie doswiadczyl blyskawicy podczas gry)
To trzy.

Nie zauwazasz jednej, zasadniczej rzeczy, nie umiesz rozdzielic swiata sosarii od realnego, bo jak mozna karac kogos w sosarii za cos popelnionego na forum, w realu ? Ja rozumiem jak by cie w swiecie sosarii nazwymyslal.
Cytuj:
Jakies jeszcze pytania?
A co do spraw na ulicy - mam zwyczaj zalatwiac je sam, czysto jasno i w temacie.
To cztery.

Szkoda ze tylko sprawy z ulicy umiesz zalatwiac sam, szkoda ze nie stac cie na odrobine wysilku intelektualnego i zalatwienie tego w inny sposob. Jak masz tylko dwa sposoby radzenia sobie z ludzmi- uliczny i ultimowy to ja ci powodzenia w zyciu zycze.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 01:09 
 
Cytuj:
2002-01-07 00:54, Khernan napisał:

[ciach]
Nie zauwazasz jednej, zasadniczej rzeczy, nie umiesz rozdzielic swiata sosarii od realnego, bo jak mozna karac kogos w sosarii za cos popelnionego na forum, w realu ? Ja rozumiem jak by cie w swiecie sosarii nazwymyslal.
[ciach]


Widzisz, gdyby jego wymyslania mialy uzasadnienie, to by mogl wymyslac. Poczytaj prosze z uwaga watek, bo mam wrazenie ze rozmawiam z kims kto nie umie czytac ze zrozumieniem.

Milej lektury.

p.s. zanim cos odpiszesz rowniez z sensem, odczekaj z pol godzinki, potem wroci do rpzeczytanego watku i przemysl to jeszcze raz chlopcze.

p.s.2 W swiecie zyje mi sie calkiem dobrze, nie narzekam na nic poza odrobina braku wolnego czasu - jak tobie sie zyje nie wiem, ale wspolczuje braku fantazji.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 09:11 
 
Rzygac się chce... kolejne pieprzone flejmy. Khernan daj sobie spokój. Idź sobie pograj w coś...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 09:47 
 
alez niech sobie Kherman wypisuje pierdy.
swoim zachowaniem dorabia nastepna latke serwerowi CL.
przeciez nie jest obowiazkiem odpisywac na flamy i to jeszcze od slabo rozgarnietych osob, ktore nawet czytac nie potrafia.
poza tym Kherman musi sie jeszcze nauczyc zasad forum np, ze flamy umieszcza sie w dziale Flames, a nie tutaj.
chcesz kogos oczernic, wypisuj sie tam.
a tutaj, jak nie masz konkretnych uwag, to zajmij sie graniem na CL.

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 10:54 
 
No coz :smile: Ide sobie. Milej zabawy i wzajemnego wsadzania sobie kijkow w dupe (moze to ulubiona zabawa nie tylko szerszenia). Tylko szerszen pamietaj jak sie bedziesz chcial w to bawic to najpierw spytaj czy inni tez lubia takie zboczenia, bo ten biedny rybak napewno z kazda minuta spedzona w sosarii boi sie czy jego "zboczeni GM" (odpowiednik "nazi GM z CLa) nie wsadza mu niczego w dupe. BTW Toll ty tez sobie lubisz kijki wsadzac ? Jak tak to zalozcie kolko wzajemnej adoracji :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:05 
 
prosilem zeby przeczytal z uwaga?
Prosilem... ech.... ale oczywiscie on jest Inteligentny tak inteligentny, ze nie rozroznia osob. A przeciez ne ja proponowalem wsadzenie kijaszka a Oyci3c.

Wiesz co Khernan, ty jednak nalezysz do podzbioru ludzi okreslanych mianem homo debilus.

Wracaj na drzewo, albo nie, idz gdziekolwiek i nie obrazaj malp - nawet one rozrozniaja obrazki i Ci paluchem pokaza rozne avatarki (i rozne ksywy).


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.