mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 16:15 
Cytuj  
Juz o tym pisalem kiedys.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 16:28 
Cytuj  
Brisban,
1. real = rzeczywisctosc wlasnie
2. ja sie nie uzalam tylko chce wyjasnic. Zreszta poszedl prv message, wiec nie placz nie bede tutaj kontynuowal
3. pewne sprawy mozna rozwiazac w grze a pewnych nie. Kiedy stykaja sie dwa odmenne charaktery, ciezko jest pewne sprawy wyjasnic zachowyjac klimat obydwu postaci

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 17:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-03 16:52, Evantis napisał:
Widzialem ja, widzialo cale nasze cafe.


A ja tam Fizbana nie widzialem :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 23:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-02 12:27, Aiku napisał:
Vis nie zrozumialas mnie. Nawet bym o tym nie zazal pisac, to nie miejsce na to i nie lubie za bardzo tego robic, ale jak Kromer wyjezdza z textem "No, jak wam dalismy w dupe to przyprowadziliscie krolowa" Jednymi slowy "Jak juz was zmasakrowalismy i pokazalismy kto tu zadzi to wy, cieniasy,l przyprowadziliscie krolowa ophidian bo nie wiedzieliscie jak sobie z nami poradzic. Tonacy brzytwy sie chwyta" Przynajmniej tak to odebralem. Nic wiecej. Nie ma o co kruszyc kopi, chyba ze o glowe Kromera...


Ehhhh. Mnie poprostu wqrwia taka gra ze sie komus podprowadza krolowa albo straznika... Jak wy broniliscie waskiego przejscai na wierzy to bylo ok. Wogole to jest to piedzielenie. Powiem tylko ze JA chyba pierwszy powiedzialem to do czego w koncu sami doszlisci... Ze "wojna" w grze bez jakis zasad to tylko napierda**** bez sensu... Tylko ze jak ja to mowilem to wszyscy mieli to w dupie... No coz czas jak zwykle pokazal to czego ja sie nauczylem kiedys podczas wielu godzin gry na BN. Jka chcesz walczyc z kims to trzeba miec na tyle poukladane w glowie zeby wejsc go gry i pokazac na co ludzi stac a nie bluzgac na siebei na kanale i robic floody.
Hyh. Over & Out


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 23:43 
Cytuj  
A cvo do cieniactwa... Mr. Aiku jak znajdziesz post w korym powiedzialem ze jestescie "cieniaki" to stawiam konia z rzedem. Poprostu niektore akcje zarowno z waszej strony jak i z naszej smierdzialy mi buractwem... No i to ze zawsze mnie wqrwaila wasze podejscie "jestesmy besciaki" (c) by Reds & Co.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 18:29 
Cytuj  
Mowiles o zasadach... ja mialem swoje i mam dalej. A co do:

"jak znajdziesz post w korym powiedzialem ze jestescie "cieniaki" to stawiam konia z rzedem. Poprostu niektore akcje zarowno z waszej strony jak i z naszej smierdzialy mi buractwem... No i to ze zawsze mnie wqrwaila wasze podejscie "jestesmy besciaki" (c) by Reds & Co."

Widzisz, znajdz post w korym powiedzialem ze jestesmy besciaki to stawiam konia z rzedem. :smile: Nigdy nic takiego nie napisalem. Nie ja. Kami ma ku temu sklonnosci i nie raz nie dwa z Evantisem mowilismy mu zeby nie przesadzal. Powoli to do niego trafia, prawda Kamikaze? Jak juz pisalem o wasza "akcje" nie mam pretensji ani sie nie zdenerwowalem bo akcja byla fajna szkoda tylko ze powiedzielisci ze chcecie rozmawiac. Bylismy gotowi do walki, mielismy dosyc dobry plan i na 90% przezylibysmy ten wjazd. Nie chce sie rozgadywac w kazdym razie ja i Diac zyli bysmy a 1 wasz by zginal. Eh szkoda bo plan byl dobry. :smile: Mnie tez wqurwia podejscie niektorych z nas "jestesmy besciaki" :smile: serio.


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 18
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:32 
Cytuj  
No i teraz sie wszystko zmieni :smile: Narazie zapowiada sie ze bedziemy wolna gildiia a szkoda chyba mieliscie sporo racji ze sie nie spisywalam :razz: no ale mowmy przynajmniej troche na temat podejscie kogo kolwiek ze jest najlepszy jest glupie i jesli nawet od was to slyszalam t ostaralam sie nie brac do siebie ze tak naprawde uwazacie a i nigdy nawet przez mysl mi nie przeslzo ze my jestesmy najlepsi a co do akcji no coz ...... nasza rozmowa byla a wogle n oco chyba liczy sie efekt co nie ? :grin:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:14 
Cytuj  
Viss kochanie znowu marudzisz wy nas klpeicie my was i kreci sie to dalej przynajmniej cos sie dzieje :smile:)))))

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:16 
Cytuj  
Vissena, chyba za duzo przebywasz w towarzystwie Kamikaze.

Przecinek i kropka niech beda Twoimi przyjaciolmi. Nie wrogami.

Nad Kamim pracujemy z AiKiem juz :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 09:45 
Cytuj  
Taa.... Kiedys nauczymy go nawet pisac polskie znaki (chociaz sami nie mamy zamiaru :smile: ) no ale, sprobujemy...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.