mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:00 
Cytuj  
Swiete Słowa

koniec gadania
LETS KICK SOME BUTS!(CHAOS BUTS)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:17 
Cytuj  
Miasto Serra Carres zmieniło sie po zabiciu Balroga , dzieki mieczowi Azzazela Shinji dowiedział sie prawdy o "Starym Swiecie" , to dzieki knowaniom Balroga i Chaosowi nastąpił Armageddon.Ogarną go gniew , gdy zabił Balroga od dawna uśpiony Azzazelo odrowdził sie razem ze swoim pierwszym wyznawcą , lecz nie tylko cząstka mocy Azzazelo spłyneła na Shinjiego , także Balrog pojawił się w jego duszy , póki co jest uśpiony lecz kto wie , kto wie.....

Po skończonym Ataku wojowników Chaosu z Dnstrip , kóry został przegrany :sad: Shinji postanowił wyznawać Azzazelo który jest przeciwieństwem Balroga i zawsze go zwalczał każdymi mozliwymi środkami , Shinji stał się pionkiem w walce między tymi dwoma siłami..

Serro Carres zaczeło przygotowywac sie do wojny z siłami zła , przebywającymi w "Nowym Świecie" , czas oczyścić ich dusze przy pomocy magii i miecza , tylko śmierc uratuje tych biedaków od ich spaczonej drogi życia , niema litości dla zła na tym świecie , dzieki Azzazelo Serro Carres znalazło swoje powołanie , będą niszczyć zło w świecie póki nie padnie ostatnia ostoja Chaosu........

KU CHWALE AZZAZELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-06-18 14:18 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:26 
Cytuj  
Yerpen, my to doskonale rozumiemy(no przynajmniej czesc z nas), ale jesli taki orderowiec(z definicji honorowy i przestrzegajacy etosu rycerskiego), ktorego klade normalnie 3 ciosami, znajduje mnie martwego, lezie za mna do healera i potem bezbronnego zabija, to to chyba nie jest ok, nie? Wojna to wojna jasne, ale nawet na wojnie jakies zasady obowiazywac powinny...

Musimy ustalic, czy gramy normalnie, z zasadami, czy bez zadnych ograniczen, rzniemy kogo popadnie, nie pytajac sie czy to NB i czy ma sie czym bronic itp?
"The choice is yours"


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:32 
Cytuj  
Niech sie dzieje co chce ja narazie nie gram
Yerp popracuj nad straza daj mozliwosc uzbrojenia jej..i niech wkoncu gania mordercowi nei lazi i bezmyslnie salutuje

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:34 
Cytuj  
No dokladnie... czy w koncu walczy typowy chaos z powszechnei rozumianym orderem, czy grupka agresatorow z inna strona konfliktu...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:56 
Cytuj  
Nasz Order będzie inny , życie nie jest takie łatwe , nikt nie pomyślał ze Order to mogą być Fanatycy którzy niszczą Chaos w każdej formie i postaci , niemają litości dla bezbronych którzy wyznają chaos :smile:

My będziemy próbować was rozgrzeszyć w oczach Azzazelo , ale nie bójcie sie , śmierć was wyzwoli :smile:

Za wszelką cenę bedziemy próbować wam pomuc , uratowac wasze dusze!!! :grin:

Dla Azzazelo niema zasad , jego jedynym celem jest znisczenie zła i chaosu , dopiero wtedy będzie mógł odejść z naszego świata....


_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-06-18 14:58 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 14:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-18 14:17, Shinji Ikari napisał:
Po skończonym Ataku wojowników Chaosu z Dnstrip , kóry został przegrany :sad: Shinji postanowił wyznawać Azzazelo który jest przeciwieństwem Balroga i zawsze go zwalczał każdymi mozliwymi środkami , Shinji stał się pionkiem w walce między tymi dwoma siłami..
_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-06-18 14:18 ]</font>

lol wlasnie przyznales ze ten Azzazel jest rowny jedynie wyzszemu demonowi a nie bogom :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 14:54 
Cytuj  
Napisałem że jest przeciwieństwem ale nie że jest równy :smile:

Podałbym ci całą idealogię Azzazelo ale nie zrozumiałbyś :smile:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 15:01 
Cytuj  
przeciwienstwo = rownosc :grin: inaczej jak nie sa rowni to jeden drugiemu nie moze sie przeciwstawic czyli nie sa przeciwienstwem :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 15:16 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-18 14:56, Shinji Ikari napisał:
(...)niemają litości dla bezbronych którzy wyznają chaos(...)


Hmm... Czyli rzniemy kogo popadnie. Very well...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 16:11 
Cytuj  
Shinjii napisane bardzo ladnie!!

Ale to zabicie Barloga ty go raczej dobiles ostatnim kopniakiem, bo na twoim miejscu kazdy by dal rade.

A to zlo na nowym swiecie to niby my?? Heeh my przynieslismy do tego swiata same dobre rzeczy :razz:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 05:56 
Cytuj  
skonczyla sie ganja, server dalej lezy, przejzelaem juz chyba all strony z tlustymmi laskami, jako ze sie nudze postanowilem spoldzic poscika
oto kilka uwag, zarzutow, aluzji, spostrzezen czy jakby tego nie nazwac
1.sprawa dla mnie ( a takze dla pewniej pani)
krawca najwazniejsza
SKORY
przez ponad dwa jeb**e tygodnie zwierzatka nie mialy skory, przez te 2 jeb**e tygodnie
tailoring nie ruszyl z miejsca nawet o 0.1%,
z nudow i frustracji dorobilem sie tylko murdera chyba do konca wakacji
gdy jakis gm zrobil spawna lanioof (moze faktycznie bylo ich za duzo) pod pewnym domkiem (w czasach runow i recala problem lokalizacji wydaje mi sie smieszny) wzbudzil wielki oburzenie heh
ja traktuje to jako pewna rekompensate tych 2 jeb**ych tygow
jak dla mnie krawiec ma najbardziej przejeb**na robote, pewnie dlatego jest nas tylko 2 krawcow z prawdziwgo zdarzenia (reszta nawet nie wie co szyc zeby zrobic)
moze przyblize po krotce systemy:
musze znalazc owieczke (jak sie okazuje to nie lada rarytas kolo adel sa az 3), ozezac ja (oczywscie tylko raz na dzien) pozniej poginac do maszynki, krecic i krecic i krecic, pozniej z nici material, nastepnie szyc i szyc i szyc badziwne koszulki albo roby po 30 gp ktore moge oczywiscie sprzedac tylko u vendorka (kazdy ma ciuszki bleased)
jeszcze gorzej wyglada sprawa ze skorami (najpierw ich nie bylo, jak sie pojawily 1 wazyla 10 czegostam)
musze lazic po lasach szukac jakis zwierzat, pozniej takowe zabic narazajac sie na smierc z jego strony lub jakiegos monsterka ,ktorego przez przypadek spotkam, ale looz, jak juz mam skore (oczywiscie tylko jeden rodzaj) uszyje zbrojke to oczywiscie moge sprzedac ja tylko vendorkowi (oprocz kilku noobow i mnie chyba nikt w tym nie chodzi, nawet w butach nie chodza bo nie daja ar [a daja lub powinny dawac chyba z 0.5 ar-ciezko to sprawdzic]) zreszta zawsze lepiej zajeb*c starznika i wziasc sobie studeta ,ktorego ja przy dobrym wietrze zrobie za jakis miesiac, kolejny minus ze nie da sie tego shitu naprawic
jednym slowem PARANOJA
zeby zarysowac kontrast przedstawie teraz prace kowala jaka ona ciezka
polowa [pewnie ta wieksza :smile:] ma druga postac psychogornika ten stoi sobie kolo gory zapuszcza makro i sobie kopie, pare jeb**ec kilofkiem i juz ma pelen plecaczek rudy (i ile roznych[btw moglyby sie oprocz nazwy, koloru ,ar i wytrzymalosci roznic czyms jeszcze np. dodawac cos do resista, o dawac pelna ochrone przed jakim czarem, tudziesz z racji roznej wagi obnizac o inne wartosci dexa etc.][najpierw all chodzila w ironie, pozniej dragon, teraz medieva]), teraz do paleniska oddalonego o 10 kroczkow od gory (mimo ze jest tak blisko zadnemu nie chce sie przejsc 2 razy, zaje**a caly placak ruda a pozniej tocza) 2 kliki i ma juz sztaby, pare kolejnych klikow i ma juz zestawik ,ktory sprzeda mi za kilk tysioof, a klientow nie brakuje)
tyle porownania
mam nadzieje ze dogadam sie z anya i bedziecie musieli wydac kur*w*ko duzo kasy zeby wejsc w posiadanie true coloru (zakladaja ze nie okaze sie ze przy gm tailora nie bede mogl ich robic)
starczy mojego uzalania
2. co do walki dobra ze zlem to troche mnie rozpierdala jak 5 rzuca sie na 1, a jak im sie nie uda kilnac to szydza ze ktos spier***al lol
3. samael nasz lord (ten ktory latal calymi godzinami i wycinal w pien all co sie ruszalo i nie zdazylo uciec) teraz narzeka ze straze nie atakuja murderow - kolejny lol
4. jako ze mialbyc to topic o zabijaniu to wymienie moje potencjalne ofiary :smile:
a. zlodzieje (ku**wa jak was skiluje nie proscie zebym oddal rekawiczki bo to troche zenujace - za to kolejny kill)
b. loterzy (nie zabiles nie lotujesz, wrecz omijaj cialo szerokim lukiem - pytanie "dlaczego mnie zabiles?" nie skonczy sie szczesliwie)

za bledy i ortograficzne i stylistyczne i jakiekolwiek merytoryczne sorx - zbakalem sie troske i krzywo mysle

pamietaj ty mozesz byc nastepny


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 06:34 
Cytuj  
ups zapomnialem o jeszcze jednej rzeczy

5.GM MA ZAWSZE RACJE!!!

GM CHCE DLA WAS ZAWSZE DOBRZE
wiadomo nie da sie zadowlic wszystkich naraz
to ze ktorys z gm faworyzuje jakies miasto, guidie itd. jak dla mnie jest ok oczywiscie jesli odbywa sie to w granicach zdrowego rozsadku
GM MA MYSLEC I DZIALAC LOGICZNIE (chyba tak to lecialo)
chaos jako chaosnik powinien pomagac chaosowcom, ktorystam prawozadny dobry orderowcom etc, choc rownie dobrze moze byc na odwrot
ku**a to tez sa ludzie i tez chca sobie pograc czy moze miec jakis wplyw na gre a nie tylko page, robienie lokalizacji, pisanie skryptow itd
az mi sie zal robi biednago blooba czy chaosa jak siedze no ircu i co troche "kurwa znowu pad", "bloob restet", "bloob zwroc mi staty", "to sie jebie", "to jest do dupy", a jak blooba nie ma to, "kurwa jak zawsze nas olewaja", "nic kurwa nie robia", dobrze ze nie macie do nich numerow telefonow bo juz by 5/6 wyskoczylo przez okno a ostantni zalozylby kaftan z dlugimi rekawkami
pomyslcie oni z tego oprocz satysfakcji i zmarnowanego czasu gowno maja
az dziw ze chlopaki nie graja na nl albo gdzie indziej
pomyslcie nad tym i okazcie od czasu do czasu troche wdziecznosci, a jesli na to was nie stac to chociaz ich nie besztajcie
bleah

6. jeszcze odnosnie miasta shina, chlopaki jak glupi zapierdala z lopatkami i bawi sie w piasku, buduje domki i inne pierdelekcjie, a co niektorzy przyszli na gotowe, ronie dobrze mogl nakrecic jakiegos gm zeby zrobil miasto bo 3 to malo, a pozniej zostal wybrany na burmistrza i mialby looz
heh
koles oszedzil pracy gm nad budoowa new miasta (choc i sporo tym przysporzyl)
dzieki niemu macie kogo najezdzac i bic, a takze przed kim uciekac
choc ostatnio cos z nim coraz gorzej jakies azzazele i te sprawy heh
wykonczycie go psychicznie jak arkana :razz:


to juz na 100% koniec
next post w przyszlym miesiacu
---------------------------------------------
"a jesli boga nie ma to co z ciebie za diabel" chyba tak to lecialo


_________________
THC RULES

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 07:45 
Cytuj  
Nic dodac, nic ujac!!!

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 08:38 
Cytuj  
W miastach ustawcie sady i robcie procesy :razz: zlodziejom i looterom


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 08:56 
Cytuj  
4 swiete słowa
6 z tym demonem to jeszcze nic ostatnio stwierdzil ze wykonczy nas psychicznie, ze w nicy bedzie nam wescia do vendorow zabudowywal lol


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 14:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-18 16:01, lobo_17 napisał:
przeciwienstwo = rownosc :grin: inaczej jak nie sa rowni to jeden drugiemu nie moze sie przeciwstawic czyli nie sa przeciwienstwem :grin:



Według chrześcijan Bóg jest przeciwieństwem Szatana??? ale Szatan jest tylko upadłym aniołem prawda???? więc sie nie kłuć bo wiem co mówie :grin:

Eldi jak 3 razy zaczynałem grę patrze a tu jakis murderer zabudował mi bank i brame :smile: to od razu przychodzi namyśl chaos :smile: jak jeszcze raz zobacze to tez u was pobuduje :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 14:11 
Cytuj  
4. Bo co tam ludzi obchodza jakies tam usprawnienia. Jak ja mam gorzej niz inni, albo musze ruszyc zad gdzies dalej niz poza miasto to juz to jest TAAAki bug. No, ale co mnie to obchodzi ze cos tam naprawili, skoro ja wciaz nie mam "idealnie"... Taka niewdzieczna robota i cieszcie sie, ze ci GMi wciaz chca robic to co robia. I co przede wszytskim:
1. Nie slijcie mejli i pagey ze cos wam zniknelo, zginieliscie niesprawiedliwe, jakis NPC was nagle zaatakowal: oddawanie tylko kosi postac, a poza tym nie ma lekko.
2. Slijcie wyjasnienia bugow z DOKLADNYM OPISEM. Zglosznie typu " Tailoring jest zjebane" nie bedzie od razu usuwane, bo co nam po takiej informacji? Szkoda tych 4 kb na skrzynce nawet.
3. Zanim wyslesz zlgoszenie:
a) pomysl jeszcze raz
b) pomysl po raz drugi
c) popytaj sie innych o ten problem
d) pomysl nad tym po raz 4
e) przeczytaj informacje o tym
f) jesli wciaz cie ten problem trapi - wyslij mejla

I pamietajcie ze NIE ODDAJEMY SKILL I STASOW, rosna ( lub beda rosnac ) na tyle szybko ze powinnienies odrobic strate w miare szybko.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 14:34 
Cytuj  
jashchoor rozumiem twoja sytuacje, ale kowal tez wesolo nie ma. Macro na kopanie odpada, bo albo wykopiesz elemelka, ktory cie ubije, albo ci sie po 2-3 minutach kopania konczy ruda a kopiac dalej zyskujesz tylko zlamany kilof...
Fakt, zeby nakopac caly plecak nie trzeba sie zbytnio nameczyc, ale z takiego plecaka to masz okolo 50 zelaza, co jest iloscia smieszna i gowno z tego zrobisz. Piec przy gorze nic nam nie daje, bo nie dziala :wink: a zeby wykuc pozadna zbroje, ktora mozna opchnac za kilka tysiecy, to trzeba sie niezle nakopac, a biorac pod uwage to, ze w skrzyni miesci sie tylko 200 sztab a bank ma limit, nie jest to latwe zadanie...
Nie wiem, wszyscy sadzicie, ze kowal ma najlepiej a tym czasem my tez nie mamy lekko, chociaz na pewno ty z Anya jestescie w o wiele gorszej sytuacji... Cierpliwosci, na pewno GMi wysluchaja was i pomoga wam. :smile:
Keep smiling...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 18:02 
Cytuj  
Boga nie mozna nazwac przeciwnienstwem Szatana poniewaz nie walczy z nim :grin: i nie mow ze walczy bo gdyby tak bylo to by nie bylo juz Szatanka, Bog wpisalby .kill i na niego :grin:. pozatym mowienie o przeciwienstwie do Boga wziela sie stad ze Szatan uwazal sie za rownego Bogu i za to trafil do jaila :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.