mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 13:31 
Cytuj  
pk 4 - daje rade


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 15:45 
Cytuj  
No coz, gra niestety nudzi sie po jakims 13-14 levelu - bynajmniej w moim przypadku. Ucieszy sie moja corka pewnie bo oddam jej konto. To gra w sam raz dla niej.
Co mi sie nie podoba?
- animacja postaci dretwa i mam wrazenie to samo co ktos iny napisal o kiju od szczotki w dupie
- system questow nie przemyslany zmuszajacy do ganiania w ta i z powrotem. Wolalbym jednak robic questy w jednej lokalizacji potem przeniesc sie do nastepnej itd - a tak latam jak kot z pecherzem po calej krainie tracac czas.
- latanie wygladalo na fajne dopoki sie nie zorientowalem ze mozna latac tylko w jakichs ograniczonych ramach czasowych oraz w niektorych miejscach -spory lol kiedy lece odbijam sie od czegos niewidzialnego i po chwili konstatuje ze czas wylaczyc skrzydelka bo dalej na piechote tylko.
- Cala gra przypomina mi tak mocno L2 ze az mnie ciarki przechodza... brakuje tylko pochylonej postaci w biegu
- roznorodnosc armorow to po prostu kupa smiechu i jakis koszmar pijanego marynarza w burdelu - no po prostu "atakuja klony beda nas miliony"
- interfejs w podstawowym buildzie (nie znam zadnych addonow czy czegokolwiek customizujacego) to przynajmniej w rodzielczosci 1920x1200 zawalony ekran i fonty ("small") wielkosci tytulow z wyborczej.
- global cooldown dziwny conajmniej - w przypadku sorcerera mialem tak: uzycie skilla, colldowny schodza - potem przerwa po co nie wiem" i moge uzyc nastepnego - watpie zeby lag to powodowal bo mowie co widzialem na ekranie a nie jak gra reagowala
- system quest helpera fajny na poczatku - potem czysty masochizm. Nic nie wiadomo co gdzie jest a zorientowanie sie o co chodzilo z opisu w quescie jak questa bralem kilka godzin wczesniej - to cud graniczacy z jasnowidztwem. Przyklad: znajdowanie skamienialosci. Bez pomocy ludzi ktorzy juz to wiedza to koszmar. Bywaja tez questy typu oddaj to panu X i za cholere nie wiadomo kto to jest bo imie jest nieklikalne - pewnie to fixna wkrotce ale niesmak pozostaje

Generalnie zaluje ze kupilem, myslalem ze bedzie fajna odskocznia a zawiodlem sie.
Generalnie jak L2 jest dla was najgorszym tytulem w jaki graliscie to nigdy przenigdy nie dajcie sie skusic na niebieski pudelko z napisem AION


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 16:57 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
No coz, gra niestety nudzi sie po jakims 13-14 levelu - bynajmniej w moim przypadku.
Niestety na dobrą sprawę to AION do 25lvlu jest maksymalnie nudny. Biegasz i robisz questy.... i tyle. Grając na chińskim serwie w okolicach 23lvla planowałem jebnąć grą w pizdu, dobiłem jednak te dwa levele i zrobiło się ciekawiej. Jestem jednak świadom, że większości nie będzie się chciało przebrnąć przez męczarnie 1-25...

Sathorn napisał(a):
- latanie wygladalo na fajne dopoki sie nie zorientowalem ze mozna latac tylko w jakichs ograniczonych ramach czasowych oraz w niektorych miejscach -spory lol kiedy lece odbijam sie od czegos niewidzialnego i po chwili konstatuje ze czas wylaczyc skrzydelka bo dalej na piechote tylko.
W Abyss można latać wszędzie, w pozostałych zonach jedynie w strefie fortecy. Wszędzie można za to szybować. Ograniczenie czasowe to moim zdaniem jedyny słuszny wybór, w przypadku jego braku byłby podobny efekt co w WoW po wprowadzeniu flying mountów. Czas lotu można przedłużać itemami i potkami więc nie jest tak źle.

Sathorn napisał(a):
- roznorodnosc armorow to po prostu kupa smiechu i jakis koszmar pijanego marynarza w burdelu - no po prostu "atakuja klony beda nas miliony"
Setów armorów jest bardzo dużo. Ludzie po prostu biegają w sprzęcie z podstawowych craftów i questów - sam tak robię.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2009, 17:49 
Cytuj  
Nudno jest do 20 lv, bo potem w lokacjach pojawiają się rifty i można sobie uprzyjemnić expienie wybijaniem przeciwnej frakcji na swoim terenie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 07:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
1. Grafika jest całkiem ładna. naczytałem się dużo o jej hujowości a okazała sie śliczna - max detale , bloom 3, 1680x1050 z aax2.


Więc równie dobrze odpowiadać ci będzie to: http://www.miluch.pl/product-pol-941-Sw ... Comfy.html - tu też są "śliczne" kolory!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.