mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:40 
Cytuj  
podobno najlepsze PvP to na dziś WAR :wink: no ale w AOC są sutki...


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:34 
Cytuj  
Grałem w Wara i rzeczywiście system PvP jest super - chociaż lagoza i slideshow na siege'ach, no ale tego chyba nie da się przeskoczyć. W Aionie system oblężeń jest skopiowany prawie w całości z Warka (włącznie ze zdobywanie artefaktów jako BO). Oczywiście nie ma SC jakby kto pytał.
Wczoraj braliśmy udział w obronie dolnego abyss przed Eliosami i podobno bylo ich tam 500 luda, a nas wiele allianców (szczerze mówiąc to nawet nie wiem ile) i lagoza była w normie (shitf + F12 pomaga zdecydowanie). Póki co nie jestem zawiedziony pvp w sumie nihili novi, ale fun był a to najważniejsze.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 12:18 
Cytuj  
mentasyn napisał(a):
W Aionie system oblężeń jest skopiowany prawie w całości z Warka (włącznie ze zdobywanie artefaktów jako BO).


Jeżeli skopiowany, to strasznie nieudolnie. W WARku jednak można zdobywać zamki w każdej chwili, a w AIONie wymyślili sobie, że mass-pvp będzie występowało tylko wieczorem od godz. 20.00... beeezeeedura...

mentasyn napisał(a):
Wczoraj braliśmy udział w obronie dolnego abyss przed Eliosami i podobno bylo ich tam 500 luda, a nas wiele allianców (szczerze mówiąc to nawet nie wiem ile) i lagoza była w normie (shitf + F12 pomaga zdecydowanie). Póki co nie jestem zawiedziony pvp w sumie nihili novi, ale fun był a to najważniejsze.


SHIFT-F12 pomaga czasami zmniejszyć crashe ale na dobrą sprawę to jest trochę tak, jakby kupić sobie kolorowy telewizor, a później oglądać wszystko w czarno-białych kolorach. Jak mam tylko ganiać za czerwonymi literkami, to na ch... mi taka gra? Do takiego stylu grania były MUDy i działały na konsolach znakowych :)
Całe to mass-pvp kończy się na tym, że stoją naprzeciw siebie dwie masy i co zdążysz wybrać TABem to nawalasz - przy range DPS jakoś to działa, ale malee DPS kończą najczęściej przykryci skrzydłami. PVP jest bezpłciowe i bez jaj - już o wiele lepiej można się pobawić w Q3 czy innym CSie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 12:32 
Cytuj  
Generalnie wszystko sie sprowadza do warunku:

If Grasz i masz fun then graj
If Grasz i nie masz funu then olej szkoda kasy

Bo szczerze mówiąc w każdym MMO można coś znaleźć do narzekania. Nie wiem czym zerg z Warka różni się od zergu tutaj, ale o gustach się nie dystkutuje.

Pozdro,


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:00 
Cytuj  
marcoos napisał(a):

SHIFT-F12 pomaga czasami zmniejszyć crashe ale na dobrą sprawę to jest trochę tak, jakby kupić sobie kolorowy telewizor, a później oglądać wszystko w czarno-białych kolorach. Jak mam tylko ganiać za czerwonymi literkami, to na ch... mi taka gra? Do takiego stylu grania były MUDy i działały na konsolach znakowych :)
Całe to mass-pvp kończy się na tym, że stoją naprzeciw siebie dwie masy i co zdążysz wybrać TABem to nawalasz - przy range DPS jakoś to działa, ale malee DPS kończą najczęściej przykryci skrzydłami. PVP jest bezpłciowe i bez jaj - już o wiele lepiej można się pobawić w Q3 czy innym CSie.


Dobre porownanie z tym TV ;). Dokladnie mam takie same odczucia. Wszyscy wychwalaja jakos modeli postaci jak i animacje,a i tak w glownych zalozeniu aiona czyli siege, tego nie bdzie widac :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:50 
Cytuj  
mentasyn napisał(a):
Generalnie wszystko sie sprowadza do warunku:

If Grasz i masz fun then graj
If Grasz i nie masz funu then olej szkoda kasy

Bo szczerze mówiąc w każdym MMO można coś znaleźć do narzekania. Nie wiem czym zerg z Warka różni się od zergu tutaj, ale o gustach się nie dystkutuje.

Pozdro,


^Esencja tego wątku.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:54 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
mentasyn napisał(a):
Generalnie wszystko sie sprowadza do warunku:

If Grasz i masz fun then graj
If Grasz i nie masz funu then olej szkoda kasy

Bo szczerze mówiąc w każdym MMO można coś znaleźć do narzekania. Nie wiem czym zerg z Warka różni się od zergu tutaj, ale o gustach się nie dystkutuje.

Pozdro,


^Esencja tego wątku.

No niby tak ale też recenzje są dla tych co się jeszcze nie zdecydowali kupić - możesz poznać czyjeś odczucia w grze, podobieństwa do innych znanych tytułów. Dlatego wszelkie odpowiedzi na takie posty w stylu "nie znasz się, głupi jesteś" jedynie psują ten wątek.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 15:08 
Cytuj  
@Up

Ok, reasumując Aion to synteza wszystkiego co było i to co się podobało w innych tytułach będzie się podobać i tutaj, a co wkurzało dalej będzie wkurzać. Gra jest silna tym, że wiele zaczerpnęła z tytułów które już wyszły i radziły sobie z większym lub mniejszym powodzeniem. Niestety dzieli też słabości tych tytułów, czyli slideshow i lagi na większym PvP (jak Warek, chyba tylko L2 było od tego wolne, brak warstwy fabularnej (co najmniej jak w AoC), mechanika sprowadzająca do naciskania mniej więcej tych samych sekwencji klawiszy (większość, jak nie wszystkie fantasy MMO), w sumie mały obszar rozgrywki (ale to załatwi nowy content), słabe instancje (w porównaniu do WoW). Ze stron silnych to napewno przyjazność dla nowych graczy - nie zgubimy się i nie będzie kwestii co dalej (jak w DDO na przykład), layout bardzo przyjazny i znany z innych gier, grind (dla niektórych wada dla innych zaleta), questy jak wszędzie czyli wszystko to już było, PvP podobnie.
Podsumowując Aion jest solidną, komercyjną produkcją, która nie szuka nowych rozwiązań fabularnych, technicznych czy w mechanice gry a filozofię można określić jako "dla każdego coś miłego". Oczywiście nie jest możliwe by, przy takim pomyśle na grę wszystko było na najwyższym poziomie i tak jest i tutaj, więc koneserzy poszczególnych elementów (czy to PvP czy to rajdy) mogą czuć niedosyt. Poza tym, trzeba grać i PvE i PvP żeby mieć dobrą zabawę i w pełni wykorzystać to co oferuje gra (dla autora przynajmniej).
Ogólnie poszukiwaczom nowości odradzam (lepszy Fallen Earth w tej katetgorii), wszystkim innym według gustów. Powiem tylko, że gra przyciąga dużą liczbę graczy z WoWa, ale czy stanie się jego następcą? Only time will tell....
Jeszcze ostatnie słowo na temat NCsoftu, nie będe odkrywczy jak powiem, że support jest ogólnie sprawny, poza niektórymi aspektami jak boty czy gold spamming. Tutaj dziwna krótkowzroczność i spolegliwość NCsoftu jak niektórzy zauważyli. Jednakże rozwiązanie problemu kolejek w relatywnie szybklim czasie zdecydowanie na plus. No i zobaczymy jak to będzie z tym nowym contentem - jeśli tak jak w GW to nie byłoby źle moim zdaniem. Póki co, pierwszy event lekko bez sensu :)

Enter, Uff... :) Disclaimer: Nie grałem w end-content póki co 29lvl, więc nie wiem jak jest dalej. Opinia może ulec radykalnej zmiane w obie strony w zależności od rozwoju sytuacji i upływu czasu.

Mam nadzieję, że kolega powyżej zadowolony z mojego mam nadzieję rzeczowego posta.

Pozdro


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 13:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
podobno najlepsze PvP to na dziś WAR :wink: no ale w AOC są sutki...

Najlepsze pvp to jest w KO... :)
faktem jest ze Aion to miks tego co gracze chwalili w innych mmo, ale drink złożony z Lagavulin i Petrusa niekoniecznie musi byc dobry (i nie jest)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 11:28 
Cytuj  
"Darmowy" miesiąc minął, 37 lvl nabity, znudzenie, konto sprzedane.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 12:10 
Cytuj  
@up

Ile Ci sie udalo wyciagnac za konto?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 13:12 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
konto sprzedane.
nie chwal się :x
ide swoje bumpnąć


_________________
psn

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 16:00 
Cytuj  
oo To i ja może swoje wystawię na Allegro.


_________________
...

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 16:18 
Cytuj  
Nikt tego nie kupuje, wiec powodzenia rofl :F
Polecam zbotowanie do 50tki i puszczenie za jakies 100zl. Moze ktos sie skusi ;>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 22:35 
Cytuj  
A propos, jest już info odnośnie Veteran Revards.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 23:31 
Cytuj  
For each month you have an active account, you are eligible to redeem in-game items, such as !!WEAPONS!!, !!ARMOR!!, titles, and emotes.

Xp boosty, darmowe skrzydla na 40ty lvl.

Whaaaata fuck? Co to jest, bo smierdzi mi tutaj microplatnosciami. Kup se miesiac wiecej a dostaniesz gear? no thx.


Anyways ciekawe... ledwo miasac a juz jestem veteranem. Gdyby tak bylo z emeryturami..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2009, 00:54 
Cytuj  
Mam cholernie mieszane odczucia, pomimo tego, iż byłem całkowicie świadom tego jakim AION jest tytułem i czego się po nim spodziewać. Niby jak już się człowiek zaloguje do gry, jak zacznie robić coś ze znajomymi to jest w miarę fajnie, ale generalnie brakuje tej grze jakiejś takiej magii i polotu aby naprawdę wciągała. Wkurzające są wszędobylskie boty, wkurwiająca jest głupota ludzi zaniżających ceny sprzedając itemy poniżej kosztu ich wytworzenia, upierdliwa jest masa innych rzeczy. PvP potrafi dać trochę fun'u ale na dłuższą metę jest denne do tego stopnia, że zacząłem go po prostu unikać i jakiekolwiek moje walki/kille są efektem sytuacji, iż to PvP znalazło mnie samo... W związku z wyjazdem na miesięczne wakacje robię sobie poniekąd wymuszoną przerwę. Odpocznę, może rzucę po powrocie na grę świeżym spojrzeniem - mieszane odczucia i znudzenie znikną... a w sumie nawet chciałbym, bo na dobrą sprawę nie ma aktualnie jakiejś rozsądnej alternatywy...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2009, 01:17 
Cytuj  
Nie wiem czy ceny przedmiotow nizsze niz ceny matsow ktorych uzywamy na zrobienie ich to glupota ludzi.
Nie gram w aion ale w wowie tez tylko itemy na max lev ktore sa bardzo dobre(na tyle aby moc uzywac ich dluzej niz pare dni/ tydzien) i ktore robi sie juz majac maksymalnie wyskillowana dana profesje pozwalaja zarobic.
Wszystko inne co robi sie tak naprawde w czasie levelowania danej profesji ma wartosc nizsza niz matsy.
Przedmioty takie uzywane sie zbyt krotko aby mogly miec wartosc wieksza niz matsy pozwolajace na podniesienie sobie skilla w profesji nad rozwojem ktorej pracuje mnostwo ludzi.
Poprostu ludzi potrzebujacych matsy do rozwoju profesji jest wiecej niz tych ktorym jakos szczegolnie zalezy na danym itemku. No i wszyscy oni robia te same przedmioty na ktore jak wspomnialem nie ma az takiego zapotzrebiowania aby mozna bylo szalec z cenami.(a wrecz przeciwnie tzreba je obnizac aby wogole moc je sprzedac)


Kurfa nie pisze juz postow w stanie wskazujaym bo musialem edytowac ten juz ladnych pare razy a ciagle znajduje jakies literowki i inne bledy:P


Ostatnio edytowano 31 paź 2009, 01:27 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 paź 2009, 01:25 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Nie wiem czy ceny przedmiotow nizsze niz ceny matsow ktorych uzywamy na zrobienie ich to glupota ludzi.
Nie gram w aion ale w wowie tez tylko itemy na max lev ktore sa naprawde bardzo dobre i ktore robi sie juz majac maksymalnie wyskillowana dana profesje pozwalaja zarobic.
Wszystko inne co robi sie tak naprawde w czasie levelowania danej profesji ma wartosc nizsza niz matsy.
Przedmioty takie uzywane sie zbyt krotko aby mogly miec wartosc wieksza niz matsy pozwolajace na podniesienie sobie skilla w profesji nad rozwojem ktorej pracuje mnostwo ludzi.
Poprostu ludzi potrzebujacych matsy do rozwoju profesji jest wiecej niz tych ktorym jakos szczegolnie zalezy na danym itemku. No i wszyscy oni robia te same przedmioty na ktore jak wspomnialem nie ma tak naprawde az takiego zapotzrebiowania aby mozna bylo szalec z cenami.



Tylko tutaj to troszeczke inaczej wyglada, na itemach ogolem sie nie skilluje, a dobre itemy podczas lvlowania to jest fun, bo widac roznice po broni na przyklad - ale niestety mentalnosc retardow wyglada tak - on wystawil za 200k to ja za 180k, wczesniej nawet nie sprawdzi ile to moze byc warte byle tylko wystawic najtaniej.


Ja mam tez strasznie mieszane odczucia - z jednej strony jest troche funu jak gram, ale z drugiej wiem ze ta gra do niczego nie prowadzi - wkurzajace bugi, czeste crashe, wspomniane boty, 15 godzinne grindy na lvl 45+,a perspektywa end game'u to siege, ktorych i tak robic nie bede, ze wzgledu na wszechobecna lagoze, crashe no i przymusowa walke z wylaczonymi modelami postaci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2009, 01:29 
Cytuj  
No to nie trafilem ale skoro nie leveluje sie robiac itemk to jak sie wlasciwie leveluje profesje w aion? Samym zbieraniem materialow?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.