mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 22:51 
 
Po pierwsze Felix jakie nielegalne wszystko jest legalne tylko nie wszystko sie dobrze konczy. Due Gadget czy ja mowilem o Tobie stary ja wcale nie mysle ze jestes zly i nigdy tak nie napisalem. No moze po za paroma wyjatkami :smile: dlatego nie odchodz zreszta fajnie sie z Toba od czasu do czasu poklucic czy wymienic poglady Zezary jest za stanowczy i sie na zartach nie zna :smile: nie mozesz odejsc bo zapanuje terror :smile: hehe bez obrazy Zezary nic do Ciebie nie mam :smile: ale smutny z Ciebie gosc :smile: i to przywiazanie do czarnego :smile: uhh powinienes przebrac sie na jakis czas na rozowo moze to poprawi Ci humor.

PS pozdrowienia dla wszystkich GM'ow


_________________
Tek the king of the net jungle

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 22:56 
 
gadget no nie nie rob nam tego...
a tak na powaznie to nie rozumiem okreslenia zly gm mi oni pomogli i to trzykrotnie
dwa razy kiedy wybralem sie na wycieczke do occlo travel agentem(tzw.bilet w jedna strone :smile:
a drugim razem gadget wybawil z opresji moja postac ratujac ciezko zarobione rzeczy...
Po prostu trzeba rozmawiac i prosic z sensem i trzymac sie regul jakie panuja na DZ
Koniec kropka...


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 00:01 
 
Zezary... bardzo mi przykro z powodu tej calej sytuacji. Nie wiem na jak dlugo zostalem zamkniety ani tez do konca nie wiem za co. Sytuacja wygladala jak nastepuje
Godzina pierwsza w nocy, z kumplem postanowilem posparingowac, jako ze to moja nowa postac i chcialem zeby byla idealna(idealna dla mnie, a nie idealna - heros) Walczylem z nim moze hmm z polgodziny, szczegolna uwage zwracajac w miedzyczzasie na moje zycie (jako ze jestem magiem nie mialem pancerza i co jakis czas musialem rzucic protection i blessa bez ktorych nie dalbym rade wojowniczce jaka jest Desire. Po polgodzinnym klikaniu odczulem faktyczne zmeczenie ale rowniez straszne ssanie zaladka. Pomyslalem ze pewnie i tak nie zaije mnie przez 15 sekund (bo czar powinien trwac nawet wiecej) wiec skocze szybko do kuchni po mleko i jakas sucha pajde chleba. (Wczesniej widzialem przechodzacego kolo wiezy Grimm Reapera - i to kilka razy, to m.in. dowod ze siedzialem przy kompie...)Wracam i widze jakas postac ze smokiem?!?!? kolo nas. Pomyslalem sobie ze zostane na pewno uznany za makrownika... powiedzialem wiec "Witaj dostojny wedrowcze", postac nie odpowiedziala... Za to odpowiedziala mi blyskawica z nieba ktora po chwili uderzyla moja postac. Zdenerwowalem sie wiec bo myslalem ze to jakis PK ( nie gram duzo na tym serverze i nieznam jeszcze wszystkich) pobieglem wiec co predzej do healera, po drodze widzialem ze pioruna dostala rowniez desire a postac probowala powiedziec cos ala .info Thresh ... (to nastepny dowod na moja niewinnosc)
Zaraz po wyjsciu z wiezy (w postaci ducha) pokazalem sie w wiezieniu gdzie staralem sie zwrocic uwage gm'a (bo domyslilem sie juz co sie swieci)... no i dostalem kare. Za co? Za to ze odszedlem od komputera na 15-20 sekund.
Moja postac nie musi odpowiadac kazdemu widzianem7u osobnikowi i nawet NIECHCE tego robic. Jak wiekszosc magow sam dobieram sobie przyjaciol i jestem dumny z mojej postawy. Mimo to powiedzialem osobnikowi to co wspomniane i pomimo tego czekam teraz w wiezieniu.


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 00:12 
 
Cytuj:
2002-02-05 13:57, Zezary napisał:
Cytuj:
2002-02-05 01:45, Smorun napisał:
Gram sobie w nocy z kumpela "Desire" ja na nicku "Thresh" i co sie dzieje?


A pamietasz o tym zeby nie rozmawiac/pisac o UO poza UO ?

Cytuj:
Podchodzi do nas (w wiezy treningowej) niejaki Benn Grimm (moze zle przeliterowalem) mowie do niego "Witaj dostojny wedrowcze" za co po chwili dostaje lightninga w twarz (zabija mnie) kilka s pozniej dostaje go tez desire. Mysle sobie no coz PK... biegne po rzeczy, niezdazylem jeszcze dobrze wyjsc z wiezy a pojawiam sie w wiezieniu... za probe wyjasnienia dostalem bana na #ultimapl thnx yo jestescie zajebisci


1. nazywal sie ten ktos Grimm Reaper
2. nie wydaje mi sie zebys sie odezwal, ale na pewno ja sie 3 razy odzywalem.
3. biegac kolego zaczeles dopiero w pierdlu
4. nie unos sie za mocno na ircu to nie bedzie banuf.
5. i mam uwierzyc w text "Witaj dostojny wedrowcze" widzac na koncu posta stwierdzenie, ze jestesmy "zajebisci" ?? zastanow sie bo Twoje zachowanie przeczy temu co piszesz.

Z.


Ad 1
Dzieki, nie zdazylem zapamietac twego imienia.
Ad 2
Ja odezwalem sie na pewno ( nie wiem co robiles w tym czasie, chyba nie makrowales?)
Ad 3
Biec zaczelem gdy mnie zabiles, bieglem do healera...
Ad 4
Nie unosilem sie, pytalem grzecznie kto tu jest gm'em i powiedzialem w najwiekszym uniesieniu zeby koles ktory rzekomo podawal sie za gm'a sie zamknal bo przeszkadza mi w rozmowie.
Ad 5
Nie rozumiem tego zdania moglbys wytlumaczyc co ma piernik do wiatraka?

a po 6 pisales m.in. .info Thresh widzialem to (ale nie wiem czy po czy chwile przed moja smiercia)

Moze te odpowiedzi i dowody nie wystarcza bys cofnal swoja decyzje i zapewne cie rozwsciecza tym bardziej, ale moge co jedynie odezwac sie do twego sumienia co wyzej uczynilem.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:32 
 
[quote]
P.S. Dla wszystkich ktorzy teraz napisza jak to dostaja pierdolca przy setnym kliknieciu na kilof itp...


Przeciez ten programik do makrowania smialo mozna uzywac i to legalnie.Wystarczy tylko siedziec przy komputerze i w razie czegos odpowiedziec GMowi.wiec co to za gadki z klikaniem po 100 razy na kilof?

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 22:09 
 
jaki programik? hym?
ja tam maktuje tak ze trzymam non stop nacisniety klaiwszi nie ma sily zebym przegapil GMa
moze ktos mi podac nazwe tego proga?


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 23:41 
 
UO Loop

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 16:58 
 
Tia ja sobie nie wyobrazam zebym musial naciskac na klawisz makra caly czas jak cwicze granie na instrumencie... A idzie jakies 1.7 na godzine... :/ To sobie wyobrazcie...
UOLoop rox tyle ze jak ktos wlacza i idze do szkoly/pracy/na spacer to moze miec problem :grin:


Aha i jeszcze cos. Moze troche kontrowesyjnie to zabrzmi ale mysle ze jak ktos cwiczy postac to nie powinien trafiac do paki za makrowanie jak nie odpowie za 3 razem. Mysle ze powinien miec szanse jakis 5 min... czemu? Bo jak grasz jak w moim przypadku przez 4h to raczej robisz tez cos innego w tym czasie, bo glupota byloby zeby tak siedzec i gapic sie tempo w monitor. Nie mowie jak kogos spotkam to ogadam, pozartuje. Ale jak nikogo nie ma to czasem czytam ksiazke i spogladam na monitor co strone albo dwie... Takie zycie.
_________________
Vincent z Minoc [CL]
Akhorakhil [DZ]
Simple XP4Ever :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-02-17 17:10 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 19:49 
 
ogolnie czas oczekiwania jest okolo 5 minut - zanim sie nie odezwie mija jakies 2-3 minuty
pozniej w wiezieniu tez jakis czas...
a makrownik najczesciej dalej to samo robi w pace :razz:
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:15 
 
Cytuj:
2002-01-31 07:59, Daimonion napisał:
:smile: Moze oni wcale nie makrowali... Po prostu z wycienczenia o piatej rano padli na klawiature i akurat czolo wcisnelo klawisz makra... :smile: Lub tez druga opcja... odgrywali... i to bardzo dokladnie lunatykowanie... czasami czlowiek podczas snu gra na harfie albo... cwiczy rzucanie czarow...:smile:

Mowisz to z wlasnego doswiadczenia? :razz:
lianka

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:30 
 
:smile:

A tak w ogole to... Lianka odzywaj sie częściej na Forum. Brakuje tu władczej kobiecej ręki... GAD sam sobie nie radzi :smile:


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 13:14 
 
Cytuj:
2002-02-23 11:30, Daimonion napisał:
A tak w ogole to... Lianka odzywaj sie częściej na Forum. Brakuje tu władczej kobiecej ręki... GAD sam sobie nie radzi :smile:

Mam nadzieje, ze teraz bede czesciej - sesja zakonczona :smile:
A w calej kwestii popieram Gadgeta. Sama tez jakiegos makrownika zlapalam. Ale sie nie zalil :smile:
lianka

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 14:16 
 
Cytuj:
A tak w ogole to... Lianka odzywaj sie częściej na Forum. Brakuje tu władczej kobiecej ręki... GAD sam sobie nie radzi :smile:

co prawda sam sobie nie siegam, ale z innymi rzeczami sobie radze :razz:
Gadget


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 17:16 
 
e i co bedziesz sie teraz Gadget reka Lianki wyslugiwal :smile:) moze wysluzysz sie czyms jeszcze :smile: z jej repertuaru ?


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 19:12 
 
Cytuj:
2002-02-24 17:16, tekbart napisał:
e i co bedziesz sie teraz Gadget reka Lianki wyslugiwal :smile:) moze wysluzysz sie czyms jeszcze :smile: z jej repertuaru ?

Proponuje nie wnikac. Bo moze sie to nieprzyjemnie skonczyc.
lianka

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 23:15 
 
Zaraz zaraz... czy to nie był topic o makrowaniu ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.