mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 22:40 
 
Razoth napisał(a):
iniside napisał(a):
Nadaje sie :P. Sztuka jest zrobic odpowiednia postac pod te PvP, to juz niestety przerasta mozliwosci wiekszosci domoroslych fanow RPG [;.


System D&D został stworzony z myślą o PvE (że się tak wyrażę) i jest cholernie niezbalansowany jeśli chodzi o PvP. Trzeba by wprowadzić masę ograniczeń, poprawek i testować to przez długi czas żeby wszystko było wykonane pod PvP. Zbyt duży stopień skomplikowania właśnie dyskwalifikuje go pod kątem PvP, no ale oczywiście możesz twierdzić, że jest inaczej. Fakty jednak mówią co innego, nie ma zbalansowanej gry PvP opartej o ten system.

Oczywiscie tylko ze PvE opiera sie dokladnie o te same tabelki co postacie graczy. wiec powiedzmy ze 50% jest juz tam zrobione.
Dla mnie ten system jest idealny. A PvP z DDO wspominam bardzo milo.

Btw. gra ma byc fajna i sprawiac fun, balans jako taki nie jest potrzebny dopoki wszystko sie w miare trzyma kupy i jest fajne :P. IMO masowe ilosci aOe CC wizardow wymiataja (tak samo ze przed wiekszoscia latwo sie bronic). Pozatym dobre dobrnia spelli przed walka ftw :P.

Cytuj:
Co to za idealny system PvP gdzie zeby zrobic postac do walki pomiedzy graczami trzeba zajebac tysiace mobow w PvE?

Mowimy o tym jak sie rozwija postac nie o tym jak sie bije levele, to mozna zmienic zawsze.

@up
Nie rodze to po 1.
Po drugie mam w dupie co wszyscy robia :P.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 22:46 
 
tomugeen napisał(a):


cos tak jakos malo eng serwow...


Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 22:48 
 
Ja mam pytanie po jakim czasie mozna spotkac sie i grac z innymi rasami. Podejrzewam ze bylo to tutaj ale jakos trudno mi te ponad 200 stron przejrzec.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 22:49 
 
od razu w zasadzie, trzeba tylko do t1 warcampa pobiec i poleciec gdzie sie chce ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 22:57 
 
goki napisał(a):
od razu w zasadzie, trzeba tylko do t1 warcampa pobiec i poleciec gdzie sie chce ;]

... i wziasc ze soba 50 miedziakow ;)


_________________
Pozdrawiam

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 00:14 
 
Getorix napisał(a):
Ja mam pytanie z innej beczki.

Jak sobie rodzicie, gdy naruszy wam się nerw w czasie gry w teamie z randomami? Chodzi mi o healerow, ktorzy nie lecza, dpsow, ktorzy odlaczaja sie od grupy i biegaja maratony za jakimis uciekajacymi im leszczami, itp.


Nawet nie mów. To jest chyba najbardziej wkurwiająca rzecz w tej grze jak narazie. ;) Gram DPSem i czasami z drugiego końca mapy wracam po heala, wchodze w grupę moich, a ci mają to w dupie! Po prostu większość scenariosów jest bez heala, a w grze z takim naciskiem na DoTy jak WAR, bez heala można się najwyżej zesrać - w większym niż 1v1 pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 00:20 
 
Getorix napisał(a):

Jak sobie rodzicie, gdy naruszy wam się nerw w czasie gry w teamie z randomami?


Wmawiam sobie, że takich leszczy w retailu nie będzie. Kilka niecenzuralnych wyrazów pod nosem w strone komputera też uspokaja.


Posty: 21
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 00:26 
 
Czy posiada moze ktos , choc jeden wolny klucz ? :> Wiem , ze to zludne nadzieje , ale niestety zbyt pozno sie ogarnalem :/. . Chetnie bym obczail przed zakupem.

EDIT: Juz nieaktualne , Dzieki Dana !

*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 00:45 
 
iniside napisał(a):
Ideałem było, jest i bedzie DDO. No ale co sie dziwic gra robiona na podstawie ponad 25-letniego systemu.


WHAT? W DDO masz 1 punkt co 4 levele, a leveli w sumie jest 20, chociaż w DDO nawet tego nie byli w stanie zaimplementować. Przemilczmy już fakt że ta gra to jedyne co ma wspólnego z MMO to chat i auction house, to już znacznie lepszym 'MMO' jest NWN1/2 w trybie multiplayer, i ma o wiele lepiej zaimplementowaną mechanikę (bez tych gównianych enhancementów które wszystko rozpierdalają, tak, grałem w DD).


_________________
Twój stary jest protection

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 01:52 
 
Terhix napisał(a):
iniside napisał(a):
Ideałem było, jest i bedzie DDO. No ale co sie dziwic gra robiona na podstawie ponad 25-letniego systemu.


WHAT? W DDO masz 1 punkt co 4 levele, a leveli w sumie jest 20, chociaż w DDO nawet tego nie byli w stanie zaimplementować. Przemilczmy już fakt że ta gra to jedyne co ma wspólnego z MMO to chat i auction house, to już znacznie lepszym 'MMO' jest NWN1/2 w trybie multiplayer, i ma o wiele lepiej zaimplementowaną mechanikę (bez tych gównianych enhancementów które wszystko rozpierdalają, tak, grałem w DD).


Chodzi o system DDO a nie gre...

Ja sie przymierzam do gry, ale nie probuje bety bo nie chce przedsmakow psuc;].

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:05 
 
zax napisał(a):
Gram DPSem i czasami z drugiego końca mapy wracam po heala, wchodze w grupę moich, a ci mają to w dupie!


To samo dziala w druga strone. Gram healerem i wszystko jest fajnie jak lecze, ale jak mnie przeciwnicy zaatakuja to nikt nie pomoga.


_________________
Obrazek


Posty: 45
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:21 
 
Podobne zapytanie :)
Ma ktoś jeszcze wolnego keya? Nie chciałem przed egzaminem się nolifować i stracić studia przez bete, ale zaliczyłem analizke 49/60 to jakaś nagroda mi się należy :)
Będę bardzo wdzięczny.

pozdrawiam
Q.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:22 
 
r_ADM napisał(a):
To samo dziala w druga strone. Gram healerem i wszystko jest fajnie jak lecze, ale jak mnie przeciwnicy zaatakuja to nikt nie pomoga.


Dokładnie , nic mnie bardziej nie wkurza niż jak latam moim RP a wkoło latają same tanki z 2handermi krzycząc depieeeesssssssss i krzycząc o heala mając w pupie że na mnie siedzie 3-4 przeciwników...



Co do reszty ja się zakochałem w WARze po prostu zakochałem , grafika zeszła dla mnie na drugi plan , fun fun fun , jak poprawią jeszcze wszystkie bugi to będzie zupełnie cacy.

Jak dla mnie to jest dużo możliwości rozwoju postaci ale to dla mnie , imo nikt nigdy nie zrobił i nie zrobi MMO które dogodzi WSZYSTKIM.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:53 
 
Akurat w pairingu Dwarf vs Greenskin pojscie czesci Ironbreakerow i Borkow w dps z 2handerami ma jakis sens. Z braku meele dps klasy jesli nikt nie dolaczy z innych realmow walka staje sie totalnym standoffem z healing/tanking i brakiem damage. Jasne ze czesc ludzi przegina, ale imho duzo z nich gralo w WoWa i totalnie nie ma zaufania do tankowania w pvp.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:55 
 
Warek sprawia wrażenie super przemyslanej giery. Wszystko jest na swoim miejscu w konkretnym celu. Nie pododawano featursow z dupy jak mount combat, spellwaving czy gemy w AoC, ktore fajnie wygladaja tylko na papierze.

Grafika IMO jest bardzo dobra (bylem bardzo zaskoczony na + po wlaczeniu giery), przede wszystkim design. Moge nie byc obiektywny, bo pokochalem obslizgle zielone ;-). IMO dwarfy tez fajnie wygladaja.

RoozTer napisał(a):
Ja sie przymierzam do gry, ale nie probuje bety bo nie chce przedsmakow psuc;].


Tez nie chce sobie psuc zabawy, dlatego probuje rozne klasy i gram tylko PvP, aby cwiczyc skilla i ownowac w retailu;-). Nie tykam PvE.

Obrazek

Obrazek

Czego chciec wiecej? No, moze Anty Aliasingu;-).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:55 
 
Do 10r tank i ta.k moze najwyzej snare zarzucac i taunta (ktory nie jest tak fajny jak kiedys). Bierzcie na to poprawke.
Z drugiej strony 8rr shield + skilee tanka = 50% mitigation.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 07:56 
 
A szkoda. Ja grajac goblinem i leczac BO, który stał na takim waskim przejsciu, ktore załkowicie zasłaniał (IB DPS probowali sie do mnie dorwac :lol: :lol: ), stalismy tak jakies 5 minut i BO HP nigdy nie spadło ponizej 70% ( :lol: ), a krasnoludy wkocu padły :E.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 08:22 
 
Haha:D o tym pisalem, i wlasnie o to chodzi w tankowanie w WAR. Jedyne na co trzeba uwazac to ranged focused fire. Meele nie ma szans ruszyc takiego tanka. Jedyne co chyba go moze nadpsuc to knockback i wdarcie sie za obrone, ale to raczej nie jest poziom t1.

Gra owszem jest bardzo fajna, nie dawali featsow z nieba ale troszke naklamali. Pamietacie podcast o questach gdzie Barnett sie podniecal w swoim stylu jakie elo questy beda? M. in opowiadal jak to bedzie fajnie ze mozna najpierw zabijac mobki a potem od razu skonczyc questa na nie. I co? i troszke funcomed;]

Owszem to jest ale tylko w tzw kill quests, czyli poprostu dodatkowy reward za grind, albo ubijanie przypadkowych mobow. Fajne np w c8 gdzie jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo dwarfow i 3 duze pq na nie. Ale tak pozatym? Ot feats ktorego nie widac, a z szumnej zapowiedzi nie ma nic. A szkoda.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 08:35 
 
Ja nie pamietam. Moze wlasnie dlatego nie pamietam ze to taki features ktory ginie gdzies w gaszczu wszystkiego fajnego co war ma do zaoferowania.


juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2008, 08:39 
 
Nie pamietasz "kill the bear, kill the bear, kill the bear"?
Swojego czasu wycofali sie z tego po cichu pozostawiajac jedynie kill collectors w questhubach (a wolalbym zeby stali gdzies w lesie wlasnie otoczeni rzeczonymi misiami)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.