mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 08:25 
Cytuj  
Marudzisz :) Ciekawe czy jak bedziesz high-level to bedziesz najpierwy pytal a potem walil. :)

Flacha napisał(a):
Moze to zachowanie nie dotyczy "polskich wampow" ale mialem ochote sie wyzalic :)


Oj tam, troche dotyczy. Czasem przez przypadek sie zapedzisz gdzies w slayerskie siedliszcza, no a wtedy juz nie patrzysz jaki to level. Orientujesz sie potem. Jak padl jednym trefieniem krwistych pazurkow to moze byc tylko przykro juz :).

Ja to glownie lubie straszyc :) Przychodze na invisiblu, stoi dwoch albo i trzech slayerow, staje miedzy nimi i czekam chwile, a potem sie ujawniam. Strasznie fajnie spieprzaja. Az im sie kurzy spod ogona :)

A jak juz zobacze ze low-level to wale tylko jak on mnie pierwszy zaatakuje.


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 08:58 
Cytuj  
Macie może jakieś płaszcze na sell z opcją?? I czy może mi ktoś poradzić nowe miejsce na trening bo trenuje w mt. rodine ne ale słabo tam dochodzi.A dopiero mam 47lvl

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 09:00 
Cytuj  
oczywiście dla vampa :]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 09:33 
Cytuj  
proponuje zapoznac sie z opcja edycji posta


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 11:09 
Cytuj  
Ja tam pacyfista jestem. Staram sie nie walic bez przyczyny w wampy, ale wampy biora sadystyczna przyjemnosc ze znecania sie nad noobami, nawet wampirow (mam na mysli Bathory dungeon[przyklad] ) paralizuja takiego i wydaja na zer potwora, sami rzadko zabijaja bojac sie o aligment ale i na to jest sposob.....Kiedys pisalem Stop, Peace, I am pacifist itp. sluchalo ok 5% wampow, ale na ogol i tak ginalem (chociaz jeden byl tak mily i dal mi nawet eskorte :)). Teraz po prostu ich ignoruje, wamp zaatakuje ja oddaje, w wiekszosci zgine, ale niektore kumaja i mnie zostawiaja. moze mam tylko 35 lvl guna, ale oddac potrafie. No slayerzy tez swieci nie sa. Ale odsetek pedalow jest znacznie mniejszy :)

PS: Ma ktos maila do GM'a, musze kogos zbanowac (mam na mysli pedaly, ktore blokuja motorem Carmen w Peronie)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 11:55 
Cytuj  
Masz racje Viracom ...ja nigdy wampa pierwszy nie atakuje..jesli on zaatakuje to staram sie oddac ale zazwyczaj sa to high lvl a ja mam dopiero 38lvl blade'a :). Rozumiem ze ta gra stworzona zostala z mysla o walce tych dwoch ras ale bez przesady!! Wkur... mnie jak wyjsc z Eslanian nie mozna bo przy kazdym wejsciu sa wampy i leja wszystkich jak popadnie..

Zychoo - mi nie chodzi o to ze leja mnie a mam niski lvl..chodzi o to ze leja wszyskich jak popadnie i normalnie pograc nie mozna. Ciekaw jestem czy ty bys sie nie wkurzyl jak bys sobie chcial spokojnie expa nabic a co 5-10 minut by cie ktos zabijal.

Pozdrawiam

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 12:38 
Cytuj  
Pewnie ze bym sie wkurzyl.


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 16:51 
Cytuj  
Ja tam łowców bez przyczyny nie atakuje ale sie w..wiam jak lece sobie nietoperkiem to strzelają we mnie wiec trzeba takiego zabić :] I jak ma ktoś płaszcz na sprzedaż????????


Posty: 19
Dołączył(a): 28.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 08:01 
Cytuj  
Meno faktyczine jakies plaszcze by sie przydaly ale gdzie tu jakis kupic, te lepsze plaszcze moga wypadac z mobow???


_________________
Children Of The Damned!

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 13:02 
Cytuj  
nie wiem. Te lepsze jeszcze mi nie wypadły z opcją a ja taki potrzebuje :har:


Posty: 23
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 14:11 
Cytuj  
Boze o czym wy gadacie ?! No ale dobra jezeli chcecie cos na pokroj BM dla wampira to mozecie:
a) Kupic u gracza (na targu)
b) Zabic mobow (podobno dobre armorce wypadaja z reniferow, ale rzadko)
c) zrezygnowac
d)kupic w sklepie (zakladka special, to przedmioty sprzedane npc przez graczy, a wiec czasami mozna znalezc dobre rzeczy za bezcen, jak high lvl sprzeda, gdyz mu sie nie chce stac i gadac :) ), ale tu trza miec fuksa, gdybyscie grali slayerami to bym armora mogl wam zalatwic, ale u wampow sa o wiele drozsze, a poza tym nie mam wampa :)


Posty: 19
Dołączył(a): 28.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 14:43 
Cytuj  
wszystko było by OK gdyby nie inni gracze ostatnio gość chciał mi wcisnąc płaszcz po cenie sklepowej no parodia, a co do kupowania od innych graczy to ciężko kupić coś ciekawego na co mi zbroja +1 do def jak niczym się nie różni; wampy głównie kulki, ringi itp rzeczy sprzedają, ciężko dobry płaszcz kupić...


_________________
Children Of The Damned!

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 15:56 
Cytuj  
Właśnie płaszczy prawie wcale nie ma. W sklepie są ale same bez dodatków a jak już z dodatkiem to jakiś słaby. :har: :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 17:14 
Cytuj  
Wczotaj byłem na huncie z paroma slayerami, tyle że ja jestem vampirem :)
Mianowicie, lece sobie przez "Bathory Lair" jako nietopek i nagle widzę paru (3) slayerów. Niezareagowali na moją obecność więc zamieniłem się w vampa zacząłem dialog:
-Hi !
-hi
-Whats up ?
-n$#%ing
-friends ?
-yes
-Hunt ?
-yes
-Lets go !
-o#

I tak sobie huntowaliśmy przez paredziesiąt minut a potem rozstaliśmy się w pokoju :D

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 20:08 
Cytuj  
Niestety nie wszyscy tacy są :har:


Posty: 6
Dołączył(a): 7.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 20:26 
Cytuj  
Witam wszystkich!!
Dzieki wam odkrylem DarkEden.
Gierka jest genialna pod kazdym wzgledem.
Chetnie umowie sie na jakies polowanko.
moje gg: 1310091


_________________
Jetem Raziel sluga Kaina... i tak gram slayerem :)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 05:59 
Cytuj  
Ludzie opamiętajcie sie Dark Eden to według mnie gra niegodna poswięcenia chocby 10 minut (szit na maxa) ja wogule nie czuję w niej zadnego klimatu. Mam wampa na 30 i co guwno gra jest tak nudna ze po prostu zygac mi sie che. Nie rozumiem co wy w nij widziice ???


_________________
oumn da lololegend


Posty: 23
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 06:22 
Cytuj  
A lubisz Priston Tale?? To jest shit do szescianu,a jak ci sie Dark Eden nie podoba to nie pisz na tym forum. Wejdz se na inne fora. ten temat jest do postow na temat, a nie offtopic, lub twoje komentarze. Poza tym osobiscie mam twoja opinie gdzies. (RYL to tez shit) Zreszta innym sie podoba, a kazdy szanujacy sie gracz sam sprawdzi, czy gra jest godna uwagi, a nie bedzie sie w 100% sugerowal innymi.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 08:02 
Cytuj  
Viracom, brawo! :D

Obserwuję od jakiegoś czasu ten topic, ale do tej pory nie zdecydowałem się zagrać.
Odwiedziłem stronkę gry, jakoś już mi się nie spodobała (jakiś design taki dziwny), potem wkurw bo żeby screeny zobaczyć to już się trzeba zarejestrować...
Screenki jkaieś takie blade... No i 2d...

Gdybyście mieli zarekomendować grę w 3 zdaniach - jakbyście to zrobili?
Jakie są za, a jakie przeciw graniu?
Dzięki i pozdrawiam!

PS W Pristona grałem ze 20 minut i wiem że nie chcę tej gry oglądać więcej, galaretki i żelki wolę jeść niż zabijać :D


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 11:44 
Cytuj  
Cytuj:
Odwiedziłem stronkę gry, jakoś już mi się nie spodobała


Orginalna (bodajże koreańska) wersja stony jest duuuużo ładniejsza :D

Za:
- IMO jest to H&S
- Klimat wamps vs slayers
- Dużo itemków
- Ogólnie grywalność & prostota & bardzo fajnie się gra :)

Przeciw
-musisz lubić h&s
- w sumie, grafika
[/url]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.