mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 23:56 
Cytuj  
Heil napisał(a):
Udowodnie wam wasza hipokryzje i bezczelnosc:

Potepiacie boty w Aionie, a co one robia ? Same chodza po spocie, zabijaja mobki i lootuja je. To jest w.g. wedlug was be? OK

Chwalicie makra w DFO, a co Fergerod'a macro robilo? Sama postac chodzila po spocie, sama bila mobki, restowala, autolootowala itd.

Czy wasze macro w DFO rozni sie od bota w Aionie ?

NICZYM kurwa, i dobrze o tym wiecie, panowie jebani hipokryci, ktorzy botuja w kazdym mmo.

Fuck You !



Ja tu jestem całkowcie z boku, ale grałem w DFO parę tygodni i znam jego mechanikę. Jesteś pewny, że macro/bot Fergeroda tak właśnie działało ? Taki bot byłby kurewsko trudny do zrobienia, biorąc pod uwagę jak wygląda walka w DFO.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:07 
Cytuj  
hehe Udowodnij mi, że używałem coś innego niż niewinny radar w grze gdzie 90% lamerów jak ty, waliło cheatmi na serwerze ?

rofl, juz zarri ci udodnil ze twoj radar o tylko czesc wieszkszego pakietu, mam ci jeszcze raz postnac frapsika jak dwarfik z rl spierdala na hacku?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:10 
Cytuj  
Heil napisał(a):
A dziwisz sie ? Najlepszej polskiej gildii zawsze sie nie lubi i zazdrosci sukcesow.


Tak jak w DFO tez pozazdroscili sukcesow ktorych nie bylo? :lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 01:56 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Opieram się tylko na tym co widziałem. 1.11 mój raid stał z innymi przed fortecą, nikogo nie widzieliśmy z RL ( przynajmniej ja nie widziałem) a tu nagle forteca podbita.


A wiesz, że do fortec w dolnym abyssie jest kilka wejść?

Gram w RL i LEGALNIE NORMALNIE po starcie siege wpadałem razem z gildią kilkakrotnie na fortece. Zawsze schemat wyglądał tak samo:
Wybrane najmniej bronione wejście
Szybki Atak
Masowy atak na bossa, nawet jak kilku eluchów wpadło atakować nas.

Ten temat jest po prostu śmieszny.
W/g Was ILE CZASU LEJE SIĘ BOSSA I ROZWALA BRAMĘ W DOLNYM ABYSSIE ATAKUJĄC NP. W 60 OSÓB?

Przecież ten boss schodzi jak elitka lana w 4 osoby...

Cheatowaliśmy też na górnych fortecach? Dlatego biliśmy się o nią 1.5h...

Ale najlepiej napisać swoje pierdoły, gdy się w dupę dostaje i kręcić hate dalej...

Nauczcie się grać, przestańcie płakać, w końcu wyrośnijcie z gówniarstwa i wtedy popiszcie coś co na własne oczy widzieliście.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 02:00 
Cytuj  
Pieskow atak ciag dalszy.... i tak jestescie banda cheaterskich gownien z orlim okiem - oredownikiem fair play na czele lol.
Sorry ale raz przyklejonej etykietki latwo sie nie sciaga a co jak co ale Royal Legion akurat na nia zasluzyl.

Pozatym podziwiam ilosc czlonkow RL ktorzy maja konto na tym forum uzywane tylko i wylacznie w czasie nagonki na wasza gildie - macie jakies punkty w regulaminie na to? lol :)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 02:09 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
O ja pierdole jednak panowie z RL to debile, mimo wszystko. Jeden ma jakies schizy ze kogos jaraja te cyferki i wszyscy sa zazdrosni, drugi nie odroznia makra od bota albo hacka. No ale spoko, przynajmniej wiadomo, ze potencjalne gowno to lata pod szyldem Royal Legion.



Ale o co ci chodzi i co chcesz udowodnic, ze poziomem dorownujesz tym debilom z Outcasts?

Wasza, twoja samoocena polega na tym ze porownujecie sie do Royal Legionu , Eagla, twierdzac ze uzywacie mniejszego zla czyt. makra z autoclickiem, boota etc.

Nie grasz? nie siedzisz przy kompie- a postac sama cos robi? Botujesz.
A to czy jest to mniejsze zlo czy wieksze to juz zalezy od GMa i supportu zwiazanego EULA.
W DFO EULA zakazywala botowania, exploitowania, cheatowania. Ci ktorzy wpadli dostali Bany. Z tego co wiem konto Eagla nie zostalo zbanowane wiec jesli sie przypierdalacie do zdjecia to widocznie GM ocenil to inaczej.

Wroce jeszcze do kwestii oceny, jeden w grze ma cel TOP 10 jako gildia, drugi chce grac na luzie. Nie widze powodu dla ktorego mialbym sie wstydzic ze moja gildia jest PIERWSZA na serverze.
Jest to wielka praca Oficerow, Lidera, i nas wszystkich. Ludzie dobrowolnie sie zgodzili i chca tak grac wiec po kiego chuja szczekacie ?

Jakis koles napisal post o Fortecach nie podal nawet screenow etc. Nie napisal nawet z jakiej jest gildii, nie podla czasu kiedy widzial cala sytuacje, nie poinformowal o tym GMa. LOL !!!
Prawda jest taka ze "inne gildie" krew zalewa ze codziennie medale ida do Royal Legionu a nie do nich.
Skroro na polu gry ciezko sie wykazac to na forum mozna a jakze !!!

Np. Ja tez zaloze sobie temat zaraz nawet ze Outcasci to gildia Botow i cheaterow paru kumpli dopisze po poscie ze was widzieli w DFO jak biegacie na speedhacku ktos cos doda na temat innej gry chodzby wypowiedz Kasseia z Aion na temat botowania. Mozna? Mozna.


Pomowic kogos jest latwo przyznac sie do bledu trudniej.Nastepnym razem pieski jak zaczniecie oblewac fujarkami czyjes kostki zobaczcie czy macie rozpiete rozporki.


http://demotywatory.pl/215340


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 02:15 przez Zerg, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 02:09 
Cytuj  
Heil napisał(a):
Chwalicie makra w DFO, a co Fergerod'a macro robilo? Sama postac chodzila po spocie, sama bila mobki, restowala, autolootowala itd.


Nie wybielaj cheaterow z royal legionowa, ja bylem wtedy jak eagleeyes robil tego skreena, siedzielismy na vencie razem i razem z reszta smialem sie na drugi dzien z tego ss.
Koles z na skrenie mial makro do wciskania numlocka, za to eagleeyes nawet nie wchodzil do party bo mu znaczki przyslanialy radar lol kur...

Nasza przygoda z royallegionowcami zakonczyla sie po tygodniu, a ich bezczelnosc byla tak gigantyczna ze potrafili bez skrupulow opowiadac na vencie jak dzialaja boty w dfo, ile kosztuja, jak i kto je w u nich posiada.

Pakiet cheatow do Darkfalla mozecie sobie ogldnac na damncheaters, kosztuje chyba 19 euro na dwa miesiace, support 24h, patche, forum z fachowcami, pakiet zawiera cheaty do takich gier jak Darkfall, WoW, Everquest, AoC, WAR i tu najciekwsze Aion.
Czy kupili sobie ponownie abonament to nie wiem, jednak oni sa na pozycji takiej ze musza udowodnic ze nie bo recydywa tego wymaga.

eagleeyes napisał(a):
Udowodnij mi, że używałem coś innego niż niewinny radar w grze gdzie 90% lamerów jak ty, waliło cheatmi na serwerze ? Z tego co pamietam, byles tak miekkim celem, ze byle szeregowy od nas jednoręcznym cie uszlachtował :). Wasza gildia rozpadla sie po 3 dniach grania i musieliscie myc gary w bloodach, wielcy pro tego forum. W grze nie ugracie, to gracie na forum a zazdrośc ściska wam pośladki :)


No tak, royal legion byl najlpeszy, wybudowali miasto dosc szybko dzieki paczce cheatow pozwalajacej latac po calej mapie i zbierac surowce, potem wielkie wyprawy na pvp raz na tydzien, na przodzie koledzy scoutowali z radarami, potem reszta z niekonczaca staminka smigali, a jak to nie pomoglo to teleporcik i po klopocie.

Wciskanie tego samego kitu ze robiliscie to dla dobra gildii i ze dfo na to zaslugiwalo to bzdura, kolejna ndura to porownywanie makrowania z platnymi cheatami.

Zerg napisał(a):
Np. Ja tez zaloze sobie temat zaraz nawet ze Outcasci to gildia Botow i cheaterow paru kumpli dopisze po poscie ze was widzieli w DFO jak biegacie na speedhacku ktos cos doda na temat innej gry chodzby wypowiedz Kasseia z Aion na temat botowania. Mozna? Mozna.


Jest tylko jedna mala roznica, tu nikt nikogo nie pomawia, poprostu sami sie do tego przyznali, a dodatkow jest film, jest skreen, sa ludzie co wysluchiwali ich opowiesci jak cheatowac, to nie forum rl gdzie wszytsko ladnie zostalo wyczyszczone i nawet wywalili dzial dfo mimo ze royal legion mial jeszcze dlugo oddzial w darkfall.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 02:19 
Cytuj  
Ok zgoda tylko nie widze sensu do robienia analogii z gra w ktora Ci ludzie juz nie graja.

Temat dotyczcy Aiona i Fortec. Ktos podaje wyssane z palca fakty i obraza gildie.
Jesli kogos mamy tu linczowac to tylko na podstawie dowodow.
Dowody byly w sprawie Eaglea nie przecze- ale w DFO- zreszta zweryfikowane przez GMa nie byly podstawa do zbanowania Go.

W Aion nie ma mowy o jakichkolwiek dowodach jest tylko belkot i pomawianie bo cos ktos slyszal widzial i mysli ze wie.


embe napisał(a):
Czy kupili sobie ponownie abonament ( cheaty ) to nie wiem, jednak oni sa na pozycji takiej ze musza udowodnic ze nie bo recydywa tego wymaga.



W jaki sposob mozna to udowodnic? Myslalem ze dobra postawa gildii na serverze oraz fakt ze zaufalo jej ponad 200 osob to wystarczajacy dowod.

W tej sprawie naprawde nie ma zadnych dowodow a jedynie pomowienie i szukanie taniej sensacji.
Powtorze gdyby autorowi zalezalo na weryfikacji dzialan RL zglosilby sprawe do Supportu NCSoft, nakrecil film frapsem, prnt sreena strzelil, postaralby sie lepiej wiedzac ze argumenty sa po jego stronie.

Skoro jednak tego nie zrobil to znaczy ze szuka taniej sensacji i rozgrzebywania starych ran. Wcale bym sie nie zdziwil gdyby to zrobil ktos z Outactow. Gra sie im juz znudzila i potrzeba im kolejnego tematu do spamowania- byle by nie o nich- makro-boto-cheaterach.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 03:22 
Cytuj  
Cytuj:
Mamy ekipy, które sprawdzają czy ktoś czasami nie używa botów.

Cytuj:
te setki osób w gildii sa na bierząca monitorowane

Cytuj:
Co do filmiku to jest on technicznie nie do wykonania.

Cytuj:
Za duzo crashy

Funny.
A skad wzial sie ten caly RL? Przed WAR jakos o tych prosach nie slyszalem...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 04:54 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Co do filmiku to jest on technicznie nie do wykonania. Za duzo crashy i wszystko wysypuje sie zanim podlecisz do fortecy.


Nie gram w Aiona, ale to jest ewidentny BS...

Mam uwierzyć że nie ma w waszej gildii nikogo kto by w ciągu tych 5-10min nie miał żadnego crasha?
:lol:


Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 07:33 
Cytuj  
Tosiek nie chcesz kupic swojego nicka ? :P

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 07:35 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Mam uwierzyć że nie ma w waszej gildii nikogo kto by w ciągu tych 5-10min nie miał żadnego crasha?
:lol:


2 min:) ktoś napisał wcześniej, że zajmuje to do 2 minut:)))

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 08:21 
Cytuj  
Mam uwierzyc ze masz doskonale FPSy na oblezeniach ???
Ja widze dywan napisow i ledwo co ciagnie moj komp. Nie wyobrazam sobie zebym jeszcze wlaczal frapsa i bawil sie w nagrywanie filmikow.
Co innego jak 100 osob frunie sobie i frapsuje sobie 1 min filmik pod promo a co innego jak jest oblezenie czasem nawet shift 12 nie pomaga.
Pod tym wzgledem wydajnosc jest duzo gorsza jak na siegach w AoC.\- i to jest przykre.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 18
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 08:41 
Cytuj  
embe napisał(a):
Pakiet cheatow do Darkfalla mozecie sobie ogldnac na damncheaters, kosztuje chyba 19 euro na dwa miesiace, support 24h, patche, forum z fachowcami, pakiet zawiera cheaty do takich gier jak Darkfall, WoW, Everquest, AoC, WAR i tu najciekwsze Aion.


Plebsu z Outcast nie bylo stac to sami napisali swoje boty i dawali za darmo kazdemu memberowi. RL jako gildia PRO korzystali z profesjonalnych botow a nie taka amatorszczyzna jak Outcasci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 08:53 
Cytuj  
hehehehehe. widzielismy to PRO w pvp w dfo.
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 08:54 
Cytuj  
O ror, WC & RL (albo wc vs. rl - whatever) strikes back.
Autolootujace, zabijajace moby macro w dfo. Hahahhah.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 18
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:30 
Cytuj  
biedny outcastowiec Tomugey nigdy nie slyszal o autolooterze ? omg, to popros Aenime to ci da te macro boty albo Ferdka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:11 
Cytuj  
autolooter i macro bot? no no marnujesz sie tutaj kolego. ze swoja wiedza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:18 
Cytuj  
hehe, jakie gwiazdeczki maja RL w swoich szeregach.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:37 
Cytuj  
No cóż na miejscu RL zrobiłbym filmik który pokazuje jak to robią i po kłopocie. Co do crashy to się zdarzają na oblężeniach przyznaje to bo sam kilka zaliczyłem, ale przecież kilka osób może nagrywać filmik frapsem albo nawet z xfire (scroll lock + cos tam) jak ktos ma w tle i wszystko będzie jasne.

Sorka Zerg ale poniższe to nie wystarczający dowód dla mnie bo nic nie udowadnia poza Twoją dobrą opinią o RL.

Cytuj:
"W jaki sposob mozna to udowodnic? Myslalem ze dobra postawa gildii na serverze oraz fakt ze zaufalo jej ponad 200 osob to wystarczajacy dowod


Tylko dlatego chcę wiedzieć bo jeśli coś jest nie tak z atakiem na fortecę to szczerze mówiąc nie opłaca się chodzić na siege i de facto grać w Aiona w dłuższej perspektywie bo to duża część tej gry.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.